Pozrite si kompletný program Zimných olympijských hier (ZOH) 2018 Ilistr.foto FB Olympic games

Pozrite si kompletný program Zimných olympijských hier (ZOH) 2018

29.01.2018 12:06 | Stručne | pyeongchang2018.com

Zimné olympijské hry 2018 v juhokórejskom Pjongčangu začínajú oficiálnym ceremoniálom 9. februára a končia 25. februára 2018.

 

 

Športové disciplíny začínajú už deň predtým 8. februára. Veľkú časť prenosov hlavne so slovenskou reprezentáciou prinesie RTVS.

Odporúčame aj: Olympiáda: Pozrite sa, ako bude vyzerať otvárací ceremoniál. Očakáva sa silný mráz

Kompletný program ZOH 2018 (Pjongčang, Južná Kórea):

8. február 2018 (štvrtok)

Curling

11:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny
12:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny

Skoky na lyžiach

13:30 stredný mostík muži – kvalifikácia

9. február 2018 (piatok)

Akrobatické lyžovanie

2:00 moguls ženy – kvalifikácia
3:45 moguls muži – kvalifikácia

Curling

0:35 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny
5:35 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny

Krasokorčuľovanie

2:00 súťaž družstiev (krátky program muži, krátky program športové páry)
12:00 Otvárací ceremoniál ZOH 2018

10. február 2018 (sobota)

Biatlon

12:15 šprint ženy – 7,5 km

Curling

1:05 zmiešané dvojice - zápas základnej skupiny
12:05 zmiešané dvojice - zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

8:15 skiatlon ženy – 7,5 km + 7,5 km

Ľadový hokej

8:40 Japonsko - Švédsko (ženy)
13:10 Švajčiarsko – Južná Kórea (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 3000 m ženy – finále

Sane

12:10 jazdy 1 a 2 muži

Skoky na lyžiach

13:35 stredný mostík muži – hlavná súťaž

Snoubording

2:00 slopestyle muži – kvalifikácia

Šortrek

11:00 1500 m muži – finále
500 m ženy – kvalifikácia
Štafeta na 3000 m ženy - kvalifikácia

11. február 2018 (nedeľa)

Akrobatické lyžovanie

11:30 moguls ženy – finále, 1. jazda
13:00 moguls ženy – finále, 2. jazda

Alpské lyžovanie

3:00 zjazd muži

Biatlon

12:15 šprint muži – 10 km

Curling

1:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny
12:05 zmiešané dvojice – tajbrejk

Klasické lyžovanie

7:15 skiatlon muži – 15 km + 15 km

Krasokorčuľovanie

2:00 súťaž družstiev (krátky program tanečné páry, krátky program ženy, voľný program športové páry)

Ľadový hokej

8:40 Fínsko – USA (ženy)
13:10 Kanada – Rusko (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

8:00 5000 m muži – finále

Sane

10:50 jazda 3 a 4 muži

Snoubording

2:00 slopestyle muži – finále
5:30 slopestyle ženy – kvalifikácia

12. február 2018 (pondelok)

Akrobatické lyžovanie

11:30 moguls muži – finále, 1. jazda
13:00 moguls muži – finále, 2. jazda

Alpské lyžovanie

2:15 obrovský slalom ženy – 1. kolo
5:45 obrovský slalom žeby – 2. kolo

Biatlon

11:10 stíhacie preteky ženy – 10 km
13:00 stíhacie preteky muži – 12,5 km

Curling

1:05 zmiešané dvojice – semifinále
12:05 zmiešané dvojice – semifinále

Krasokorčuľovanie

2:00 súťaž družstiev (voľné jazdy muži, voľné jazdy ženy, voľné jazdy tanečné páry)

Ľadový hokej

8:40 Švajčiarsko – Japonsko (ženy)
13:10 Švédsko – Južná Kórea (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

13:30 1500 m ženy – finále

Sane

11:50 jazda 1 a 2 ženy

Snoubording

2:00 slopestyle ženy – finále
5:30 U-rampa ženy – kvalifikácia

Skoky na lyžiach

13:50 stredný mostík ženy – hlavná súťaž

13. február 2018 (utorok)

Alpské lyžovanie

3:30 alpská kombinácia muži – zjazd
7:00 alpská kombinácia muži – slalom

Curling

1:05 zmiešané dvojice – zápas o bronz
12:05 zmiešané dvojice – zápas o zlato

Klasické lyžovanie

9:30 šprint klasicky muži + ženy – kvalifikácia
12:00 šprint klasicky muži + ženy – finále

Ľadový hokej

8:40 Kanada – Fínsko (ženy)
13:10 USA – Rusko (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 1500 m muži – finále

Sane

11:30 jazdy 3 a 4 ženy

Snoubording

2:00 U-rampa ženy – finále
5:00 U-rampa muži – kvalifikácia

Šortrek

11:00 500 m ženy – finále
1000 m muži – kvalifikácia
Štafeta na 5000 m muži – kvalifikácia

