Balík služieb Love je ešte dostupnejší: Orange odmeňuje už aj tých zákazníkov, ktorí si svoj balík Love vyskladajú len z dvoch služieb Foto: Orange

Balík služieb Love je ešte dostupnejší: Orange odmeňuje už aj tých zákazníkov, ktorí si svoj balík Love vyskladajú len z dvoch služieb

02.10.2019 13:34 | Internet | PR

Bonus na zariadenia v hodnote 100 eur, extra porcia dát, či 25 % zľava na ďalšie 3 paušály. To sú len niektoré z benefitov, ktoré si môžu zákazníci užívať s balíkom služieb Love. Od dnešného dňa rozširuje Orange ich dostupnosť už aj na tých zákazníkov, ktorí si svoj balík Love vyskladajú len z dvoch služieb – hlasového paušálu Go a fixného internetu. Navyše, zákazníkom, ktorí sa rozhodnú pre služby na optike, Orange umožní si ich otestovať a v prípade potreby odstúpiť od zmluvy aj bez zmluvnej pokuty.

Orange aj naďalej pokračuje vo zvýhodňovaní zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využívať služby balíka Love. Ten obsahuje všetko, čo rodina na komunikáciu a zábavu potrebuje. Po novom však už stačí, ak si k svojmu paušálu GO zoberú akýkoľvek fixný internet Optimal alebo Premium podľa najkvalitnejšej dostupnej technológii na adrese zákazníka. Vďaka najväčšiemu pokrytiu je fixný internet od Orangeu, či už cez optiku, DSL alebo 4G, dostupný takmer na celom Slovensku a už dnes ho môže využívať takmer 1,7 milióna domácností na Slovensku.

Love s extra dátami navyše a ďalšími benefitmi

Pri výbere hlasového paušálu je dnes pre väčšinu zákazníkov dôležitý mobilný internet, vďaka ktorému môžu byť neustále v spojení so svojimi blízkymi takmer bez obmedzení a zdieľať s nimi svoje zážitky. V balíku služieb Love môžu zákazníci s hlasovým paušálom získať až 8-násobok extra mobilných dát navyše akoby získali samostatne v paušále Go.

Napríklad, v prípade paušálu GO 10 € tak namiesto 250 MB dát získajú 2 GB dát, s hlasovým programom GO 65 € dostanú až 40 GB dát. Zvýhodnenú porciu získajú aj študenti, ktorí využívajú paušál ISIC, či zákazníci s hlasovým paušálom GO DATA 15 €, GO DATA 20 € a GO DATA 30 €.

Medzi obľúbené benefity, ktoré môžu zákazníci s balíkom Love získať, patrí tiež 25% zľava na ďalšie 3 GO paušály, ktoré môžu využiť rodinní príslušníci. Veľkým lákadlom pre všetkých nových zákazníkov je bonus na nákup akéhokoľvek zariadenia v hodnote 100 eur, ktorú získajú pri kúpe balíka Love s pevným internetom Optimal alebo Premium. Milovníkov hier a online sveta poteší fakt, že rýchlosť uploadu v pripojení cez optiku (FTTH) sa zvyšuje až na 300 MBit/s. Zvýšenie rýchlosti odosielania dát do 300 Mbit/s môžu mať až s 50 % zľavou, ak si ju zvolia ako jednu z doplnkových služieb v rámci balíka Love. Rovnako, s 50 % zľavou si môžu užívať službu Zdieľanie dát.

Garancia spokojnosti - zrušenie kontraktu bez zmluvnej pokuty

Ďalším krokom, ktorým Orange vychádza svojim zákazníkom v ústrety, je možnosť vyskúšať si služby a v prípade nespokojnosti ich vrátiť. Možnosť otestovať služby a v prípade potreby ich do troch mesiacov vrátiť bez zmluvnej pokuty sa vzťahuje na všetkých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využívať internetové pripojenie alebo televíziu v FTTH sieti.

