Balík služieb Love je ešte dostupnejší: Orange odmeňuje už aj tých zákazníkov, ktorí si svoj balík Love vyskladajú len z dvoch služieb Foto: Orange

Balík služieb Love je ešte dostupnejší: Orange odmeňuje už aj tých zákazníkov, ktorí si svoj balík Love vyskladajú len z dvoch služieb

02.10.2019 13:34 | Internet | PR

Bonus na zariadenia v hodnote 100 eur, extra porcia dát, či 25 % zľava na ďalšie 3 paušály. To sú len niektoré z benefitov, ktoré si môžu zákazníci užívať s balíkom služieb Love. Od dnešného dňa rozširuje Orange ich dostupnosť už aj na tých zákazníkov, ktorí si svoj balík Love vyskladajú len z dvoch služieb – hlasového paušálu Go a fixného internetu. Navyše, zákazníkom, ktorí sa rozhodnú pre služby na optike, Orange umožní si ich otestovať a v prípade potreby odstúpiť od zmluvy aj bez zmluvnej pokuty.

Orange aj naďalej pokračuje vo zvýhodňovaní zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využívať služby balíka Love. Ten obsahuje všetko, čo rodina na komunikáciu a zábavu potrebuje. Po novom však už stačí, ak si k svojmu paušálu GO zoberú akýkoľvek fixný internet Optimal alebo Premium podľa najkvalitnejšej dostupnej technológii na adrese zákazníka. Vďaka najväčšiemu pokrytiu je fixný internet od Orangeu, či už cez optiku, DSL alebo 4G, dostupný takmer na celom Slovensku a už dnes ho môže využívať takmer 1,7 milióna domácností na Slovensku.

Love s extra dátami navyše a ďalšími benefitmi

Pri výbere hlasového paušálu je dnes pre väčšinu zákazníkov dôležitý mobilný internet, vďaka ktorému môžu byť neustále v spojení so svojimi blízkymi takmer bez obmedzení a zdieľať s nimi svoje zážitky. V balíku služieb Love môžu zákazníci s hlasovým paušálom získať až 8-násobok extra mobilných dát navyše akoby získali samostatne v paušále Go.

Napríklad, v prípade paušálu GO 10 € tak namiesto 250 MB dát získajú 2 GB dát, s hlasovým programom GO 65 € dostanú až 40 GB dát. Zvýhodnenú porciu získajú aj študenti, ktorí využívajú paušál ISIC, či zákazníci s hlasovým paušálom GO DATA 15 €, GO DATA 20 € a GO DATA 30 €.

Medzi obľúbené benefity, ktoré môžu zákazníci s balíkom Love získať, patrí tiež 25% zľava na ďalšie 3 GO paušály, ktoré môžu využiť rodinní príslušníci. Veľkým lákadlom pre všetkých nových zákazníkov je bonus na nákup akéhokoľvek zariadenia v hodnote 100 eur, ktorú získajú pri kúpe balíka Love s pevným internetom Optimal alebo Premium. Milovníkov hier a online sveta poteší fakt, že rýchlosť uploadu v pripojení cez optiku (FTTH) sa zvyšuje až na 300 MBit/s. Zvýšenie rýchlosti odosielania dát do 300 Mbit/s môžu mať až s 50 % zľavou, ak si ju zvolia ako jednu z doplnkových služieb v rámci balíka Love. Rovnako, s 50 % zľavou si môžu užívať službu Zdieľanie dát.

Garancia spokojnosti - zrušenie kontraktu bez zmluvnej pokuty

Ďalším krokom, ktorým Orange vychádza svojim zákazníkom v ústrety, je možnosť vyskúšať si služby a v prípade nespokojnosti ich vrátiť. Možnosť otestovať služby a v prípade potreby ich do troch mesiacov vrátiť bez zmluvnej pokuty sa vzťahuje na všetkých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využívať internetové pripojenie alebo televíziu v FTTH sieti.

Počas trojmesačného skúšobného obdobia s 12 alebo 24-mesačnou viazanosťou za službu platia štandardný mesačný poplatok, avšak ak už ďalej zakúpené služby nechcú alebo nemôžu využívať, postačí, ak vrátia zariadenia. Ak v rámci týchto troch mesiacov zákazník začne využívať inú doplnkovú službu, tak skúšobné obdobie naďalej ostáva v trvaní 90-dní bez prípadného navýšenia o ďalšie tri mesiace.

pošli na vybrali.sme.sk


Tisícky ľudí šírili podvod so sedačkami, polícia im posiela dôležitú radu

Tisícky ľudí šírili podvod so sedačkami, polícia im posiela dôležitú radu

Ľudia na Slovensku opäť vo vidine, že niečo drahé získajú zadarmo, šírili hoax a zároveň poskytovali dôležité údaje, ktoré mohli následne podvodníci zneužiť.

