Aké sú výhody TV archívu a mobilnej aplikácie SWAN GO? Ilustr.foto: Swan

Aké sú výhody TV archívu a mobilnej aplikácie SWAN GO?

24.08.2018 13:10 | TV | PR

Televízia určite nepatrí do starého železa ani v časoch YouTube, Netflixu a ďalšieho video obsahu na internete. Prečo by ste ju však mali sledovať rovnakým spôsobom, ako pred tridsiatimi rokmi? Bežné vysielanie výrazne obmedzuje.

 Televízny program musíte sledovať len doma v obývačke z gauča, štart napínavého futbalového zápasu potrebujete stihnúť v presný čas a nová časť seriálu nezačína o ôsmej, ale často aj s desaťminútovým meškaním vyplneným nezaujímavými reklamnými blokmi.

A to ani nehovoríme o tom, že 90-minútový film zvyčajne kvôli rovnakým komerčným prestávkam trvá aj o hodinu dlhšie. Pútavého obsahu je však v ponuke televíznych staníc stále priveľa na to, aby sme sa ho kompletne vzdali.

Akutálne večerné správy, slovenské filmy a seriály alebo živé športové prenosy z obľúbených súťaží na internete len tak ľahko neuvidíte. Našťastie je tu možnosť, ako sledovanie TV ľahko posunúť do 21. storočia.

Prejdite na mobilnú aplikáciu SWAN GO

Vďaka aplikácii SWAN GO pre Android alebo iOS si môžete program televízií vyberať sami. Okrem živého vysielania na obrazovke smartfónu, ktoré sa je vďaka rýchlemu LTE internetu dostupné už naozaj takmer všade, totiž môžete vsadiť aj na 7-dňový archív kompletného vysielania všetkých staníc v ponuke!

V praxi to teda znamená, že si svoj seriál alebo futbalový zápas pustíte vtedy, kedy chcete vy, nie v čase, kedy šiel naživo na obrazovkách vašich susedov.

 

Sledovať naživo alebo z archívu môžete ktorýkoľvek z 33 televíznych kanálov v ponuke SWAN GO. Všetko je dostupné až na 3 zariadeniach súčasne.

SWAN GO televíziu v mobile alebo tablete získate už od 3,99 eur mesačne. To je výrazne menej, než by ste platili za satelit alebo káblové pripojenie do obývačky. Archív si môžete objednať za 1,99 eur.

Rozpozerané programy môžete dopozerať kedykoľvek

Ak pred obrazovkou nechcete stráviť príliš veľa času, môžete si ľubovoľný z programov označiť ako rozpozeraný. Presne tam, kde ste skončili, potom môžete v sledovaní pokračovať aj o niekoľko dní neskôr.

Funkcia archívu sa hodí aj pri sledovaní športov. Sporné alebo zaujímavé okamihy si ľahko pretočíte a užijete ešte raz.

pošli na vybrali.sme.sk


Najlepším európskym filmom je film Studená vojna (VIDEO)

1. Najlepším európskym filmom je film Studená vojna (VIDEO)

Cenu Európskej filmovej akadémie (EFA) pre najlepší film roka získal poľsko-britsko-francúzsky film Studená vojna.

Únia chce posilniť boj proti dezinformáciám, považuje ich za hrozbu

2. Únia chce posilniť boj proti dezinformáciám, považuje ich za hrozbu

Európska únia považuje zámerné a masové šírenie dezinformácií za obrovské bezprostredné ohrozenie demokratických systémov, a chce preto proti nemu intenzívnejšie bojovať.

Nová kniha o reklame a komunikácii sľubuje viac

3. Nová kniha o reklame a komunikácii sľubuje viac

Prezident Klubu reklamných agentúr Slovenska - Róbert Slovák, vydal svoju prvú knihu o komunikácii, kreativite, nadhľade a veciach, ktoré s tým všetkým viac-menej nejak súvisia. Napríklad život ako taký.

Televízia sa ospravedlnila za nevhodnú hudbu pri reportáži o atentáte v Štrasburgu (VIDEO)

4. Televízia sa ospravedlnila za nevhodnú hudbu pri reportáži o atentáte v Štrasburgu (VIDEO)

Francúzska spravodajská televízia BFMTV sa dnes ospravedlnila za to, že vo štvrtok vo svojom vysielaní zahrala pesničku Boba Marleyho s názvom I Shot the Sheriff (Zastrelil som šerifa).

Pozrite si rebríček 25 najmenej bezpečných hesiel

5. Pozrite si rebríček 25 najmenej bezpečných hesiel

Rebríčku najmenej bezpečných hesiel, ktorý zostavila americká spoločnosť SplashData tento rok (podobne ako 4 roky predtým) kraľuje zoskupenie čísel "123456" a slovo "password" (heslo).

Magio Kino na Vianoce pre všetkých zákazníkov zadarmo

6. Magio Kino na Vianoce pre všetkých zákazníkov zadarmo

Telekom prináša zákazníkom Magio televízie špeciálny vianočný darček: Od soboty 15. decembra až do 14.1. zákazníkom Magia bezplatne aktivuje doplnkovú službu Magio Kino v najvyššom variante.

Novinári zistili, že robot, ktorým sa chvália Rusi, je v skutočnosti človek (VIDEO)

7. Novinári zistili, že robot, ktorým sa chvália Rusi, je v skutočnosti človek (VIDEO)

Robot, predstavený na mládežníckom technologickom fóre v Jaroslavli v centrálnom Rusku, vedel hovoriť, počítať aj tancovať a úspech zožal aj v štátnej televízii Rossija 24. Problémom sa však stala jedna fotka.

Prokremeľské médiá šíria viaceré dezinformácie o žltých vestách. Pozrite sa, ktoré to sú

8. Prokremeľské médiá šíria viaceré dezinformácie o žltých vestách. Pozrite sa, ktoré to sú

Weby, ktoré priamo, či nepriamo šíria prokremeľskú propagandu, sa najnovšie sústredia na francúzskej protestné hnutie "žltých viest", o ktorom šíria niekoľko dezinformačných príbehov s cieľom rozširovať zmätok a vytvárať obraz o chaose v Európe.

Rokovania o smernici o ochrane práv na webe skončili bez dohody

9. Rokovania o smernici o ochrane práv na webe skončili bez dohody

Bez dohody dnes skončili rokovania medzi zástupcami europarlamentu, rakúskym predsedníctvom EÚ a Európskou komisiou o kompromisnej podobe budúcej smernice o ochrane autorských práv na internete.

Fico zverejnil video, v ktorom vyhlásil vojnu Denníku N (VIDEO)

10. Fico zverejnil video, v ktorom vyhlásil vojnu Denníku N (VIDEO)

Robert Fico sa po dlhšej prestávke vrátil k svojmu obľúbenému žánru - na aktuálne témy reaguje videom, zverejneným na facebooku. Odpovedať na otázky novinárov pritom pravidelne odmieta.

Najčítanejšie