Sociálne siete zaplavili paródie Ivanky Trumpovej (FOTO) twitter @ashtonpittman

Sociálne siete zaplavili paródie Ivanky Trumpovej (FOTO)

01.07.2019 21:27 | Internet | ČTK

Trápny moment na summite G20 vyústil v paródie Ivanky Trumpovej.

 

Dcéra amerického prezidenta Donalda Trumpa, Ivanka Trumpová sa na sociálnych sieťach stala cieľom posmeškov, keď sa cez víkend objavilo video zo summitu krajín G20 v japonskej Osake. Na ňom sa Trumpová neúspešne snaží začleniť do konverzácie medzi britskou premiérkou Theresou Mayovou, kanadským premiérom Justinom Trudeauom, prezidentom Francúzska Emmanuelom Macronom a šéfkou Medzinárodného menového fondu Christine Lagardeovou. Na internete sa v reakcii nato objavilo mnoho fotomontáží Trumpovej po boku slávnych osobností svetových dejín, napísal denník The Guardian.

Snímky uťahujúce si z dcéry amerického prezidenta začali ľudia pridávať na twitter s hashtagom #unwantedivanka (# nechcenáivanka). K vytvoreniu fotomontáží predtým užívateľa vyzvala americká novinárka Erin Ryanová, keď napísala "prosím urobte niekto fotokoláže Ivanky, tej nepozvaných vterky", a doplnila viacero návrhov.

Na jednej snímke Trumpová drží mikrofón a sedí vedľa niekdajšieho britského premiéra Winstona Churchilla, amerického prezidenta Franklina D. Roosevelta a sovietskeho vodcu Josifa Vissarionoviča Stalina na Jaltskej konferencii ku koncu druhej svetovej vojny. Na ďalšej fotografii pokladá ruku na chrbát amerického černošského pastora a bojovníka za rasovú rovnoprávnosť Martina Luthera Kinga pred davom vo Washingtone, na ďalších sa zúčastňuje vylodenia v Normandii, sedí medzi vodcami Sovietskeho zväzu a Spojených štátov Michailom Gorbačovom a Ronaldom Reaganom, stojí na pódiu so skupinou Beatles alebo je ukrižovaná vedľa Ježiša.

Prezident Trump svoju dcéru Ivanku vymenoval v roku 2017 do svojho tímu, čo zdvihlo mnohým obočie, pretože nemá kvalifikácie, ktoré sa očakávajú u poradkyne prezidenta. V apríli Trump oznámil, že zvažoval navrhnúť Ivanku do vedenia Svetovej banky a poznamenal, že by bola skvelou veľvyslankyňou pri OSN. "Je to prirodzená diplomatka," povedal Trump. "Bola by napríklad skvelá v OSN," dodal.

pošli na vybrali.sme.sk


Ten chlapec jej môže zničiť život!

1. Ten chlapec jej môže zničiť život!

Občas sa ocitnete v situácii, ktorá môže radikálne zmeniť váš život. Nielen týždne a mesiace, ktoré prídu. Ale celý váš život...

Začal sa súd s Ruskom a Kočnerom za falšovanie zmeniek televízie Markíza

2. Začal sa súd s Ruskom a Kočnerom za falšovanie zmeniek televízie Markíza

Dnes začalo súdne pojednávanie s exministrom hospodárstva a bývalým riaditeľom televízie Markíza Pavlom Ruskom a kontroverzným podnikateľom Marianom Kočnerom v kauze falšovania štyroch zmeniek vystavených na sumu v celkovej výške takmer 69 miliónov eur, ktorých preplatenie vymáhala aj od Markízy jedna z Kočnerových firiem.

Najlepšie zarábajúcim filmom všetkých čias sa stal Avengers: Endgame (VIDEO)

3. Najlepšie zarábajúcim filmom všetkých čias sa stal Avengers: Endgame (VIDEO)

Pozrite si aktuálny rebríček najlepšie zarábajúcich filmov v histórii.

Novým stratégom Mayer/McCann Erickson sa stal Martin Kozár

4. Novým stratégom Mayer/McCann Erickson sa stal Martin Kozár

O júla tohto roku pôsobí na pozícii Head of Strategy reklamnej agentúry Mayer/McCann Erickson Martin Kozár.

Ministerka kultúry vymenovala nových členov Rady Slovenského filmového ústavu

5. Ministerka kultúry vymenovala nových členov Rady Slovenského filmového ústavu

Rada Slovenského filmového ústavu má nové zloženie. Ministerka kultúry Ľubica Laššáková vymenovala štyroch nových členov.

Fico: Hlavnú vinu na stave slovenskej spoločnosti nesú slovenské médiá

6. Fico: Hlavnú vinu na stave slovenskej spoločnosti nesú slovenské médiá

Predseda Smeru-SD dnes pobúril článok Nového Času, na facebooku opäť kritizuje slovenské médiá.

Ukrajinský prezident navrhol výmenu novinára Vyšynského za Sencova

7. Ukrajinský prezident navrhol výmenu novinára Vyšynského za Sencova

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes navrhol výmenu novinára Kyryla Vyšynského väzneného v Kyjeve za režiséra Oleho Sencova odsúdeného v Rusku na dvadsať rokov.

Na komunikačnom oddelení v Tescu sú zmeny

9. Na komunikačnom oddelení v Tescu sú zmeny

Na komunikačnom oddelení spoločnosti Tesco Slovensko došlo k viacerým zmenám.

Zomrel spisovateľ a bývalý šéfredaktor Dotykov a rádia Devín

10. Zomrel spisovateľ a bývalý šéfredaktor Dotykov a rádia Devín

V stredu vo veku 58 rokov zomrel spisovateľ, básnik, textár, publicista a dlhoročný rozhlasový spolupracovník Maroš M. Bančej.

Najčítanejšie