Bratislavčanom sa leskli topánky o čosi viac. Návrat starého remesla? Foto: Keis Media Bratislava

Bratislavčanom sa leskli topánky o čosi viac. Návrat starého remesla?

08.08.2016 10:35 | Reklama | PR

V centre Bratislavy sa tohto roku v mesiaci máj opäť objavili čističi topánok. Mohlo by sa zdať, že prastaré remeslo sa vracia späť. Na skutočný návrat si asi ešte počkáme. Čističov topánok využila vo svojej kampani na vlastné čistiace prostriedky značka ECCO, aby informovala zákazníkov, že predajom kvalitných topánok sa to u nich nekončí. A využila pri tom ideálne spojenie mobilnej outdoorovej reklamy so službami promotérov.

 

 

Promobiky alebo ak chcete mobilné citylighty, spolu s promotérmi, poskytla spoločnosť KEIS MEDIA BRATISLAVA, ktorá ako jediná ponúka sieť 44 ks promobikov nielen po celom Slovensku, ale najnovšie už aj v Čechách.

Ako sa vyjadril obchodný riaditeľ spoločnosti KEIS MEDIA BRATISLAVA Dušan Kuchyňka, s klientom ECCO sa pri tejto kampani skvele spolupracovalo, pretože klient pochopil a aj využil obrovskú výhodu, akú promobiky majú. A síce kombináciu outdoorovej reklamy, ozvučenia a služieb promotérov. Tí prešli dôkladným školením, aby si neskôr v centre mesta mohli rozložiť svoje stolíky, obliecť zástery a okoloidúcich príjemnou a zábavnou formou oboznámili s čistiacimi prostriedkami ECCO. Pretože ECCO nie sú iba topánky, rovnako ako promobiky nie sú iba obyčajný outdoor. Promobiky dokážu vniesť život a emóciu akejkoľvek reklame, značke, produktu.

Odporúčame aj: Tam, kde sa iná reklama nedostane, prichádza promobike

Keď sa už leskli topánky Bratislavčanom, promobiky vyrazili na svoju púť k našim susedom do Čiech, priamo do centra Pardubíc. A topánky sa aj tam leskli o čosi viac ako inokedy...

Promotéri sa na nedostatok práce nemohli sťažovať. Červené alebo čierne topánky? Žiadny problém. Foto: Keis Media Bratislava 

Pohľad na to, z čoho sú topánky vyrobené, a čistenie môže začať. Foto: Keis Media Bratislava

Topánky si dali vyčistiť aj zástupkyne spoločnosti ECCO, Paulína Knošková a Daniela Heribanová, spoločnosť im robili zástupcovia spoločnosti KEIS MEDIA BRATISLAVA Dušan Kuchyňka a Roland Frankovič.  Foto: Keis Media Bratislava

Promobike v Pardubiciach na ceste do centra mesta. Foto: Keis Media Bratislava

 

Spoločnosť ECCO je celosvetový líder vo výrobe inovatívnej a pohodlnej obuvi www.ecco.com.

Spoločnosť Keis Media Bratislava je prevádzkovateľ mobilných citylightov – promobikov na Slovensku a v Českej republike www.keismedia.sk.

pošli na vybrali.sme.sk


Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

1. Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

Čínská společnost Rainbow Wisdom Investment ze skupiny CITIC se může podílet na kontrole firem Empresa Media a Médea Jaromíra Soukupa. Povolil to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

2. Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

Organizátori Národného pochodu za život, ktorý bude tento víkend, zverejnili vyhlásenie, v ktorom sa dištancujú od "násilných a urážlivých prejavov ... a od všetkých možných foriem, ktoré by smerovali k potláčaniu ľudských práv a slobôd."

Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

3. Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

Stovky svetových médií a ďalších inštitúcií upozorňujú tento týždeň vo zvýšenej miere na klimatické hrozby dnešnej doby. Pridali k iniciatíve s názvom Covering Climate Now.

Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

4. Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

Čína stála za hackerským útokom na austrálsky parlament a tri najväčšie politické strany pred májovými parlamentnými voľbami. Vyplýva to zo správy austrálskych tajných služieb, o ktorej s odvolaním sa na zdroje oboznámené s obsahom dokumentu informovala agentúra Reuters.

Slováci majú plné skrine, napriek tomu stále nemajú čo na seba

5. Slováci majú plné skrine, napriek tomu stále nemajú čo na seba

Viac ako polovica Slovákov priznáva, že má plný šatník, ale napriek tomu stále „nemá čo na seba“. 53% našincov má problém s výberom oblečenia, pretože ho nevedia správne kombinovať, a tak si pravidelne dokupujú nové kúsky. V tomto začarovanom kruhu plnom plytvania sa točia viac ženy ako muži a najmä mladí do 24 rokov. Jeden Slovák vyhodí ročne v priemere 4 – 12 kg šatstva.

Najčítanejším týždenníkom na Slovensku je sieť novín REGIONPRESS

6. Najčítanejším týždenníkom na Slovensku je sieť novín REGIONPRESS

Noviny regionálnej siete REGIONPRESS sú bezplatne distribuované až do 1,5 milióna domácností. Dokážu týždenne osloviť takmer pol milióna čitateľov.

Film Pomaľované vtáča sa dostalo do výberu hollywoodskych kritikov (VIDEO)

7. Film Pomaľované vtáča sa dostalo do výberu hollywoodskych kritikov (VIDEO)

Americký magazín The Hollywood Reporter zaradil nový film Pomaľované vtáča do výberu dvadsiatich najlepších snímok z filmových festivalov tohtoročnej jesene. Film sa dostal aj do nominácie na Oscara.

Tajomstvo izraelských inovácií a vynálezov

8. Tajomstvo izraelských inovácií a vynálezov

Štát Izrael existuje len sedem desaťročí, no za svoju krátku existenciu dokázal zúrodniť nehostinné miesta vďaka dômyselným zavlažovacím technológiám, vybudovať infraštruktúru, postaviť špičkové nemocnice a vzdelávať svoje obyvateľstvo na prestížnych univerzitách.

Herečka zo seriálu Zúfalé manželky dostala 14 dní väzenia a pokutu 30.000 dolárov (VIDEO)

9. Herečka zo seriálu Zúfalé manželky dostala 14 dní väzenia a pokutu 30.000 dolárov (VIDEO)

Americká herečka Felicity Huffmanova, známa zo seriálu Zúfalé manželky, bola odsúdená k 14 dňom väzenia, 250 hodinám verejnoprospešných prác a pokute 30.000 dolárov v korupčnom škandále s prijímacími testami na prestížnej americkej univerzite. Informovala o tom televízia CNN.

RTVS odvysiela všetky zápasy slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov

10. RTVS odvysiela všetky zápasy slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov

Všetky kvalifikačné zápasy reprezentantov do 21 rokov prinesie naživo RTVS.

Najčítanejšie