Počas trojmesačného skúšobného obdobia s 12 alebo 24-mesačnou viazanosťou za službu platia štandardný mesačný poplatok, avšak ak už ďalej zakúpené služby nechcú alebo nemôžu využívať, postačí, ak vrátia zariadenia. Ak v rámci týchto troch mesiacov zákazník začne využívať inú doplnkovú službu, tak skúšobné obdobie naďalej ostáva v trvaní 90-dní bez prípadného navýšenia o ďalšie tri mesiace.David Salinger a jeho kultové dielo v novom vydaní

David Salinger a jeho kultové dielo v novom vydaní

Majstrovský rozbor rodinných vzťahov. Ako tvrdí sám J.D. Salinger, „je to amatérsky film, ktorý citlivo zobrazuje nežné vzťahy matky a dvoch najmladších detí rodiny Glassovcov.“

Nadácia Orange ohlásila grantové programy, medzi ktorými je aj digitálna gramotnosť

Nadácia Orange ohlásila grantové programy, medzi ktorými je aj digitálna gramotnosť

 Nadácia Orange v dôsledku pandemickej situácie prehodnotila svoje programové priority a zamerala svoju činnosť na digitálnu gramotnosť, duševné zdravie a komunitný rozvoj.

Fľaša Kláštornej Kalcia získala zlato na Global Water Drinks Awards

Fľaša Kláštornej Kalcia získala zlato na Global Water Drinks Awards

Kláštorná Kalcia sa v stredu 21. októbra 2020 večer stala víťazom v kategórii BEST PET v súťaži balených vôd Global Water Drinks Awards 2020 a uspela v medzinárodnej konkurencii.

Z ruskej vlády odišiel námestník, ktorý mal na starosti médiá

Z ruskej vlády odišiel námestník, ktorý mal na starosti médiá

Ruský premiér Michail Mišustin uvoľnil z funkcie námestníka ministra digitalizácie, spojov a masovej komunikácie Alexeja Volina.

Operátori bezodplatne navyšujú dáta a volania pre učiteľov

Operátori bezodplatne navyšujú dáta a volania pre učiteľov

Ak učíte online a potrebujete sa pripojiť na internet cez mobil alebo ak komunikujete so žiakmi hlavne cez telefón, môžete cez riaditeľa požiadať o navýšenie dát a neobmedzené volania.

Minister obrany a predsedníčka strany si zahrali v sitcome RTVS (VIDEO)

Minister obrany a predsedníčka strany si zahrali v sitcome RTVS (VIDEO)

"Je len jedna Pumpa, na ktorej sa stretne taxikár Dano, pumpár Mišo, predsedníčka PS a minister obrany...

RTVS odvysiela finále 36.ročníka Košického zlatého pokladu

RTVS odvysiela finále 36.ročníka Košického zlatého pokladu

V sobotu budú známe mená víťazov 36. ročníka Košického zlatého pokladu.

Po fotkách, ktoré priniesol bulvárny Blesk, má český minister odstúpiť (FOTO)

Po fotkách, ktoré priniesol bulvárny Blesk, má český minister odstúpiť (FOTO)

Český bulvárny denník Blesk dnes priniesol fotografie ako dôkaz, že český minister zdravotníctva, ktorý je hlasom pandemických zákazov, tieto opatrenia sám nedodržiava.

Česká televízie predlžuje vysielanie špeciálneho programu ČT3

Česká televízie predlžuje vysielanie špeciálneho programu ČT3

V souvislosti s druhou vlnou pandemie koronaviru prodlužuje Česká televize (ČT) vysílání programu ČT3, jenž od března pomáhá starším lidem, kteří jsou nuceni zůstávat doma.

SND cez youtube odvysiela historicky prvú on-line premiéru – hru Sova (VIDEO)

SND cez youtube odvysiela historicky prvú on-line premiéru – hru Sova (VIDEO)

Dnes v piatok 23. októbra SND o 19:00 prostredníctvom youtube kanál prinesie historicky prvú premiéru hry v on-line priestore. Bude to premiéra novej hry Sova.

Najčítanejšie