SledovaniTV zlepšuje odporúčanie obsahu

SledovaniTV zlepšuje odporúčanie obsahu Ilustr. foto: SledovaniTV

SledovaniTV prichádza s lepším odporúčaním obsahu. Na aplikáciách pre Android TV si môžu užívatelia zobraziť ďalšie programy, ktoré by sa im mohli páčiť. Rovnakú funkciu si už obľúbili používatelia aplikácie pre Android mobily a tablety.

Aplikácia pre Android TV dostáva novú funkciu, v detaile každého seriálu, filmu či programu pribudlo odporúčanie podobných titulov. Tie sa zobrazia po kliknutí na položku „Podobné programy”. Užívateľ si tak môže nechať odporučiť obsah, ktorý sa mu bude páčiť priamo na základe konkrétneho seriálu, filmu alebo programu.

„Každému užívateľovi už teraz odporúčame na domácej obrazovke obsah, ktorý by sa mu mohol páčiť. Teraz je ale výber ďalšieho sledovania ešte viac personalizovaný. Napĺňame tak náš cieľ, aby si u nás užívatelia vždy našli ďalší obsah, ktorý môžu sledovať,“ hovorí Head of Marketing spoločnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

SledovaniTV je IPTV, čiže internetová televízia, ktorá ponúka viac ako 200 televíznych kanálov a cez 100 rádiových staníc. Televízne vysielanie je možné pauzovať, pretáčať, služba umožňuje aj spätné zhliadnutie v dĺžke až 30 dní. Prepínať je možné aj medzi jazykovými stopami, titulkami aj rôznou kvalitou vysielania od SD po 4K. Sledovanie TV funguje aj ako virtuálny videorekordér, k dispozícii je až 600 hodinový priestor pre záznam televízneho programu.

Aplikácia SledovaniTV je dostupná v celom rade rôznorodých zariadení. Stiahnuť ju je možné pre vybrané modely chytrých televízií od Samsungu, LG, Panasonicu, Hisense a tiež od výrobcu Vestel (napr. Toshiba, JVC, Sencor). Ďalej v televíznych a set-top boxoch so systémom AndroidTV od akéhokoľvek výrobcu (napr. Sony, TCL, Philips, Sharp, Thompson). Novinkou je aplikácia pre Amazon Fire TV Stick, samozrejmosťou je aj podpora Chromecastu a Apple TV.

Na televíziu sa dá pozerať na počítači v prehliadači a tiež na mobiloch a tabletoch so systémom iOS a Android. Skrátka neprídu ani majitelia telefónov s operačným systémom Windows, či mobilov značky Huawei a Honor. Absolútnou vychytávkou je aplikácia pre chytré hodinky Apple Watch, v ktorej je možné listovať v TV programe alebo počúvať rádia. SledovaniTV funguje v sieti ktoréhokoľvek internetového poskytovateľa nielen v ČR a SR, ale v celej Európskej únii.
SledovaniTV poskytuje IPTV ako konečným užívateľom, tak spolupracuje s viac ako 700 lokálnymi internetovými poskytovateľmi v ČR a na Slovensku a sústredí sa na expanziu do zahraničia.