Pozrite si kompletný program Zimných olympijských hier (ZOH) 2018 Ilistr.foto FB Olympic games

Pozrite si kompletný program Zimných olympijských hier (ZOH) 2018

29.01.2018 12:06 | Stručne | pyeongchang2018.com

Zimné olympijské hry 2018 v juhokórejskom Pjongčangu začínajú oficiálnym ceremoniálom 9. februára a končia 25. februára 2018.

 

 

Športové disciplíny začínajú už deň predtým 8. februára. Veľkú časť prenosov hlavne so slovenskou reprezentáciou prinesie RTVS.

Odporúčame aj: Olympiáda: Pozrite sa, ako bude vyzerať otvárací ceremoniál. Očakáva sa silný mráz

Kompletný program ZOH 2018 (Pjongčang, Južná Kórea):

8. február 2018 (štvrtok)

Curling

11:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny
12:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny

Skoky na lyžiach

13:30 stredný mostík muži – kvalifikácia

9. február 2018 (piatok)

Akrobatické lyžovanie

2:00 moguls ženy – kvalifikácia
3:45 moguls muži – kvalifikácia

Curling

0:35 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny
5:35 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny

Krasokorčuľovanie

2:00 súťaž družstiev (krátky program muži, krátky program športové páry)
12:00 Otvárací ceremoniál ZOH 2018

10. február 2018 (sobota)

Biatlon

12:15 šprint ženy – 7,5 km

Curling

1:05 zmiešané dvojice - zápas základnej skupiny
12:05 zmiešané dvojice - zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

8:15 skiatlon ženy – 7,5 km + 7,5 km

Ľadový hokej

8:40 Japonsko - Švédsko (ženy)
13:10 Švajčiarsko – Južná Kórea (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 3000 m ženy – finále

Sane

12:10 jazdy 1 a 2 muži

Skoky na lyžiach

13:35 stredný mostík muži – hlavná súťaž

Snoubording

2:00 slopestyle muži – kvalifikácia

Šortrek

11:00 1500 m muži – finále
500 m ženy – kvalifikácia
Štafeta na 3000 m ženy - kvalifikácia

11. február 2018 (nedeľa)

Akrobatické lyžovanie

11:30 moguls ženy – finále, 1. jazda
13:00 moguls ženy – finále, 2. jazda

Alpské lyžovanie

3:00 zjazd muži

Biatlon

12:15 šprint muži – 10 km

Curling

1:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny
12:05 zmiešané dvojice – tajbrejk

Klasické lyžovanie

7:15 skiatlon muži – 15 km + 15 km

Krasokorčuľovanie

2:00 súťaž družstiev (krátky program tanečné páry, krátky program ženy, voľný program športové páry)

Ľadový hokej

8:40 Fínsko – USA (ženy)
13:10 Kanada – Rusko (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

8:00 5000 m muži – finále

Sane

10:50 jazda 3 a 4 muži

Snoubording

2:00 slopestyle muži – finále
5:30 slopestyle ženy – kvalifikácia

12. február 2018 (pondelok)

Akrobatické lyžovanie

11:30 moguls muži – finále, 1. jazda
13:00 moguls muži – finále, 2. jazda

Alpské lyžovanie

2:15 obrovský slalom ženy – 1. kolo
5:45 obrovský slalom žeby – 2. kolo

Biatlon

11:10 stíhacie preteky ženy – 10 km
13:00 stíhacie preteky muži – 12,5 km

Curling

1:05 zmiešané dvojice – semifinále
12:05 zmiešané dvojice – semifinále

Krasokorčuľovanie

2:00 súťaž družstiev (voľné jazdy muži, voľné jazdy ženy, voľné jazdy tanečné páry)

Ľadový hokej

8:40 Švajčiarsko – Japonsko (ženy)
13:10 Švédsko – Južná Kórea (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

13:30 1500 m ženy – finále

Sane

11:50 jazda 1 a 2 ženy

Snoubording

2:00 slopestyle ženy – finále
5:30 U-rampa ženy – kvalifikácia

Skoky na lyžiach

13:50 stredný mostík ženy – hlavná súťaž

13. február 2018 (utorok)

Alpské lyžovanie

3:30 alpská kombinácia muži – zjazd
7:00 alpská kombinácia muži – slalom

Curling

1:05 zmiešané dvojice – zápas o bronz
12:05 zmiešané dvojice – zápas o zlato

Klasické lyžovanie

9:30 šprint klasicky muži + ženy – kvalifikácia
12:00 šprint klasicky muži + ženy – finále

