4ka navyšuje dáta v zahraničí, prináša smart portál pre zákazníkov Foto: Swan

4ka navyšuje dáta v zahraničí, prináša smart portál pre zákazníkov

17.12.2018 23:46 | Internet | PR

Viac dát v Európe, vylepšený zákaznícky portál Moja Zóna a k tomu darček pre všetkých Štvorkárov, ktorí ju aktívne využívajú. To sú ďalšie z noviniek, ktoré pripravil štvrtý operátor vo vianočnom období.

Zákazníkov, ktorí občas cestujú do krajín EHP (okrem členských krajín EÚ je to aj Island, Nórsko a Lichtenštajnsko) poteší navýšenie dát v dátových balíkoch v sieti 4ka a v obľúbenom balíku GIGA. Zmeny sa dotknú všetkých nových aktivácii a automatických obnov kombinácií SLOBODA + dátový balík v sieti 4ka a dátového balíka GIGA.

V SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ a SLOBODA NEKONEČNO+ sa objem dát z 0,83 GB mení na 1,11 GB v rámci EHP a v balíku GIGA už budú môcť zákazníci čerpať namiesto 0,56 GB až 0,75 GB dát v celej EÚ, ale tiež na Islande, v Nórsku a v Lichtenštajnsku. Nové objemy dát platné od piatka 14.12. nájdete na: www.4ka.sk/pausaly-sloboda-plus  www.4ka.sk/datove-baliky

Vylepšenia sa dočkala aj Moja zóna, čo je samoobslužný portál zákazníkov 4ky, kde majú pod palcom prehľad o všetkých službách 4ky, ktoré majú aktivované. Na jednom mieste tak skontrolujú svoju spotrebu a môžu robiť všetky obslužné činnosti z pohodliadomova, alebo zo svojho smartfónu.

Moja zóna je teraz prehľadnejšia, medzi najväčšie novinky patrí interaktívna navigácia, ktorá jednoducho prevedie užívateľa cez rôzne nastavenia.

Ako moderný operátor motivuje 4ka zákazníkov k čo najväčšiemu uľahčeniu ich života pomocou technológií. Byť smart je v móde a v 4ke teraz dostane 1GB každý zákazník, ktorý si v čase od 14.12.2018 až do 30.6.2019: - založí alebo už má založené konto v Mojej zóne, a - nastaví alebo už má nastavenú Automatickú platbu za služby, a - v uvedenom období sa služba aspoň raz automaticky obnoví (teda z platobnej karty sa uhradí cena za nový paušál alebo dátový balík).

Zákazník za to dostane až 1GB dát/mesačne v krajinách EHP zadarmo až po dobu 4 mesiacov, podľa počtu aktivovaných a platobnou kartou zaplatených dátových balíkov, a až 1GB dát/mesačne v celej SR ZADARMO až po dobu 4 mesiacov, ak sa v uvedenom období aspoň raz automaticky obnoví dátový paušál SLOBODA DATA, nový paušál TO. alebo hlasový paušál Moja 100vka. Do 30.6.2019 tak môže každý, kto splní tieto podmienky, čerpať tento benefit až štyrikrát a získa tak 4GB dát ako darček od 4ky.
Ako na to?
1. Zaregistrujte sa na www.4ka.sk/moja-zona
2. Uložte si vaše telefónne číslo
3. Bez obáv si uložte vašu platobnú kartu
4. Nastavte si Automatickú platbu platobnou kartou (resp. aktivujete si nami Odporúčané nastavenia)
5. Hotovo!

Každý mesiac sa vám automaticky paušál alebo balík uhradí priamo z platobnej karty a vy tak máte istotu, že služby budete mať vždy aktívne a môžete sa venovať dôležitejším veciam. K tomu dostanete automaticky 1GB dát v celej EÚ alebo SR (podľa typu paušálu) zadarmo, až 4krát. 6. Viac informácii nájdete aj na: www.4ka.sk/data-zadarmo

pošli na vybrali.sme.sk


K vražde novinárky sa prihlásila Nová IRA

1. K vražde novinárky sa prihlásila Nová IRA

K zodpovednosti za vraždu novinárky Lýry McKeeovej pri nepokojoch v severoírskom meste Londonderry sa dnes prihlásila radikálna republikánska organizácie Nová IRA.

