Zákazníci O2 vďaka promobikom doslova vychytali pokémonov Foto: Keis Media Bratislava

Zákazníci O2 vďaka promobikom doslova vychytali pokémonov

08.09.2016 13:00 | Marketing | PR

Spoločnostiam O2 Slovensko a KEIS MEDIA BRATISLAVA sa podarilo skĺbiť fenomén tejto doby – POKÉMONOV s dobrým nápadom a pretavili to do zábavnej reklamnej kampane.

 

 

Posledný júlový víkend zákazníci O2 doslova „vychytali" pokémonov v krajských mestách, kde sa v okolí vybraných pokéstopov pohybovali promobiky so školenými promotérmi, ktorí tu pravidelne umiestňovali tzv. vábičky.

Pokémonov hľadali na námestiach.        Foto: Keis Media Bratislava

Lovci pokémonov, ale hlavne samotní zákazníci O2, si takto mohli rozšíriť svoje zbierky nielen o postavičky z populárnej hry Pokémon Go.
Získať mohli aj EXTRA DÁTA ZADARMO vo výške 100 MB na dobu 30 dní, službu ktorú ponúka iba O2. Čo bola špeciálna pridaná hodnota k celej akcii.

Pokémonov ľudia lovili aj v parkoch.        Foto: Keis Media Bratislava

Ak niekto potreboval poradiť ako na to, nablízku vždy boli ochotní promotéri spoločnosti KEIS MEDIA BRATISLAVA. Vybila sa niekomu batéria v smartfóne? Nebol problém, pretože v spoločnosti O2 mysleli aj na to. Pri každom promobiku promotér ochotne dobil telefón externou nabíjačkou, navyše každý záujemca dostal voucher. Po predložení v akejkoľvek pobočke O2 si jeho majiteľ mohol zakúpiť externú nabíjačku za zvýhodnenú cenu.

Odporúčame aj: Bratislavčanom sa leskli topánky o čosi viac. Návrat starého remesla?

Školení promotéri boli pripravení poradiť so sťahovaním extra dát, ako aj s dobitím batérie.  Foto: Keis Media Bratislava

Pre spoločnosti O2 a KEIS MEDIA BRATISLAVA to nebola prvá spolupráca. O2 vo svojich kampaniach využíva jedinečné výhody promobikov, ktoré sú okrem iného ich variabilita, presné zacielenie reklamy na vopred určené lokality, či cieľovú skupinu.

Odporúčame aj: Tam, kde sa iná reklama nedostane, prichádza promobike

Spoločnosti O2 a KEIS MEDIA BRATISLAVA opäť ukázali, že aj outdoorová reklama môže byť zábavná. Úžasní mladí ľudia - promotéri na promobikoch vedia, ako zaujať ľudí v uliciach a priamym osobným kontaktom vniesť do reklamy život. Pretože outdoorová reklama má predsa byť o vtipe, nápade, zábave...

Promobiky vábili pokémonov až do večerných hodín. Aj pod zrúcaninou hradu Devín.   Foto: Keis Media Bratislava

Spoločnosť O2 Slovakia s.r.o. je poskytovateľom telekomunikačných služieb. Okrem iného je trojnásobným držiteľom ocenenia Zamestnávateľ roka v kategórii veľkých firiem. www.o2.sk

Spoločnosť Keis Media Bratislava s.r.o. je prevádzkovateľ mobilných citylightov – promobikov na Slovensku a v Českej republike. www.keismedia.sk

pošli na vybrali.sme.sk


Taliban hrozí afganským médiám, že novinári budú terčom útokov

1. Taliban hrozí afganským médiám, že novinári budú terčom útokov

Islamistické hnutie Taliban dnes varovalo afganské médiá, že ich novinári budú terčom útokov, ak neprestanú vysielať "vládnu propagandu namierenú proti povstalcom".

Slovenská a česká pobočka Microsoftu má novú hovorkyňu

2. Slovenská a česká pobočka Microsoftu má novú hovorkyňu

Novou hovorkyňou a manažérkou pre komunikáciu a spoločenskú zodpovednosť spoločnosti Microsoft v SR a ČR je od 1. júna 2019 Miroslava Aleksieva.

Vysielanie z nedeľnej demonštrácie na ČT videlo štvrť milióna ľudí (VIDEO)

3. Vysielanie z nedeľnej demonštrácie na ČT videlo štvrť milióna ľudí (VIDEO)

Vysílání z nedělní demonstrace na pražské Letné vidělo na kanále ČT 24 v průměru 245.000 diváků starších 15 let. To je 12 procent z těch, co byli v tu dobu, tedy mezi 16:30 a 20:00 hodinou, u televize. ČTK to dnes sdělila Česká televize.

