Social Awards Slovakia je v druhom kole. Toto sú TOP7 osobnosti sociálnych sietí

Social Awards Slovakia je v druhom kole. Toto sú TOP7 osobnosti sociálnych sietí

Prvý mesiac hlasovania je za nami. Anketa osobností sociálnych sietí SOWA Social Awards Slovakia sa posúva do svojho druhého kola.

Pred mesiacom sa tlačovou besedou spustilo hlasovanie v kole prvom, ktoré trvali celý mesiac. Oddnes môžu hlasovať za svojich favoritov fanúšikovia sociálnych sietí opäť mesiac do 24.4.2021 do 12.00 hod. Po tomto termíne sa hlasovanie uzavrie.

“Druhý ročník po prvom kole ukazuje, že projekt SOWA má zmysel. Fanúšikovia za svojich favoritov hlasovali počas celého mesiaca a opäť sú to desaťtisíce hlasov, ktoré do ankety prišli. Veľmi ma teší opätovný záujem o SOWU,” povedal organizátor ankety Štefan Šperka.

Slováci môžu opäť hlasovať na webstránke www.socialawardslovakia.sk a vyberať si môžu z TOP7 postupujúcich v každej kategórii. Hlasovanie bude prebiehať od 24. marca do 24. apríla. Po skončení hlasovania postupujú do finále prví traja z každej kategórie, pričom sa spočítajú hlasy z oboch kôl. Kategórií je tento rok 12 hlavných, jedna Cena poroty a cena pre TOP osobnosť sociálnych sietí, ktorá vzíde z SMS hlasovania.