Jarné novinky Markízy

Jarné novinky Markízy Foto: Markíza

Z obrazovky sa vytratila Partička, pribudli nové reality šou: Naši ma zabú a Najprísnejší rodičia.

 

 

Novú televíznu sezónu spúšťa televízia Markíza postupne. Niektoré formáty sa dostali na obrazovku vo februári, niektoré pribudnú v týchto dňoch. Na obrazovku sa vracia zo starých formátov Modré z neba (od stredy 6. marca), v sobotu sa vrátila Smotánka s Erikou Judínyovou.

Jarným ťažiskovým projektom Markízy je spevácka súťaž SuperStar, ktorá začala 10. februára. Vo vysielaní sú už niekoľko týždňov dva nové licencované formáty Najprísnejší rodičia a Naši ma zabijú!.

Najprísnejší rodičia sú reality šou o neposlušných deťoch a vzorových rodinách. Nezvládnuteľní tínedžeri vo veku od 13 do 17 rokov žijú v každej časti týždeň v novej rodine s prísnymi pravidlami výchovy. Kamery sledujú ich správanie. Reality šou je lokálna verzia britského formátu s originálnym názvom World's Strictest Parents

Naši ma zabijú! je zábavná relácia typu "skrytá kamera", v ktorej syn alebo dcéra dobehne svojich rodičov tým, že im predstaví známu celebritu ako svojho nového životného partnera, napríklad na speváka Igora Kmeťa, playmate Andreu Járovú, herca Martina Mňahončáka, boxera Tomiho "Kida" Kovácsa". Moderátorkou relácie je Kveta Horváthová. Naši ma zabijú! je licencovaný formát s originálnym názvom My Parents are Gonna Love You! z produkcie francúzskej produkčnej spoločnosti Banijay Entertainment.

Od februára sa do vysielania vrátili nové diely reality šou Zámena manželiek a v utorky a štvrtky druhá séria seriálu Horúca krv.

V tejto sezóne nepokračujú relácie Partička a Zo zákulisia Markízy.

Sobota už tradične na Markíze patrí filmovým hitom, kde plánuje odvysielať slovenskú televíznu premiéru filmu Harry Potter a Dary smrti - 1.
Medzi marcové filmové highlighty patria tituly ako Iron Man 2, Thor, Medveď Yogi (Yogi Bear), Kung Fu Panda 2, Transformers 3 (Transformers: Dark of the Moon) či Legenda o strážcoch (Legend of the Guardians: The Owls of Ga´Hoole).

V blízkej budúcnosti to budú Salt, Chceš ma, chcem ťa (Ugly Truth), Jonah Hex, V Brugách (In Bruges), Život je raz taký (Life As We Know It), Agent v sukni 3 (Big Mommas: Like Father Like Son), Posledný vládca vetra (The Last Airbender), Rango, Takers či Grown Ups.

Pozri aj Jarné novinky JOJ.