PRIESKUM: Zverejnili poslednú predvolebnú projekciu rozdelenia mandátov v budúcom Európskom parlamente

2. PRIESKUM: Zverejnili poslednú predvolebnú projekciu rozdelenia mandátov v budúcom Európskom parlamente

Európsky parlament zverejnil štvrtú a poslednú predvolebnú projekciu rozdelenia 751 poslaneckých kresiel v povolebnom pléne EP založenú na vnútroštátnych prieskumoch.

MS mimo mantinelov: Chápeme, že hokej je viac ako hra (VIDEO)

3. MS mimo mantinelov: Chápeme, že hokej je viac ako hra (VIDEO)

Spoločnosť Orange Slovensko, ktorá je oficiálnym partnerom MS v hokeji 2019, prichádza s novou imidžovou kampaňou. Odohráva sa v prostredí bratislavskej školy, kde vládne šikana. Deťom pri nej pomáha súdržnosť a vzájomná pomoc, ktoré poznajú zo športu.

Kniha, ktorá letí už desaťročia

4. Kniha, ktorá letí už desaťročia

Jeden z najpopulárnejších amerických povojnových románov. Klasika modernej literatúry, ktorú si treba prečítať. Román Kto chytá v žite je svetový fenomén. Salinger ho napísal ešte v roku 1951, no odvtedy ho preložili do takmer všetkých svetových jazykov. Každý rok sa z neho predá okolo 250 000 výtlačkov a doteraz sa predalo 65 miliónov kníh.

Vraha bulharskej novinárky odsúdili na 30 rokov

5. Vraha bulharskej novinárky odsúdili na 30 rokov

Bulharský súd dnes poslal na 30 rokov za mreže vraha novinárky Viktorie Marinovovej.

Zomrel autor hudby k filmom o Vinnetouovi (VIDEO)

6. Zomrel autor hudby k filmom o Vinnetouovi (VIDEO)

Vo veku 91 rokov zomrel skladateľ filmovej hudby Martin Böttcher, oznámila dnes agentúre DPA jeho dcéra Betsy Schlüterová. Skladateľ zomrel v noci z piatka na sobotu.

Mobilné dáta na Slovensku patria k tým najdrahším. Česko je na tom ešte horšie

7. Mobilné dáta na Slovensku patria k tým najdrahším. Česko je na tom ešte horšie

Zdajú sa vám ceny za mobilný internet privysoké a občas narazíte na ponuky zahraničných operátorov, ktoré sľubujú gigabajty dát doslova za pár eur? Nuž, drahšie služby na Slovensku v porovnaní so zvyškom Európy nemusia byť iba pocitom v návale emócii z ďalšej mesačnej faktúry.

Nová verzia Pevnosti Boyard sa bude odohrávať v zábavnom parku (VIDEO)

8. Nová verzia Pevnosti Boyard sa bude odohrávať v zábavnom parku (VIDEO)

Francúzsky kanál France 2 chystá pokračovanie obľúbenej televíznej súťaže Kľúče od pevnosti Boyard (Pevnosť Boyard) známej aj slovenským divákom.

Polícia v Severnom Írsku zadržala dvoch mladíkov kvôli smrti novinárky

9. Polícia v Severnom Írsku zadržala dvoch mladíkov kvôli smrti novinárky

Severoírska polícia dnes oznámila, že zadržala dvoch mladíkov v súvislosti s vraždou 29-ročnej novinárky Lýry McKeeovej počas nepokojov v Londonderry v noci zo štvrtka na piatok. Informovala o tom na svojom webe spravodajská stanica BBC.

Na Veľkú noc sa zaobídeme skôr bez chleba ako bez alkoholu

10. Na Veľkú noc sa zaobídeme skôr bez chleba ako bez alkoholu

Slovákov sme sa opýtali, čo u nich doma, na veľkonočnom stole, nesmie chýbať. Okrem tradičných jedál sú to aj drinky. Respondenti ich spomínali dokonca častejšie ako chlieb, či vianočku. Napriek tomu, v rámci Európskej únie nepatríme medzi lídrov v týždennej konzumácii alkoholu.

Najčítanejšie