JOJ Group rokovania o kúpe Slovak Sport.tv ukončila po ich zverejnení

JOJ Group rokovania o kúpe Slovak Sport.tv ukončila po ich zverejnení Slovak Sport.tv

Mediálna skupina JOJ Group sa v najbližšom čase nerozšíri o novú športovú televíznu stanicu. JOJ nemá záujem o vstup do novej Slovak Sport.tv.

 


Minulý týždeň portál Mediálne.sk informoval, že Joj Media House rokuje o vlastníckom vstupe do športovej televízie Slovak Sport.tv, s tým, že Joj Media House by si športový kanál mala vlastnícky deliť so súčasnými spoločníkmi, ktorými sú Jaroslav Jánošík, Lukáš Greguš a Robert Greguš.
Ohlásenie vstupu do televízie bolo predčasné. "Rokovania o odkúpení Slovak Sport.tv spoločnosťou JOJ Media House inciovali majitelia Slovak SportTV," povedala pre Omédiách.com Ivana Semjanová z TV JOJ.

 

„JOJ Media House sa hneď v úvode rokovaní rozhodla nevstúpiť do spoločnosti a rokovania v tejto chvíli nepokračujú," dodala. Dôvody nekonkretizovala.

Podľa informácií Omédiách.com jedným z možných dôvodov, prečo sa rokovania hneď na začiatku ukončili, bola aj ich predčasná medializácia.

Slovak Sport.tv je nová športová televízia so sídlom v Nitre, ktorá sa snaží presadiť na slovenskom trhu. Zameriava sa na priame prenosy a záznamy z domácich športov ako basketbal, volejbal a hádzaná, zápasy futbalovej a hokejovej ligy, florbalu, hokejbalu a ďalším.
Televíziu riadi generálny riaditeľ Róbert Greguš. Za smerovanie televízie je zodpovedný Jaroslav Šišolák, ktorý v minulosti pracoval pre STV a aj súkromný kanál Digi Sport.