Stream.cz prinesie 10 nových projektov Foto: FB Stream.cz

Stream.cz prinesie 10 nových projektov

06.08.2018 14:10 | Česko | ČTK

Internetová televize Stream.cz pod hlavičkou společnosti Seznam.cz nabídne v podzimním schématu více než deset nových projektů.

 

Hlavními budou seriály Hasičárna Telecí z prostředí vesnické dobrovolné požárnické jednotky a pokračování denního seriálu Kadeřnictví, určeného spíše pro ženské publikum. Společnost se zaměří i na seriály a pořady pro celou rodinu. Firma o tom dnes informovala novináře.

"Už na jaře jsme říkali, že Seznam půjde více do mainstreamu, zábavy pro celou rodinu. V tomto budeme pokračovat i na podzim. Také vzniknou krátké pořady, ze kterých si vybere každá rodina něco zajímavého. Kromě spousty pořadů, které debutovaly na jaře a budou pokračovat, přidáváme do programu minimálně deset novinek. Do konce roku přibudou ještě další," řekl ředitel obsahu Seznam.cz Igor Kalaš.

Seriál Hasičárna Telecí s Bolkem Polívkou v hlavní roli budou moci diváci sledovat od 15. září každou sobotu na Stream.cz. Druhá série Kadeřnictví nabídne 21 dílů a vysílat se bude od 3. září třikrát týdně.

Mezi nové projekty z kategorie menších formátů patří například dokumentární pořad Černota. Dvojice tvůrců v první sérii zmapuje pražskou drogovou scénu, v dalších dvou sériích se bude věnovat jiným tématům z podsvětí hlavního města.

Několik cyklů bude odhalovat zákoutí České republiky. Záhadnými místy, jako jsou například lomy Mokřina nebo hrad Svojanov, bude provázet Jaroslav Mareš v pořadu Tajemno. Osmidílný cyklus Kokpit dokořán ukáže Česko z ptačí perspektivy. Pivní expert David Binar pak v pořadu Pivní republika představí české minipivovary, přičemž odstartuje U Fleků.

Nový projekt pro mladší generaci přinese Johny Machette, platforma Underground Comedy představí nové stand-upy. "Kromě zábavy se ale budeme věnovat i něčemu, co ještě podle mě v médiích nebylo. Oslovili jsme forenzní genetičku Halinu Šimkovou, která bude v pořadu Expertiza odkrývat nesrovnalosti v kriminálních seriálech a filmech," uvedl manažer provozu Stream.cz Filip Vážanský.

Prostor dostane i umělecký počin Vetřelci a plameňáci sochaře Pavla Karouse. "Projekt navazuje na cyklus Vetřelci a volavky, který se věnoval umění ve veřejném prostoru v reálném socialismu. Nový pořad bude o reálném kapitalismu. Základní témata se budou točit kolem památníkové tvorby, realizací v rámci corporate-artu nebo dočasných realizací na festivalech," uvedl autor počinu, který bude na programu v říjnu.

Podle údajů z měření AdMonitoring ze začátku letošního roku měl loni v prosinci Stream.cz 2,79 milionu uživatelů a 25,7 milionu přehrání videí. Mateřský Seznam.cz patří jeho zakladateli Ivu Lukačovičovi. Jeho weby měsíčně navštíví 7,8 milionu unikátních uživatelů.

pošli na vybrali.sme.sk


Najlepším európskym filmom je film Studená vojna (VIDEO)

1. Najlepším európskym filmom je film Studená vojna (VIDEO)

Cenu Európskej filmovej akadémie (EFA) pre najlepší film roka získal poľsko-britsko-francúzsky film Studená vojna.

Únia chce posilniť boj proti dezinformáciám, považuje ich za hrozbu

2. Únia chce posilniť boj proti dezinformáciám, považuje ich za hrozbu

Európska únia považuje zámerné a masové šírenie dezinformácií za obrovské bezprostredné ohrozenie demokratických systémov, a chce preto proti nemu intenzívnejšie bojovať.

Nová kniha o reklame a komunikácii sľubuje viac

3. Nová kniha o reklame a komunikácii sľubuje viac

Prezident Klubu reklamných agentúr Slovenska - Róbert Slovák, vydal svoju prvú knihu o komunikácii, kreativite, nadhľade a veciach, ktoré s tým všetkým viac-menej nejak súvisia. Napríklad život ako taký.

Televízia sa ospravedlnila za nevhodnú hudbu pri reportáži o atentáte v Štrasburgu (VIDEO)

4. Televízia sa ospravedlnila za nevhodnú hudbu pri reportáži o atentáte v Štrasburgu (VIDEO)

Francúzska spravodajská televízia BFMTV sa dnes ospravedlnila za to, že vo štvrtok vo svojom vysielaní zahrala pesničku Boba Marleyho s názvom I Shot the Sheriff (Zastrelil som šerifa).

Pozrite si rebríček 25 najmenej bezpečných hesiel

5. Pozrite si rebríček 25 najmenej bezpečných hesiel

Rebríčku najmenej bezpečných hesiel, ktorý zostavila americká spoločnosť SplashData tento rok (podobne ako 4 roky predtým) kraľuje zoskupenie čísel "123456" a slovo "password" (heslo).

Magio Kino na Vianoce pre všetkých zákazníkov zadarmo

6. Magio Kino na Vianoce pre všetkých zákazníkov zadarmo

Telekom prináša zákazníkom Magio televízie špeciálny vianočný darček: Od soboty 15. decembra až do 14.1. zákazníkom Magia bezplatne aktivuje doplnkovú službu Magio Kino v najvyššom variante.

Novinári zistili, že robot, ktorým sa chvália Rusi, je v skutočnosti človek (VIDEO)

7. Novinári zistili, že robot, ktorým sa chvália Rusi, je v skutočnosti človek (VIDEO)

Robot, predstavený na mládežníckom technologickom fóre v Jaroslavli v centrálnom Rusku, vedel hovoriť, počítať aj tancovať a úspech zožal aj v štátnej televízii Rossija 24. Problémom sa však stala jedna fotka.

Prokremeľské médiá šíria viaceré dezinformácie o žltých vestách. Pozrite sa, ktoré to sú

8. Prokremeľské médiá šíria viaceré dezinformácie o žltých vestách. Pozrite sa, ktoré to sú

Weby, ktoré priamo, či nepriamo šíria prokremeľskú propagandu, sa najnovšie sústredia na francúzskej protestné hnutie "žltých viest", o ktorom šíria niekoľko dezinformačných príbehov s cieľom rozširovať zmätok a vytvárať obraz o chaose v Európe.

Rokovania o smernici o ochrane práv na webe skončili bez dohody

9. Rokovania o smernici o ochrane práv na webe skončili bez dohody

Bez dohody dnes skončili rokovania medzi zástupcami europarlamentu, rakúskym predsedníctvom EÚ a Európskou komisiou o kompromisnej podobe budúcej smernice o ochrane autorských práv na internete.

Fico zverejnil video, v ktorom vyhlásil vojnu Denníku N (VIDEO)

10. Fico zverejnil video, v ktorom vyhlásil vojnu Denníku N (VIDEO)

Robert Fico sa po dlhšej prestávke vrátil k svojmu obľúbenému žánru - na aktuálne témy reaguje videom, zverejneným na facebooku. Odpovedať na otázky novinárov pritom pravidelne odmieta.

Najčítanejšie