Orange rozširuje portfólio televíznych prístupov, Orange Sport sa dá kúpiť už aj na týždeň Foto: Orange

Orange rozširuje portfólio televíznych prístupov, Orange Sport sa dá kúpiť už aj na týždeň

08.02.2019 18:44 | TV | PR

Orange prináša zmenu v možnostiach sledovania stanice Orange Sport.

 

K existujúcim denným, mesačným či sezónnym balíkom pribúda týždenný predplatený prístup. Diváci si ho aktivujú rovnako jednoducho prostredníctvom SMS správy z pohodlia domova. So vstupom do novej časti futbalovej sezóny môžu fanúšikovia športových prenosov sledovať stanicu Orange Sport v cene už od 3 € za denný balík, 4 € za novinku týždenný balík, až po 6 € za mesačný balík, a to z akéhokoľvek zariadenia – TV, smartfónu, notebooku, tabletu a po novom už aj cez Orange TV stick.

„V lete minulého roka sme prišli s výrazne vynovenou Orange TV. Okrem iného sme uviedli aj unikátnu predplatenú službu Orange TV Šport cez SMS. S tou sme priniesli možnosť zakúpiť si sledovanie balíčka Orange Šport aj na kratšie obdobie, pre každého a bez viazanosti – jednoduchým zaslaním SMS zo siete ktoréhokoľvek slovenského operátora. Zákazníci aj nezákazníci Orangeu si tak mohli predplatiť sledovanie prémiového športového obsahu na deň, mesiac či neskôr na celú futbalovú sezónu 2018/2019. Po pol roku prinášame ďalšie zmeny. V ponuke pribudol týždenný prístup k stanici Orange Sport a zároveň pripravujeme ďalšie obohatenie prémiového obsahu Orange Sportu, či už v oblasti hokeja, futbalu, ale aj iných – menej tradičných – športov,“ približuje Jakub Tóth, produktový manažér pre Orange TV .

Pre svojich zákazníkov výhodnejšie

Predplatené prístupy k Orange Sportu si mohli športoví fanúšikovia prvého pol roka od uvedenia aktivovať cez SMS za uvádzacie ceny. Aktuálne je denný SMS prístup k Orange Sportu dostupný za 3 €, nový týždenný balík stojí 4 €, za mesačný prístup zákazník zaplatí 6 € a limitovaný počet sezónneho predplatného je ešte dostupný za 19 €. K dispozícii je aj kombinácia sezónneho prístupu spolu so zariadením Orange TV Stick, ktoré umožňuje sledovať športové zápasy komfortne na veľkej obrazovke prakticky kdekoľvek, kde je kvalitné internetové pripojenie prostredníctvom Wi-Fi siete – vo výhodnom limitovanom darčekovom balení za 69 €.
Aj v prípade Orange Sportu sa však naďalej najviac oplatí byť zákazníkom Orangeu. Či už si zákazník dokúpi stanicu Orange Sport k svojej Orange TV (optickej, satelitnej alebo internetovej) ako doplnkový balík TV programov alebo si ho aktivuje ako samostatnú službu Orange TV Šport cez internet, ktorá je dostupná bez viazanosti, doterajšie zvýhodnené ceny ostávajú nezmenené.

Jednoduchá aktivácia prístupu cez SMS

Prístup k stanici Orange Sport si zákazníci môžu aktivovať jednoducho zaslaním správy na číslo 8866. Diváci, ktorí si chcú vychutnať zážitok z exkluzívnych zápasov Ligy majstrov UEFA naplno, môžu stále využiť aj kúpu limitovaného balíka do konca sezóny 2018/2019.

Orange Sport - exkluzívny športový obsah

Orange Sport na Slovensku exkluzívne vysiela Ligu majstrov UEFA počas nasledujúcich troch sezón (do roku 2021). Stanica prináša športovým nadšencom možnosť sledovať nielen tieto špičkové zápasy, ale aj množstvo ďalšieho športového obsahu – hokeja, futbalu, bojových umení a podobne.  V prípade, že sa hrá viacero zápasov Ligy majstrov v rovnakom čase, vysielanie Orange Sportu prebieha súčasne na 4 samostatných kanáloch.

pošli na vybrali.sme.sk


K voľbám vyzýva spot, ukazujúci skutočné emócie pri pôrode (VIDEO)

1. K voľbám vyzýva spot, ukazujúci skutočné emócie pri pôrode (VIDEO)

Veľké očakávania, strach, bolesť, a potom neskutočná radosť, dojatie a pohľady na práve narodené deti. Takto vyzerá predvolebný spot, ktorý zverejnil Európsky parlament mesiac pred voľbami.

