Na telo začína vo februári a v zmenenej podobe

Na telo začína vo februári a v zmenenej podobe TV Markíza

Na telo nekončí, ako písali topky.sk. Zlatica Puškárová avizuje zmeny.

 


Posledné vydanie hlavnej diskusnej relácie Markízy Na telo bolo v polovičke decembra s Róbertom Bezákom. Práve táto časť odštartovala novú éru Na telo, v ktorej nebudú pozývaní len politici, ale aj známe osobnosti spoločenského života.

 Cez sviatky a v januári má relácia Zlatice Puškárovej prestávku. Na obraz sa vracia vo februári v zmenenej podobe. Moderátorka pre Omédiách.com poprela informácie portálu topky.sk, že s reláciou v roku 2013 vedenie neráta.

„Relácia Na telo dostala naopak väčší priestor s tradičným začiatkom v nedeľu o 13-tej," povedala Puškárová. Relácia však bude trvať dlhšie ako doposiaľ. Priestor pre predĺženie relácie sa vytvoril po tom, ako vedenie rozhodlo, že Lampáreň z nedeľnej programovej štruktúry zmizne.

„Okrem atraktívnych politických diskusií však chceme ponúknuť priestor aj osobnostiam a témam, ktoré majú nielen politický, ale aj iný celospoločenský význam. Na telo je tak trochu moja srdcová záležitosť a aj dobrá príležitosť ukázať aj iných ľudí ako výlučne politikov, najmä keď sa častokrát striedajú tí istí," povedala Puškárová.

Na telo patrí medzi najstabilnejšie relácie televízie Markíza. Relácia má roky nemenný vysielací čas v nedeľu krátko popoludní a dosahuje nadpremiernú sledovanosť. Napríklad posledné vydanie malo podiel 48,3 percent v kategórii 12+.