Predpredaj.sk sa rozrastá, pribúdajú nové predajne

31.03.2014 15:11 | Tlačové správy | Zoznam.sk

Predpredaj.sk rozšíril svoje služby do ďalších kamenných obchodov. Po úvodnej prevádzke vyzdvihovania lístkov v sieti Telekom rozšíril e-ticketingový portál spoluprácu o ďalších partnerov s možnosťou zakúpenia vstupenky priamo v predajni.

Zoznam.sk tak so svojim produktom vstupuje naplno aj do offline sektora.

Aktuálne si vstupenku môžete zakúpiť nielen na webovej stránke www.predpredaj.sk, ale po novom aj v sieti kníhkupectiev Libri po celom Slovensku, v najväčšom bratislavskom koncertnom klube MMC – Majestic Music Club, kompletná ponuka je dostupná aj v predajni Dr.Horák v Bratislave či v predajni CD Andante v Nitre.

„Rozširujeme tým ponuku aj pre organizátorov koncertov a ďalších podujatí. Priestor, na ktorom môžu osloviť svojich zákazníkov sa plnohodnotne dostáva aj do offline prostredia - do kamenných prevádzok, čo nás nesmierne teší. Veríme, že týmto krokom ešte viac sprístupníme naše služby širokej verejnosti a vytvoríme potrebný komfort pre zákazníkov pri výbere miesta a formy zakúpenia vstupenky," hovorí Tomáš Danišovič, account director portálu Predpredaj.sk. „Počet predajných miest budeme aj naďalej rozširovať, máme rozpracované ďalšie partnerstvá a sme otvorení akémukoľvek zaujímavému návrhu spolupráce."

Možnosť vyzdvihnutia zakúpenej vstupenky v predajniach Telekomu zostáva aj naďalej k dispozícii, aktuálne si zákazníci môžu vybrať z troch predajní v rámci Bratislavy – OC Aupark, OC Polus a Námestie SNP.

Platforma Predpredaj.sk narástla počas uplynulého roku niekoľkonásobne v počte podporovaných podujatí, tak ako i v počte predaných vstupeniek. Predpredaj.sk spolupracoval na podpore viacerých top udalostí roku 2013 – hudobné koncerty (celoslovenské turné Richarda Müllera & skupiny Fragile - Hlasy, tanečný koncert Armin Van Buurena, koncert Depeche Mode).
Aktuálne je Predpredaj.sk napríklad partnerom koncertu megahviezdy Kylie Minogue, slovenského turné kapely Lucie, úspešne dlhodobo spolupracuje s Národným tenisovým centrom na športových podujatiach, je partnerom módnych a zábavných stand-up comedy podujatí a mnohých ďalších. Taktiež je exkluzívnym predajcom výstav v Inchebe.

Predpredaj.sk sa v tomto roku po prvý krát predstavuje aj v úlohe organizátora eventov. Prvým počinom tohto druhu je spoluorganizácia aktuálneho celoslovenského turné skupiny Billy Barman.Pochopiť tínedžera nie je jednoduché...

Pochopiť tínedžera nie je jednoduché...

Práve vyšla novinka s názvom Najhoršia od slovenskej autorky Kataríny Gulai.

Trump nariadil čínskej ByteDance predať TikTok v USA

Trump nariadil čínskej ByteDance predať TikTok v USA

Americký prezident Donald Trump nariadil čínskej spoločnosti ByteDance, aby predala americká podiel svoje aplikácie TikTok do 90 dní. Oznámila to agentúra Reuters.

Apple a Google stiahli hru Fortnite z databázy

Apple a Google stiahli hru Fortnite z databázy

Technologickí giganti Apple a Google vo štvrtok odstránili úspešnú hru Fortnite zo svojich ponúk mobilných aplikácií kvôli aktualizácii, ktorá údajne porušuje ich pravidlá o platbách vnútri aplikácií. Herné štúdio Epic Games reagovalo podaním žalôb proti obom spoločnostiam, ktoré obviňuje z monopolistického správania. Informovala o tom agentúra Reuters.

Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Konzervatívny web Postoj.sk sa rozširuje - v septembri chce spustiť vlastnú TV Postoj.

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Letné mesiace patria vo všeobecnosti k tým obdobiam, kedy viac míňame. Takýto trend sa potvrdzuje aj tento rok, a to aj napriek pretrvávajúcej pandémii koronavírusu. Aj keď obavy zo straty príjmu mala v apríli polovica populácie, dnes sa situácia stabilizuje, čo môžeme sledovať na narastajúcej spotrebe a výdavkoch.

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Spoločnosť AMC Networks International - Central and Northern Europe predĺžila svoj kontrakt na vysielanie Formuly 1 na Slovensku a v Českej republike o ďalšie tri sezóny.

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

76. výročie Slovenského národného povstania si RTVS v televíznom a rozhlasovom vysielaní bude pripomínať už od polovice augusta. RTVS zaradila do vysielania dokumenty, filmy, diskusie, ale aj priame prenosy z osláv v Banskej Bystrici.

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom odštartoval v spolupráci s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY Billie Eilish globálnu kampaň, v ktorej poukazuje na úspechy a potenciál mladých ľudí.

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

 Lepší ochranu dětí před nevhodným obsahem či obecně ochranu veřejnosti před projevy násilí a nenávisti i před nežádoucí reklamou má zajistit navrhovaný zákon o službách platforem pro sdílení videonahrávek. Zákon předkládaný ministerstvem kultury do českého právního řádu zavádí evropskou směrnici z roku 2018, členské státy se k ní mají připojit do 19. září. V pondělí se návrhem zákona, který mimo jiné zavádí i povinnost pevného podílu evropských děl v nabídce služeb videoték na vyžádání, bude zabývat vláda.

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

„Žralokov z deväťdesiatych rokov si pamätám len zbežne. Nátlakové vyjednávania s hrubými krkmi poznám vlastne len z románov a filmov. Ale to, čo sa dialo v Rosume (sídlo vydavateľstva Trendu - pozn.red.) krátko po tom, ako som dostal výpoveď, mi deväťdesiatky v niečom pripomínalo.“

Najčítanejšie