Regionálne podstránky sme.sk sa menia na samostatné portály Reprofoto: tv.sme

Regionálne podstránky sme.sk sa menia na samostatné portály

14.05.2015 09:54 | Internet | mk

Regióny budú mať vo vydavateľstve Petit Press vlastné weby. Okrem východu Slovenska.

V stredu 13. mája vydavateľstvo Petit Press spustilo regionálny portál www.nasaprievidza.sk. Ten nahrádza v jeho portfóliu doterajšiu regionálnu podstránku http://prievidza.sme.sk. Tento krok budú nasledovať aj ďalšie regionálne portály stredného a západného Slovenska, píše vydavateľstvo v tlačovej správe.

„Doteraz boli viaceré regióny prítomné na webe ako podstránky sme.sk. Vývoj návštevnosti aj lokálnych tržieb nás však presvedčil, že sa majú posunúť na vyššiu úroveň a z podstránok sa stávajú samostatné portály," vysvetľuje Alexej Fulmek, generálny riaditeľ vydavateľstva Petit Press.

Regionálna stránka má vlastný dizajn a dá sa z nej dostať preklikom na titulku sme.sk. Vydavateľstvo sľubuje, že samostatné portály budú mať viac obsahu.

Po Prievidzi budú s krátkym odstupom nasledovať všetky regióny na strednom a západnom Slovensku. „Vybrali sme Prievidzu ako pilotný región pre jej interakciu s čitateľmi. Tú chceme využiť na doladenie užívateľského pohodlia a obsahu regionálneho portálu. Potom ponúkneme tento základ aj ostatným regiónom," hovorí riaditeľ regionálnej divízie Týždenníky Petit Pressu Dušan Deván.

Pre tieto portály bude Petit Press používať brand spájajúci názov regiónu či mesta spojeného so slovami „náš-naša-naše".

Na východe Slovenska bude Petit Press aj naďalej používať zavedenú značku Korzár.

Vydavateľstvo pridalo rubriky zamerané na tipy na voľný čas KAM VYRAZIŤ a na riešenie občianskych podnetov RIEŠIME ZA VÁS.

V ďalších krokoch sa stránky jednotlivé regiónov budú od seba odlišovať. Každý región si vyberie aký typ obsahu je preň zaujímavý a čomu sa bude venovať, píše vydavateľstvo.

pošli na vybrali.sme.sk


O2 má nových maskotov - Ludda a Moyu (VIDEO)

1. O2 má nových maskotov - Ludda a Moyu (VIDEO)

Operátor O2 má novú kampaň, v ktorej predstavuje nových maskotov – robotov Ludda a Moyu.

Mark Zuckerberg sa v Bielom dome stretol s Donaldom Trumpom

2. Mark Zuckerberg sa v Bielom dome stretol s Donaldom Trumpom

Americký prezident Donald Trump sa vo štvrtok v Bielom dome stretol so šéfom spoločnosti Facebook Markom Zuckerbergom. Sám Trump to dnes oznámil na twitteri s tým, že stretnutie bolo "pekné". Firma Facebook schôdzku potvrdila, stretnutie vraj bolo "dobré a konštruktívne".

K piesni, ktorou pozývajú na Pochod za život, má výhrady Veronika Šikulová: Zneužili meno môjho otca aj jeho záhradu (VIDEO)

3. K piesni, ktorou pozývajú na Pochod za život, má výhrady Veronika Šikulová: Zneužili meno môjho otca aj jeho záhradu (VIDEO)

Spisovateľka Veronika Šikulová ostala zarazená, keď si pustila pieseň, ktorou organizátori Národného pochodu za život ( NPZŽ) pozývajú ľudí na sociálnych sieťach na nedeľný pochod.

Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

4. Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

Francouzský bankéř Matthieu Pigasse, který spolu s českým podnikatelem Danielem Křetínským drží podíl ve společnosti Le Monde Libre, dnes podepsal upravenou verzi dohody zaručující vliv zaměstnanců, novinářů a čtenářů listu Le Monde na budoucí vlastnickou strukturu.

Krimi o zákulisí polície a mafie

5. Krimi o zákulisí polície a mafie

Novinka Mafiánska poprava vás zavedie do fiktívnej pohraničnej dediny Híd, kde sa odohráva príbeh, ktorý vychádza z reálnych udalostí. Oveľa významnejšie veci s dosahom aj na vyšetrovanie vraždy sa však odohrávajú v hlavnom meste, kde biele goliere rozhodujú o tom, či do správnych kresiel zasadnú správni šéfovia, ktorí pôjdu vrahom po krku. Zatiaľ čo iní sa stretávajú s mafiánmi na pumpách a berú od nich hotovosť.

Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

6. Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

 Vydavatelství Economia zřídilo Radu pro redakční nezávislost. Tento orgán má hájit svobodnou žurnalistiku a čtenářům a veřejnosti zaručovat, že redaktoři Economie svoji práci vykonávají bez jakéhokoliv nevhodného vlivu i zásahů vlastníka společnosti.

Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

7. Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

 Exminister zdravotníctva a vnútra dnes oficiálne predstavil tím svojej novej strany Dobrá voľba.

Zuzana Piussi: Ako dôverníčka som v súdnej sieni počúvala obvinenia a svedectvá Petra Tótha (VIDEO)

8. Zuzana Piussi: Ako dôverníčka som v súdnej sieni počúvala obvinenia a svedectvá Petra Tótha (VIDEO)

"Názov nového filmu Ukradnutý štát nie je prehnaný,“ hovorí Zuzana Piussi o svojom filme, ktorý sa pripravuje do kín.

Markíza: Haščák vypovedá na NAKA

9. Markíza: Haščák vypovedá na NAKA

Podnikateľ Jaroslav Haščák z Penty prišiel na výsluch do expozitúry Národnej kriminálnej agentúry v Nitre.

Polícia rozbila gang organizujúci podvody pri sledovaní TV

10. Polícia rozbila gang organizujúci podvody pri sledovaní TV

Polícia v niekoľkých európskych krajinách rozbila skupinu, ktorá organizovala podvody pri sledovaní obsahu platených televíznych kanálov.

Najčítanejšie