Na Doma začal nový seriál Cennet, toto sú zaujímavosti, ktoré by ste mali vedieť Foto: Eccho Rights/TV Doma

Na Doma začal nový seriál Cennet, toto sú zaujímavosti, ktoré by ste mali vedieť

05.04.2020 23:02 | Stručne | TV Doma

TV Doma má nový turecký romantický seriál Cennet, ktorý vysiela každý deň od pondelka do štvrtka. 

Od detstva sa musela spoliehať sama na seba, ale keď do jej života vstúpi vlastná matka... O svoje šťastie bude musieť zabojovať!

Odporúčame: Kto je kto v seriáli Cennet (FOTO)

O čom je seriál:

Jedni veria, že máme svoj osud napísaný vo hviezdach, druhí, že ho utkali sudičky a ďalší zase, že sme sami strojcami svojho šťastia... Ťažko povedať, kto má pravdu –ktovie, možno tak trochu všetci. Isté je len to, že občas v našich životoch zohrá dôležitú úlohu okamih, ktorý na prvý pohľad nevyzerá nijako výnimočne a až neskôr, vo svetle ďalších okolností, sa ukáže jeho jedinečnosť. V živote krásnej mladej architektky Cennet (Almila Ada) je týmto okamihom moment, keď v deň svojej promócie vbehne pod auto fešákovi Selimovi (Berk Atan), priateľovi jej spolužiačky Melisy (Zehra Yılmaz). Ich osudy sú totiž neoddeliteľne späté...

Narastajúcej vzájomnej náklonnosti dvoch príťažlivých mladých ľudí však stojí v ceste viacero tajomstiev, na ktorých môže ich rodiaci sa vzťah poľahky stroskotať. Ich spoločným menovateľom je minulosť – jeho, jej, jeho rodičov, jej babičky (Güler Ökten) a Melisinej až nezdravo ctižiadostivej mamy Arzu (Esra Ronabar)!

Zaujímavosti o novinke:
* Ak sa neviete zbaviť dojmu, že pôvabnú herečku Almilu Adu, ktorá vdýchla život sladkej Cennet, odniekiaľ poznáte... Nemýlite sa. Vidieť ste ju mohli v seriáli Kúsok zo mňa, v úlohe Kahramanovej arogantnej netere Nehir.

* V úlohe Melisinho strýka Orhana, ktorý je krásnou Cennet od prvého stretnutia temer rovnako očarený ako Selim, sa objaví sympaťák Yusuf Agkün, ktorého tvár už z obrazoviek televízia Doma dôverne poznáte – v seriáli Feriha totiž stvárnil Koraya.

* Povedomý vám zrejme bude i Şencan Güleryüz, predstaviteľ Cengiza. Toho si zase môžete pamätať ako kráľa kozmetiky Kerema Sancaktara z romantického seriálu Nikdy ťa neopustím, chorobne posadnutého hlavnou hrdinkou Nur v podaní krásnej Amine Gülşe!Matej Tóth vybavil deťom telesnú na doma (VIDEO)

Matej Tóth vybavil deťom telesnú na doma (VIDEO)

Počas pandémie sa na Slovensku zatvorili školy, prerušila činnosť športových klubov a zrušili sa športové podujatia. Táto situácia sa dotkla aj tréningov O2 Športovej akadémie Mateja Tótha, ktoré boli z bezpečnostných dôvodov zrušené do konca školského roka. V čase, kedy je dôležité zostať zdravý, ale zároveň v bezpečí domova, sa O2 spolu s O2 Športovou akadémiou Mateja Tótha rozhodli priniesť projekt „Telesná na doma“.

Formula 1 potvrdila začiatok odloženej sezóny, prinášame podrobný program

 

Nový ročník majstrovstiev sveta Formuly 1, ktorý bol odložený kvôli pandémiu koronavírusu, odštartuje za mesiac v Rakúsku. Dnes o tom informovalo vedenie šampionátu a súčasne zverejnilo kalendár úvodných ôsmich pretekov sezóny.

Majstrovstvá, ktoré mali pôvodne odštartovať v marci, začnú 5. júla Veľkou cenou Rakúska. Týždeň nato sa na okruhu vo Spielbergu pôjde znova, potom sa formula presunie do Maďarska. Nasledovať budú dva preteky v Silverstone a Veľké ceny Španielska, Belgicka a Talianska, kde by sa malo ísť 6. septembra.

