4ka navyšuje dáta v zahraničí, prináša smart portál pre zákazníkov Foto: Swan

4ka navyšuje dáta v zahraničí, prináša smart portál pre zákazníkov

17.12.2018 23:46 | Internet | PR

Viac dát v Európe, vylepšený zákaznícky portál Moja Zóna a k tomu darček pre všetkých Štvorkárov, ktorí ju aktívne využívajú. To sú ďalšie z noviniek, ktoré pripravil štvrtý operátor vo vianočnom období.

Zákazníkov, ktorí občas cestujú do krajín EHP (okrem členských krajín EÚ je to aj Island, Nórsko a Lichtenštajnsko) poteší navýšenie dát v dátových balíkoch v sieti 4ka a v obľúbenom balíku GIGA. Zmeny sa dotknú všetkých nových aktivácii a automatických obnov kombinácií SLOBODA + dátový balík v sieti 4ka a dátového balíka GIGA.

V SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ a SLOBODA NEKONEČNO+ sa objem dát z 0,83 GB mení na 1,11 GB v rámci EHP a v balíku GIGA už budú môcť zákazníci čerpať namiesto 0,56 GB až 0,75 GB dát v celej EÚ, ale tiež na Islande, v Nórsku a v Lichtenštajnsku. Nové objemy dát platné od piatka 14.12. nájdete na: www.4ka.sk/pausaly-sloboda-plus  www.4ka.sk/datove-baliky

Vylepšenia sa dočkala aj Moja zóna, čo je samoobslužný portál zákazníkov 4ky, kde majú pod palcom prehľad o všetkých službách 4ky, ktoré majú aktivované. Na jednom mieste tak skontrolujú svoju spotrebu a môžu robiť všetky obslužné činnosti z pohodliadomova, alebo zo svojho smartfónu.

Moja zóna je teraz prehľadnejšia, medzi najväčšie novinky patrí interaktívna navigácia, ktorá jednoducho prevedie užívateľa cez rôzne nastavenia.

Ako moderný operátor motivuje 4ka zákazníkov k čo najväčšiemu uľahčeniu ich života pomocou technológií. Byť smart je v móde a v 4ke teraz dostane 1GB každý zákazník, ktorý si v čase od 14.12.2018 až do 30.6.2019: - založí alebo už má založené konto v Mojej zóne, a - nastaví alebo už má nastavenú Automatickú platbu za služby, a - v uvedenom období sa služba aspoň raz automaticky obnoví (teda z platobnej karty sa uhradí cena za nový paušál alebo dátový balík).

Zákazník za to dostane až 1GB dát/mesačne v krajinách EHP zadarmo až po dobu 4 mesiacov, podľa počtu aktivovaných a platobnou kartou zaplatených dátových balíkov, a až 1GB dát/mesačne v celej SR ZADARMO až po dobu 4 mesiacov, ak sa v uvedenom období aspoň raz automaticky obnoví dátový paušál SLOBODA DATA, nový paušál TO. alebo hlasový paušál Moja 100vka. Do 30.6.2019 tak môže každý, kto splní tieto podmienky, čerpať tento benefit až štyrikrát a získa tak 4GB dát ako darček od 4ky.
Ako na to?
1. Zaregistrujte sa na www.4ka.sk/moja-zona
2. Uložte si vaše telefónne číslo
3. Bez obáv si uložte vašu platobnú kartu
4. Nastavte si Automatickú platbu platobnou kartou (resp. aktivujete si nami Odporúčané nastavenia)
5. Hotovo!

