Vyvolení, Bučkovci a chudnutie – letná ponuka na JOJ Foto: JOJ

Vyvolení, Bučkovci a chudnutie – letná ponuka na JOJ

25.06.2013 22:30 | TV | mk

Ťažiskovým projektom leta na JOJ je reality show Slnko, seno, slanina, ktorá už odštartovala v pondelok. Show nahradí Panelák, ktorý v lete JOJ nevysiela. „Nepovažujeme za efektívne vysielať vlastnú tvorbu, nie je na to požiadavka," povedal pre Omédiách.com hovorca JOJ Jozef Gogola. Denný seriál Panelák sa na obrazovky vráti ku koncu prázdnin.

 

 

Slnko, seno, slanina je spin off relácie o rodine Bučkovcov. Na farme v Sihle sa chudne. Z premiérových formátov bude v júli pokračovať relácia VIP Nákupné maniačky s Norou Mojsejovou. Na piatok má JOJ nachystané filmy.
Z ďalších programov bude JOJ vysielať hlavne reprízy – výber z vydania Súdnej siene a kvízu Páli vám to. Na obrazovku sa vrátia seriály Terra Nova a Knight Rider (nová verzia). V lete pokračujú Geissenovci, kriminálky Vtierka Castle, Kosti, Hawai 5.0 a filmy, napríklad Hľadá sa Nemo, Mr.Bean Najväčšia filmová katastrofa, Piráti Karibiku: Truhlica mŕtveho muža, Horúce pozdravy z Paríža, Inside Man, Bridget Jonesova: S rozumom v koncoch, Solomon Kane.

Z programovej štruktúry v lete vypadnú Noviny o 12. V lete nasadzuje JOJ aj reality show VyVolení s podtitulom Dom snov.

Pluska chce omladiť svojho diváka. Preto pridáva v lete program pre mladých. Dopoludnia aj po poludní bude vysielať animované seriály Simpsonovci a Futurama. Do denného vysielania pribudne reality show Amazing Race. Pokračujú reprízy Kutyil s.r.o, Profesonáli a Mafstory, magazín Da Vinci: Svet zázrakov a pokračovať budu kriminálky CSI: Miami a Las Vegas.
Z nových seriálov PLUSka v lete nasadí premiérový seriál Good Guys.
Stredajšie večery budú patriť českým komédiám ako napríklad trilógii Búrlivé víno, Zralé víno, Mladé víno. Víkendy budú filmové - X Men 1 a 2, sci fi film Sunshine.

Aj stanica WAU pridáva v lete filmové okná - filmy bude vysielať každý deň ráno, popoludní aj večer - napríklad Servírka, Zoufalci, Hui Bui, Tiene Toskánska, Na hrane temnoty. Na obrazovky sa vráti Ramsay Gordon v americkej verzii Áno, šéfe!, slovenskú premiéru bude mat na WAU seriál Slnečno, sem tam vražda. Pokračovať budú obľúbené relácie a seriály ako Plasticky chirurg z BH, Skutočné paničky, Kardashianky a ich rodina.

pošli na vybrali.sme.sk


Ten chlapec jej môže zničiť život!

1. Ten chlapec jej môže zničiť život!

Občas sa ocitnete v situácii, ktorá môže radikálne zmeniť váš život. Nielen týždne a mesiace, ktoré prídu. Ale celý váš život...

Začal sa súd s Ruskom a Kočnerom za falšovanie zmeniek televízie Markíza

2. Začal sa súd s Ruskom a Kočnerom za falšovanie zmeniek televízie Markíza

Dnes začalo súdne pojednávanie s exministrom hospodárstva a bývalým riaditeľom televízie Markíza Pavlom Ruskom a kontroverzným podnikateľom Marianom Kočnerom v kauze falšovania štyroch zmeniek vystavených na sumu v celkovej výške takmer 69 miliónov eur, ktorých preplatenie vymáhala aj od Markízy jedna z Kočnerových firiem.

Najlepšie zarábajúcim filmom všetkých čias sa stal Avengers: Endgame (VIDEO)

3. Najlepšie zarábajúcim filmom všetkých čias sa stal Avengers: Endgame (VIDEO)

Pozrite si aktuálny rebríček najlepšie zarábajúcich filmov v histórii.

Novým stratégom Mayer/McCann Erickson sa stal Martin Kozár

4. Novým stratégom Mayer/McCann Erickson sa stal Martin Kozár

O júla tohto roku pôsobí na pozícii Head of Strategy reklamnej agentúry Mayer/McCann Erickson Martin Kozár.

Ministerka kultúry vymenovala nových členov Rady Slovenského filmového ústavu

5. Ministerka kultúry vymenovala nových členov Rady Slovenského filmového ústavu

Rada Slovenského filmového ústavu má nové zloženie. Ministerka kultúry Ľubica Laššáková vymenovala štyroch nových členov.

Fico: Hlavnú vinu na stave slovenskej spoločnosti nesú slovenské médiá

6. Fico: Hlavnú vinu na stave slovenskej spoločnosti nesú slovenské médiá

Predseda Smeru-SD dnes pobúril článok Nového Času, na facebooku opäť kritizuje slovenské médiá.

Ukrajinský prezident navrhol výmenu novinára Vyšynského za Sencova

7. Ukrajinský prezident navrhol výmenu novinára Vyšynského za Sencova

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes navrhol výmenu novinára Kyryla Vyšynského väzneného v Kyjeve za režiséra Oleho Sencova odsúdeného v Rusku na dvadsať rokov.

Na komunikačnom oddelení v Tescu sú zmeny

9. Na komunikačnom oddelení v Tescu sú zmeny

Na komunikačnom oddelení spoločnosti Tesco Slovensko došlo k viacerým zmenám.

Zomrel spisovateľ a bývalý šéfredaktor Dotykov a rádia Devín

10. Zomrel spisovateľ a bývalý šéfredaktor Dotykov a rádia Devín

V stredu vo veku 58 rokov zomrel spisovateľ, básnik, textár, publicista a dlhoročný rozhlasový spolupracovník Maroš M. Bančej.

Najčítanejšie