Bratislavčanom sa leskli topánky o čosi viac. Návrat starého remesla? Foto: Keis Media Bratislava

Bratislavčanom sa leskli topánky o čosi viac. Návrat starého remesla?

08.08.2016 10:35 | Reklama | PR

V centre Bratislavy sa tohto roku v mesiaci máj opäť objavili čističi topánok. Mohlo by sa zdať, že prastaré remeslo sa vracia späť. Na skutočný návrat si asi ešte počkáme. Čističov topánok využila vo svojej kampani na vlastné čistiace prostriedky značka ECCO, aby informovala zákazníkov, že predajom kvalitných topánok sa to u nich nekončí. A využila pri tom ideálne spojenie mobilnej outdoorovej reklamy so službami promotérov.

 

 

Promobiky alebo ak chcete mobilné citylighty, spolu s promotérmi, poskytla spoločnosť KEIS MEDIA BRATISLAVA, ktorá ako jediná ponúka sieť 44 ks promobikov nielen po celom Slovensku, ale najnovšie už aj v Čechách.

Ako sa vyjadril obchodný riaditeľ spoločnosti KEIS MEDIA BRATISLAVA Dušan Kuchyňka, s klientom ECCO sa pri tejto kampani skvele spolupracovalo, pretože klient pochopil a aj využil obrovskú výhodu, akú promobiky majú. A síce kombináciu outdoorovej reklamy, ozvučenia a služieb promotérov. Tí prešli dôkladným školením, aby si neskôr v centre mesta mohli rozložiť svoje stolíky, obliecť zástery a okoloidúcich príjemnou a zábavnou formou oboznámili s čistiacimi prostriedkami ECCO. Pretože ECCO nie sú iba topánky, rovnako ako promobiky nie sú iba obyčajný outdoor. Promobiky dokážu vniesť život a emóciu akejkoľvek reklame, značke, produktu.

Odporúčame aj: Tam, kde sa iná reklama nedostane, prichádza promobike

Keď sa už leskli topánky Bratislavčanom, promobiky vyrazili na svoju púť k našim susedom do Čiech, priamo do centra Pardubíc. A topánky sa aj tam leskli o čosi viac ako inokedy...

Promotéri sa na nedostatok práce nemohli sťažovať. Červené alebo čierne topánky? Žiadny problém. Foto: Keis Media Bratislava 

Pohľad na to, z čoho sú topánky vyrobené, a čistenie môže začať. Foto: Keis Media Bratislava

Topánky si dali vyčistiť aj zástupkyne spoločnosti ECCO, Paulína Knošková a Daniela Heribanová, spoločnosť im robili zástupcovia spoločnosti KEIS MEDIA BRATISLAVA Dušan Kuchyňka a Roland Frankovič.  Foto: Keis Media Bratislava

Promobike v Pardubiciach na ceste do centra mesta. Foto: Keis Media Bratislava

 

Spoločnosť ECCO je celosvetový líder vo výrobe inovatívnej a pohodlnej obuvi www.ecco.com.

Spoločnosť Keis Media Bratislava je prevádzkovateľ mobilných citylightov – promobikov na Slovensku a v Českej republike www.keismedia.sk.

pošli na vybrali.sme.sk


Taliban hrozí afganským médiám, že novinári budú terčom útokov

1. Taliban hrozí afganským médiám, že novinári budú terčom útokov

Islamistické hnutie Taliban dnes varovalo afganské médiá, že ich novinári budú terčom útokov, ak neprestanú vysielať "vládnu propagandu namierenú proti povstalcom".

Slovenská a česká pobočka Microsoftu má novú hovorkyňu

2. Slovenská a česká pobočka Microsoftu má novú hovorkyňu

Novou hovorkyňou a manažérkou pre komunikáciu a spoločenskú zodpovednosť spoločnosti Microsoft v SR a ČR je od 1. júna 2019 Miroslava Aleksieva.

Vysielanie z nedeľnej demonštrácie na ČT videlo štvrť milióna ľudí (VIDEO)

3. Vysielanie z nedeľnej demonštrácie na ČT videlo štvrť milióna ľudí (VIDEO)

Vysílání z nedělní demonstrace na pražské Letné vidělo na kanále ČT 24 v průměru 245.000 diváků starších 15 let. To je 12 procent z těch, co byli v tu dobu, tedy mezi 16:30 a 20:00 hodinou, u televize. ČTK to dnes sdělila Česká televize.

