V RTVS chystajú veľký návrat Andrásyho a Vacvalovej

V RTVS chystajú veľký návrat Andrásyho a Vacvalovej TV Markíza

Už v decembri sa začína natáčanie ich novej zábavnej relácie Nikto nie je dokonalý.

 


Moderátor a humorista Oliver Andrásy sa minulý týždeň po nikoľkoročnej odmlke objavil na obrazovke Slovenskej televízie, keď moderoval adventný galavečer. Nebola to náhoda. Vedenie RTVS má s humoristickým duom Oliverom Andrásym a Elenou Vacvalovou veľké plány – od budúceho roka budú mať v RTVS pravidelnú vlastnú reláciu: Nikto nie je dokonalý.

Rovnomennú reláciu dlhé roky vysielala česká Prima. Reláciu moderoval Jiří Krampol a podobne ako v niekdajšej relácii Andrásyho a Vacvalovej na Markíze Aj múdry schybí, dvojica známych osobností tipovala, koľko oslovených ľudí správne odpovie na otázku. Na STV pravdepodobne pôjde o vzkriesenie Aj múdry schybí, ale pod novým názvom, keďže ochrannú známku na Aj múdry schybí vlastní Markíza.

Podľa informácií Omédiách.com natáčanie má začať už o pár dní a na výrobe sa bude podieľať pravdepodobne externá spoločnosť.

Relácia odštartuje na konci roka ako hlavný silvestrovský program o 20:30 hodine. "Bude to veľkolepý návrat zábavného programu Eleny Vacvalovej a Olivera Andrásyho na televízne obrazovky v pravú chvíľu – na Silvestra s hviezdou česko-slovenskej hudobnej scény Karlom Gottom spolu s Cigánskymi diablami a príhodami Petra Marcina, Štefana Skrúcaného a Mariána Čekovského," povedal hovorca RTVS Richard Šümeghy.