TV Doma má nový seriál Matky a dcéry, prinášame podrobnosti Foto: TV Doma

TV Doma má nový seriál Matky a dcéry, prinášame podrobnosti

01.01.2018 23:25 | Stručne | TV Doma

Na TV Doma začína 2. januára nový turecký seriál Matky a dcéry.

 

 

TV Doma ho bude vysielať každý pondelok až štvrtok o 20.30

O čom je seriál Matky a dcéry?

Každý z nás si v živote nesie svoj kríž... Niektoré sú neprehliadnuteľné, iné ich majitelia nosia hlboko ukryté v doráňanom srdci. Do tejto druhej kategórie patrí i atraktívna mladá fotografka Zeynep (Cansu Dere), ktorá sa ani v dospelosti nedokáže zbaviť strachu z akýchkoľvek hlbších vzťahov, a preto pred nimi uniká do vlastného tichého sveta umenia. Dôvodom je hlboká trauma z detstva, ktorú síce už temer úplne vytesnila zo svojej pamäti, no to najdôležitejšie vymazať nešlo – že ju jej mama Gönül (Vahide Perçin) ako maličkú opustila... Istý čas strávila v sirotinci, potom si ju však adoptovala úspešná právnička Cahide (Gülenay Kalkan), vďaka ktorej Zeynep získala i dve sestry, rozdielne ako deň a noc - Gamze (Alize Gördüm) a Duru (Ahsen Eroğlu). A hoci ich má všetky tri naozaj veľmi rada, nikdy sa im nedokázala celkom otvoriť. Možno i preto jej mama Cahide povedala len o adopcii a celú pravdu o tom, čo sa v minulosti stalo, Zeynep zatiaľ nepozná. Nevie, že mama Gönül, ktorá strávila posledné desaťročia vo väzení za vraždu Zeynepinho otca, je opäť na slobode a že nepotrvá dlho a ich životné cesty sa opäť skrížia...

Zeynep síce má pôvodne úplne iné plány, osud to zariadi inak – vďaka dočasnému záskoku na základnej škole, kde nie celkom dobrovoľne prijme zastupovanie chorej učiteľky, sa jej život zmení spôsobom, aký si nedokázala predstaviť ani v najodvážnejších snoch! Stane sa to vďaka jednej z jej nových žiačok, krehkému malému dievčatku menom Melek (Beren Gökyildiz), ktoré sa introvertnej a rezervovanej Zenyep dostane nečakane rýchlo a hlboko pod kožu. Dievčatku, ktorého nevinnú dušu rojka nedokázalo zlomiť ani úplná ľahostajnosť jej matky Şule (Gonca Vuslateri), ani psychické a fyzické týranie krutého otčima Cengiza (Berkay Ateş). A tak keď sa Zeynep zrazu musí rozhodnúť, či bude nasledovať svoj sen, ktorý už má na dosah, alebo sa všetkého vzdá, aby zachránila dieťa, ktoré poľahky dokázalo preniknúť jej dosiaľ nepriestrelným pancierom priamo do srdca... Vyberie si tú druhú možnosť - a sama sa stane matkou!

Lenže svet trpkú pravdu nepozná, pretože tí, čo mohli niečo zmeniť, pred ňou radšej po celý čas zatvárali oči. Preto Zeynep a jej dcérku, ktorej dá na znak nového začiatku i nové meno Turna, čaká neľahký život na úteku. Život plný lásky a nehy, ale tiež odriekania a všadeprítomného strachu, že ich jedného dňa minulosť dobehne a... Opäť rozdelí.

pošli na vybrali.sme.sk


Kniha novinára o československom agentovi sa stala námetom pre hollywoodsky film

1. Kniha novinára o československom agentovi sa stala námetom pre hollywoodsky film

Kniha novinára  Jaroslava Kmenta Český špión Erwin van Haarlem sa stala námetom pre hollywoodsky film. Autorovi a investigativnemu novinárovi ponúkol spoluprácu producent a scenárista David Klawans.

Fico bude mať Duel Špeciál u Jaromíra Soukupa v TV Barrandov

2. Fico bude mať Duel Špeciál u Jaromíra Soukupa v TV Barrandov

Predseda Smeru Robert Fico bude vo štvrtok hosťom kontroverzného moderátora Jaromíra Soukupa v TV Barrandov v jeho relácii Duel Špeciál.

Popoluška má tento rok vlastnú známku aj výstavu

3. Popoluška má tento rok vlastnú známku aj výstavu

Filmová rozprávka Tri oriešky pre Popolušku je nielen pre divákov na Slovensku a Česku, ale aj v Nemecku jedným zo symbolov Vianoc.

Robert Fico: Čelíme mediálnemu lynču, nenecháme to takto

4. Robert Fico: Čelíme mediálnemu lynču, nenecháme to takto

V sobotu mala strana Smer-SD v Trenčíne snem.

ʼNdrangheta. Nenásytná talianska mafia

5. ʼNdrangheta. Nenásytná talianska mafia

´Ndrangheta v prvých rokoch nášho storočia ešte viac zbohatla a presadila sa aj na medzinárodnej úrovni. Dávno totiž vyrovnala krok s globálnym trhom a investovala do obchodných aktivít...

Kaliňák obhajuje konšpirátorov a aj oni ho majú celkom radi

6. Kaliňák obhajuje konšpirátorov a aj oni ho majú celkom radi

Bývalý minister vnútra a poslanec Smeru Robert Kaliňák vo štvrtok zvolal tlačovú besedu, na ktorej kritizoval spravodajské médiá. Naopak mal potrebu zastať sa webu, ktorý šíri hoaxy, antisemitizmus a medicínske bludy.

Šéfredaktor podal výpoveď po tom, ako majiteľ dal do novín nekorektnú antikampaň

7. Šéfredaktor podal výpoveď po tom, ako majiteľ dal do novín nekorektnú antikampaň

To, aké články pôjdu alebo nepôjdu do novín, v nezávislých novinách rozhoduje šéfredaktor. Inzercia je označená a mnohé médiá si dávajú pozor, aby aj platená inzercia bola korektná, antikampaň do novín nepúšťajú. To, čo predviedol majiteľ novín, je ukážkovým príkladom zneužitie novín na nekorektnú špinavú kampaň pred voľbami. Pokračovanie.

YouTube a Facebook ovládajú polovicu trhu s videoreklamou na sieti

8. YouTube a Facebook ovládajú polovicu trhu s videoreklamou na sieti

Internetoví giganti YouTube a Facebook ovládajú dokopy 56 percent trhu s videoreklamou na internete.

Sídlo CNN v New Yorku evakuovali kvôli nahláseným bombám

9. Sídlo CNN v New Yorku evakuovali kvôli nahláseným bombám

Americká polícia v noci na dnes zhruba na dve hodiny evakuovala sídlo televíznej stanice CNN v New Yorku kvôli hláseniu, že v budove bolo ukrytých päť výbušných zariadení.

Zem a Vek do knižníc nepatrí – Verejná výzva OĽaNO županom, primátorom a starostom

10. Zem a Vek do knižníc nepatrí – Verejná výzva OĽaNO županom, primátorom a starostom

Hnutie OĽaNO vyzýva všetkých predsedov samosprávnych krajov, primátorov miest a starostov obcí na Slovensku.

Najčítanejšie