Zákazníci O2 vďaka promobikom doslova vychytali pokémonov Foto: Keis Media Bratislava

Zákazníci O2 vďaka promobikom doslova vychytali pokémonov

08.09.2016 13:00 | Marketing | PR

Spoločnostiam O2 Slovensko a KEIS MEDIA BRATISLAVA sa podarilo skĺbiť fenomén tejto doby – POKÉMONOV s dobrým nápadom a pretavili to do zábavnej reklamnej kampane.

 

 

Posledný júlový víkend zákazníci O2 doslova „vychytali" pokémonov v krajských mestách, kde sa v okolí vybraných pokéstopov pohybovali promobiky so školenými promotérmi, ktorí tu pravidelne umiestňovali tzv. vábičky.

Pokémonov hľadali na námestiach.        Foto: Keis Media Bratislava

Lovci pokémonov, ale hlavne samotní zákazníci O2, si takto mohli rozšíriť svoje zbierky nielen o postavičky z populárnej hry Pokémon Go.
Získať mohli aj EXTRA DÁTA ZADARMO vo výške 100 MB na dobu 30 dní, službu ktorú ponúka iba O2. Čo bola špeciálna pridaná hodnota k celej akcii.

Pokémonov ľudia lovili aj v parkoch.        Foto: Keis Media Bratislava

Ak niekto potreboval poradiť ako na to, nablízku vždy boli ochotní promotéri spoločnosti KEIS MEDIA BRATISLAVA. Vybila sa niekomu batéria v smartfóne? Nebol problém, pretože v spoločnosti O2 mysleli aj na to. Pri každom promobiku promotér ochotne dobil telefón externou nabíjačkou, navyše každý záujemca dostal voucher. Po predložení v akejkoľvek pobočke O2 si jeho majiteľ mohol zakúpiť externú nabíjačku za zvýhodnenú cenu.

Odporúčame aj: Bratislavčanom sa leskli topánky o čosi viac. Návrat starého remesla?

Školení promotéri boli pripravení poradiť so sťahovaním extra dát, ako aj s dobitím batérie.  Foto: Keis Media Bratislava

Pre spoločnosti O2 a KEIS MEDIA BRATISLAVA to nebola prvá spolupráca. O2 vo svojich kampaniach využíva jedinečné výhody promobikov, ktoré sú okrem iného ich variabilita, presné zacielenie reklamy na vopred určené lokality, či cieľovú skupinu.

Odporúčame aj: Tam, kde sa iná reklama nedostane, prichádza promobike

Spoločnosti O2 a KEIS MEDIA BRATISLAVA opäť ukázali, že aj outdoorová reklama môže byť zábavná. Úžasní mladí ľudia - promotéri na promobikoch vedia, ako zaujať ľudí v uliciach a priamym osobným kontaktom vniesť do reklamy život. Pretože outdoorová reklama má predsa byť o vtipe, nápade, zábave...

Promobiky vábili pokémonov až do večerných hodín. Aj pod zrúcaninou hradu Devín.   Foto: Keis Media Bratislava

Spoločnosť O2 Slovakia s.r.o. je poskytovateľom telekomunikačných služieb. Okrem iného je trojnásobným držiteľom ocenenia Zamestnávateľ roka v kategórii veľkých firiem. www.o2.sk

Spoločnosť Keis Media Bratislava s.r.o. je prevádzkovateľ mobilných citylightov – promobikov na Slovensku a v Českej republike. www.keismedia.sk

pošli na vybrali.sme.sk


Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

1. Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

Čínská společnost Rainbow Wisdom Investment ze skupiny CITIC se může podílet na kontrole firem Empresa Media a Médea Jaromíra Soukupa. Povolil to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

2. Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

Organizátori Národného pochodu za život, ktorý bude tento víkend, zverejnili vyhlásenie, v ktorom sa dištancujú od "násilných a urážlivých prejavov ... a od všetkých možných foriem, ktoré by smerovali k potláčaniu ľudských práv a slobôd."

Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

3. Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

Stovky svetových médií a ďalších inštitúcií upozorňujú tento týždeň vo zvýšenej miere na klimatické hrozby dnešnej doby. Pridali k iniciatíve s názvom Covering Climate Now.

Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

4. Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

Čína stála za hackerským útokom na austrálsky parlament a tri najväčšie politické strany pred májovými parlamentnými voľbami. Vyplýva to zo správy austrálskych tajných služieb, o ktorej s odvolaním sa na zdroje oboznámené s obsahom dokumentu informovala agentúra Reuters.

Slováci majú plné skrine, napriek tomu stále nemajú čo na seba

5. Slováci majú plné skrine, napriek tomu stále nemajú čo na seba

Viac ako polovica Slovákov priznáva, že má plný šatník, ale napriek tomu stále „nemá čo na seba“. 53% našincov má problém s výberom oblečenia, pretože ho nevedia správne kombinovať, a tak si pravidelne dokupujú nové kúsky. V tomto začarovanom kruhu plnom plytvania sa točia viac ženy ako muži a najmä mladí do 24 rokov. Jeden Slovák vyhodí ročne v priemere 4 – 12 kg šatstva.

Najčítanejším týždenníkom na Slovensku je sieť novín REGIONPRESS

6. Najčítanejším týždenníkom na Slovensku je sieť novín REGIONPRESS

Noviny regionálnej siete REGIONPRESS sú bezplatne distribuované až do 1,5 milióna domácností. Dokážu týždenne osloviť takmer pol milióna čitateľov.

Film Pomaľované vtáča sa dostalo do výberu hollywoodskych kritikov (VIDEO)

7. Film Pomaľované vtáča sa dostalo do výberu hollywoodskych kritikov (VIDEO)

Americký magazín The Hollywood Reporter zaradil nový film Pomaľované vtáča do výberu dvadsiatich najlepších snímok z filmových festivalov tohtoročnej jesene. Film sa dostal aj do nominácie na Oscara.

Tajomstvo izraelských inovácií a vynálezov

8. Tajomstvo izraelských inovácií a vynálezov

Štát Izrael existuje len sedem desaťročí, no za svoju krátku existenciu dokázal zúrodniť nehostinné miesta vďaka dômyselným zavlažovacím technológiám, vybudovať infraštruktúru, postaviť špičkové nemocnice a vzdelávať svoje obyvateľstvo na prestížnych univerzitách.

Herečka zo seriálu Zúfalé manželky dostala 14 dní väzenia a pokutu 30.000 dolárov (VIDEO)

9. Herečka zo seriálu Zúfalé manželky dostala 14 dní väzenia a pokutu 30.000 dolárov (VIDEO)

Americká herečka Felicity Huffmanova, známa zo seriálu Zúfalé manželky, bola odsúdená k 14 dňom väzenia, 250 hodinám verejnoprospešných prác a pokute 30.000 dolárov v korupčnom škandále s prijímacími testami na prestížnej americkej univerzite. Informovala o tom televízia CNN.

RTVS odvysiela všetky zápasy slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov

10. RTVS odvysiela všetky zápasy slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov

Všetky kvalifikačné zápasy reprezentantov do 21 rokov prinesie naživo RTVS.

Najčítanejšie