14. február 2018 (streda)

Alpské lyžovanie

2:15 slalom ženy – 1. kolo
5:45 slalom ženy – 2. kolo

Biatlon

12:05 individuálne preteky ženy – 15 km

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny
6:05 ženy - zápas základnej skupiny
12:05 muži – zápas základnej skupiny

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – športové páry

Ľadový hokej

4:10 Švédsko – Švajčiarsko (ženy)
8:40 Južná Kórea – Japonsko (ženy)
13:10 Slovensko – Rusko (muži)
13:10 USA – Slovinsko (muži)

Rýchlokorčuľovanie

11:00 1000 m ženy – finále

Sane

12:20 dvojice muži

Severská kombinácia

7:00 individuálna súťaž muži – skoky na strednom mostíku
9:45 individuálna súťaž muži – beh na 10 km

Snoubording

2:30 U-rampa muži – finále

15. február 2018 (štvrtok)

Akrobatické lyžovanie

12:00 aerials ženy – kvalifikačné skoky 1 a 2

Alpské lyžovanie

3:00 super G muži

Biatlon

12:00 individuálne preteky muži – 20 km

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny
6:05 muži – zápas základnej skupiny
12:05 ženy – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

7:30 preteky voľnou technikou ženy – 10 km

Krasokorčuľovanie

2:30 voľný program – športové páry

Ľadový hokej

4:10 USA – Kanada (ženy)
4:10 Fínsko – Nemecko (muži)
8:40 Rusko – Fínsko (ženy)
8:40 Nórsko – Švédsko (muži)
13:10 Česko – Južná Kórea (muži)
13:10 Švajčiarsko – Kanada (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 10 000 m muži – finále

Sane

13:30 štafety tímov

Skeleton

2:00 jazda 1 a 2 muži

Snoubording

3:00 snoubordkros muži – kvalifikačné jazdy
5:30 snoubordkros muži – finále

16. február 2018 (piatok)

Akrobatické lyžovanie

12:00 aerials ženy – finálové skoky

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny
6:05 ženy – zápas základnej skupiny
12:05 muži – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

7:00 preteky voľnou technikou muži – 15 km

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – muži

Ľadový hokej

4:10 USA – Slovensko (muži)
8:40 Rusko – Slovinsko (muži)
13:10 Fínsko – Nórsko (muži)
13:10 Švédsko – Nemecko (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 5000 m finále – ženy

Skeleton

1:30 jazda 3 a 4 muži
12:20 jazda 1 a 2 ženy

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík muži – kvalifikácia

Snoubording

2:00 snoubordkros ženy – kvalifikačné jazdy
4:15 snoubordkros ženy – finále

17. február 2018 (sobota)

Akrobatické lyžovanie

2:00 slopestyle ženy – kvalifikácia
5:00 slopestyle ženy – finále
12:00 aerials muži – kvalifikačné skoky

Alpské lyžovanie

3:00 super G ženy

Biatlon

12:15 preteky s hromadným štartom ženy – 12,5 km

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny
6:05 muži – zápas základnej skupiny
12:05 ženy – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

10:30 štafeta klasickou + voľnou technikou ženy – 4x5 km

Krasokorčuľovanie

2:00 voľný program - muži

Ľadový hokej

4:10 štvrťfinále #1 (ženy)
4:10 Kanada – Česko (muži)
8:40 štvrťfinále #2 (ženy)
8:40 Južná Kórea – Švajčiarsko (muži)
13:10 Rusko – USA (muži)
13:10 Slovensko – Slovinsko (muži)

Skeleton

12:20 jazda 3 a 4 ženy

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík muži – hlavná súťaž

Šortrek

11:00 1500 m ženy – finále
1000 m muži – finále

18. február 2018 (nedeľa)

Akrobatické lyžovanie

2:00 slopestyle muži – kvalifikácia
5:15 slopestyle muži – finále
12:00 aerials muži – finálové skoky

Alpské lyžovanie

2:15 obrovský slalom muži – 1. kolo
5:45 obrovský slalom muži – 2. kolo

Biatlon

12:15 preteky s hromadným štartom muži – 15 km

Boby

12:05 dvojboby – jazda 1 a 2

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny
6:05 ženy – zápas základnej skupiny
12:05 muži – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

7:15 štafeta klasickou + voľnou technikou muži – 4x10 km

Ľadový hokej

4:10 zápas o 5. – 8. miesto #1 (ženy)
4:10 Nemecko – Nórsko (muži)
8:40 zápas o 5. – 8. miesto #2 (ženy)
8:40 Česko – Švajčiarsko (muži)
13:10 Kanada – Južná Kórea (muži)
13:10 Švédsko – Fínsko (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov muži - kvalifikácia
500 m ženy – finále

19. február 2018 (pondelok)

Akrobatické lyžovanie

2:00 U-rampa ženy – kvalifikácia

Boby

12:15 dvojboby – jazda 3 a 4

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny
6:05 muži – zápas základnej skupiny
12:05 ženy – zápas základnej skupiny