Ľadový hokej

8:40 Kanada – Fínsko (ženy)
13:10 USA – Rusko (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 1500 m muži – finále

Sane

11:30 jazdy 3 a 4 ženy

Snoubording

2:00 U-rampa ženy – finále
5:00 U-rampa muži – kvalifikácia

Šortrek

11:00 500 m ženy – finále
1000 m muži – kvalifikácia
Štafeta na 5000 m muži – kvalifikácia

14. február 2018 (streda)

Alpské lyžovanie

2:15 slalom ženy – 1. kolo
5:45 slalom ženy – 2. kolo

Biatlon

12:05 individuálne preteky ženy – 15 km

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny
6:05 ženy - zápas základnej skupiny
12:05 muži – zápas základnej skupiny

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – športové páry

Ľadový hokej

4:10 Švédsko – Švajčiarsko (ženy)
8:40 Južná Kórea – Japonsko (ženy)
13:10 Slovensko – Rusko (muži)
13:10 USA – Slovinsko (muži)

Rýchlokorčuľovanie

11:00 1000 m ženy – finále

Sane

12:20 dvojice muži

Severská kombinácia

7:00 individuálna súťaž muži – skoky na strednom mostíku
9:45 individuálna súťaž muži – beh na 10 km

Snoubording

2:30 U-rampa muži – finále

15. február 2018 (štvrtok)

Akrobatické lyžovanie

12:00 aerials ženy – kvalifikačné skoky 1 a 2

Alpské lyžovanie

3:00 super G muži

Biatlon

12:00 individuálne preteky muži – 20 km

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny
6:05 muži – zápas základnej skupiny
12:05 ženy – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

7:30 preteky voľnou technikou ženy – 10 km

Krasokorčuľovanie

2:30 voľný program – športové páry

Ľadový hokej

4:10 USA – Kanada (ženy)
4:10 Fínsko – Nemecko (muži)
8:40 Rusko – Fínsko (ženy)
8:40 Nórsko – Švédsko (muži)
13:10 Česko – Južná Kórea (muži)
13:10 Švajčiarsko – Kanada (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 10 000 m muži – finále

Sane

13:30 štafety tímov

Skeleton

2:00 jazda 1 a 2 muži

Snoubording

3:00 snoubordkros muži – kvalifikačné jazdy
5:30 snoubordkros muži – finále

16. február 2018 (piatok)

Akrobatické lyžovanie

12:00 aerials ženy – finálové skoky

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny
6:05 ženy – zápas základnej skupiny
12:05 muži – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

7:00 preteky voľnou technikou muži – 15 km

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – muži

Ľadový hokej

4:10 USA – Slovensko (muži)
8:40 Rusko – Slovinsko (muži)
13:10 Fínsko – Nórsko (muži)
13:10 Švédsko – Nemecko (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 5000 m finále – ženy

Skeleton

1:30 jazda 3 a 4 muži
12:20 jazda 1 a 2 ženy

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík muži – kvalifikácia

Snoubording

2:00 snoubordkros ženy – kvalifikačné jazdy
4:15 snoubordkros ženy – finále

17. február 2018 (sobota)

Akrobatické lyžovanie

2:00 slopestyle ženy – kvalifikácia
5:00 slopestyle ženy – finále
12:00 aerials muži – kvalifikačné skoky

Alpské lyžovanie

3:00 super G ženy

Biatlon

12:15 preteky s hromadným štartom ženy – 12,5 km

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny
6:05 muži – zápas základnej skupiny
12:05 ženy – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

10:30 štafeta klasickou + voľnou technikou ženy – 4x5 km

Krasokorčuľovanie

2:00 voľný program - muži

Ľadový hokej

4:10 štvrťfinále #1 (ženy)
4:10 Kanada – Česko (muži)
8:40 štvrťfinále #2 (ženy)
8:40 Južná Kórea – Švajčiarsko (muži)
13:10 Rusko – USA (muži)
13:10 Slovensko – Slovinsko (muži)

Skeleton

12:20 jazda 3 a 4 ženy

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík muži – hlavná súťaž

Šortrek

11:00 1500 m ženy – finále
1000 m muži – finále

18. február 2018 (nedeľa)

Akrobatické lyžovanie

2:00 slopestyle muži – kvalifikácia
5:15 slopestyle muži – finále
12:00 aerials muži – finálové skoky

Alpské lyžovanie

2:15 obrovský slalom muži – 1. kolo
5:45 obrovský slalom muži – 2. kolo

Biatlon

12:15 preteky s hromadným štartom muži – 15 km

Boby

12:05 dvojboby – jazda 1 a 2

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny
6:05 ženy – zápas základnej skupiny
12:05 muži – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

