Časopis MarketingSalesMedia mení vydavateľa

Časopis MarketingSalesMedia mení vydavateľa

 Český odborný týdeník MarketingSalesMedia změní od listopadu vydavatele.

 

Od společnosti Empresa Media ho koupila firma Forum Media. Společnosti to dnes sdělily ČTK v tiskové zprávě. Časopis MarketingSalesMedia je na trhu od roku 2013 a přináší zpravodajství a názorové články z oblasti marketingu, retailu a mediálního trhu.

"Pro čtenáře MarketingSalesMedia se aktuálně nic nemění," uvedl jednatel společnosti Forum Media Roman Šmíd. V příštích týdnech budou čtenáři nadále dostávat časopis připravovaný stávajícím redakčním týmem v čele s šéfredaktorem Danielem Köpplem. "Před námi je nyní období, v němž budeme hledat nejlepší způsob, jak MarketingSalesMedia integrovat mezi naše ostatní produkty určené pro stejnou cílovou skupinu," dodal Šmíd.

Forum Media je pořadatelem stejnojmenné oborové konference a současně vydavatelem týdeníku Marketing & Media. Skupina Empresa Media je vydavatelem tištěných titulů Týden, Faktor Soukup, Instinkt, Sedmička, Top Dívky, Animáček nebo Popcorn a jejich on-line verzí. Zároveň je i dodavatelem zpravodajského obsahu pro TV Barrandov.