Podľa vyhlásenia na webe Formuly 1 sa zatiaľ všetky preteky pôjdu bez divákov a za prísnych hygienických opatrení. Konečný program seriálu by mal byť zverejnený v najbližších týždňoch. Uskutočniť sa má 15 až 19 závodov a majstrovstvá by malo skončiť v decembri.

"V posledných týždňoch sme neustále rokovali so všetkými partnermi vrátane stajní a Medzinárodnej automobilovej federácie, aby sme pripravili úvodnú časť kalendára pre sezónu 2020 a mohli za čo najbezpečnejších podmienok začať pretekať," uviedol na webe šéf seriálu Chase Carey.

"Sezóna síce odštartuje bez divákov na pretekoch, ale veríme, že v najbližších mesiacoch bude situácia už natoľko bezpečná, že ich budeme môcť znova privítať späť. Sme presvedčení, že návrat Formuly 1 urobí radosť športovým fanúšikom na celom svete," dodal.

Zatiaľ známy program sezóny Formuly 1:

5. júla: Veľká cena Rakúska (Red Bull Ring, Spielberg),
12. júla: Veľká cena Štajerska (Red Bull Ring, Spielberg),
19. júla: Veľká cena Maďarska (Hungaroring, Budapešť),
2. augusta: Veľká cena Británia (Silverstone),
9. augusta: Jubilejný Veľká cena k výročiu 70 rokov F1 (Silverstone),
16. augusta: Veľká cena Španielska (Circuit de Catalunya, Barcelona),
30. augusta: Veľká cena Belgicka (Spa-Francorchamps),
6. septembra: Veľká cena Talianska (Monza).

Počítačová hra s Hitlerom v Moskve rozhnevala Kremeľ (VIDEO)

Počítačová hra s Hitlerom v Moskve rozhnevala Kremeľ (VIDEO)

Kremeľ dnes obvinil ukrajinskú firmu vyvíjajúcu počítačové hry z glorifikácie nacizmu.

RTVS odvysiela prejav Zuzany Čaputovej a mimoriadne štúdio (VIDEO)

RTVS odvysiela prejav Zuzany Čaputovej a mimoriadne štúdio (VIDEO)

Prezidentka SR Zuzana Čaputová predstúpi v piatok 5. júna o 9:00 pred parlament so správou o stave republiky, prvou od svojho nástupu do funkcie.

12 slovenských médií získalo podporu z krízového fondu Google

12 slovenských médií získalo podporu z krízového fondu Google

Pandémia rapídne zasiahla mediálne odvetvie po celom svete a niektoré lokálne vydavateľstvá museli v posledných týždňoch pristúpiť k prepúšťaniu zamestnancov, ku škrtaniu rozpočtov a v niektorých prípadoch aj k ukončeniu činnosti.

UPC zaraďuje balíček s 8 ruskými TV stanicami

UPC zaraďuje balíček s 8 ruskými TV stanicami

Spoločnosť UPC okrem rôznych žánrových balíčkov ponúka tiež Nemecký, Maďarský a po novom aj Ruský balíček

Železnice majú novú hovorkyňu

Železnice majú novú hovorkyňu

Od 1. júna majú Železnice Slovenskej republiky novú hovorkyňu.

EÚ ponúka obciam možnosť získať verejné Wi-Fi zadarmo

EÚ ponúka obciam možnosť získať verejné Wi-Fi zadarmo

V stredu 3. júna komisia vyhlási štvrtú výzvu na predkladanie žiadostí do iniciatívy WiFi4EU.

Minister školstva sa na Markíze stretne zoči-voči riaditeľom škôl (VIDEO)

Minister školstva sa na Markíze stretne zoči-voči riaditeľom škôl (VIDEO)

Dnes večer, v utorok 2. júna, televízia Markíza sa bude v mimoriadnej relácii venovať návratu detí do škôl.

Slovenská sporiteľňa otvorila svoju prvú bezhotovostnú pobočku (FOTO)

Slovenská sporiteľňa otvorila svoju prvú bezhotovostnú pobočku (FOTO)

V turbulentnom období pandémie koronavírusu sa Slovenská sporiteľňa rozhodla otvoriť svoju prvú bezhotovostnú pobočku s modernou samoobslužnou zónou, ktorá bude klientom k dispozícií 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Najčítanejšie