Vatikán si chce získať mladých – prináša aplikáciu s elektronickým ružencom (VIDEO)

Vatikán si chce získať mladých – prináša aplikáciu s elektronickým ružencom (VIDEO)

Vatikán chce získať sympatie mladých veriacich vďaka technologickej inovácii, ktorá ich má prepojiť s elektronickou aplikáciou, a pomôcť im tak pri tradičných ružencových modlitbách.

Do Na telo príde šéf vyšetrovacieho tímu Gorila (VIDEO)

Do Na telo príde šéf vyšetrovacieho tímu Gorila (VIDEO)

Hostia a témy víkendových diskusii. Na verejnosť sa dostal zvukový záznam z Gorily, ktorý obsahuje nahrávky, ktoré naznačujú politickú korupciu.

Posledný videoklip Karla Gotta už má okolo 23 miliónov zhliadnutí (VIDEO)

Posledný videoklip Karla Gotta už má okolo 23 miliónov zhliadnutí (VIDEO)

Posledný klip Karla Gotta a jeho dcéry Charlotte Elly k piesni Srdcia nehasnú už má na YouTube okolo 23 miliónov zhliadnutí. Singel zložil frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo, ktorý ich tiež doprevádzal na akustickej gitare. Ide o prvú pieseň, ktorú Krajčo napísal pre niekoho iného než svoju kapelu. Finálnu podobu doladil s Petrom Harazinom z kapely Nebe.

Wanda Adamík Hrycová sa stala opäť prezidentkou filmovej a televíznej akadémie

Wanda Adamík Hrycová sa stala opäť prezidentkou filmovej a televíznej akadémie

Valné zhromaždenie Slovenskej filmovej a televíznej akadémie (SFTA) si zvolilo nových členov prezídia. Tí následne jednohlasne potvrdili v pozícii prezidentky SFTA Wandu Adamík Hrycovú a zvolili dvojicu nových viceprezidentov Katarínu Krnáčovú a Tibora Búzu.

Křetinský a Tkáč vlastnia podiel v nemeckej ProSiebenSat.1

Křetinský a Tkáč vlastnia podiel v nemeckej ProSiebenSat.1

Skupina Czech Media Invest (CMI), ktorú spoluvlastní český podnikateľ Daniel Křetínský a má v nej podiel aj Patrik Tkáč, kúpila podiel zhruba 4,07 percenta v nemeckej televíznej a rozhlasovej spoločnosti ProSiebenSat.1 Media.

Jeden z obvinených z vraždy Kuciaka sa dohodol na znížení trestu

Jeden z obvinených z vraždy Kuciaka sa dohodol na znížení trestu

Dohodu o vine a treste dnes s prokurátorom uzavrel Zoltán Andrusko, sprostredkovateľ minuloročnej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Kočnerova Threema: Novinárka Ruttkayová si vypýtala od Kočnera na dovolenku. Z médií sa teraz sťahuje

Kočnerova Threema: Novinárka Ruttkayová si vypýtala od Kočnera na dovolenku. Z médií sa teraz sťahuje

Pokrivený imidž štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej mala na žiadosť Mariana Kočnera v médiách napravovať redaktorka Martina Ruttkayová. Od Kočnera si podľa komunikácie z Kočnerovej Threemy vypýtala peniaze na dovolenku za pomoc pri odchode ministerky Lucie Žitňanskej.

České médiá sú pod tlakom, uvádza Európska novinárska federácia

České médiá sú pod tlakom, uvádza Európska novinárska federácia

Česká média jsou pod tlakem veřejnosti a politiků, část mediálního trhu navíc stále nepřímo ovládá premiér Andrej Babiš, uvádí zpráva Evropské novinářské federace (EJF), na kterou upozornil zpravodajský server iRozhlas.

Kvôli škandalóznej stopke odvolali šéfa bulharského rádia

Kvôli škandalóznej stopke odvolali šéfa bulharského rádia

Odvolanie generálneho riaditeľa bulharského verejnoprávneho rozhlasu BNR Svetoslava Kostova dnes schválila bulharská Rada pre elektronické médiá (SEM).

Najčítanejšie