Stream.cz prinesie 10 nových projektov Foto: FB Stream.cz

Stream.cz prinesie 10 nových projektov

06.08.2018 14:10 | Česko | ČTK

Internetová televize Stream.cz pod hlavičkou společnosti Seznam.cz nabídne v podzimním schématu více než deset nových projektů.

 

Hlavními budou seriály Hasičárna Telecí z prostředí vesnické dobrovolné požárnické jednotky a pokračování denního seriálu Kadeřnictví, určeného spíše pro ženské publikum. Společnost se zaměří i na seriály a pořady pro celou rodinu. Firma o tom dnes informovala novináře.

"Už na jaře jsme říkali, že Seznam půjde více do mainstreamu, zábavy pro celou rodinu. V tomto budeme pokračovat i na podzim. Také vzniknou krátké pořady, ze kterých si vybere každá rodina něco zajímavého. Kromě spousty pořadů, které debutovaly na jaře a budou pokračovat, přidáváme do programu minimálně deset novinek. Do konce roku přibudou ještě další," řekl ředitel obsahu Seznam.cz Igor Kalaš.

Seriál Hasičárna Telecí s Bolkem Polívkou v hlavní roli budou moci diváci sledovat od 15. září každou sobotu na Stream.cz. Druhá série Kadeřnictví nabídne 21 dílů a vysílat se bude od 3. září třikrát týdně.

Mezi nové projekty z kategorie menších formátů patří například dokumentární pořad Černota. Dvojice tvůrců v první sérii zmapuje pražskou drogovou scénu, v dalších dvou sériích se bude věnovat jiným tématům z podsvětí hlavního města.

Několik cyklů bude odhalovat zákoutí České republiky. Záhadnými místy, jako jsou například lomy Mokřina nebo hrad Svojanov, bude provázet Jaroslav Mareš v pořadu Tajemno. Osmidílný cyklus Kokpit dokořán ukáže Česko z ptačí perspektivy. Pivní expert David Binar pak v pořadu Pivní republika představí české minipivovary, přičemž odstartuje U Fleků.

Nový projekt pro mladší generaci přinese Johny Machette, platforma Underground Comedy představí nové stand-upy. "Kromě zábavy se ale budeme věnovat i něčemu, co ještě podle mě v médiích nebylo. Oslovili jsme forenzní genetičku Halinu Šimkovou, která bude v pořadu Expertiza odkrývat nesrovnalosti v kriminálních seriálech a filmech," uvedl manažer provozu Stream.cz Filip Vážanský.

Prostor dostane i umělecký počin Vetřelci a plameňáci sochaře Pavla Karouse. "Projekt navazuje na cyklus Vetřelci a volavky, který se věnoval umění ve veřejném prostoru v reálném socialismu. Nový pořad bude o reálném kapitalismu. Základní témata se budou točit kolem památníkové tvorby, realizací v rámci corporate-artu nebo dočasných realizací na festivalech," uvedl autor počinu, který bude na programu v říjnu.

Podle údajů z měření AdMonitoring ze začátku letošního roku měl loni v prosinci Stream.cz 2,79 milionu uživatelů a 25,7 milionu přehrání videí. Mateřský Seznam.cz patří jeho zakladateli Ivu Lukačovičovi. Jeho weby měsíčně navštíví 7,8 milionu unikátních uživatelů.

pošli na vybrali.sme.sk


Rokovanie o zmene tlačového zákona koalícia odložila

1. Rokovanie o zmene tlačového zákona koalícia odložila

Koalícia dnes opäť odložila rokovania o spornej novele tlačového zákona v parlamente, podľa ktorej by politici mali znovu získať právo na bezplatné uverejnenie reakcie na články v médiách, ktoré sa týkajú ich osoby.

Slovenská sporiteľňa zlacňuje hypotéky na rekordných 0,89 %

2. Slovenská sporiteľňa zlacňuje hypotéky na rekordných 0,89 %

Horúce leto schladia rekordne nízke úroky. Najväčšia slovenská banka razantne znižuje sadzby hypoték, počas letnej akcie môžu klienti získať úver už od 0,89 % ročne. Sadzba platí pri ročnej aj trojročnej fixácii. Bývanie so Slovenskou sporiteľňou je dnes historicky najlacnejšie. Vďaka inováciám sporiteľne vám na vybavenie úveru môže stačiť len jedna návšteva pobočky.

Taliban hrozí afganským médiám, že novinári budú terčom útokov

3. Taliban hrozí afganským médiám, že novinári budú terčom útokov

Islamistické hnutie Taliban dnes varovalo afganské médiá, že ich novinári budú terčom útokov, ak neprestanú vysielať "vládnu propagandu namierenú proti povstalcom".

Slovenská a česká pobočka Microsoftu má novú hovorkyňu

4. Slovenská a česká pobočka Microsoftu má novú hovorkyňu

Novou hovorkyňou a manažérkou pre komunikáciu a spoločenskú zodpovednosť spoločnosti Microsoft v SR a ČR je od 1. júna 2019 Miroslava Aleksieva.

Vysielanie z nedeľnej demonštrácie na ČT videlo štvrť milióna ľudí (VIDEO)

5. Vysielanie z nedeľnej demonštrácie na ČT videlo štvrť milióna ľudí (VIDEO)

Vysílání z nedělní demonstrace na pražské Letné vidělo na kanále ČT 24 v průměru 245.000 diváků starších 15 let. To je 12 procent z těch, co byli v tu dobu, tedy mezi 16:30 a 20:00 hodinou, u televize. ČTK to dnes sdělila Česká televize.

Status o migrantoch pri jazere už rieši polícia ako podozrenie zo šírenia poplašnej správy

6. Status o migrantoch pri jazere už rieši polícia ako podozrenie zo šírenia poplašnej správy

Už štyri dni sa šíri správa o tom, že na Draždiaku v Petržalke sa kúpali 10 migranti v spodnom prádle, ktorí „pokukovali po našich dievčencoch.“

Za prepusteného redaktora v RTVS sa postavili jeho kolegovia

7. Za prepusteného redaktora v RTVS sa postavili jeho kolegovia

Minulý týždeň v RTVS nečakane skončil jeden z hlavných a dlhoročných redaktorov Jaroslav Barborák.

Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

8. Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

Polovica Európanov je obézna. Tento priemer, žiaľ, nevylepšujú ani Slováci. Štatistiky však ukazujú, že máme záujem zmeniť svoj životný štýl – viac sa hýbeme a čoraz viac si vyberáme aktívny spôsob trávenia letnej dovolenky.

V RTVS sú opäť čistky, dotkli sa skúseného redaktora a moderátora

9. V RTVS sú opäť čistky, dotkli sa skúseného redaktora a moderátora

V RTVS sa dnes nečakane dozvedel o svojom konci jeden z najskúsenejších redaktorov a moderátorov rozhlasového spravodajstva Jaroslav Barborák.

Som spokojný, je tu o nás postarané, naozaj, hovoria redaktori RTVS a TASR v promovideu Úradu vlády (VIDEO)

10. Som spokojný, je tu o nás postarané, naozaj, hovoria redaktori RTVS a TASR v promovideu Úradu vlády (VIDEO)

Úrad vlády zverejnil video, v ktorom traja redaktori verejnoprávnych médií chvália podmienky pre novinárov na Úrade vlády. Ukázalo sa, že Úrad vlády "nepekné veci" vystrihol.

Najčítanejšie