Orange rozširuje portfólio televíznych prístupov, Orange Sport sa dá kúpiť už aj na týždeň Foto: Orange

Orange rozširuje portfólio televíznych prístupov, Orange Sport sa dá kúpiť už aj na týždeň

08.02.2019 18:44 | TV | PR

Orange prináša zmenu v možnostiach sledovania stanice Orange Sport.

 

K existujúcim denným, mesačným či sezónnym balíkom pribúda týždenný predplatený prístup. Diváci si ho aktivujú rovnako jednoducho prostredníctvom SMS správy z pohodlia domova. So vstupom do novej časti futbalovej sezóny môžu fanúšikovia športových prenosov sledovať stanicu Orange Sport v cene už od 3 € za denný balík, 4 € za novinku týždenný balík, až po 6 € za mesačný balík, a to z akéhokoľvek zariadenia – TV, smartfónu, notebooku, tabletu a po novom už aj cez Orange TV stick.

„V lete minulého roka sme prišli s výrazne vynovenou Orange TV. Okrem iného sme uviedli aj unikátnu predplatenú službu Orange TV Šport cez SMS. S tou sme priniesli možnosť zakúpiť si sledovanie balíčka Orange Šport aj na kratšie obdobie, pre každého a bez viazanosti – jednoduchým zaslaním SMS zo siete ktoréhokoľvek slovenského operátora. Zákazníci aj nezákazníci Orangeu si tak mohli predplatiť sledovanie prémiového športového obsahu na deň, mesiac či neskôr na celú futbalovú sezónu 2018/2019. Po pol roku prinášame ďalšie zmeny. V ponuke pribudol týždenný prístup k stanici Orange Sport a zároveň pripravujeme ďalšie obohatenie prémiového obsahu Orange Sportu, či už v oblasti hokeja, futbalu, ale aj iných – menej tradičných – športov,“ približuje Jakub Tóth, produktový manažér pre Orange TV .

Pre svojich zákazníkov výhodnejšie

Predplatené prístupy k Orange Sportu si mohli športoví fanúšikovia prvého pol roka od uvedenia aktivovať cez SMS za uvádzacie ceny. Aktuálne je denný SMS prístup k Orange Sportu dostupný za 3 €, nový týždenný balík stojí 4 €, za mesačný prístup zákazník zaplatí 6 € a limitovaný počet sezónneho predplatného je ešte dostupný za 19 €. K dispozícii je aj kombinácia sezónneho prístupu spolu so zariadením Orange TV Stick, ktoré umožňuje sledovať športové zápasy komfortne na veľkej obrazovke prakticky kdekoľvek, kde je kvalitné internetové pripojenie prostredníctvom Wi-Fi siete – vo výhodnom limitovanom darčekovom balení za 69 €.
Aj v prípade Orange Sportu sa však naďalej najviac oplatí byť zákazníkom Orangeu. Či už si zákazník dokúpi stanicu Orange Sport k svojej Orange TV (optickej, satelitnej alebo internetovej) ako doplnkový balík TV programov alebo si ho aktivuje ako samostatnú službu Orange TV Šport cez internet, ktorá je dostupná bez viazanosti, doterajšie zvýhodnené ceny ostávajú nezmenené.

Jednoduchá aktivácia prístupu cez SMS

Prístup k stanici Orange Sport si zákazníci môžu aktivovať jednoducho zaslaním správy na číslo 8866. Diváci, ktorí si chcú vychutnať zážitok z exkluzívnych zápasov Ligy majstrov UEFA naplno, môžu stále využiť aj kúpu limitovaného balíka do konca sezóny 2018/2019.

Orange Sport - exkluzívny športový obsah

Orange Sport na Slovensku exkluzívne vysiela Ligu majstrov UEFA počas nasledujúcich troch sezón (do roku 2021). Stanica prináša športovým nadšencom možnosť sledovať nielen tieto špičkové zápasy, ale aj množstvo ďalšieho športového obsahu – hokeja, futbalu, bojových umení a podobne.  V prípade, že sa hrá viacero zápasov Ligy majstrov v rovnakom čase, vysielanie Orange Sportu prebieha súčasne na 4 samostatných kanáloch.

pošli na vybrali.sme.sk


Ako zabezpečiť svoju domácnosť počas dovolenky?

