Kto je kto v seriáli Cennet (FOTO) Foto: Eccho Rights/TV Doma

Kto je kto v seriáli Cennet (FOTO)

05.04.2020 23:12 | Stručne | TV Doma

Televízia Doma má nový denný romantický seriál Cennet. Cennet je mladá žena, ktorú ako dieťa opustili tí najdôležitejší ľudia a odvtedy sa statočne pretĺka životom.

Čo sa však stane, keď sa do jej života vráti matka, ktorá ju ako malú opustila a zároveň v rovnakom období objaví aj životnú lásku, o ktorej však netuší, že sa už v minulosti stretli?

Odporúčame aj: Na Doma začal nový seriál Cennet, toto sú zaujímavosti, ktoré by ste mali vedieť

Cennet Yılmazová (Almila Ada)
Nevie vôbec nič o dramatických okolnostiach, za ktorých prišla na tento svet, o svojom pôvode, svojej rodine...

Foto: Eccho Rights

Začínajúca mladá architektka je nielen krásna, ale i veľmi bystrá a inteligentná. Úplne zaslúžene spromovala najlepšie zo všetkých študentov v ročníku. Vlastne... Jej spolužiačka Melisa by bez jej pomoci – a diplomovej práce, ktorú za ňu vypracovala – zrejme vôbec nedoštudovala! To však nie je dôvod, prečo sa Cennet postupne stane Melise tŕňom v oku, ten dôvod má totiž meno... Selim. Pretože nech už je Melisa akákoľvek, nie je ani slepá, ani hluchá, ani hlúpa, a tak jej neujde, že jej priateľ je jej kamarátkou, alebo skôr bývalou kamarátkou, už od prvého stretnutia neprehliadnuteľne očarený. To, že Cennet predstavuje pre jej šťastie vážnu hrozbu, ktorú neradno podceniť, skrátka akosi inštinktívne vycíti, aj keď nepozná celú pravdu. Tú totiž nepozná ani sama Cennet! Presnejšie, nevie vôbec nič o dramatických okolnostiach, za ktorých prišla na tento svet, o svojom pôvode, svojej rodine...

Selim Arısoy (Berk Atan)

Riadi sa predovšetkým srdcom, ktorému dá zoznámenie s krásnou Cennet poriadne zabrať. Vlastne... Netrvá dlho a obráti hore nohami celý jeho život!

Kto ho dobre nepozná, mohol by si myslieť, že za nemalý úspech, ktorý napriek svojmu mladému veku dosiahol, vďačí sčasti svojim vplyvným rodičom a sčasti neodškriepiteľne atraktívnemu zovňajšku... No viac mýliť by sa ani nemohol. Selim je totiž oveľa viac než len pekná tvárička so slušnými konexiami – je to zdravo ctižiadostivý mladý muž, ktorý je sám na seba rovnako prísny ako na svojich spolupracovníkov a podriadených. Riadi sa vlastným vnútorným morálnym kompasom, ktorý ho zatiaľ ešte nikdy nesklamal, no predovšetkým srdcom, ktorému dá zoznámenie s krásnou Cennet poriadne zabrať. Vlastne... Netrvá dlho a obráti hore nohami celý jeho život!

Arzu Soyerová (Esra Ronabar)
Hlboko vo svojom srdci - na mieste, kam nikoho nepúšťa a ktorému sa i sama vyhýba ako čert krížu – ukrýva hlbokú bolesť a traumu z minulosti.

Foto: Eccho Rights

Pri pohľade na túto atraktívnu úspešnú ženu, ktorá má všetko, o čom iné len snívajú – rodinu, kariéru, postavenie a nezanedbateľný majetok – by len málokto titpoval, že v skutočnosti má pred sebou veľmi, veľmi nešťastnú osobu. Dôvodov je hneď niekoľko... Vždy bola veľmi ambiciózna, možno až príliš, a tak ju nič, vôbec nič, čo v živote dosiahla, čo si tvrdo vydrela, nedokáže naplniť. Chce skrátka stále viac a viac – väčší úspech, viac peňazí, väčší vplyv a väčšiu moc nad životom svojím i všetkých ostatných... No nech sa akokoľvek snaží, skutočné šťastie jej nič z toho neprináša. Zrejme i preto, že v hlboko vo svojom srdci - na mieste, kam nikoho nepúšťa a ktorému sa i sama vyhýba ako čert krížu – ukrýva hlbokú bolesť a traumu z minulosti, ktorú sa márne pokúša vytesniť a raz a navždy pochovať v spomienkach.

