Azet.sk má novú marketingovú riaditeľku

Azet.sk má novú marketingovú riaditeľku Foto: Ringier A.S.

Ringier Axel Springer Slovakia a Azet.sk spoja svoje marketingové sily.

 

 

Zo spoločnosti Azet.sk odchádza marketingový riaditeľ Jindřich Staněk k Pente - do News and Media Holdingu, kde bude šéfovať marketingu.

Na jeho miesto v spoločnosti Azet.sk prichádza Nikoleta Šlachtová, ktorá šéfuje marketingu v spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia, kde aj naďalej ostáva. Obe pozície bude zastávať spoločne.

"Nikoleta Šlachtová sa na svojom novom poste zameria na posilňovanie vzájomnej marketingovej podpory všetkých značiek oboch spoločností na trhu. Prostredníctvom marketingových aktivít a ďalšej efektívnej komunikácie sa bude zameriavať predovšetkým na propagáciu všetkých printových titulov, online obsahových webov, ale aj inzertných produktov či webu Pokec.sk a rôznych iných výhod, ktoré obe spoločnosti poskytujú svojim klientom, užívateľom a čitateľom.," píše RAS Slovakia v tlačovej správe.

Odporúčame aj: Do mediálneho holdingu Penty prichádzaj ľudia z Ringieru

„Ide o prvý krok, ktorý potvrdzuje spoločné smerovanie k ešte intenzívnejšej spolupráci medzi Azetom a Ringier Axel Springer Slovakia. Uznávame rovnaké hodnoty, teda dôraz na značku a inovácie. Zároveň chceme pokračovať v odhodlaní pretvoriť spoločnosť Ringier Axel Springer na lídra v oblasti digitálneho publikovania na slovenskom trhu. Preto nám toto spojenie dáva veľký zmysel. Veľkým prínosom pre nás budú i jej bohaté skúsenosti s marketingom printových titulov a tiež skúsenosti z mnohých odvetví na Slovensku aj v zahraničí," povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ Axel Springer Slovakia a Azet.sk. Dubec sa stal generálnym riaditeľom minulý týždeň.