Moderátorke v živom televíznom vysielaní vypadol zub (VIDEO)

Živý televízny prenos má mnoho nečakaných situácií, ukrajinská televízna moderátorka Marička Padalková sa však stretla s problémom viac ako neobvyklým - uprostred vysielanie jej vypadol predný zub. Bez zaváhania ho schovala do dlane a bez prestávky pokračovala v čítaní správ.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Нова "слава" прийшла звідки не чекали .... і підтримка теж?. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка? на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, "ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби?". Ні, не щодня?. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати "іграшкою" навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося... Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і .... понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) - і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій? Завтра вранці побачимось? в @tsnua

Príspevok, ktorý zdieľa Марічка Падалко (@marichkapadalko),

"Pravdupovediac som myslela, že si incident nikto nevšimne," napísala neskôr Padalková na Instagrame. "Ale podcenili sme všímavosť našich divákov," poznamenala moderátorka televízie TSN k videu, ktoré na sociálnu sieť umiestnila. V príspevku vysvetlila, že zub jej pred časom nešťastnou náhodou zlomila dcéra, ktorá sa hrala s kovovým budíkom. Zub si moderátorka nechala opraviť, v tej najmenej vhodnej chvíli sa jej však uvoľnil.

Najviac zo všetkého vraj Padalkovú prekvapila veľká podpora od divákov relácie, ktorí jej na internete prejavovali sympatie a ktorým ona na oplátku vyjadrila svoju vďaku. "V každej situácii zachovajte pokoj. Uvidíme sa ráno (vo vysielaní)," uzavrela moderátorka.