Mahir Soyer (Hazım Körmükçü)

Každý, kto ho naozaj pozná, len ťažko dokáže pochopiť, prečo svoj život spojil akurát s Arzu, ktorá s ním má pramálo spoločné...

Foto: Eccho Rights

Najstarší syn hrdých manželov Soyerovcov a dedič úctyhodného impéria, ktoré jeho mama Sema (Ebru Nil Aydın) a otec Rıza (Ali İpin) vybudovali. Je príťažlivý, riadi sa - až na pár výnimiek, ktoré by sa dali porátať na prstoch jednej ruky - výlučne svojím srdcom a má nespútaného ducha. Preto každý, kto ho naozaj pozná, len ťažko dokáže pochopiť, prečo svoj život spojil akurát s Arzu, ktorá s ním má, ak teda odhliadneme od rovnakého priezviska a dcéry, pramálo spoločné. Nečudo, že to v ich vzťahu už celú večnosť povážlivo kríva – a že ona i on hľadajú potvrdenie, ktoré v ich manželstve zúfalo absentuje, v náručí niekoho iného...

Orhan Soyer (Yusuf Akgün)

Ako to v živote často býva, aj v jeho prípade zdanie poriadne klame. Orhan je totiž ten typ chlapa, ktorý bojuje aj vtedy, keď to iní už dávno vzdali.

Foto: Eccho Rights

Mahirov mladší brat síce na človeka, ktorý ho vidí po prvý raz v živote, môže pôsobiť ako nezodpovedný a povrchný synáčik z bohatej rodiny, ktorému všetko padlo do lona bez toho, aby sa musel čo i len trošku posnažiť. Zrejme aj preto, že si neskrývane zakladá na svojom vzhľade a oblečení, a tiež sa vôbec netají záľubou v luxusných športiakoch a krásnych spoločníčkach... No, ako to v živote často býva, aj v jeho prípade zdanie poriadne klame. Orhan je totiž ten typ chlapa, ktorý bojuje aj vtedy, keď to iní už dávno vzdali. A to, čo niektorí považujú za bezvýchodiskové či nemožné, je preňho výzvou prekročiť svoj tieň, prekonať sám seba a nájsť nové riešenia – a to nielen v pracovnej sfére.

Melisa Soyerová (Zehra Yılmaz)

Keď jej niekto skríži cestu a plány, vystrčí rožky a ukáže svoju nepeknú stránku – žiarlivú a sebeckú až strach!

Foto: Eccho Rights

Krásna mladá žena, ktorá si vie užívať – a aj si užíva – život plnými dúškami. Miluje zábavu vo všetkých jej podobách a ťažko nesie, keď sa jej musí z nejakého dôvodu vzdať. Je rada stredobodom pozornosti všade, kam príde – a bytostne neznáša, keď ju o tento povznášajúci pocit niekto pripraví! Môže za to tak trochu jej povaha, no v nemalej miere i jej rodičia Mahir a Arzu, ktorí ju odmalička príliš rozmaznávali. Teda, viac mama ako otec... Navonok pôsobí veľmi prajne a priateľsky, no keď jej niekto skríži cestu a plány, vystrčí rožky a ukáže svoju nepeknú stránku – žiarlivú a sebeckú až strach! Stránku, ktorú jej spolužiačka a neskôr kolegyňa Cennet spozná bližšie, než jej je milé...Matej Tóth vybavil deťom telesnú na doma (VIDEO)

Matej Tóth vybavil deťom telesnú na doma (VIDEO)

Počas pandémie sa na Slovensku zatvorili školy, prerušila činnosť športových klubov a zrušili sa športové podujatia. Táto situácia sa dotkla aj tréningov O2 Športovej akadémie Mateja Tótha, ktoré boli z bezpečnostných dôvodov zrušené do konca školského roka. V čase, kedy je dôležité zostať zdravý, ale zároveň v bezpečí domova, sa O2 spolu s O2 Športovou akadémiou Mateja Tótha rozhodli priniesť projekt „Telesná na doma“.

Formula 1 potvrdila začiatok odloženej sezóny, prinášame podrobný program

 

Nový ročník majstrovstiev sveta Formuly 1, ktorý bol odložený kvôli pandémiu koronavírusu, odštartuje za mesiac v Rakúsku. Dnes o tom informovalo vedenie šampionátu a súčasne zverejnilo kalendár úvodných ôsmich pretekov sezóny.