Status o migrantoch pri jazere už rieši polícia ako podozrenie zo šírenia poplašnej správy

4. Status o migrantoch pri jazere už rieši polícia ako podozrenie zo šírenia poplašnej správy

Už štyri dni sa šíri správa o tom, že na Draždiaku v Petržalke sa kúpali 10 migranti v spodnom prádle, ktorí „pokukovali po našich dievčencoch.“

Za prepusteného redaktora v RTVS sa postavili jeho kolegovia

5. Za prepusteného redaktora v RTVS sa postavili jeho kolegovia

Minulý týždeň v RTVS nečakane skončil jeden z hlavných a dlhoročných redaktorov Jaroslav Barborák.

Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

6. Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

Polovica Európanov je obézna. Tento priemer, žiaľ, nevylepšujú ani Slováci. Štatistiky však ukazujú, že máme záujem zmeniť svoj životný štýl – viac sa hýbeme a čoraz viac si vyberáme aktívny spôsob trávenia letnej dovolenky.

V RTVS sú opäť čistky, dotkli sa skúseného redaktora a moderátora

7. V RTVS sú opäť čistky, dotkli sa skúseného redaktora a moderátora

V RTVS sa dnes nečakane dozvedel o svojom konci jeden z najskúsenejších redaktorov a moderátorov rozhlasového spravodajstva Jaroslav Barborák.

Som spokojný, je tu o nás postarané, naozaj, hovoria redaktori RTVS a TASR v promovideu Úradu vlády (VIDEO)

8. Som spokojný, je tu o nás postarané, naozaj, hovoria redaktori RTVS a TASR v promovideu Úradu vlády (VIDEO)

Úrad vlády zverejnil video, v ktorom traja redaktori verejnoprávnych médií chvália podmienky pre novinárov na Úrade vlády. Ukázalo sa, že Úrad vlády "nepekné veci" vystrihol.

Poľský vicepremiér sľubuje návrat médií do poľských rúk

9. Poľský vicepremiér sľubuje návrat médií do poľských rúk

Poľskej vládnucej strane Právo a spravodlivosť (PiS) pripadne podľa vicepremiéra Jaroslawa Gowino v prípade volebného víťazstva úloha vrátiť médiá pôsobiace v jeho krajine do poľských rúk. Informoval o tom internetový portál Onet.pl. Gowin je presvedčený o tom, že zahraniční majitelia médií budú vždy reprezentovať záujmy tej krajiny, odkiaľ pochádzajú.

Sloboda médií je na Balkáne podľa pozorovateľov v rastúcom ohrození

10. Sloboda médií je na Balkáne podľa pozorovateľov v rastúcom ohrození

 

Viac ako tretina útokov na slobodu prejavu novinárov z rokov 2018 a 2019 sa udiala na Balkáne, pričom za polovicou z nich stáli priamo miestne vlády. S odkazom na oznámenie generálneho tajomníka Európskeho zväzu novinárov Ricarda Gutierreza o tom informovala agentúra Reuters. Útokov na novinárov pritom podľa neho stále pribúda.

"Sloboda médií je na ústupe všade v Európe, ale situácia v tomto regióne (na Balkáne) je horšia, než kdekoľvek inde," uviedol Gutierrez v stredu na záver dvojdňovej konferencie organizovanej Organizáciou pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) v Sarajeve. Mnoho novinárov z Albánska, Turecka, Bosny, Macedónska či Srbska na nej hovorili o strastiach pri výkone ich povolania.

Viac ako tretina zo 79 útokov na slobodu prejavu novinárov zaznamenaných v Európe sa udiala práve na Balkáne. Podľa Gutierezzu pritom ohrozenie novinárskej práce začína u politikov, ktorí hovoria o žurnalistoch spôsobom podnecujúcim násilnosti.

Časť viny podľa neho leží tiež na miestnych súdoch, ktoré prešetrujú sťažnosti podané novinármi príliš pomaly, alebo sa nimi vôbec nezaoberajú. Mnoho útokov na žurnalistov pritom súvisí s ich prácou pri odkrývaní korupčných afér.

Štefica Galićová, editorka bosnianskeho nezávislého spravodajského portálu tacno.net, na konferencii uviedla, že bola kvôli svojej práci niekoľkokrát fyzicky napadnutá, súdy však všetky jej žaloby proti útočníkom zamietli. "Nehľadiac na to, ako veľmi bojujem, všetky bitky prehrávam," povedala Galićová. "Budem naďalej pracovať, nikoho sa nebojím," dodala.

Námestník britského ministra zahraničia Tariq Ahmad na konferencii sľúbil, že Spojené kráľovstvo poskytne na podporu nezávislých médií na západnom Balkáne desať miliónov libier. Ochrana miestnych novinárov je podľa jeho slov pre Britániu prioritou.

Najčítanejšie