Správy úplne zadarmo: Na 24ka.sk zákazníci 4ky nezaplatia za dáta

Správy úplne zadarmo: Na 24ka.sk zákazníci 4ky nezaplatia za dáta

10.09.2018 13:15 | Internet | PR

Horúce novinky v mobile kedykoľvek a kdekoľvek a žiaden účet za dátovanie. Takúto novinku môžu od 3. septembra využívať všetci zákazníci mobilného operátora 4ka. Za surfovanie na portáli 24ka.sk nezaplatia ani cent.

 

„Na 24ka.sk nájdu čitatelia aktuálne spravodajstvo z viacerých našich projektov – ide o športové spravodajstvo zo sport7.sk, regionálne a celoslovenské správy zo siete dnes24.sk či technologické novinky z webu fony.sk. Už dnes viac ako 800-tisíc našich čitateľov pristupuje na naše weby z mobilných zariadení. Novinkou chceme osloviť tých, ktorí sa ešte boja využívať mobilné dáta, no chcú mať čerstvé informácie k dispozícii on-line,“ hovorí Vladimír Marhefka, riaditeľ mediálnej skupiny internet.sk, ktorá portál 24ka.sk prevádzkuje.

Zákazníci mobilného operátora 4ka za dátovanie na tomto webe nezaplatia ani cent. Aktuálne spravodajstvo si môžu čítať aj v 4G/2G sieti 4ky, aj v 3G sieti obchodného partnera, prenesené dáta im nebudú účtované. „Dnes už 56,6 percent našich zákazníkov dátuje a priemerná spotreba dátujúceho Štvorkára je približne 7 GB mesačne. Vďaka 24ka.sk veríme, že aj tí zvyšní prekonajú obavy z vysokého účtu za dáta, ktorým ich neraz straší konkurencia,“ vysvetľuje vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík.

Na web sa zákazníci dostanú zdarma cez prehliadač vo svojom mobilnom telefóne. Obsah na portáli sa generuje z webov združených v sieti internet.sk, v niektorých prípadoch ale nemusia byť články na 24ka.sk kompletné. Napríklad nemusia obsahovať video alebo galérie, ktoré čitatelia nájdu len na pôvodných spravodajských weboch alebo obsah tretích strán, za ktorý by bolo treba platiť. „Aj napriek tomu bude 24ka.sk plnohodnotný zdroj informácií,“ dodáva V. Marhefka.

Pri surfovaní na portáli www.24ka.sk sa dáta nebudú účtovať zákazníkom 4ky, ktorí nemajú aktivovaný žiaden dátový balík alebo nový paušál, ale ani tým, ktorí využívajú napríklad dátový balík GIGA s obnovou či niektorý z nových paušálov SLOBODA. Všetci Štvorkári si tak svoje dáta môžu ušetriť na iné stránky. „Naše ceny sú stále výborné a ak sa zákazník rozhodne surfovať aj na iných stránkach na webe, vždy u nás dostane gigabajt s dátovým balíkom GIGA s obnovou iba za skvelé dve eurá,“ vraví M. Jánošík zo 4ky.

pošli na vybrali.sme.sk


Slovensko kleslo na rebríčku slobody tlače. Príčinou sú útoky Fica, vražda novinára aj situácia v RTVS

1. Slovensko kleslo na rebríčku slobody tlače. Príčinou sú útoky Fica, vražda novinára aj situácia v RTVS

Svetová novinárska organizácia Reportéri bez hraníc (RSF) dnes zverejnila pravidelný Index slobody tlače. Slovensko sa na rebríčku opäť prepadlo oproti minulému roku o 8 priečok. Je na 35 mieste.

RTVS v súvislosti s úmrtím televíznej hlásateľky a teatrológa mení program

2. RTVS v súvislosti s úmrtím televíznej hlásateľky a teatrológa mení program

RTVS v súvislosti s úmrtím prvej internej televíznej hlásateľky Blaženy Kočtúchovej a teatrológa Jaroslava Blaha mení program.

 

Hypotéka roka: Slovenská sporiteľňa zvíťazila s veľkým náskokom

3. Hypotéka roka: Slovenská sporiteľňa zvíťazila s veľkým náskokom

Slovenská sporiteľňa získala ocenenie Hypotéka roka, ktoré udeľuje týždenník Trend v spolupráci s Fincentrom. V hodnotení odbornej poroty dominovala vo všetkých hodnotených kritériách, spravidla s vysokým odstupom.

DM drogéria spúšťa testovanie plniacich staníc na niektoré prostriedky

4. DM drogéria spúšťa testovanie plniacich staníc na niektoré prostriedky

V sobotu spustila obchodná sieť DM vo vybraných filiálkach testovanie ekologickej služby – plniacich staníc na pracie a čistiace prostriedky.

V ČR vlani riešili 11 trestných oznámení súvisiacich s obsahom konšpiračných webov

5. V ČR vlani riešili 11 trestných oznámení súvisiacich s obsahom konšpiračných webov

 Na šírení xenofóbie v ČR sa výrazne podieľali konšpiračné weby.

Pozrite sa, ako vytvorili falošné video o moslimovi na katedrále pri vzniku požiaru (VIDEO)

6. Pozrite sa, ako vytvorili falošné video o moslimovi na katedrále pri vzniku požiaru (VIDEO)

Dôvod vzniku požiaru katedrály Notre-Dame v Paríži je stále neznámy. Francúzske úrady vyhlásili, že zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že išlo o úmysel a podpaľačstvo.

Mobil za volantom bez rizika. Aplikácie Android Auto a Apple CarPlay chránia vodičov

7. Mobil za volantom bez rizika. Aplikácie Android Auto a Apple CarPlay chránia vodičov

Hoci počet tragických dopravných nehôd na Slovensku dlhodobo klesá, vlani na našich cestách napriek tomu zomrelo až 229 osôb. Podľa niektorých odborníkov sú za poklesom týchto čísel modernejšie a bezpečnejšie autá, keďže podobný trend môžeme sledovať v takmer všetkých krajinách Európskej únie.

Požiar katedrály vyvolal záplavu konšpirácií o tom, kto to spôsobil

8. Požiar katedrály vyvolal záplavu konšpirácií o tom, kto to spôsobil

Požiar parížskej katedrály Notre-Dame vyvolal na internete záplavu lživých správ a sprisahaneckých teórií.

Riaditeľ vládnej letky vysvetľuje, aká je pravda o chemtrails (VIDEO)

9. Riaditeľ vládnej letky vysvetľuje, aká je pravda o chemtrails (VIDEO)

Jedným z najobľúbenejších a najprimitívnejších hoaxov, ktoré už roky šíria konšpirátori je hrozba chemtrails – ide o teóriu, že lietadla do ovzdušia rozprašujú rôzne škodlivé baktérie, vírusy a iné látky s cieľom poškodzovať krajinu, civilizáciu.

4ka pokrýva rýchlym roamingom európske krajiny

10. 4ka pokrýva rýchlym roamingom európske krajiny

Rýchle dáta nepoznajú hranice. V čoraz väčšom počte krajín môžu Štvorkári využívať už aj rýchly 4G medzinárodný roaming. Pred letnou sezónou operátor sprístupnil rýchle 4G dáta v roamingu v ďalších 21 krajinách.

Najčítanejšie