Status o migrantoch pri jazere už rieši polícia ako podozrenie zo šírenia poplašnej správy

4. Status o migrantoch pri jazere už rieši polícia ako podozrenie zo šírenia poplašnej správy

Už štyri dni sa šíri správa o tom, že na Draždiaku v Petržalke sa kúpali 10 migranti v spodnom prádle, ktorí „pokukovali po našich dievčencoch.“

Za prepusteného redaktora v RTVS sa postavili jeho kolegovia

5. Za prepusteného redaktora v RTVS sa postavili jeho kolegovia

Minulý týždeň v RTVS nečakane skončil jeden z hlavných a dlhoročných redaktorov Jaroslav Barborák.

Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

6. Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

Polovica Európanov je obézna. Tento priemer, žiaľ, nevylepšujú ani Slováci. Štatistiky však ukazujú, že máme záujem zmeniť svoj životný štýl – viac sa hýbeme a čoraz viac si vyberáme aktívny spôsob trávenia letnej dovolenky.

V RTVS sú opäť čistky, dotkli sa skúseného redaktora a moderátora

7. V RTVS sú opäť čistky, dotkli sa skúseného redaktora a moderátora

V RTVS sa dnes nečakane dozvedel o svojom konci jeden z najskúsenejších redaktorov a moderátorov rozhlasového spravodajstva Jaroslav Barborák.

Som spokojný, je tu o nás postarané, naozaj, hovoria redaktori RTVS a TASR v promovideu Úradu vlády (VIDEO)

8. Som spokojný, je tu o nás postarané, naozaj, hovoria redaktori RTVS a TASR v promovideu Úradu vlády (VIDEO)

Úrad vlády zverejnil video, v ktorom traja redaktori verejnoprávnych médií chvália podmienky pre novinárov na Úrade vlády. Ukázalo sa, že Úrad vlády "nepekné veci" vystrihol.

Poľský vicepremiér sľubuje návrat médií do poľských rúk

9. Poľský vicepremiér sľubuje návrat médií do poľských rúk

Poľskej vládnucej strane Právo a spravodlivosť (PiS) pripadne podľa vicepremiéra Jaroslawa Gowino v prípade volebného víťazstva úloha vrátiť médiá pôsobiace v jeho krajine do poľských rúk. Informoval o tom internetový portál Onet.pl. Gowin je presvedčený o tom, že zahraniční majitelia médií budú vždy reprezentovať záujmy tej krajiny, odkiaľ pochádzajú.

Sloboda médií je na Balkáne podľa pozorovateľov v rastúcom ohrození

10. Sloboda médií je na Balkáne podľa pozorovateľov v rastúcom ohrození

 

Viac ako tretina útokov na slobodu prejavu novinárov z rokov 2018 a 2019 sa udiala na Balkáne, pričom za polovicou z nich stáli priamo miestne vlády. S odkazom na oznámenie generálneho tajomníka Európskeho zväzu novinárov Ricarda Gutierreza o tom informovala agentúra Reuters. Útokov na novinárov pritom podľa neho stále pribúda.

"Sloboda médií je na ústupe všade v Európe, ale situácia v tomto regióne (na Balkáne) je horšia, než kdekoľvek inde," uviedol Gutierrez v stredu na záver dvojdňovej konferencie organizovanej Organizáciou pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) v Sarajeve. Mnoho novinárov z Albánska, Turecka, Bosny, Macedónska či Srbska na nej hovorili o strastiach pri výkone ich povolania.

Viac ako tretina zo 79 útokov na slobodu prejavu novinárov zaznamenaných v Európe sa udiala práve na Balkáne. Podľa Gutierezzu pritom ohrozenie novinárskej práce začína u politikov, ktorí hovoria o žurnalistoch spôsobom podnecujúcim násilnosti.

Časť viny podľa neho leží tiež na miestnych súdoch, ktoré prešetrujú sťažnosti podané novinármi príliš pomaly, alebo sa nimi vôbec nezaoberajú. Mnoho útokov na žurnalistov pritom súvisí s ich prácou pri odkrývaní korupčných afér.

Štefica Galićová, editorka bosnianskeho nezávislého spravodajského portálu tacno.net, na konferencii uviedla, že bola kvôli svojej práci niekoľkokrát fyzicky napadnutá, súdy však všetky jej žaloby proti útočníkom zamietli. "Nehľadiac na to, ako veľmi bojujem, všetky bitky prehrávam," povedala Galićová. "Budem naďalej pracovať, nikoho sa nebojím," dodala.

Námestník britského ministra zahraničia Tariq Ahmad na konferencii sľúbil, že Spojené kráľovstvo poskytne na podporu nezávislých médií na západnom Balkáne desať miliónov libier. Ochrana miestnych novinárov je podľa jeho slov pre Britániu prioritou.

Najčítanejšie