Farma: Kompletná zostava súťažiacich. Pozrite sa, kto je kto (FOTO)

28.08.2020 12:22 | Stručne |

Nová séria Farmy sa bude niesť v znamení súperenia dvoch skupín farmárov. Kto bude lepší? Ľudia z mesta alebo z dediny? Ich schopnosti, silné i slabé stránky a osobnostné charaktery odhalia nekompromisné pravidlá, tvrdá práca a odlúčenosť od civilizácie.

Na konci zostane zo skupiny dvadsiatich dobrodruhov iba jeden a ten si odnesie titul farmárskeho šampióna a šek na 75 000 eur. Tu je kompletná zostava farmárov 12. série drsnej reality šou! Po kliknutí na meno, sa dostanete do osobného profilu jednotlivých farmárov. Kto bude vaším favoritom?

Mesto

Anna Fiačanová

Anna Fiačanová Foto: Markíza
 

Anka je dlhoročný fanúšik Farmy. Pozerala všetky série a celý čas sa zamýšľala nad tým, či sa prihlási. Udialo sa tak po búrlivom žúre, na ktorom bola so svojimi troma sestrami, s ktorými má výborný vzťah.

Nikol Fridrichová

Foto: Markíza
 
Je cieľavedomá a ambiciózna. Veľa toho zažila a podľa vlastných slov si prešla všeličím. V tom zároveň vidí svoju zbraň, ktorou chce zaútočiť na víťazstvo. Nikol si je vedomá, že je hodná obdivu a nasledovania a to chce využiť na rozvoj svojej kariéry influencerky, ale aj v budovaní vlastnej módnej značky.

Xénia Gregušová

Xénia Gregušová Foto: Markíza
 
Mladá kráska chce na Farme zažiť poriadne dobrodružstvo, prehĺbiť vnímanie životných hodnôt a v neposlednom rade zbaviť sa svojho panického strachu z pavúkov. V roku 2018 sa zúčastnila súťaže krásy Miss Universe, čo len podčiarkuje jej prirodzený pôvab. 

Rebeka Hlavatá

Rebeka Hlavatá  Foto: Markíza

Má síce len 24 rokov, no zažila toho skutočne veľa. Už vo veľmi skorom veku sa túžila osamostatniť, čo sa jej aj podarilo. Približne šesť rokov žila na Cypre a jeden rok strávila v Zürichu. Rebeka o sebe vie, že je majetnícka. Občas zvykne aj vybuchnúť a nemá trpezlivosť s hlúpymi ľuďmi.  

Matúš Jaroš

Matúš Jaroš Foto: Markíza
 

Matúš je pohľadný mladý muž, ktorý si veľmi užíva pohľad na iné, tiež pohľadné ženy. To, že si na svojom zovňajšku dáva naozaj záležať, dosvedčuje najmä jeho potetované telo, na ktorom už ledva vidieť základný odtieň jeho pokožky.

Vladislav Nikolajev

Vladislav Nikolajev  Foto: Markíza

Jeho životný príbeh je veľmi rozmanitý. Na Slovensko sa rozhodol ísť spočiatku za prácou, keď mal 19 rokov. Prešiel si všetkými možnými prácami. Od upratovania, cez pomocné práce na stavbe. Neskôr robil v oblasti retailu, s nábytkom i v špeditérstve. Vladislavovi nakoniec Slovensko prirástlo k srdcu, našiel si tu manželku a na Ukrajinu sa už nevrátil.

Henrik Szabo

Henrik Szabo  Foto: Markíza
 

Srdcom mešťan, telom Thor, povolaním striptér. Keď mal Henrik 18 rokov, zareagoval na ponuku agentúry, ktorá hľadala nádejných striptérov. Odvtedy má za sebou podľa vlastných slov tisíce vystúpení. Svoje telo aj preto neustále udržiava vo forme.

Monika Šuleková

Monika Šuleková Foto: Markíza

Monika je mladá atraktívna žena s exotickým vzhľadom a ešte exotickejšou povahou. Tvrdí, že sa narodila v šťastných časoch, pretože mala veľa kamarátov a neustále behali po vonku. Jej život nabral jasné kontúry počas strednej školy, kedy sa vybrala na leto do Grécka, odkiaľ sa už prakticky nevrátila. Našla tam svoj druhý domov. 

Adam Tomek

Adam Tomek Foto: Markíza

V živote to nemal jednoduché. Okrem otca, ktorý ich opustil a nejaví o deti žiadny záujem, bojuje Adam aj s množstvom predsudkov k ľuďom s inou orientáciou: „Nie je to ľahké priznať sa okoliu. Rodine som to povedal, keď som mal 24. Verejne len pred dvoma rokmi.“ Dnes však už stojí pevne na nohách odhodlaný ukázať všetkým, čo sa v ňom skrýva. 

