Aké sú výhody TV archívu a mobilnej aplikácie SWAN GO? Ilustr.foto: Swan

Aké sú výhody TV archívu a mobilnej aplikácie SWAN GO?

24.08.2018 13:10 | TV | PR

Televízia určite nepatrí do starého železa ani v časoch YouTube, Netflixu a ďalšieho video obsahu na internete. Prečo by ste ju však mali sledovať rovnakým spôsobom, ako pred tridsiatimi rokmi? Bežné vysielanie výrazne obmedzuje.

 Televízny program musíte sledovať len doma v obývačke z gauča, štart napínavého futbalového zápasu potrebujete stihnúť v presný čas a nová časť seriálu nezačína o ôsmej, ale často aj s desaťminútovým meškaním vyplneným nezaujímavými reklamnými blokmi.

A to ani nehovoríme o tom, že 90-minútový film zvyčajne kvôli rovnakým komerčným prestávkam trvá aj o hodinu dlhšie. Pútavého obsahu je však v ponuke televíznych staníc stále priveľa na to, aby sme sa ho kompletne vzdali.

Akutálne večerné správy, slovenské filmy a seriály alebo živé športové prenosy z obľúbených súťaží na internete len tak ľahko neuvidíte. Našťastie je tu možnosť, ako sledovanie TV ľahko posunúť do 21. storočia.

Prejdite na mobilnú aplikáciu SWAN GO

Vďaka aplikácii SWAN GO pre Android alebo iOS si môžete program televízií vyberať sami. Okrem živého vysielania na obrazovke smartfónu, ktoré sa je vďaka rýchlemu LTE internetu dostupné už naozaj takmer všade, totiž môžete vsadiť aj na 7-dňový archív kompletného vysielania všetkých staníc v ponuke!

V praxi to teda znamená, že si svoj seriál alebo futbalový zápas pustíte vtedy, kedy chcete vy, nie v čase, kedy šiel naživo na obrazovkách vašich susedov.

 

Sledovať naživo alebo z archívu môžete ktorýkoľvek z 33 televíznych kanálov v ponuke SWAN GO. Všetko je dostupné až na 3 zariadeniach súčasne.

SWAN GO televíziu v mobile alebo tablete získate už od 3,99 eur mesačne. To je výrazne menej, než by ste platili za satelit alebo káblové pripojenie do obývačky. Archív si môžete objednať za 1,99 eur.

Rozpozerané programy môžete dopozerať kedykoľvek

Ak pred obrazovkou nechcete stráviť príliš veľa času, môžete si ľubovoľný z programov označiť ako rozpozeraný. Presne tam, kde ste skončili, potom môžete v sledovaní pokračovať aj o niekoľko dní neskôr.

Funkcia archívu sa hodí aj pri sledovaní športov. Sporné alebo zaujímavé okamihy si ľahko pretočíte a užijete ešte raz.

pošli na vybrali.sme.sk


Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

1. Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

Podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič sa už v prvej televíznej debate po sobotňajšom prvom kole volieb prezidenta vymedzil voči právničke Zuzane Čaputovej, s ktorou bude 30. marca súperiť o hlasy voličov v druhom kole volieb.

V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

2. V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

V nedeľu ráno pokračujú televízie ale aj vieceré spravodajské médiá so špeciálnym vysielaním k prezidentským voľbám.

Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

3. Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

Dnes, v deň volieb, denník SME na titulnej strane tlačeného vydania uverejnil ilustračný volebný lístok, ktorý sa nezhodoval s originálnym volebným lístkom.

Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

4. Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

Francúzska módna značka Louis Vuitton stiahne zo svojej letnej pánskej kolekcie všetky modely, ktoré mali byť poctou zosnulému popovému spevákovi Michaelovi Jacsonovi.

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

5. Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára Tomasza Surdela, ktorý udalosti v juhoamerickej krajine monitoruje pre denník Gazeta Wyborcza.

Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

6. Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

Spoločnosti prevádzkujúce sociálne siete musia dôraznejšie odstraňovať príspevky, ktoré šíria radikálne a násilnícke myšlienky.

Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

7. Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

 Anticenu Bludný balvan, kterou za matení veřejnosti a pavědu uděluje Český klub skeptiků Sisyfos, získali za loňský rok politici.

Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

8. Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

Prezidentské voľby sú jednou z hlavných politických udalostí roka. Televízie, rádiá ale aj spravodajské weby chystajú špeciálne spravodajstvo a volebné štúdiá.

Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

9. Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

V stredu večer pár hodín pred začiatkom moratória pred prezidentskými voľbami vystúpil premiér Peter Pellegrini v RTVS s mimoriadnym prejavom.

Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

10. Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

Spolumajiteľ finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák dnes odmietol informácie, že zhruba mesiac pred minuloročnou vraždou novinára Jána Kuciaka mu kontroverzný podnikateľ Marian Kočner písal o príprave likvidácie nemenovanej osoby. Kočnera polícia obvinila z objednania Kuciakovej vraždy, už skôr boli v kauze obvinené iné štyri osoby.

Najčítanejšie