V niektorých predajniach KRAJ a Terno pribudnú špeciálne kútiky Tchibo

V niektorých predajniach KRAJ a Terno pribudnú špeciálne kútiky Tchibo Foto: Terno

Majitelia siete obchodov Terno a Kraj uzavreli spoluprácu so značkou Tchibo, vďaka ktorej môžu obyvatelia prvých predajní kraja a Terno v Komárne, Svätom Jure a bratislavskej Petržalke (v Petržalskej tržnici) nakúpiť aj tovar z Tchibo.

Regály týchto obchodov doplnili produkty značky Tchibo so zameraním najmä na nepotravinový sortiment, informujú spoločnosti v tlačovej správe.

Špeciálne kútiky Tchibo sa nachádzajú priamo v predajniach potravín. Kupujúcim ponúkajú oblečenie na bežný deň i športovanie, doplnky do domácnosti, sortiment pre voľný čas či špeciálne druhy kávy. Vystavený tovar je dopĺňaný týždenne, podľa aktuálnej kolekcie.

„Veľmi sa tešíme spolupráci, ktorú sme s Tchibo nadviazali. Naším cieľom je ponúknuť zákazníkom predajní Terno a KRAJ služby a sortiment, o ktorý majú reálny záujem. Sme radi, že zavedenie produktov od značky Tchibo má v našich predajniach úspech. Zákazníci sa môžu každý týždeň tešiť na novú kolekciu produktov,“ povedal Marek Koštrna, marketingový manažér spoločnosti TERNO real estate, s.r.o.

Spoločnosť rozšíriť kútiky s tovarom Tchibo do viacerých predajní.

Najnovšie