7:15 štafeta klasickou + voľnou technikou muži – 4x10 km

Ľadový hokej

4:10 zápas o 5. – 8. miesto #1 (ženy)
4:10 Nemecko – Nórsko (muži)
8:40 zápas o 5. – 8. miesto #2 (ženy)
8:40 Česko – Švajčiarsko (muži)
13:10 Kanada – Južná Kórea (muži)
13:10 Švédsko – Fínsko (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov muži - kvalifikácia
500 m ženy – finále

19. február 2018 (pondelok)

Akrobatické lyžovanie

2:00 U-rampa ženy – kvalifikácia

Boby

12:15 dvojboby – jazda 3 a 4

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny
6:05 muži – zápas základnej skupiny
12:05 ženy – zápas základnej skupiny

Krasokorčuľovanie

2:00 tanečné páry – krátke tance

Ľadový hokej

8:40 semifinále #1 (ženy)
13:10 semifinále #2 (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov ženy – kvalifikácia
500 m muži – finále

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík muži – súťaž družstiev

Snoubording

1:30 Big Air ženy – kvalifikácia

20. február 2018 (utorok)

Akrobatické lyžovanie

2:30 U-rampa ženy – finále
5:00 U-rampa muži – kvalifikácia

Biatlon

12:15 zmiešané štafety

Boby

12:50 ženy – jazda 1 a 2

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny
6:05 ženy – zápas základnej skupiny
12:05 muži – zápas základnej skupiny

Krasokorčuľovanie

2:00 tanečné páry – voľné tance

Ľadový hokej

4:10 zápas o 7. miesto (ženy)
4:10 kvalifikačné kolo #1 (muži)
8:40 zápas o 5. miesto (ženy)
8:40 kvalifikačné kolo #2 (muži)
13:10 kvalifikačné kolo #3 (muži)
13:10 kvalifikačné koly #4 (muži)

Severská kombinácia

11:00 individuálna súťaž muži – skoky na veľkom mostíku
13:45 individuálna súťaž muži – beh na 10 km

Šortrek

11:00 1000 m ženy – kvalifikácia
500 muži – kvalifikácia
štafeta na 3000 m ženy – finále

21. február 2018 (streda)

Akrobatické lyžovanie

3:30 skikros muži – kvalifikačné jazdy
5:15 skikros muži – finále

Alpské lyžovanie

3:00 zjazd ženy

Boby

12:40 ženy – jazda 3 a 4

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny
6:05 muži – zápas základnej skupiny
12:05 ženy – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

9:00 šprint voľnou technikou tímy muži + tímy ženy – kvalifikácia
11:00 šprint voľnou technikou tímy muži + tímy ženy – finále

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – ženy

Ľadový hokej

4:10 štvrťfinále #1 (muži)
8:40 štvrťfinále #2 (muži)
13:10 štvrťfinále #3 (muži)
13:10 štvrťfinále #4 (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov muži + ženy – finále

Snoubording

1:30 Big Air muži – kvalifikácia

22. február 2018 (štvrtok)

Akrobatické lyžovanie

3:30 U-rampa muži – finále

Alpské lyžovanie

2:15 slalom muži – 1. kolo
5:30 slalom muži – 2. kolo

Biatlon

12:15 štafeta ženy – 4x6 km

Curling

1:05 muži + ženy - tajbrejk
12:05 muži – semifinále

Ľadový hokej

8:40 zápas o 3. miesto (ženy)
13:10 finále (ženy)

Severská kombinácia

8:30 súťaž družstiev muži – skoky na veľkom mostíku
11:20 súťaž družstiev muži – beh na 4x5 km

Snoubording

4:00 paralelný obrovský slalom muži + ženy – kvalifikácia

Šortrek

11:00 500 m muži – finále
1000 m ženy – finále
štafeta na 5000 m muži – finále

23. február 2018 (piatok)

Akrobatické lyžovanie

3:30 skikros ženy – kvalifikačné jazdy
5:15 skikros ženy – finále

Alpské lyžovanie

3:00 alpská kombinácia ženy – zjazd
6:30 alpská kombinácia ženy – slalom

Biatlon

12:15 štafeta muži – 4x7,5 km

Curling

7:35 muži – zápas o 3. miesto
12:05 ženy – semifinále

Krasokorčuľovanie

2:00 voľný program – ženy

Ľadový hokej

8:40 semifinále #1 (muži)
13:10 semifinále #2 (muži)