Majstrovstvá, ktoré mali pôvodne odštartovať v marci, začnú 5. júla Veľkou cenou Rakúska. Týždeň nato sa na okruhu vo Spielbergu pôjde znova, potom sa formula presunie do Maďarska. Nasledovať budú dva preteky v Silverstone a Veľké ceny Španielska, Belgicka a Talianska, kde by sa malo ísť 6. septembra.

Podľa vyhlásenia na webe Formuly 1 sa zatiaľ všetky preteky pôjdu bez divákov a za prísnych hygienických opatrení. Konečný program seriálu by mal byť zverejnený v najbližších týždňoch. Uskutočniť sa má 15 až 19 závodov a majstrovstvá by malo skončiť v decembri.

"V posledných týždňoch sme neustále rokovali so všetkými partnermi vrátane stajní a Medzinárodnej automobilovej federácie, aby sme pripravili úvodnú časť kalendára pre sezónu 2020 a mohli za čo najbezpečnejších podmienok začať pretekať," uviedol na webe šéf seriálu Chase Carey.

"Sezóna síce odštartuje bez divákov na pretekoch, ale veríme, že v najbližších mesiacoch bude situácia už natoľko bezpečná, že ich budeme môcť znova privítať späť. Sme presvedčení, že návrat Formuly 1 urobí radosť športovým fanúšikom na celom svete," dodal.

Zatiaľ známy program sezóny Formuly 1:

5. júla: Veľká cena Rakúska (Red Bull Ring, Spielberg),
12. júla: Veľká cena Štajerska (Red Bull Ring, Spielberg),
19. júla: Veľká cena Maďarska (Hungaroring, Budapešť),
2. augusta: Veľká cena Británia (Silverstone),
9. augusta: Jubilejný Veľká cena k výročiu 70 rokov F1 (Silverstone),
16. augusta: Veľká cena Španielska (Circuit de Catalunya, Barcelona),
30. augusta: Veľká cena Belgicka (Spa-Francorchamps),
6. septembra: Veľká cena Talianska (Monza).

Počítačová hra s Hitlerom v Moskve rozhnevala Kremeľ (VIDEO)

Počítačová hra s Hitlerom v Moskve rozhnevala Kremeľ (VIDEO)

Kremeľ dnes obvinil ukrajinskú firmu vyvíjajúcu počítačové hry z glorifikácie nacizmu.

RTVS odvysiela prejav Zuzany Čaputovej a mimoriadne štúdio (VIDEO)

RTVS odvysiela prejav Zuzany Čaputovej a mimoriadne štúdio (VIDEO)

Prezidentka SR Zuzana Čaputová predstúpi v piatok 5. júna o 9:00 pred parlament so správou o stave republiky, prvou od svojho nástupu do funkcie.

12 slovenských médií získalo podporu z krízového fondu Google

12 slovenských médií získalo podporu z krízového fondu Google

Pandémia rapídne zasiahla mediálne odvetvie po celom svete a niektoré lokálne vydavateľstvá museli v posledných týždňoch pristúpiť k prepúšťaniu zamestnancov, ku škrtaniu rozpočtov a v niektorých prípadoch aj k ukončeniu činnosti.

UPC zaraďuje balíček s 8 ruskými TV stanicami

UPC zaraďuje balíček s 8 ruskými TV stanicami

Spoločnosť UPC okrem rôznych žánrových balíčkov ponúka tiež Nemecký, Maďarský a po novom aj Ruský balíček

Železnice majú novú hovorkyňu

Železnice majú novú hovorkyňu

Od 1. júna majú Železnice Slovenskej republiky novú hovorkyňu.

EÚ ponúka obciam možnosť získať verejné Wi-Fi zadarmo

EÚ ponúka obciam možnosť získať verejné Wi-Fi zadarmo

V stredu 3. júna komisia vyhlási štvrtú výzvu na predkladanie žiadostí do iniciatívy WiFi4EU.

Minister školstva sa na Markíze stretne zoči-voči riaditeľom škôl (VIDEO)

Minister školstva sa na Markíze stretne zoči-voči riaditeľom škôl (VIDEO)

Dnes večer, v utorok 2. júna, televízia Markíza sa bude v mimoriadnej relácii venovať návratu detí do škôl.

Slovenská sporiteľňa otvorila svoju prvú bezhotovostnú pobočku (FOTO)

Slovenská sporiteľňa otvorila svoju prvú bezhotovostnú pobočku (FOTO)

V turbulentnom období pandémie koronavírusu sa Slovenská sporiteľňa rozhodla otvoriť svoju prvú bezhotovostnú pobočku s modernou samoobslužnou zónou, ktorá bude klientom k dispozícií 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Najčítanejšie