Vianoce v Orangei budú jedna báseň: pre zákazníkov namixoval to najlepšie, čo si dokážu predstaviť Foto: Orange

Vianoce v Orangei budú jedna báseň: pre zákazníkov namixoval to najlepšie, čo si dokážu predstaviť

28.10.2016 10:17 | Marketing | PR

Orange pripravil pre svojich zákazníkov vianočnú ponuku jedna báseň. S novinkami, ktoré im ponúkne od 28.10. 2016, prináša ďalšie užitočné služby a zjednodušuje život v dnešnej digitálnej dobe.

Zákazníci sa vo vianočnej ponuke Orangeu môžu tešiť nielen na extra výhody z prepájania mobilných a fixných služieb s ponukou Orange Mix alebo vylepšenú službu Navzájom zadarmo, ale aj na viac dát a možností pre pohodlnejšie surfovanie kdekoľvek, atraktívnu ponuku zariadení a bonus za odporučenie Orangeu, či výlet do Disneylandu pre celú rodinu. Okrem toho, Orange opäť spája Vianoce s dobročinnosťou a už po tretí rok ako jediný operátor spája svoju komerčnú vianočnú ponuku s pomocou iným. Za každý paušál, internet, televíziu alebo inú službu, ktorú si od 28. 10. do 28. 11. 2016 zákazníci objednajú, prispeje Orange na krajšie Vianoce ľuďom, ktorí sú v núdzi.

Orange Mix – kombinácia mobilných a fixných služieb s dodatočnou hodnotou

Orange na Vianoce predstavuje nový prístup v tvorbe konvergentných ponúk, ktorý je na slovenskom trhu jedinečný. Práve kombinácia mobilných a pevných služieb a z nich plynúcich benefitov je hlavnou vianočnou ponukou Orangeu. Orange už nebude mať jednu ponuku pre všetkých zákazníkov, ale benefity z konvergentných ponúk prispôsobuje očakávaniam konkrétneho typu zákazníkov. Zákazníci, ktorí si k svojmu paušálu vyberú pevný internet a digitálnu televíziu, získajú s ponukou Orange Mix množstvo ďalších, pre nich relevantných výhod od super rýchleho optického internetu s rýchlosťou 500 Mbit/s až po bezplatné mobilné dáta, tablet za euro či bezplatné hovory a správy v rodine a ďalšie.

Orange dá bezplatné dáta každému v rodine so službou Navzájom zadarmo

Dlhodobo najobľúbenejšia služba Orangeu Navzájom zadarmo, s ktorou si až 5 členov rodiny, resp. skupiny blízkych môže telefonovať a posielať správy navzájom zadarmo, je teraz ešte výhodnejšie. Okrem hovorov a správ navzájom zadarmo si teraz môže každý člen skupiny užívať aj 1 GB dát mobilného internetu na pol roka zadarmo. Tento benefit si môže aktivovať každý člen skupiny veľmi jednoducho a bezplatne zaslaním SMS správy na číslo 969 s textom 1GB, online v zákazníckej zóne či cez aplikáciu Orange Go, telefonátom na Zákaznícku linku 905 alebo priamo na predajnom mieste. Táto vianočná vychytávka je určená pre majiteľov paušálov Flex 10 € a viac, Max, Data Max, predplatenú Prima kartu, ale aj vybrané staršie WOW a Ideálne paušály.

Výlet do Disneylandu pre celú rodinu s Navzájom zadarmo
Keďže Orange chce, aby si rodiny boli ešte bližšie a zažili niečo výnimočné, pripravil pre ne vianočné prekvapenie. Každý zákazník, ktorý má zriadenú alebo si do konca roka zriadi svoju skupinu Navzájom zadarmo, bude zaradený do súťaže o 10 vstupov pre 4 osoby do Disneyland Paríž s hradeným ubytovaním a letenkou.

