Televízia JOJ štartuje s Vyvolenými Foto: JOJ

Televízia JOJ štartuje s Vyvolenými

19.07.2013 14:18 | TV | mk

Moderátorom reality šou bude Sajfa. Súťažiaci budú stavať dom na pozemku neďaleko Bratislavy.

 


Ani toto televízne leto nebude bez klasickej reality šou. Televízia JOJ od nedele štartuje s novou sériou Vyvolených. Ako prvé začínajú predkolá. Televízia v nich bude v priebehu dvoch týždňov divákom predstavovať 48 ľudí, ktorí postúpili z castingov. Z nich diváci budú hlasovaním cez internet vyberať finálovú šestnástku súťažiacich. „Princíp je taký, že každý deň sa predstavia tri ženy a traja muži - ľudia hlasujú do ďalšieho dňa a postupuje vždy jeden muž a jedna žena... tak ako pri prvých dvoch sériách Vyvolených," povedal hovorca JOJ Jozef Gogola.

 

Vďaka Vyvoleným sa v roku 2005 podarilo JOJ predbehnúť v sledovanosti Markízu.

V nedeľu o 20:15 moderátor show Matej Sajfa Cifra predstaví show a prvé tri ženy a prvých troch mužov. Potom vždy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 20:15 budú vyhlásení postupujúci - každý deň dvaja - a zároveň Sajfa predstaví ďalších kandidátov.

JOJ sa vracia k show Vyvolení po dlhšej prestávke. V tretej sérii sa hra sa o Dom snov. Súťažiaci nebudú žiť vo vile, ale budú stavať na pozemku neďaleko Bratislavy nový dom. Po jeho dokončení, zariadení by celková cena domu aj s pozemkom mohla dosiahnuť takmer 200 tisíc eur, ohlasuje televízia.

Pôvodný dom na pozemku Vyvolených, Foto: JOJ

„Šestnásť finalistov sa postupne nasťahuje na "dom" a raz za týždeň v epizóde nazvanej Voľba bude vyraďovanie," povedal Gogola. Súťažiaci pri stavbe by sa mali držať jedného z dvoch stavebných návrhov, ktoré budú mať k dispozícii.

Vizualizácia nového domu, Foto: JOJ

Druhá fáza show bude na obrazovky nasadená v priebehu augusta. Nebude to hneď po skončení predkôl.
Šou bude trvať niekoľko mesiacov, bude jedným z ťažiskových formátov jesennej programovej štruktúry JOJky.

 Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Spoločnosť AMC Networks International - Central and Northern Europe predĺžila svoj kontrakt na vysielanie Formuly 1 na Slovensku a v Českej republike o ďalšie tri sezóny.

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom odštartoval v spolupráci s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY Billie Eilish globálnu kampaň, v ktorej poukazuje na úspechy a potenciál mladých ľudí.

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

 Lepší ochranu dětí před nevhodným obsahem či obecně ochranu veřejnosti před projevy násilí a nenávisti i před nežádoucí reklamou má zajistit navrhovaný zákon o službách platforem pro sdílení videonahrávek. Zákon předkládaný ministerstvem kultury do českého právního řádu zavádí evropskou směrnici z roku 2018, členské státy se k ní mají připojit do 19. září. V pondělí se návrhem zákona, který mimo jiné zavádí i povinnost pevného podílu evropských děl v nabídce služeb videoték na vyžádání, bude zabývat vláda.

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

„Žralokov z deväťdesiatych rokov si pamätám len zbežne. Nátlakové vyjednávania s hrubými krkmi poznám vlastne len z románov a filmov. Ale to, čo sa dialo v Rosume (sídlo vydavateľstva Trendu - pozn.red.) krátko po tom, ako som dostal výpoveď, mi deväťdesiatky v niečom pripomínalo.“

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Deti na svoj správny vývin potrebujú rozmanitú a zdravú stravu, ktorá by mala byť rozdelená do viacerých porcií počas dňa. Hoci raňajky, obed či večera sú pre väčšinu rodín samozrejmosťou, to isté sa už nedá povedať o olovrante. Ide pritom o dôležitú súčasť jedálnička detí vo vývoji. Potvrdzuje to aj odborník na výživu MUDr. Boris Bajer, ktorý pre BILLA navrhol päť jednoduchých tipov na zdravý detský olovrant.

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Americká spoločnosť Walt Disney končí so značkou 20th Century Fox, ktorá je jedným z najznámejších mien v zábavnom priemysle.

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Odchody v redakcii Trendu pokračujú. Redakčný tím je od nástupu nového vedenia v júni minulého roka už takmer celý obmenený.

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Nejdůvěryhodnějším typem média je podle Čechů rádio, kterému věří 73 procent lidí. Následuje televize s 64 procenty a tisk s důvěrou 60 procent lidí.

Vyhlásenie: Proti volebnej fraške a policajnej brutalite! Za slobodu Bieloruska!

My, príslušníci občianskej spoločnosti Slovenska, ako ľudia ktorí si ctia slobodné demokratické voľby, vyjadrujeme našu plnú podporu občiankam a občanom Bieloruska v ich protestoch proti masívnemu falšovaniu výsledkov prezidentských volieb, v ich boji za slobodu, ktorú im pred 26 rokmi ukradol človek, ktorý je dnes považovaný za jedného z posledných diktátorov v Európe.

Krajniakove ministerstvo riadi bývalý redaktor Markízy a šéfredaktor jeho webu

Krajniakove ministerstvo riadi bývalý redaktor Markízy a šéfredaktor jeho webu

Generálnym tajomníkom služobného úradu Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny je bývalý novinár Karol Zimmer. Ten na ministerstvo, na čele ktorého je Milan Krajniak zo Sme rodina, nastúpil 1. júla 2020.

Najčítanejšie