Tolkienova rodina kritizuje nový film o autorovi Pána prsteňov (VIDEO)

2. Tolkienova rodina kritizuje nový film o autorovi Pána prsteňov (VIDEO)

Na autorov filmového životopisu J. R. R. Tolkiena sa zniesla kritika od dedičov zosnulého anglického spisovateľa, ktorí uviedli, že obsah filmu neschvaľujú a film neautorizovali.

Nadácia Orange opäť spája ľudí v komunitách pre lepší svet

3. Nadácia Orange opäť spája ľudí v komunitách pre lepší svet

Nadácia Orange už 20 rokov spája ľudí prostredníctvom svojich programov a aktivít pre lepší svet. Vďaka podpore aktívnych ľudí, skupín i organizácií prispieva k pozitívnej zmene spoločnosti a mení Slovensko na lepšie miesto pre život. Komunitný rozvoj a dobrovoľníctvo je hlavnou témou jedného z jej grantových programov - Spojme sa pre dobrú vec. Ten dáva príležitosť neformálnym skupinám občanov a mimovládnym organizáciám realizovať aktivity na zvyšovanie kvality života v ich komunite. Nadácia vyhlasuje už jeho 15. ročník.

Ďalší lapsus v Najväčšom Slovákovi: V RTVS obhajovali komunizmus

4. Ďalší lapsus v Najväčšom Slovákovi: V RTVS obhajovali komunizmus

RTVS odvysielala reláciu o osobe Gustáva Husáka, v ktorej komunizmus šíril, obhajoval a zločiny komunizmu zľahčoval jej predseda KSS Jozef Hrdlička. To je ako keby k hodnoteniu Jozefa Tisa prizvala RTVS ako odborníkov Kotlebu alebo Magáta. Ak do debaty o vesmíre zavoláte uznávaného astronóma a k nemu posadíte konšpirátora, ktorý bude tvrdiť, že Zem je doska, celá debata nebude o vesmíre ale o vyvracaní primitívnych bludov. Ak do debaty o Gustávovi Husákovi a jeho dobe zavoláte predsedu KSS, ste na tom podobne. Pokračovanie.

Obvinený z vraždy poslal rodičom Kuciaka a Kušnírovej list

5. Obvinený z vraždy poslal rodičom Kuciaka a Kušnírovej list

 Obom rodinám zavraždeného páru - rodine Jána Kuciaka aj Martiny Kušnírovej - prišli listy od rovnakého autora.

Licenčná rada dostala sťažnosť na účasť predsedu KSS v relácii Najväčší Slovák (VIDEO)

6. Licenčná rada dostala sťažnosť na účasť predsedu KSS v relácii Najväčší Slovák (VIDEO)

RTVS sa rozhodla zavolať do relácie Najväčší Slovák do diskusnej relácie o niekdajšom komunistickom prezidentovi Gustávovi Husákovi predsedu KSS Jozefa Hrdličku.

Do 17 slovenských miest ide Roadshow - Tentoraz idem voliť - Doma v EÚ

7. Do 17 slovenských miest ide Roadshow - Tentoraz idem voliť - Doma v EÚ

Kancelária Európskeho parlamentu a Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku spúšťajú spoločnú akciu - roadshow s názvom "Tentoraz idem voliť - Doma v EÚ".

Facebook oznámil uzavretie množstva falošných účtov a stránok

8. Facebook oznámil uzavretie množstva falošných účtov a stránok

Internetový gigant Facebook v prvom štvrťroku tohto roka celosvetovo zrušil mnoho falošných užívateľských účtov a celkom osem koordinovaných sietí s pôvodom napríklad v Severnom Macedónsku, Kosove či v Rusku.

Andrej Kiska: Sledovanie novinárov nemôžme tolerovať!

9. Andrej Kiska: Sledovanie novinárov nemôžme tolerovať!

Prezident Andrej Kiska dnes zverejnil stanovisko, v ktorom reagoval na informácie o tom, ako dal Marian Kočner sledovať viacerých známych novinárov a ich rodiny.

Sajfa, Selassie či Fero Joke dohovárajú ľuďom, aby šli k voľbám (VIDEO)

10. Sajfa, Selassie či Fero Joke dohovárajú ľuďom, aby šli k voľbám (VIDEO)

Na sociálnych sieťach známych influencerov a youtuberov pribudli neobvyklé videá, fotky a statusy, v ktorých známe tváre nepromujú žuvačky, nápoje, či aplikácie, ale mladým vysvetľujú, prečo je dôležité ísť k eurovoľbám.

Najčítanejšie