Vždy a všade online s dátami navyše

Aby si zákazníci mohli naplno užívať výhody mobilnej dátovej siete od Orangeu, ktorá je dostupná pre viac než 95% populácie, Orange k dátovo orientovaným paušálom Data Max za nezmenený poplatok pridáva ďalších 1000 MB dát na pol roka navyše. „Našu mobilnú dátovú sieť neustále rozširujeme, aby sme našim zákazníkom zabezpečili tú najlepšiu skúsenosť. Ku kvalitnej sieti však potrebujú aj kvalitné služby, aby jej možnosti mohli využiť skutočne naplno. Preto sme naše dátové paušály ešte viac obohatili, aby sa naši zákazníci pri surfovaní vôbec nemuseli obmedzovať," hovorí Martin Hromkovič, marketingový expert spoločnosti Orange Slovensko.

Mobilný internet aj ako plnohodnotný internet pre domácnosť s mobilným wifi routrom

Každý zákazník, ktorý sa teraz rozhodne pre Mobilný internet Klasik alebo Premium si môže okrem tabletu Prestigio Multipad Wize 8 4G za 1 euro teraz zobrať aj Mobilný WiFi router Orange Airbox V2 tiež za 1 euro. Vďaka tomu môžu zákazníci svoje dáta z tabletu využiť cez WiFi pripojenie pre celú rodinu, či už doma alebo aj na cestách. Stačí si aktivovať službu Mobiliný WiFi internet len za 3 € mesačne a celá rodina môže čerpať dáta z jedného predplateného balíka mobilného internetu, či sa nachádzajú doma, alebo napríklad na chate.

Mobilné telefóny s paušálmi Max 30 a Max 40 ešte výhodnejšie

Orange si aj tento rok na Vianoce pre svojich zákazníkov pripravil bohatú ponuku zariadení za skvelé ceny. K paušálu Max 30 pripravil Orange pre svojich zákazníkov smartfón Huawei P8 Lite za 9 eur alebo Samsung J3 2016 za výhodných 29 eur. V prípade paušálov Max 40 sú taktiež na výber dva telefóny, Samsung A3 2016 za 19 eur a Huawei P9 Lite za cenu 29 eur. Okrem výhodných zariadení zákazníci s týmito paušálmi získajú benefity šité na mieru - nekonečné volania do všetkých sietí v SR, dáta so službou Zdieľam svoje dáta a možnosť založiť si skupinu Navzájom zadarmo, pričom k nej ako vianočný bonus získajú 1 GB dát pre každého člena skupiny navyše.

Odporučiť Orange sa oplatí: Bonus až do výšky 300 eur

Každý zákazník, ktorý sa o svoju dobrú skúsenosť s Orangeom podelí so svojim blízkym a ten sa na jeho odporučenie rozhodne využiť ponuku Orangeu, bude odmenený. Odmenený však bude nielen on, ale aj nový zákazník, ktorý si do Orangeu prenesie svoje číslo. Pri prechode nového zákazníka do Orangeu získavajú obaja odmenu až do výšky 150 eur. Od výšky mesačných poplatkov nováčika sa odvíjajú aj benefity pre oboch zákazníkov. V prípade, že sa nový zákazník rozhodne pre paušál s mesačným poplatkom od 10 – 19,99 eur mesačne, obaja automaticky získavajú bonus v hodnote 50 eur, čo predstavuje zníženie faktúry o 2,5 eur po dobu 20 mesiacov. Mesačné poplatky vo výške 20 – 29,99 eur, zabezpečia obom zákazníkom 100 eur bonus v podobe 5 eur fakturačnej zľavy počas rovnakého trvania. Ak si nový zákazník v Orangei vyberie paušál s mesačným poplatkom nad 30 eur, obaja zákazníci budú odmenení bonusom až 150 eur, čo znamená zníženie faktúry o 7,5 eur každý mesiac po dobu 20 mesiacov. Aby existujúci zákazník mohol zľavu využiť, musí mať paušál v hodnote aspoň 10 eur.

Vianoce v Orangei budú jedna báseň

Orange aj tento rok pomáha a z každej komerčnej operácie venuje 0,50 eur grantovému programu Darujte Vianoce. Tak majú aj zákazníci Orangeu možnosť dať pred Vianocami zo seba to najlepšie a urobiť radosť nielen sebe a svojim blízkym, ale aj ostatným. Minulý rok sa podarilo vyzbierať takmer 32 000 eur, ktoré pomohli rôznym rodinám s neľahkým osudom.Skúma mysle psychopatov. A má nový prípad

Skúma mysle psychopatov. A má nový prípad

Neurologička, staršia zvláštna agentka Sayer Altairová, skúma mysle psychopatov. Po strelnom zranení je konečne zase v teréne. Do služby ju povolali, keď agent FBI vo voľnom čase pri prechádzke so psom špeciálne vycvičeným na hľadanie mŕtvol spadol do jaskyne plnej ľudských kostí...

