JOJ sťahuje torty zo soboty na piatok, do slabšieho času

JOJ sťahuje torty zo soboty na piatok, do slabšieho času megan-hayes.com

Televízia JOJ len po dvoch častiach posúva jeden zo svojich hlavných programov sezóny Najlepšie slovenské torty. Pre reláciu vyčlenila lukratívne miesto v sobotu v prime-time hneď po večerných správach.

 

 

Štart formátu bol pre JOJ celkom úspešný, prvý diel podľa údajov PMT/TNS SK dosiahol share 23,7 percent (12-54), čo je priemer stanice. Druhá časť bola na tom slabšie, podiel sa znížil na 16,6 percent.

„Tretia epizóda, v ktorej opäť dostanú priestor najlepší slovenskí cukrári a originálne nápady, sa tak na obrazovkách TV JOJ objaví už zajtra po skončení seriálu Panelák," oznámila dnes televízia. Od soboty 1. narca pôjdu torty v piatok o 21:30. Vymení si miesto s romantickou komédiou 27 šiat, ktorá pôjde v sobotu. Dôvod presunu neuvádza.

Presúva ju zrejmé na základe neuspokojivých výsledkov, možno aj kvôli programu Markízy, kde v sobotu večer idú filmové hity.

Nová kulinárska šou je natočená po vzore známych formátov zo zahraničia Najlepšie torty (Fabulous Cakes) a Fantastické torty (Ultimate Cake Off). 

V každom diely pečú profesionálni cukrári tri torty, pre záujemcov, ktorí sa prihlásia cez formulár na stránke joj.sk. V prvom diely to bola napríklad torty Paneláku, horiaci kozub a Justin Bieber v životnej veľkosti.