Regionálne podstránky sme.sk sa menia na samostatné portály Reprofoto: tv.sme

Regionálne podstránky sme.sk sa menia na samostatné portály

14.05.2015 09:54 | Internet | mk

Regióny budú mať vo vydavateľstve Petit Press vlastné weby. Okrem východu Slovenska.

V stredu 13. mája vydavateľstvo Petit Press spustilo regionálny portál www.nasaprievidza.sk. Ten nahrádza v jeho portfóliu doterajšiu regionálnu podstránku http://prievidza.sme.sk. Tento krok budú nasledovať aj ďalšie regionálne portály stredného a západného Slovenska, píše vydavateľstvo v tlačovej správe.

„Doteraz boli viaceré regióny prítomné na webe ako podstránky sme.sk. Vývoj návštevnosti aj lokálnych tržieb nás však presvedčil, že sa majú posunúť na vyššiu úroveň a z podstránok sa stávajú samostatné portály," vysvetľuje Alexej Fulmek, generálny riaditeľ vydavateľstva Petit Press.

Regionálna stránka má vlastný dizajn a dá sa z nej dostať preklikom na titulku sme.sk. Vydavateľstvo sľubuje, že samostatné portály budú mať viac obsahu.

Po Prievidzi budú s krátkym odstupom nasledovať všetky regióny na strednom a západnom Slovensku. „Vybrali sme Prievidzu ako pilotný región pre jej interakciu s čitateľmi. Tú chceme využiť na doladenie užívateľského pohodlia a obsahu regionálneho portálu. Potom ponúkneme tento základ aj ostatným regiónom," hovorí riaditeľ regionálnej divízie Týždenníky Petit Pressu Dušan Deván.

Pre tieto portály bude Petit Press používať brand spájajúci názov regiónu či mesta spojeného so slovami „náš-naša-naše".

Na východe Slovenska bude Petit Press aj naďalej používať zavedenú značku Korzár.

Vydavateľstvo pridalo rubriky zamerané na tipy na voľný čas KAM VYRAZIŤ a na riešenie občianskych podnetov RIEŠIME ZA VÁS.

V ďalších krokoch sa stránky jednotlivé regiónov budú od seba odlišovať. Každý región si vyberie aký typ obsahu je preň zaujímavý a čomu sa bude venovať, píše vydavateľstvo.

pošli na vybrali.sme.sk


Nominácie na ceny Emmy sú známe, ovládla ich dráma Hra o tróny (VIDEO)

1. Nominácie na ceny Emmy sú známe, ovládla ich dráma Hra o tróny (VIDEO)

Záverečná ôsma séria dramatického fantasy seriálu Hra o tróny získala 32 nominácií na televízne ceny Emmy, čo prekonalo doterajší rekord 27 nominácií, ktoré v roku 1994 mal kriminálny seriál Polícia New York.

Z vraždy maltskej novinárky obvinili troch mužov

2. Z vraždy maltskej novinárky obvinili troch mužov

Na Malte sa pre vraždu novinárky Daphne Caruanovej Galiziovej postavia pred súd traja muži.

V Moskve prepustili štyroch policajtov kvôli zadržaniu investigatívneho novinára

3. V Moskve prepustili štyroch policajtov kvôli zadržaniu investigatívneho novinára

Štyria policajti z Moskvy boli prepustení v súvislosti s júnovým zadržaním investigatívneho novinára Ivana Golunova.

Prečo Agentom 007 bude v novej bondovke žena? (VIDEO)

4. Prečo Agentom 007 bude v novej bondovke žena? (VIDEO)

Novým tajným agentom s označením 007 bude po Danielovi Craigovi prvýkrát v dejinách bondoviek žena a černoška, ​​britská herečka Lashana Lynchová. Tvrdí to britský bulvárny denník Daily Mail, ktorý sa odvoláva na zdroj z filmového priemyslu.

Kampaň s mŕtvym vtákom upozorňuje na masaker v Stredomorí (FOTO)

5. Kampaň s mŕtvym vtákom upozorňuje na masaker v Stredomorí (FOTO)

Nielen na Slovensku ale aj v ČR sa v týchto dňoch objavila nezvyčajná bilbordová kampaň, ktorá ukazuje fotky mŕtvych vtákov.

Výzva politikom a političkám: Nezneužívajte tému LGBT v predvolebných kampaniach

6. Výzva politikom a političkám: Nezneužívajte tému LGBT v predvolebných kampaniach

Festival Dúhový PRIDE vyvrcholí 20. júla 2019 sprievodom na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. V tejto súvislosti organizátori festivalu vyzývajú slovenských politikov a političky, aby prestali zneužívať tému práv LGBT ľudí v predvolebných kampaniach, hľadali riešenia problémov, ktoré ľudí naozaj trápia a prijali konečne legislatívu pre páry rovnakého pohlavia a ich rodiny.

Falošný profil láka od dievčat nahé fotky, film ukazuje ako predátor loví deti na sociálnej sieti (VIDEO)

7. Falošný profil láka od dievčat nahé fotky, film ukazuje ako predátor loví deti na sociálnej sieti (VIDEO)

Ako získať kompromitujúci materiál od neplnoletých osôb, je jednou z tém filmu s názvom Kto je ďalší?, ktorý ide do kín. Film je nakrútený podľa skutočných príbehov zo Slovenska, Kanady a Ruska. Ako námet slúžila aj reálna instagramová stránka, ktorá dodnes funguje.

Ukrajinská televízia 112 bola terčom útoku z granátometu

8. Ukrajinská televízia 112 bola terčom útoku z granátometu

Neznámy útočník v sobotu na sídlo ukrajinskej spravodajskej televízie 112 vypálil strelu z granátometu, nikto zranený nebol, budova ale bola poškodená. Prípad úrady vyšetrujú ako teroristický akt, napísala agentúra AP.

České vydavateľstvo Penty minulý rok prehĺbilo stratu na 83,6 miliónov Kč

9. České vydavateľstvo Penty minulý rok prehĺbilo stratu na 83,6 miliónov Kč

 Vydavatelství Vltava Labe Media loni prohloubilo ztrátu z 18 milionů na 83,6 milionu korun. Tržby vydavatele novin Deník klesly zhruba o desetinu na 1,46 miliardy korun. Vyplývá to účetní závěrky společnosti.

DIGI prináša rozprávkové leto a skvelé zľavy

10. DIGI prináša rozprávkové leto a skvelé zľavy

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA si na letné obdobie pripravila zaujímavú ponuku. Výhodné zľavy na prvých 6 mesiacov pre nových zákazníkov, TV + Internet pod jednou strechou, ako aj rozprávková ponuka detských programov pre všetkých.

Najčítanejšie