Pluska urobila hriešnika z nesprávneho poslanca Reprofoto Plus Jeden Deň

Pluska urobila hriešnika z nesprávneho poslanca

23.05.2016 10:06 | Blog | Miroslava Kernová

Denník Plus Jeden Deň aj jeho web sa opäť sekol, naložil nasprávnemu poslancovi.

 


Reprofoto Plus 1 deň

 

 

Denník Plus Jeden Deň dnes v printovom vydaní aj na webe pluska.sk priniesol článok o tom, ako niektorí poslanci nedodržujú pravidlá, keď v rokovacej sále telefonujú. V článku s názvom Haló, páni, čo ten mobil? denník píše, že „nielen ostrieľaní poslanci, ktorí sú v rokovacej sále už nejaké to volebné obdobie, ale dokonca aj nováčikovia si dovoľujú." K článku prikladá fotky "hriešnikov."

 

Na najväčšej fotke je poslanec v sivom saku, ktorý kráča s telefónom pri uchu. Pod fotkou je poznámka: „Aj Tibor Bernaťák viackrát porušil rokovací poriadok," pričom denník Bernaťáka kritizuje aj v článku.

 

"Na fotke nie som ja, je to neprofesionálna práca," reagoval pre Omédiách.com poslanec SNS Tibor Bernaťák (1974), ktorý očakáva od Plus Jeden Deň ospravedlnenie.

Na fotke je iný Tibor a z inej strany – Tibor Bastrnák (1964) zo strany Most–HÍD. „Áno, na fotke som ja, ako kvôli telefonátu odchádzam z rokovacieho sálu," povedal Bastrnák pre Omédiách.com.

 

 

T. Bernaťák SNS

T. Bastrnák Most-HÍD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie je to prvýkrát, čo denník Plus Jeden Deň ukázal, že nepozná tváre politikov.

Odporúčame aj: Pluska sa pochválila fotkami expremiéra s barlami, bol to však niekto iný

Nedávno písal článok o tom, že za Robertom Ficom prišiel s barlami bývalý predseda československej vlády Marián Čalfa. Čalfa bol v tom čase v Prahe, denník nafotil Víťazoslava Mórica.

pošli na vybrali.sme.sk


Parlament zrušil koncesionárske poplatky pre časť obyvateľov. Pozrite sa pre koho a od kedy

1. Parlament zrušil koncesionárske poplatky pre časť obyvateľov. Pozrite sa pre koho a od kedy

Parlament dnes schválil novelu zákona, ktorou zrušil koncesionárske poplatky pre dôchodcov, ľudí v hmotnej núdzi a pre zdravotne postihnutých.

Internet by sme deťom nemali zakazovať.  Mali by sme ich učiť používať ho správne

2. Internet by sme deťom nemali zakazovať. Mali by sme ich učiť používať ho správne

Internet sa veľmi rýchlo stal neoddeliteľnou súčasťou života dospelých, ale aj tínedžerov a detí. Tie si bez online pripojenia nevedia predstaviť svoj deň. Internet sa už od útleho detstva stáva ich primárnym zdrojom informácií, ale aj hlavným sprostredkovateľom sociálneho kontaktu s rovesníkmi. Nadácia Orange vo svojom grantovom programe e-Školy pre budúcnosť upozorňuje na potrebu zabezpečiť žiakom potrebné zručnosti a skúsenosti nevyhnutné pre spoločenské a pracovné prostredie 21.storočia.

Orange spúšťa globálnu komunikačnú kampaň na podporu rozumného a bezpečného používania digitálnych technológií (VIDEO)

3. Orange spúšťa globálnu komunikačnú kampaň na podporu rozumného a bezpečného používania digitálnych technológií (VIDEO)

Orange v týchto dňoch spúšťa aj na Slovensku globálnu kampaň, ktorá sa zaoberá rozumným a bezpečným používaním digitálnych technológií. 

Parlament schválil kontroverznú novelu tlačového zákona

4. Parlament schválil kontroverznú novelu tlačového zákona

Politici, vysokí štátni úradníci a ďalší predstavitelia verejných inštitúcií opäť získajú právo na zverejnenie reakcie na články tlače a tlačových agentúr, pokiaľ tieto články obsahujú nepravdivé alebo neúplné údaje o ich práci.

Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená

5. Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená

 Vydavatelství Mafra dnes spustilo prémiovou nadstavbu svého zpravodajského portálu iDNES.cz.

Začala vysielať nová internetová televízia - s Danglom, Zomri, Vinczeovou a ďalšími (VIDEO)

6. Začala vysielať nová internetová televízia - s Danglom, Zomri, Vinczeovou a ďalšími (VIDEO)

Necelý rok po začiatku vysielania v susednej Českej republike začala vysielať na Slovensku lokalizovaná Mall.tv aj s vlastnou produkciou. Vysielateľ avizuje dvanásť pôvodných relácií, v ktorých budú účinkovať známe tváre z Markízy, JOJ či RTVS.

Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

7. Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

Čínská společnost Rainbow Wisdom Investment ze skupiny CITIC se může podílet na kontrole firem Empresa Media a Médea Jaromíra Soukupa. Povolil to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

8. Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

Organizátori Národného pochodu za život, ktorý bude tento víkend, zverejnili vyhlásenie, v ktorom sa dištancujú od "násilných a urážlivých prejavov ... a od všetkých možných foriem, ktoré by smerovali k potláčaniu ľudských práv a slobôd."

Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

9. Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

Stovky svetových médií a ďalších inštitúcií upozorňujú tento týždeň vo zvýšenej miere na klimatické hrozby dnešnej doby. Pridali k iniciatíve s názvom Covering Climate Now.

Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

10. Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

Čína stála za hackerským útokom na austrálsky parlament a tri najväčšie politické strany pred májovými parlamentnými voľbami. Vyplýva to zo správy austrálskych tajných služieb, o ktorej s odvolaním sa na zdroje oboznámené s obsahom dokumentu informovala agentúra Reuters.

Najčítanejšie