Zlatica Puškárová má nové Na telo

Zlatica Puškárová má nové Na telo

Od nedele sa diskusná relácia Na telo výrazne zmení. Jediné, čo ostane z pôvodnej verzie, je názov relácie a moderátorka, ktorá upúšťa od politiky. Hosťom prvého zmeneného vydania bude Martin Farkaš - vojak, ktorý ako jediný prežil leteckú tragédiu pri obci Hejce. 

 

Televízia zmenila štúdio, vizuál relácie, ale aj jej dramaturgiu a dĺžku.
Relácia bude dlhšia, ako doteraz. Začne ale v stabilnom čase v nedeľu o 13. hodine. Zmení sa aj po obsahovej stránke. Kým doposiaľ to bola takmer výlučne diskusná relácia s politikmi, po novom bude moderátorka pozývať aj nepolitické osobností. Prvým hosťom v tomto roku bude Martin Farkaš, ktorý jediný prežil leteckú katastrofu. „Zaujímavý je aj vtedajší náčelník generálneho štábu dnes už dôchodca Ľubomír Bulík," avizuje moderátorka relácie Zlatica Puškárová.

 

Nápad odkloniť reláciu od politiky vznikol po tom, ako v poslednom vydaní relácie v minulom roku Markíza pozvala do Na telo arcibiskupa Róberta Bezáka. „Vtedy sme si povedali, že je to výnimočný priestor, aby sa prihovárali aj iní ľudia ako politici. Významní z celospoločenského pohľadu. Povedali sme si, že by sme to mohli aj striedať," povedala Zlatica Puškárová.

Štúdio predvolebnej diskusie 2012Nové štúdio na prvý pohľad pripomína TA3. Je vo farbách trikolóry: hlavnými farbami je modrá a červená, doplnené bielou a odtieňmi sivej. V pozadí vizualizácie je pohľad na Bratislavský hrad. Pripomína štúdio z predvolebných diskusií Markízy s malými politickými stranami v minulom roku.

Zmenilo sa aj štúdio, v ktorom už nebudú vysoké stoličky, pripomínajúce barové sedenie.