Každý mesiac sa vám automaticky paušál alebo balík uhradí priamo z platobnej karty a vy tak máte istotu, že služby budete mať vždy aktívne a môžete sa venovať dôležitejším veciam. K tomu dostanete automaticky 1GB dát v celej EÚ alebo SR (podľa typu paušálu) zadarmo, až 4krát. 6. Viac informácii nájdete aj na: www.4ka.sk/data-zadarmo

pošli na vybrali.sme.sk


V Bratislave svieti veľká fotka Martiny a Jána, do ulíc idú ľudia z celého Slovenska

1. V Bratislave svieti veľká fotka Martiny a Jána, do ulíc idú ľudia z celého Slovenska

V predvečer výročia vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa na Primaciálnom námestí v Bratislave rozsvietil nápis #ALL FOR JAN so známou fotkou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Vyhlásenie viac ako 400 novinárov: Zabili nám kolegu a jeho snúbenicu. Nezabudli sme. A nikam neodchádzame!

2. Vyhlásenie viac ako 400 novinárov: Zabili nám kolegu a jeho snúbenicu. Nezabudli sme. A nikam neodchádzame!

Viac ako 400 novinárov sa podpísalo pod vyhlásenie k výročiu vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

 

S novými nonstop dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry Orange predstavuje ďalšie možnosti neobmedzeného dátovania

3. S novými nonstop dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry Orange predstavuje ďalšie možnosti neobmedzeného dátovania

Orange rozširuje ponuku obľúbených nonstop dátových balíkov a svojim zákazníkom prináša ďalšie možnosti, ako bez obmedzení využívať dáta a mobilné aplikácie.

Zástupcovia krajín EÚ schválili dohodu o autorských právach na sieti

4. Zástupcovia krajín EÚ schválili dohodu o autorských právach na sieti

Zástupcovia vlád krajín Európskej únie dnes schválili kompromisnú verziu dohody o ochrane autorských práv na internete, ktorá bola minulý týždeň dosiahnutá spoločne s Európskym parlamentom.

Czech Media Invest prodala skupinu polských rádií Eurozet

5. Czech Media Invest prodala skupinu polských rádií Eurozet

Společnost Czech Media Invest (CMI) prodala skupinu polských rozhlasových stanic Eurozet, které loni získala od francouzského koncernu Lagardere.

Dezinformácie, nevedomosť a Moc faktov

6. Dezinformácie, nevedomosť a Moc faktov

Ako povedal bývalý prezident Barack Obama, „je to nádej vzbudzujúca kniha o tom, čo dokáže ľudský pokrok, keď sa naučíme pracovať s faktami namiesto toho, aby sme podliehali vrodeným predsudkom a zaujatosti.“

Rodičia Kuciaka veľmi neveria, že sa vraždu podarí úplne vyšetriť

7. Rodičia Kuciaka veľmi neveria, že sa vraždu podarí úplne vyšetriť

Rodičia zavraždeného novinára Jána Kuciaka majú pochybnosti, či sa vyšetrovateľom podarí úplne vyšetriť vraždu ich syna vrátane odhalenia objednávateľa činu.

The Jerusalem Post: Médiá robia zo zajatých členov Islamského štátu celebrity (VIDEO)

8. The Jerusalem Post: Médiá robia zo zajatých členov Islamského štátu celebrity (VIDEO)

Mnohých Iračanov a Sýrčanov poburuje ako o členoch samozvaného Islamského štátu (IS) píšu niektoré hlavne západné médiá. Robia z nich celebrity, pýtajú sa ich na ich životné plány a ignorujú otázky týkajúce sa vraždenia a mučenia obetí.

Majiteľ Pravdy a Parlamentných listov prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu

9. Majiteľ Pravdy a Parlamentných listov prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu

Český senátor a miliardár Ivo Valenta prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu. ČTK dnes povedal, že sa pre prevod rozhodol kvôli dedičskému usporiadaniu majetku.

Kovačič Hanzelová bude mať vlastnú reláciu Rozhovory ZKH (VIDEO)

10. Kovačič Hanzelová bude mať vlastnú reláciu Rozhovory ZKH (VIDEO)


SME.sk spúšťa novú videosekciu a niekoľko nových relácií.

 

Najčítanejšie