Trump potvrdil, že USA vykonali kybernetický útok proti ruskej dezinformačnej agentúre

Trump potvrdil, že USA vykonali kybernetický útok proti ruskej dezinformačnej agentúre

Americky prezident Donald Trump prvýkrát potvrdil, že Spojené štáty v roku 2018 vykonali kybernetický útok proti ruskej Agentúre pre výskum internetu (AII).

Za hackerstvo a za klamstvá o teroristoch hrozia mužovi štyri roky väzenia

Za hackerstvo a za klamstvá o teroristoch hrozia mužovi štyri roky väzenia

Muž čelí obžalobe zo šírenia poplašnej správy spočívajúcej v tom, že v Česku zaútočia teroristi.

Chcete si požičať kolobežku, bicykel alebo zavolať si taxík cez mobilnú aplikáciu? Tieto tipy pomôžu mať peniaze v bezpečí

Chcete si požičať kolobežku, bicykel alebo zavolať si taxík cez mobilnú aplikáciu? Tieto tipy pomôžu mať peniaze v bezpečí

Objednať si odvoz, prípadne požičať si bicykel alebo kolobežku je bežné v zahraničí, ako aj na Slovensku. Tieto nové formy prepravy využívame počas dňa, ale napríklad aj na dovolenke v cudzine.

Rektor navrhol, aby vysoké školy kúpili denník Lidové noviny

Rektor navrhol, aby vysoké školy kúpili denník Lidové noviny

Rektor Českého vysokého učení technického (ČVUT) v Praze Vojtěch Petráček navrhl, aby se vysoké školy složily a koupily Lidové noviny ze skupiny Mafra, která patří Agrofertu.

Kaczyński obvinil zahraničné médiá, že sa miešajú do volieb

Kaczyński obvinil zahraničné médiá, že sa miešajú do volieb

Šéf poľskej vládnej strany Právo a spravodlivosť (PiS) Jaroslaw Kaczyński obvinil zahraničné médiá z toho, že sa pred nadchádzajúcim druhým kolom hlasovania o budúcom poľskom prezidentovi miešajú do volieb.

Škoda Auto Slovensko má nového šéfa marketingu

Škoda Auto Slovensko má nového šéfa marketingu

Od júla 2020 nastáva zmena v top manažmente spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Domček deduška Večerníčka zrekonštruujú a premiestnia (VIDEO)

Domček deduška Večerníčka zrekonštruujú a premiestnia (VIDEO)

Očakávaná obnova a rekonštrukcia národnej kultúrnej pamiatky známeho domčeka deduška Večerníčka sa začala 6. júla 2020.

O2 poľudštilo svoju zákaznícku linku. Od prvého momentu sa s vami bude rozprávať zamestnanec linky a nie automat (VIDEO)

O2 poľudštilo svoju zákaznícku linku. Od prvého momentu sa s vami bude rozprávať zamestnanec linky a nie automat (VIDEO)

O2 sa rozhodlo radikálne zmeniť zážitok, s akým sa zákazník najčastejšie stretáva pri volaní na zákaznícke linky. Preto v týchto dňoch pristúpilo k vypnutiu prednahratých hlášok, ktoré slúžili na navigovanie zákazníka a prináša priame spojenie so zamestnancom zákazníckej linky  už od začiatku hovoru. Zákazník tak po novom nebude musieť počúvať vopred nahraté dlhé zoznamy možností ani zadávať žiadne čísla v menu, ale hneď po vytočení čísla 949 je privítaný a spojený s najbližším voľným asistentom.

Začal proces, v ktorom herec Depp žaluje bulvárny denník

Začal proces, v ktorom herec Depp žaluje bulvárny denník

S čiernou šatkou zakrývajúcou ústa a nos dnes prišiel na súd v Londýne hrdina Pirátov z Karibiku a hollywoodsky herec Johnny Depp.

Najčítanejšie