Slovak Telekom a exkluzivita práv na Premier League

Slovak Telekom a exkluzivita práv na Premier League

08.08.2013 10:18 | TV | mk

Spoločnosť Slovak Telekom potvrdila exkluzívnu zmluvu so spoločnosťou Slovak Sport. Tá vlastní exkluzívne práva na tri sezóny Premier League. Slovak Telekom pre Magio TV a Sat Magio získal viacero športových programov, premenovávať  sa ich zatiaľ nechystá.

 


Televízia Slovak Sport TV2 s veľkými peripetiami odštartovala. Pre mnohých divákov je atraktívna hlavne preto, že sa jej podarilo získať exkluzívne práva na Premier League, čo znamená, že žiadna iná televízia zápasy PL na slovenskom trhu nemôže vysielať. Práva, ktoré nie sú lacné, pritom získala táto málo známa spoločnosť z Nitry. Tým, že Slovak Sport má dohodu len so Slovak Telekomom a nemá dohodu so žiadnymi ďalšími operátormi (okrem Digi TV, ktorá patrí do portfólia Slovak Telekomu) v diskusii na Facebooku stránky Slovak Sport sa už niekoľko týždňov objavujú špekulácie, že práva zaplatil Slovak Telekom a nie spoločnosť Slovak Sport. Spoločnosť Slovak Sport na otázky Omédiách.com neodpovedala.

 


O exkluzivite, právach na tri sezóny a ďalších športových kanáloch na otázky Omédiách.com odpovedal (5. augusta) hovorca ST Michal Korec

V akom vzťahu je Telekom so spoločnostou Slovak Sport?

"Slovak Telekom má so Slovak Sport uzavretú zmluvu o spolupráci, ktorá nám umožňuje vysielať Slovak Sport.TV2 exkluzívne na území SR."

Je pravdou, že Telekom stojí za nakúpením práv na Premier League?

"Právami na Premier League na najbližšie tri sezóny disponuje Slovak Sport a my máme exkluzívnu zmluvu na vysielanie Slovak Sport.TV2."

Aké ďalšie športové práva Telekom kúpil?

"Popri možnosti vysielať zápasy Premier League vďaka našej zmluve o spolupráci so Slovak Sport budeme mať v našej ponuke viaceré kanály DIGI Sport. A na DIGI Sport 2, DIGI Liga majstrov 1 a DIGI Liga majstrov 2 budú môcť diváci sledovať 3 zápasy v utorok a 3 zápasy v stredu plus ďalšie zo záznamu zo súťaže UEFA Liga majstrov."

Je pravdou, ze Slovak Sport.TV2 chystá zmenu názvu? Napríklad na T Sport (Slovak Sport TV 2) T Sport 2 (Slovak Sport ). Digi Sport sa zmení na (T Sport Extra). A pribudnú prípadne aj nové športové od Digi - T Sport Extra 2-5?

"Nie je to pravda, zatiaľ o zmene neuvažujeme a vo vysielaní budú figurovať TV stanice ako Slovak Sport.TV1 a 2, resp. DIGI Sport, DIGI Sport 2, DIGI Liga majstrov 1 a DIGI Liga majstrov 2."

pošli na vybrali.sme.sk


Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

1. Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

V stredu a vo štvrtok viaceré médiá a stránky na sociálnych sieťach zdieľali video, na ktorom je zaznamenený konflikt mladého dievčaťa a policajta.

S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

2. S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

S vyšetrovaním vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vychádzajú na povrch nové obludné skutočnosti.

Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

3. Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

 Německé nakladatelství Bauer Media zvažuje, zda podá opravný prostředek proti úternímu rozhodnutí pražského vrchního soudu, který přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel.

Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

4. Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

Finančná správa upozorňuje na podvodnú internetovú stránku, ktorá predáva zájazdy do zahraničia.

Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

5. Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

Protimonopolní regulátori Európskej únie sa rozhodli preskúmať plány americkej internetovej spoločnosti Facebook na vytvorenie novej digitálnej meny.

Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

6. Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

Kalifornský záhadológ vyzval na facebooku spriaznených Američanov, aby sa dostavili k supertajnej nevadskej vojenskej základni Area 51, ktorú podozrieva z ukrývania dôkazov o mimozemských civilizáciách. Informovala o tom agentúra Reuters.

Do Bratislavy zavíta herečka z Harryho Pottera a Game of Thrones (FOTO)

7. Do Bratislavy zavíta herečka z Harryho Pottera a Game of Thrones (FOTO)

Už v septembri príde na Comics salón do Bratislavy Natalia Tena, jedna z herečiek filmovej série o Harrym Potterovi, kde stvárnila postavu Nymphadory Tonks allias Tonksovej.

Redaktorku JOJ prekvapilo, že sa spomína v Kočnerovej Threeme

8. Redaktorku JOJ prekvapilo, že sa spomína v Kočnerovej Threeme

V ďalšej časti komunikácie Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou, ktorá bola údajne zachytené z aplikácie Threema v jeho telefóne, sa spomína aj televízna redaktorka.

Najkvalitnejší stolný tenis nájdete na Arena Sport

9. Najkvalitnejší stolný tenis nájdete na Arena Sport

Už túto sobotu a nedeľu 24. a 25. augusta 2019 vám televízia Arena Sport prinesie priame prenosy zo svetového turnaja v stolnom tenise 2019 ITTF World Tour, Czech Open.

 

Babiš sa odvolal proti novému rozhodnutiu v kauze stretu záujmov ohľadom ovládania médií

10. Babiš sa odvolal proti novému rozhodnutiu v kauze stretu záujmov ohľadom ovládania médií

 Premiér Andrej Babiš (ANO) se odvolal proti novému rozhodnutí černošického úřadu v kauze jeho možného střetu zájmů.

Najčítanejšie