Erik Zahorjan

Erik Zahorjan Foto: Markíza

Korona mu zmenila život, a to doslova. Mladý Prešovčan a rýdzi východniar strávil posledných šesť rokov v Amsterdame. Ako sám vraví, prešiel si všetkými prisťahovaleckými pozíciami. No zatvorenie hraníc ho vrátilo späť do slovenskej reality. Rozhodol sa teda pre plán B. Zatiaľ čo vládne kríza, strávi čas na Farme s možnosťou získať 75 000 eur.

Dedina

Sára Adamčíková

Sára Adamčíková  Foto: Markíza

Vyrastala na Orave, konkrétne v Rabči neďaleko Námestova. Dedinčania si podľa nej v porovnaní s mešťanmi viac vzájomne pomáhajú, stoja pri sebe, sú pohostinnejší, úprimnejší a majú väčší pokoj. Lenže ženy to tam podľa nej až také jednoduché nemajú. Sára vyráža na Farmu s jasným cieľom - získať viac pokory a priebojnosti v živote.

Michal Arbet

Michal Arbet  Foto: Markíza

Michal vyrastal na dedine a má úzky vzťah s prírodou. Nerád o sebe rozpráva, pretože samochvála podľa neho smrdí. Považuje sa za skromného a obyčajného, zbytočne vraj netrčí z davu. No zrejme mu v tom nepomôže jeho tvrdohlavosť. „Som vychcaný, vždy hľadám cestičku, ako si zlepšiť život,“ prezrádza.

Mária Both

Mária Both Foto: Markíza
 

Zo Švajčiarska prichádza na Farmu bláznivá čašníčka plná energie, ktorá miluje spev. „Zobudím sa a už spievam. Nezavriem ústa, až kým nepôjdem spať,“ hovorí o sebe. Ktovie, čo na to povedia po pár týždňoch farmári. Spevácky talent a zvučný hlas má však na rozdávanie. Jej snom je mať celosvetové turné. 

Norbert Brezík

Norbert Brezík  Foto: Markíza

Norbert je bývalý vojak a žije na srbskom vidieku, kde sa usadil s rodinou. Za prácou taxikára však pendluje na Slovensko. Aj keď je jeho rodine ľúto, že sa pár mesiacov zrejme neuvidia, držia mu veľmi palce. Výhra mu môže napomôcť v naplnení sna - vlastnej farme, ktorá by jeho rodinu spravila sebestačnou. 

Henrich Kuľko

Henrich Kuľko Foto: Markíza

Rozhodnutie ukázať Slovensku, že dedinčania sú lepší, urobil aj Henrich. Na Farmu mieri s odhodlaním a baží po zážitkoch. Miluje, keď je v centre pozornosti: „Som cieľavedomý, a keď niečo chcem, idem cez mŕtvoly!“ Prihlásil sa aj preto, že chce v sebe nájsť zodpovednosť. 

Eva Lipovská

Eva Lipovská  Foto: Markíza

Svoju budúcnosť po takmer dvadsiatich rokoch už viac nespája s Talianskom. Cnie sa jej za rodinou a blízkymi. Svoju taliansku povahu však určite predvedie od úplného začiatku. Nádejná farmárka na statok mieri hlavne pre zážitky a návrat na Slovensko. 

Katarína Pohančaníková

Katarína Pohančaníková  Foto: Markíza

Po živote v meste nikdy nezatúžila. Dedinka Dolný Harmanec s 260 obyvateľmi je pre Katku najkrajším miestom na Zemi. Na Farmu sa prihlásila preto, aby na chvíľu zmenila prostredie a oddýchla si od stereotypu. Dobrosrdečnosť, citlivosť a láskavosť sú azda najsilnejšími stránkami jej povahy.

Mário Rigó

Mário Rigó Foto: Markíza

Tvrdí, že má vždy pravdu a stane sa všetko, čo hovoril. Známi ho vyhľadávajú a niekedy si nevie vybrať, koho spoločnosť uprednostní. Na druhej strane ho niektorí nemajú až tak v láske. „Nenávidia ma, lebo hovorím pravdu do očí, nie za chrbtom,“ prezrádza o sebe. Na statku to však možno bude jeho prednosť. 

Beáta Rusnáková

Beata Rusnáková  Foto: Markíza

Miluje šoubiznis a o aktuálnych pikoškách má absolútny prehľad. S kamerou už má skúsenosti. Ešte ako 11-ročná vystupovala s tanečným súborom v Talentmanii: „Telka to je moje. Najradšej by som bola v každej šouke.“ Miluje komfort a pohodlie, čo jej na Farme bude pravdepodobne robiť veľký problém.  

