Na RTVS začína Neskoro večer, Milujem Slovensko aj Zlaté časy

07.09.2019 13:56 | Stručne | TS RTVS

Diváci RTVS sa už od soboty 7. septembra môžu tešiť na nové premiérové časti Neskoro večer, zábavno-súťažných šou Milujem Slovensko a Záhady tela či exkluzívnych hostí v Zlatých časov.

 

Jesenná séria talkšou Neskoro večer odštartuje v sobotu 7. septembra o 21:30 premiérou 126 epizódy. V nej privíta moderátor a zabávač Peter Marcin speváka, hudobníka a fotografa Petra Nagya, ktorý tento rok oslavuje nielen okrúhle životné jubileum – 60 rokov, ale aj 35 rokov na hudobnej scéne. Druhým hosťom bude humorista Ján Snopko a Peter Marcin privíta aj Kamilu Mitrášovú, rómsku propagonistku úspešného slovenského filmu Loli paradička. V septembri sa diváci talkšou Neskoro večer môžu tešiť aj na hostí ako raper Kali, Olivera Andrásyho, Patrika Vyskočila, Borisa Valábika či talentovanú speváčku Karmen Pál-Baláž.

Aj Záhady tela, zábavno-súťažná šou, prinesie v septembri nové časti s novými hosťami. V prvej premiére tejto jesene, ktorú odvysiela Jednotka v sobotu 7. septembra o 20:30, si svoje vedomosti preverí Zdena Studenková, Milan Ondrík, Eva Pavlíková a Martin Salacha. V septembri si zasúťažia aj Marian Gáborík, Ľubomír Višňovský, Sima Martausová a Dominika Mirgová či členovia kapely S hudbou vesmírnou.

Svoj štvrtý rok na televíznych obrazovkách otvorí talkšou Zlaté časy moderátorky Eleny Vacvalovej. Už v septembri sa diváci môžu tešiť na spomínanie aj prostredníctvom bohatého televízneho archívu s hosťami Emíliou Vášáryovou, hercom a čerstvým držiteľom ceny pre najlepšieho herca festivalu v Karlových Varoch za koprodukčný film RTVS Nech je svetlo Milanom Ondríkom, jednu z najúspešnejších slovenských športovkýň Nasťu Kuzminovú, Braňa Kostku či športového moderátora a komentátora RTVS Marcela Merčiaka. Prvú premiérovú časť po letných prázdninách uvidia diváci na Jednotke vo štvrtok 12. septembra o 20:30.

Fanúšikovia šou Milujem Slovensko sa už teraz tešia na návrat kapitánskej dvojice Adela Vinczeová a Daniel Dangl. Tí, spolu s moderátorom Martinom Nikodýmom a svojimi tímami budú na obrazovkách Jednotky znovu súťažiť od piatku 13. septembra o 20:30. Nebude chýbať osvedčená zostava kapely Milujem Slovensko Band a niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré súťaž oživia. V úvodných jesenných častiach sa v Milujem Slovensko zabavia aj Majo Labuda, Ady Hajdu, Matej Landl, Zuzana Vačková, Lucia Siposová, Danica Jurčová, finalisti prvej slovenskej SuperStar na čele s jej víťazkou Katkou Koščovou, reprezentačný výber MUFUZY, ale aj moderátori športu RTVS a moderátorky Dámskeho klubu.

pošli na vybrali.sme.sk


O2 má nových maskotov - Ludda a Moyu (VIDEO)

1. O2 má nových maskotov - Ludda a Moyu (VIDEO)

Operátor O2 má novú kampaň, v ktorej predstavuje nových maskotov – robotov Ludda a Moyu.

Mark Zuckerberg sa v Bielom dome stretol s Donaldom Trumpom

2. Mark Zuckerberg sa v Bielom dome stretol s Donaldom Trumpom

Americký prezident Donald Trump sa vo štvrtok v Bielom dome stretol so šéfom spoločnosti Facebook Markom Zuckerbergom. Sám Trump to dnes oznámil na twitteri s tým, že stretnutie bolo "pekné". Firma Facebook schôdzku potvrdila, stretnutie vraj bolo "dobré a konštruktívne".

K piesni, ktorou pozývajú na Pochod za život, má výhrady Veronika Šikulová: Zneužili meno môjho otca aj jeho záhradu (VIDEO)

3. K piesni, ktorou pozývajú na Pochod za život, má výhrady Veronika Šikulová: Zneužili meno môjho otca aj jeho záhradu (VIDEO)

Spisovateľka Veronika Šikulová ostala zarazená, keď si pustila pieseň, ktorou organizátori Národného pochodu za život ( NPZŽ) pozývajú ľudí na sociálnych sieťach na nedeľný pochod.

Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

4. Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

Francouzský bankéř Matthieu Pigasse, který spolu s českým podnikatelem Danielem Křetínským drží podíl ve společnosti Le Monde Libre, dnes podepsal upravenou verzi dohody zaručující vliv zaměstnanců, novinářů a čtenářů listu Le Monde na budoucí vlastnickou strukturu.

Krimi o zákulisí polície a mafie

5. Krimi o zákulisí polície a mafie

Novinka Mafiánska poprava vás zavedie do fiktívnej pohraničnej dediny Híd, kde sa odohráva príbeh, ktorý vychádza z reálnych udalostí. Oveľa významnejšie veci s dosahom aj na vyšetrovanie vraždy sa však odohrávajú v hlavnom meste, kde biele goliere rozhodujú o tom, či do správnych kresiel zasadnú správni šéfovia, ktorí pôjdu vrahom po krku. Zatiaľ čo iní sa stretávajú s mafiánmi na pumpách a berú od nich hotovosť.

Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

6. Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

 Vydavatelství Economia zřídilo Radu pro redakční nezávislost. Tento orgán má hájit svobodnou žurnalistiku a čtenářům a veřejnosti zaručovat, že redaktoři Economie svoji práci vykonávají bez jakéhokoliv nevhodného vlivu i zásahů vlastníka společnosti.

Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

7. Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

 Exminister zdravotníctva a vnútra dnes oficiálne predstavil tím svojej novej strany Dobrá voľba.

Zuzana Piussi: Ako dôverníčka som v súdnej sieni počúvala obvinenia a svedectvá Petra Tótha (VIDEO)

8. Zuzana Piussi: Ako dôverníčka som v súdnej sieni počúvala obvinenia a svedectvá Petra Tótha (VIDEO)

"Názov nového filmu Ukradnutý štát nie je prehnaný,“ hovorí Zuzana Piussi o svojom filme, ktorý sa pripravuje do kín.

Markíza: Haščák vypovedá na NAKA

9. Markíza: Haščák vypovedá na NAKA

Podnikateľ Jaroslav Haščák z Penty prišiel na výsluch do expozitúry Národnej kriminálnej agentúry v Nitre.

Polícia rozbila gang organizujúci podvody pri sledovaní TV

10. Polícia rozbila gang organizujúci podvody pri sledovaní TV

Polícia v niekoľkých európskych krajinách rozbila skupinu, ktorá organizovala podvody pri sledovaní obsahu platených televíznych kanálov.

Najčítanejšie