Rýchlokorčuľovanie

11:00 1000 m muži – finále

Snoubording

1:30 Big Air ženy – finále

24. február 2018 (sobota)

Alpské lyžovanie

3:00 tímová súťaž

Boby

1:30 štvorboby – jazda 1 a 2

Curling

7:35 muži – finále
12:05 ženy – zápas o bronz

Klasické lyžovanie

6:00 preteky klasickou technikou s hromadným štartom muži – 50 km

Ľadový hokej

13:10 zápas o 3. miesto (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 preteky s hromadným štartom muži + ženy

Snoubording

2:00 Big Air muži – finále
4:00 paralelný obrovský slalom muži + ženy – finále

25. február 2018 (nedeľa)

Boby

1:30 štvorboby – jazda 3 a 4

Curling

1:05 ženy – finále

Klasické lyžovanie

7:15 preteky klasickou technikou s hromadným štartom ženy – 30 km

Krasokorčuľovanie

1:30 záverečná exhibícia

Ľadový hokej

5:10 finále (muži)

13:00 Záverečný ceremoniál

pošli na vybrali.sme.sk


Súťaž Marketér roka 2018 pozná nominácie

1. Súťaž Marketér roka 2018 pozná nominácie

Odborná porota zverejnila mená nominovaných marketingových profesionálov na cenu Marketér roka.

4G sieť na Slovensku oslavuje piate výročie

2. 4G sieť na Slovensku oslavuje piate výročie

Telekom ju od začiatku zrýchlil dvanásťnásobne, sprístupnil pokrytie po celej krajine a päťkrát získal certifikát Best in Test.

Trump označil za svoj úspech údajný pokles obľuby médií v USA. Pravda je iná

3. Trump označil za svoj úspech údajný pokles obľuby médií v USA. Pravda je iná

Americký prezident Donald Trump považuje za jeden zo svojich najväčších úspechov v najvyššej štátnej funkcii zníženie obľuby médií medzi Američanmi.

Zomrel herec, ktorý stvárnil kráľa v Troch orieškoch pre Popolušku (VIDEO)

4. Zomrel herec, ktorý stvárnil kráľa v Troch orieškoch pre Popolušku (VIDEO)

Vo veku 87 rokov zomrel vo štvrtok v Drážďanoch nemecký filmový a divadelný herec Rolf Hoppe.

Jana Vaľová na streche a redaktorka, ktorá sa stratila

5. Jana Vaľová na streche a redaktorka, ktorá sa stratila

Pred voľbami vyšlo vo vydavateľstve Penty niekoľko článkov, ktoré vyzerali ako skryté PR pre primátorku a kandidátku v komunálnych voľbách Janu Vaľovú. Viaceré ju jednostranne ospevovali, chválili, či urobili z nej takmer historickú osobnosť Humenného. Úplnou špecialitkou z tejto kategórie bol rozhovor s kandidátkou na primátorku Humenného v poslednom vydaní pred voľbami v lifestylovom časopise Madam Eva. Pokračovanie.

Slovenská sporiteľňa v kampani vyzýva k zodpovednému správaniu sa počas Vianoc

6. Slovenská sporiteľňa v kampani vyzýva k zodpovednému správaniu sa počas Vianoc

Už pravidelne viaceré organizácie upozorňujú pred Vianocami na nezodpovedné zadlžovanie niektorých ľudí, ktorí potom počas roka nedokážu dlhy splácať.

Kočnerove zmenky, ktoré sa týkajú Markízy, sú falošné, tvrdí znalkyňa

7. Kočnerove zmenky, ktoré sa týkajú Markízy, sú falošné, tvrdí znalkyňa

Stanovisko znalkyne, ktorá na základe požiadavky NAKA skúmala zmenky predložené v kauze falšovania zmeniek voči televízii Markíza dokazuje, že zmenky nie sú autentické.

Orange Sport exkluzívne prinesie špičkové zápasy zo série XFN

8. Orange Sport exkluzívne prinesie špičkové zápasy zo série XFN

Televízna stanica Orange Sport do svojho programu zaraďuje ďalší exkluzívny obsah. Fanúšikovia bojového umenia si budú môcť už 18. novembra vychutnať prvý z dvoch očakávaných X Fight Nights turnajov tejto jesene a zimy.

Seznam.cz: Reportáž o Babišovi ml. bola etická

9. Seznam.cz: Reportáž o Babišovi ml. bola etická

Redakce pořadu Zvláštní vyšetřování, který v pondělí večer přinesl rozhovor se synem premiéra Andreje Babiše, postupovala ve všech ohledech eticky a výhradně s ohledem na veřejný zájem.

Najčítanejšie