Správy úplne zadarmo: Na 24ka.sk zákazníci 4ky nezaplatia za dáta

Správy úplne zadarmo: Na 24ka.sk zákazníci 4ky nezaplatia za dáta

10.09.2018 13:15 | Internet | PR

Horúce novinky v mobile kedykoľvek a kdekoľvek a žiaden účet za dátovanie. Takúto novinku môžu od 3. septembra využívať všetci zákazníci mobilného operátora 4ka. Za surfovanie na portáli 24ka.sk nezaplatia ani cent.

 

„Na 24ka.sk nájdu čitatelia aktuálne spravodajstvo z viacerých našich projektov – ide o športové spravodajstvo zo sport7.sk, regionálne a celoslovenské správy zo siete dnes24.sk či technologické novinky z webu fony.sk. Už dnes viac ako 800-tisíc našich čitateľov pristupuje na naše weby z mobilných zariadení. Novinkou chceme osloviť tých, ktorí sa ešte boja využívať mobilné dáta, no chcú mať čerstvé informácie k dispozícii on-line,“ hovorí Vladimír Marhefka, riaditeľ mediálnej skupiny internet.sk, ktorá portál 24ka.sk prevádzkuje.

Zákazníci mobilného operátora 4ka za dátovanie na tomto webe nezaplatia ani cent. Aktuálne spravodajstvo si môžu čítať aj v 4G/2G sieti 4ky, aj v 3G sieti obchodného partnera, prenesené dáta im nebudú účtované. „Dnes už 56,6 percent našich zákazníkov dátuje a priemerná spotreba dátujúceho Štvorkára je približne 7 GB mesačne. Vďaka 24ka.sk veríme, že aj tí zvyšní prekonajú obavy z vysokého účtu za dáta, ktorým ich neraz straší konkurencia,“ vysvetľuje vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík.

Na web sa zákazníci dostanú zdarma cez prehliadač vo svojom mobilnom telefóne. Obsah na portáli sa generuje z webov združených v sieti internet.sk, v niektorých prípadoch ale nemusia byť články na 24ka.sk kompletné. Napríklad nemusia obsahovať video alebo galérie, ktoré čitatelia nájdu len na pôvodných spravodajských weboch alebo obsah tretích strán, za ktorý by bolo treba platiť. „Aj napriek tomu bude 24ka.sk plnohodnotný zdroj informácií,“ dodáva V. Marhefka.

Pri surfovaní na portáli www.24ka.sk sa dáta nebudú účtovať zákazníkom 4ky, ktorí nemajú aktivovaný žiaden dátový balík alebo nový paušál, ale ani tým, ktorí využívajú napríklad dátový balík GIGA s obnovou či niektorý z nových paušálov SLOBODA. Všetci Štvorkári si tak svoje dáta môžu ušetriť na iné stránky. „Naše ceny sú stále výborné a ak sa zákazník rozhodne surfovať aj na iných stránkach na webe, vždy u nás dostane gigabajt s dátovým balíkom GIGA s obnovou iba za skvelé dve eurá,“ vraví M. Jánošík zo 4ky.

pošli na vybrali.sme.sk


Súťaž Marketér roka 2018 pozná nominácie

1. Súťaž Marketér roka 2018 pozná nominácie

Odborná porota zverejnila mená nominovaných marketingových profesionálov na cenu Marketér roka.

4G sieť na Slovensku oslavuje piate výročie

2. 4G sieť na Slovensku oslavuje piate výročie

Telekom ju od začiatku zrýchlil dvanásťnásobne, sprístupnil pokrytie po celej krajine a päťkrát získal certifikát Best in Test.

Trump označil za svoj úspech údajný pokles obľuby médií v USA. Pravda je iná

3. Trump označil za svoj úspech údajný pokles obľuby médií v USA. Pravda je iná

Americký prezident Donald Trump považuje za jeden zo svojich najväčších úspechov v najvyššej štátnej funkcii zníženie obľuby médií medzi Američanmi.

Zomrel herec, ktorý stvárnil kráľa v Troch orieškoch pre Popolušku (VIDEO)

4. Zomrel herec, ktorý stvárnil kráľa v Troch orieškoch pre Popolušku (VIDEO)

Vo veku 87 rokov zomrel vo štvrtok v Drážďanoch nemecký filmový a divadelný herec Rolf Hoppe.

Jana Vaľová na streche a redaktorka, ktorá sa stratila

5. Jana Vaľová na streche a redaktorka, ktorá sa stratila

Pred voľbami vyšlo vo vydavateľstve Penty niekoľko článkov, ktoré vyzerali ako skryté PR pre primátorku a kandidátku v komunálnych voľbách Janu Vaľovú. Viaceré ju jednostranne ospevovali, chválili, či urobili z nej takmer historickú osobnosť Humenného. Úplnou špecialitkou z tejto kategórie bol rozhovor s kandidátkou na primátorku Humenného v poslednom vydaní pred voľbami v lifestylovom časopise Madam Eva. Pokračovanie.

Slovenská sporiteľňa v kampani vyzýva k zodpovednému správaniu sa počas Vianoc

6. Slovenská sporiteľňa v kampani vyzýva k zodpovednému správaniu sa počas Vianoc

Už pravidelne viaceré organizácie upozorňujú pred Vianocami na nezodpovedné zadlžovanie niektorých ľudí, ktorí potom počas roka nedokážu dlhy splácať.

Kočnerove zmenky, ktoré sa týkajú Markízy, sú falošné, tvrdí znalkyňa

7. Kočnerove zmenky, ktoré sa týkajú Markízy, sú falošné, tvrdí znalkyňa

Stanovisko znalkyne, ktorá na základe požiadavky NAKA skúmala zmenky predložené v kauze falšovania zmeniek voči televízii Markíza dokazuje, že zmenky nie sú autentické.

Orange Sport exkluzívne prinesie špičkové zápasy zo série XFN

8. Orange Sport exkluzívne prinesie špičkové zápasy zo série XFN

Televízna stanica Orange Sport do svojho programu zaraďuje ďalší exkluzívny obsah. Fanúšikovia bojového umenia si budú môcť už 18. novembra vychutnať prvý z dvoch očakávaných X Fight Nights turnajov tejto jesene a zimy.

Seznam.cz: Reportáž o Babišovi ml. bola etická

9. Seznam.cz: Reportáž o Babišovi ml. bola etická

Redakce pořadu Zvláštní vyšetřování, který v pondělí večer přinesl rozhovor se synem premiéra Andreje Babiše, postupovala ve všech ohledech eticky a výhradně s ohledem na veřejný zájem.

Najčítanejšie