1. Ako zabezpečiť svoju domácnosť počas dovolenky?

Nezáleží na tom, či prázdninové mesiace strávite v Tatrách, pri jadranskom pobreží alebo kdekoľvek inde. Kým budete mimo domu, treba sa postarať o to, aby vaša obývačka zostala bez neželaných návštev.

Čína vedie informačnú vojnu proti hongkonským demonštrantom

2. Čína vedie informačnú vojnu proti hongkonským demonštrantom

Čínske štátne médiá sa stali nástrojom informačnej vojny Pekingu proti demonštrantom, ktorí sa od júna búria proti pomerom v Hongkongu. Obhajujú kroky tamojšej polície a manipulatívnym spravodajstvom zhadzujú účastníkov protestov, z ktorých zosnovania vinia Západ. V čínskom podaní sú aktuálne udalosti dielom malej skupiny násilníkov, ktorá bez podpory ľudu usiluje o nezávislosť Hongkongu a rozvracia Čínu, píše denník The New York Times.

DIGI prináša najlepší svetový program

3. DIGI prináša najlepší svetový program

DIGI SLOVAKIA si so štartom svetových futbalových líg pripravila pre svojich zákazníkov zaujímavú jesennú kampaň. Na štyroch kanáloch DIGI SPORT a novom programe PREMIER SPORT čaká na divákov to najlepšie zo svetového futbalu. Zákazníci si môžu vychutnať až 11 športových HD kanálov a k tomu 54 rodinných programov už v základnom balíku za stále nezmenených 9,60 € mesačne. Jesennú kampaň DIGI spúšťa od 15. augusta 2019.

Facebook nechal prepisovať hlasové správy svojich užívateľov

4. Facebook nechal prepisovať hlasové správy svojich užívateľov

Spoločnosť Facebook platila stovky externých spolupracovníkov, aby pre ňu prepisovali hlasové správy užívateľov jednej z jej aplikácií.

Terčom kybernetického útoku sa stali novinári aj aktivisti, ktorí informujú o Rusku

5. Terčom kybernetického útoku sa stali novinári aj aktivisti, ktorí informujú o Rusku

Tri desiatky expertov na Rusko v Európe a USA, medzi nimi pracovníci mimovládnych organizácií, akademici, novinári a politickí aktivisti, sa stali obeťou dômyselného kybernetického útoku, oznámil v sobotu investigatívny server Bellingcat.

Británia zakázala reklamy so stereotypným pohľadom na mužov a ženy (VIDEO)

6. Británia zakázala reklamy so stereotypným pohľadom na mužov a ženy (VIDEO)

 V Británii prvýkrát zakázali dve reklamy na základe nového pravidla, ktoré nedovoľuje pri propagácii výrobkov prisudzovať mužom a ženám stereotypné role. Podľa regulačného úradu, ktorý v krajine na reklamy dohliada (ASA), sa nenáležité klišé objavilo v reklame amerického výrobcu potravín Mondelez a automobilky Volkswagen.

Bývalý šéfredaktor aj zástupca šéfredaktora Trendu chystajú nový ekonomický projekt

7. Bývalý šéfredaktor aj zástupca šéfredaktora Trendu chystajú nový ekonomický projekt

Odídenci z Trendu pripravujú ďalší nový ekonomický projekt.

Relácia Jaromíra Soukupa dostala pokutu za neobjektivitu a nevyváženosť

8. Relácia Jaromíra Soukupa dostala pokutu za neobjektivitu a nevyváženosť

 Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém dnešním zasedání vyměřila pokutu 400.000 korun televizi Barrandov za neobjektivitu a nevyváženost v pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa.

Každý desiaty dôchodca si musí privyrábať

9. Každý desiaty dôchodca si musí privyrábať

Na Slovensku nie je veľa ľudí, ktorí majú dve zamestnania. Pätina pracujúcich, každý desiaty dôchodca a každý ôsmy rodič, starajúci sa o dieťa do troch rokov však v prieskume uviedli, že musia mať ešte jeden džob.

Marta Jandová bude mať vlastnú talk show MARTA (VIDEO)

10. Marta Jandová bude mať vlastnú talk show MARTA (VIDEO)

Speváčka Marta Jandová bude mať vlastnú televíznu talkshow.

Najčítanejšie