Boris Kollár ide do politiky so stranou Sme rodina Reprofoto Markíza

Boris Kollár ide do politiky so stranou Sme rodina

11.11.2015 07:49 | Rádio | mk

Majiteľ Fun rádia Boris Kollár sa rozhodol opäť kandidovať do parlamentu. Oznámil to v rozhovore pre magazín OK!

 


Kollár kandidoval už v roku 2010 na kandidátke subjektu Únia - strana pre Slovensko. S ktorou stranou pôjde do politiky zatiaľ nepovedal.

 

Fun rádio, ktoré vlastní, v súvislosti s Kollárom promuje novozaložené hnutie Sme Rodina a odkazuje na tlačovú besedu Kollára v stredu popoludní. "Aj podľa Denníka N to bude strana Sme rodina, vznikne premenovaním už zaregistrovanej strany Náš kraj, ktorú mal kúpiť. Takýmto spôsobom sa Kollár vyhne povinnosti vyzbierať aspoň 10-tisíc podpisov potrebných na registráciu úplne novej strany. Žiadosť o zmenu dostalo ministerstvo vnútra v utorok. Štatutárom strany je Peter Pčolinský z Konzervatívneho výberu, práve Konzervatívny výber ako práýv upozornil na Kollárove ohlásenie vstupu do politiky v magazíne OK!

Odporúčame aj: Blog Miroslavy Kernovej: Fun rádio už kampaňuje v prospech Borisa Kollára

Kollár tvrdí, že sa rozhodol kandidovať, lebo ho vraj k tomu dotlačili ľudia. Kollár vlastní Fun rádio, ktoré je trojkou na trhu. Tvrdí, že Fun rádio nie je médium, ktoré by sa dalo zneužiť na politickú propagáciu.
„Nie som Penta, Brhel, Výboh ani nikto taký. Nekradnem a netendrujem so štátom, nerobím kšefty s týmito pusypajtášmi. Mám zábavné rádio, a to rádio bude stále zábavné," povedal Kollár pre Denník N.

Posledné mesiac Kollár je mimoriadne aktívny na sociálnych sieťach, kde sa prezentuje vyhranenými kritickým názormi voči utečencom, ale aj aktívnym politikom. Pri tejto stratégii často šíri manipulatívne správy ale aj hoaxy – napríklad vymyslené citáty o utečencoch, ktoré sú pripisované známym osobnostiam, ktoré ich v skutočnosti nikdy nepovedali.

pošli na vybrali.sme.sk


Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

1. Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

Podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič sa už v prvej televíznej debate po sobotňajšom prvom kole volieb prezidenta vymedzil voči právničke Zuzane Čaputovej, s ktorou bude 30. marca súperiť o hlasy voličov v druhom kole volieb.

V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

2. V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

V nedeľu ráno pokračujú televízie ale aj vieceré spravodajské médiá so špeciálnym vysielaním k prezidentským voľbám.

Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

3. Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

Dnes, v deň volieb, denník SME na titulnej strane tlačeného vydania uverejnil ilustračný volebný lístok, ktorý sa nezhodoval s originálnym volebným lístkom.

Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

4. Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

Francúzska módna značka Louis Vuitton stiahne zo svojej letnej pánskej kolekcie všetky modely, ktoré mali byť poctou zosnulému popovému spevákovi Michaelovi Jacsonovi.

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

5. Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára Tomasza Surdela, ktorý udalosti v juhoamerickej krajine monitoruje pre denník Gazeta Wyborcza.

Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

6. Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

Spoločnosti prevádzkujúce sociálne siete musia dôraznejšie odstraňovať príspevky, ktoré šíria radikálne a násilnícke myšlienky.

Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

7. Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

 Anticenu Bludný balvan, kterou za matení veřejnosti a pavědu uděluje Český klub skeptiků Sisyfos, získali za loňský rok politici.

Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

8. Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

Prezidentské voľby sú jednou z hlavných politických udalostí roka. Televízie, rádiá ale aj spravodajské weby chystajú špeciálne spravodajstvo a volebné štúdiá.

Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

9. Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

V stredu večer pár hodín pred začiatkom moratória pred prezidentskými voľbami vystúpil premiér Peter Pellegrini v RTVS s mimoriadnym prejavom.

Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

10. Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

Spolumajiteľ finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák dnes odmietol informácie, že zhruba mesiac pred minuloročnou vraždou novinára Jána Kuciaka mu kontroverzný podnikateľ Marian Kočner písal o príprave likvidácie nemenovanej osoby. Kočnera polícia obvinila z objednania Kuciakovej vraždy, už skôr boli v kauze obvinené iné štyri osoby.

Najčítanejšie