Lukáš Stanislav

Lukáš Stanislav  Foto: Markíza

Lukáš mal na prvý pohľad dokonalý život – uznávaná práca, auto, vlastný byt, nádejná futbalová kariéra. Za všetkým sa však naháňal a nebol šťastný. Zlom prišiel po autonehode. Rozhodol sa urobiť ráznu zmenu. Dal výpoveď a všetko predal. S kamarátom prerobili dodávku a vybrali sa na 15-mesačný roadtrip po Európe.Boris Kollár: Haščák mi dal veľmi peknú prednášku (VIDEO)

Boris Kollár: Haščák mi dal veľmi peknú prednášku (VIDEO)

Predseda Sme rodina Boris Kollár dnes zvolal tlačovú besedu, kde sa vyjadroval k piatkovému stretnutiu so spolumajiteľom Penty Jaroslavom Haščákom.

Televízne ceny Emmy sú rozdané. Medzi víťazmi je Watchmen či Succession (VIDEO)

Televízne ceny Emmy sú rozdané. Medzi víťazmi je Watchmen či Succession (VIDEO)

Tohtoročný 72. ročník amerických televíznych cien Emmy, ktorý sa kvôli pandémiu COVID-19 uskutočnil bez osobnej účasti divákov aj bez červeného koberca, ovládol americký seriál Watchmen (Strážcovia) s 11 výhrami, vrátane ceny za najlepšiu minisériu.

Zomrel autor knižnej predlohy Forresta Gumpa, bol aj novinárom (FOTO)

Zomrel autor knižnej predlohy Forresta Gumpa, bol aj novinárom (FOTO)

Vo veku 77 rokov zomrel americký spisovateľ Winston Groom, autor knižnej predlohy oceňovaného filmu Forrest Gump.

365.bank si odnáša Zlatý klinec za svoje „Reklamy z obývačky“ (VIDEO)

365.bank si odnáša Zlatý klinec za svoje „Reklamy z obývačky“ (VIDEO)

Jarná kampaň 365 banky, v ktorej využila nový marketingový prístup, tzv. „crowdvertising“, a vyzvala ľudí, aby jej natočili spoty z pohodlia svojej obývačky, zabodovala.

Spolužitie majority s rómskou menšinou bude v Rádiu Slovensko pravidelnou témou relácie Kontakty

Spolužitie majority s rómskou menšinou bude v Rádiu Slovensko pravidelnou témou relácie Kontakty

Rádio Slovensko sa od pondelka 21. septembra v publicistickej relácii Kontakty bude v dvojtýždňovej periodicite venovať otázkam života rómskej národnostnej menšiny.

Trump v USA zablokuje TikTok a WeChat

Trump v USA zablokuje TikTok a WeChat

Administratíva prezidenta Donalda Trumpa od nedele v Spojených štátoch zablokuje možnosť sťahovať aplikácie TikTok a WeChat, ktoré sú v čínskom vlastníctve.

Navaľnyj na Instagrame popisuje svoj stav a ako sa našla fľaša, v ktorej mohla byť jeho otrava (FOTO)

Navaľnyj na Instagrame popisuje svoj stav a ako sa našla fľaša, v ktorej mohla byť jeho otrava (FOTO)

Zdravotný stav ruského opozičného politika Alexeja Navaľného sa ďalej zlepšuje, aj keď pomaly. Kritik ruského prezidenta Vladimira Putina o tom dnes sám informoval na sociálnej sieti Instagram, kde tiež zverejnil svoju fotografiu z prechádzky po schodisku.

4 typy dátožrútov a 4 tipy na dokonalý smartfón pre každého z nich

4 typy dátožrútov a 4 tipy na dokonalý smartfón pre každého z nich

V obchodoch je toľko špičkových smartfónov, ktoré dnes dokážu viac, než akýkoľvek starší notebook! Nie každý však musí vo vrecku nosiť mobil za vyše 1 000 eur. Niekto používa mobil len zriedka, iní sa od neho neodlepí po celý deň. 

Celebrity ohlásili pauzu od Instagramu na protest proti Facebooku

Celebrity ohlásili pauzu od Instagramu na protest proti Facebooku

Niektoré americké a britské celebrity sa na celý deň odmlčali na platformách prevádzkovaných spoločnosťou Facebook, aby tak upozornili na problémy sociálnych sietí s nenávistnými prejavmi a dezinformáciami.

Poslankyňa Tabak sa síce za kontroverznú fotku ospravedlnila, no šíri ju ďalej (FOTO)

Poslankyňa Tabak sa síce za kontroverznú fotku ospravedlnila, no šíri ju ďalej (FOTO)

Aj poslankyňa Romana Tabak sa rozhodla pripomenúť deň obetí holokaustu, no dosť nešťastným spôsobom.

Najčítanejšie