Krasokorčuľovanie

2:00 tanečné páry – krátke tance

Ľadový hokej

8:40 semifinále #1 (ženy)
13:10 semifinále #2 (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov ženy – kvalifikácia
500 m muži – finále

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík muži – súťaž družstiev

Snoubording

1:30 Big Air ženy – kvalifikácia

20. február 2018 (utorok)

Akrobatické lyžovanie

2:30 U-rampa ženy – finále
5:00 U-rampa muži – kvalifikácia

Biatlon

12:15 zmiešané štafety

Boby

12:50 ženy – jazda 1 a 2

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny
6:05 ženy – zápas základnej skupiny
12:05 muži – zápas základnej skupiny

Krasokorčuľovanie

2:00 tanečné páry – voľné tance

Ľadový hokej

4:10 zápas o 7. miesto (ženy)
4:10 kvalifikačné kolo #1 (muži)
8:40 zápas o 5. miesto (ženy)
8:40 kvalifikačné kolo #2 (muži)
13:10 kvalifikačné kolo #3 (muži)
13:10 kvalifikačné koly #4 (muži)

Severská kombinácia

11:00 individuálna súťaž muži – skoky na veľkom mostíku
13:45 individuálna súťaž muži – beh na 10 km

Šortrek

11:00 1000 m ženy – kvalifikácia
500 muži – kvalifikácia
štafeta na 3000 m ženy – finále

21. február 2018 (streda)

Akrobatické lyžovanie

3:30 skikros muži – kvalifikačné jazdy
5:15 skikros muži – finále

Alpské lyžovanie

3:00 zjazd ženy

Boby

12:40 ženy – jazda 3 a 4

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny
6:05 muži – zápas základnej skupiny
12:05 ženy – zápas základnej skupiny

Klasické lyžovanie

9:00 šprint voľnou technikou tímy muži + tímy ženy – kvalifikácia
11:00 šprint voľnou technikou tímy muži + tímy ženy – finále

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – ženy

Ľadový hokej

4:10 štvrťfinále #1 (muži)
8:40 štvrťfinále #2 (muži)
13:10 štvrťfinále #3 (muži)
13:10 štvrťfinále #4 (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov muži + ženy – finále

Snoubording

1:30 Big Air muži – kvalifikácia

22. február 2018 (štvrtok)

Akrobatické lyžovanie

3:30 U-rampa muži – finále

Alpské lyžovanie

2:15 slalom muži – 1. kolo
5:30 slalom muži – 2. kolo

Biatlon

12:15 štafeta ženy – 4x6 km

Curling

1:05 muži + ženy - tajbrejk
12:05 muži – semifinále

Ľadový hokej

8:40 zápas o 3. miesto (ženy)
13:10 finále (ženy)

Severská kombinácia

8:30 súťaž družstiev muži – skoky na veľkom mostíku
11:20 súťaž družstiev muži – beh na 4x5 km

Snoubording

4:00 paralelný obrovský slalom muži + ženy – kvalifikácia

Šortrek

11:00 500 m muži – finále
1000 m ženy – finále
štafeta na 5000 m muži – finále

23. február 2018 (piatok)

Akrobatické lyžovanie

3:30 skikros ženy – kvalifikačné jazdy
5:15 skikros ženy – finále

Alpské lyžovanie

3:00 alpská kombinácia ženy – zjazd
6:30 alpská kombinácia ženy – slalom

Biatlon

12:15 štafeta muži – 4x7,5 km

Curling

7:35 muži – zápas o 3. miesto
12:05 ženy – semifinále

Krasokorčuľovanie

2:00 voľný program – ženy

Ľadový hokej

8:40 semifinále #1 (muži)
13:10 semifinále #2 (muži)

Rýchlokorčuľovanie

11:00 1000 m muži – finále

Snoubording

1:30 Big Air ženy – finále

24. február 2018 (sobota)

Alpské lyžovanie

3:00 tímová súťaž

Boby

1:30 štvorboby – jazda 1 a 2

Curling

7:35 muži – finále
12:05 ženy – zápas o bronz

Klasické lyžovanie

6:00 preteky klasickou technikou s hromadným štartom muži – 50 km

Ľadový hokej

13:10 zápas o 3. miesto (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 preteky s hromadným štartom muži + ženy

Snoubording

2:00 Big Air muži – finále
4:00 paralelný obrovský slalom muži + ženy – finále

25. február 2018 (nedeľa)

Boby

1:30 štvorboby – jazda 3 a 4

Curling

1:05 ženy – finále

Klasické lyžovanie

7:15 preteky klasickou technikou s hromadným štartom ženy – 30 km

Krasokorčuľovanie

1:30 záverečná exhibícia

Ľadový hokej

5:10 finále (muži)

13:00 Záverečný ceremoniál

pošli na vybrali.sme.sk


Najčítanejšie