4ka rozširuje predajnú sieť, služby poskytuje aj v predajniach GECO tabak

4ka rozširuje predajnú sieť, služby poskytuje aj v predajniach GECO tabak Foto: 4ka

Oddnes 6. mája si služby mobilného operátora 4ka môžu zákazníci kúpiť aj v sieti predajní GECO tabak.

 

Vo všetkých 48 prevádzkach GECO si tak okrem tradičného sortimentu tabakových výrobkov a tlače môžu zákazníci kúpiť SIM karty a paušály 4ky. Neskôr pribudne aj možnosť dobíjania kreditu priamo pri pokladni.

„Aj v tomto roku pokračujeme v skvalitňovaní služieb a v sprístupňovaní nových predajných miest, aby sme boli zákazníkom čo najviac nablízku a aby nemuseli za našimi službami ďaleko cestovať. Sústredíme sa na siete prevádzok, kde vieme poskytnúť novým aj existujúcim zákazníkom plný servis a prípadné poradenstvo, nielen bežné dobíjanie kreditu“ hovorí obchodný riaditeľ 4ky Ján Mrva.

Spoločnosť GECO pôsobí na Slovensku už od roku 2000 a jej prevádzky sú umiestnené v nákupných centrách ale aj priamo v hypermarketoch a supermarketoch v SR.

Foto: 4ka

„Našou víziou je byť tým najvýznamnejším obchodníkom v našom obore a najlepším partnerom pre našich zákazníkov, zamestnancov a dodávateľov. Aby sme ju naplnili, spájame sa s tými najlepšími. Mobilný operátor 4ka progresívnym spôsobom napĺňa všetky predpoklady, aby sme spoločne našu víziu dosiahli. Rozšírenie spolupráce aj na poli telekomunikácií je pre GECO výzva. Spoločne môžeme naším zákazníkom opäť dokázať: Sme Vám stále bližšie,” hovorí konateľ spoločnosti GECO Zdenko Kalman.

Predajná sieť 4ky je aj na pobočkách Slovenskej pošty, v predajniach Mobilonline a v SWAN Centrách. Doplnkové služby ako napríklad dobíjanie kreditu sú k dispozícii tiež v sieťach COOP Jednota, Terno, GGTabak, na čerpacích staniciach Shell a v ďalších predajných sieťach po celom Slovensku.

Najnovšie