4ka navyšuje dáta v zahraničí, prináša smart portál pre zákazníkov Foto: Swan

4ka navyšuje dáta v zahraničí, prináša smart portál pre zákazníkov

17.12.2018 23:46 | Internet | PR

Viac dát v Európe, vylepšený zákaznícky portál Moja Zóna a k tomu darček pre všetkých Štvorkárov, ktorí ju aktívne využívajú. To sú ďalšie z noviniek, ktoré pripravil štvrtý operátor vo vianočnom období.

Zákazníkov, ktorí občas cestujú do krajín EHP (okrem členských krajín EÚ je to aj Island, Nórsko a Lichtenštajnsko) poteší navýšenie dát v dátových balíkoch v sieti 4ka a v obľúbenom balíku GIGA. Zmeny sa dotknú všetkých nových aktivácii a automatických obnov kombinácií SLOBODA + dátový balík v sieti 4ka a dátového balíka GIGA.

V SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ a SLOBODA NEKONEČNO+ sa objem dát z 0,83 GB mení na 1,11 GB v rámci EHP a v balíku GIGA už budú môcť zákazníci čerpať namiesto 0,56 GB až 0,75 GB dát v celej EÚ, ale tiež na Islande, v Nórsku a v Lichtenštajnsku. Nové objemy dát platné od piatka 14.12. nájdete na: www.4ka.sk/pausaly-sloboda-plus  www.4ka.sk/datove-baliky

Vylepšenia sa dočkala aj Moja zóna, čo je samoobslužný portál zákazníkov 4ky, kde majú pod palcom prehľad o všetkých službách 4ky, ktoré majú aktivované. Na jednom mieste tak skontrolujú svoju spotrebu a môžu robiť všetky obslužné činnosti z pohodliadomova, alebo zo svojho smartfónu.

Moja zóna je teraz prehľadnejšia, medzi najväčšie novinky patrí interaktívna navigácia, ktorá jednoducho prevedie užívateľa cez rôzne nastavenia.

Ako moderný operátor motivuje 4ka zákazníkov k čo najväčšiemu uľahčeniu ich života pomocou technológií. Byť smart je v móde a v 4ke teraz dostane 1GB každý zákazník, ktorý si v čase od 14.12.2018 až do 30.6.2019: - založí alebo už má založené konto v Mojej zóne, a - nastaví alebo už má nastavenú Automatickú platbu za služby, a - v uvedenom období sa služba aspoň raz automaticky obnoví (teda z platobnej karty sa uhradí cena za nový paušál alebo dátový balík).

Zákazník za to dostane až 1GB dát/mesačne v krajinách EHP zadarmo až po dobu 4 mesiacov, podľa počtu aktivovaných a platobnou kartou zaplatených dátových balíkov, a až 1GB dát/mesačne v celej SR ZADARMO až po dobu 4 mesiacov, ak sa v uvedenom období aspoň raz automaticky obnoví dátový paušál SLOBODA DATA, nový paušál TO. alebo hlasový paušál Moja 100vka. Do 30.6.2019 tak môže každý, kto splní tieto podmienky, čerpať tento benefit až štyrikrát a získa tak 4GB dát ako darček od 4ky.
Ako na to?
1. Zaregistrujte sa na www.4ka.sk/moja-zona
2. Uložte si vaše telefónne číslo
3. Bez obáv si uložte vašu platobnú kartu
4. Nastavte si Automatickú platbu platobnou kartou (resp. aktivujete si nami Odporúčané nastavenia)
5. Hotovo!

Každý mesiac sa vám automaticky paušál alebo balík uhradí priamo z platobnej karty a vy tak máte istotu, že služby budete mať vždy aktívne a môžete sa venovať dôležitejším veciam. K tomu dostanete automaticky 1GB dát v celej EÚ alebo SR (podľa typu paušálu) zadarmo, až 4krát. 6. Viac informácii nájdete aj na: www.4ka.sk/data-zadarmo

pošli na vybrali.sme.sk


Mobilné hry na horúce leto aj daždivé dni: Harry Potter a legendárna strieľačka Doom

1. Mobilné hry na horúce leto aj daždivé dni: Harry Potter a legendárna strieľačka Doom

Smartfóny v našich vreckách majú stále lepšie displeje, výkonnejší hardvér a silnejšie batérie. Bez veľkého preháňania sa dá povedať, že začínajú poriadne zatápať herným konzolám. 

Čínska CITIC chce možnosť podielu na kontrole Empresa Media a Médey

2. Čínska CITIC chce možnosť podielu na kontrole Empresa Media a Médey

Český Úrad pre ochranu hospodárskej súťaže (ÚOHS) posudzuje koncentrácie čínskej spoločnosti Rainbow Wisdom Investment zo skupiny CITIC a podnikateľa Jaromíra Soukupa pri kontrole spoločností Empresa Media a Médea.

Známe osobnosti bojujú za Amazonský prales, ale so zavádzajúcimi fotkami

3. Známe osobnosti bojujú za Amazonský prales, ale so zavádzajúcimi fotkami

Mnoho celebrít a politikov sa v týchto dňoch vyjadruje na sociálnych sieťach k obrovským lesným požiarom v Amazónii a vyzýva k boju za záchranu tamojšieho dažďového pralesa, označovaného za pľúca planéty.

Trend pomáha šíriť dezinformácie Číny

4. Trend pomáha šíriť dezinformácie Číny

V najnovšom vydaní týždenníka Trend vyšiel neobvyklý PR článok.

Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

5. Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

V stredu a vo štvrtok viaceré médiá a stránky na sociálnych sieťach zdieľali video, na ktorom je zaznamenený konflikt mladého dievčaťa a policajta.

S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

6. S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

S vyšetrovaním vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vychádzajú na povrch nové obludné skutočnosti.

Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

7. Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

 Německé nakladatelství Bauer Media zvažuje, zda podá opravný prostředek proti úternímu rozhodnutí pražského vrchního soudu, který přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel.

Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

8. Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

Finančná správa upozorňuje na podvodnú internetovú stránku, ktorá predáva zájazdy do zahraničia.

Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

9. Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

Protimonopolní regulátori Európskej únie sa rozhodli preskúmať plány americkej internetovej spoločnosti Facebook na vytvorenie novej digitálnej meny.

Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

10. Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

Kalifornský záhadológ vyzval na facebooku spriaznených Američanov, aby sa dostavili k supertajnej nevadskej vojenskej základni Area 51, ktorú podozrieva z ukrývania dôkazov o mimozemských civilizáciách. Informovala o tom agentúra Reuters.

Najčítanejšie