Orange sa spája s Urpinerom, priniesú špičkový šport do barov a reštaurácií Ilustr.foto: Orange

Orange sa spája s Urpinerom, priniesú špičkový šport do barov a reštaurácií

06.03.2019 17:16 | TV | PR

Po sprístupnení stanice Orange Sport prakticky pre každého – prostredníctvom aktivácie denných, týždenných, mesačných či sezónnych kupónov cez SMS, alebo novej satelitnej platformy a televízie cez internet – prichádza s ďalšími novinkami. Tie vzišli zo spolupráce s Banskobystrickým pivovarom, ktorý stojí za značkou Urpiner.

 

 

Orange spoločne s Urpinerom prinesú do barov a reštaurácií tohto pivovaru Ligu majstrov, slovenskú Fortuna Ligu, českú futbalovú a hokejovú ligu či bojové športy a mnoho ďalšieho zaujímavého športového obsahu, ktorý vysiela stanica Orange Sport.

„Našou snahou je, aby bol prémiový športový obsah na Slovensku čo najdostupnejší. Stále preto hľadáme nové možnosti, aby ho mohlo sledovať čo najviac ľudí. Dohoda s banskobystrickým pivovarom bola pre nás kľúčová a sme radi, že sa Urpiner rozhodol stať sa našim partnerom a šíriť vo svojich prevádzkach exkluzívny športový obsah cez Orange Sport,” povedal generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko Pavol Lančarič.

„V tomto prípade nejde o jedinú spoločnú aktivitu. Banskobystrický pivovar už čoskoro spustí aj atraktívnu spotrebiteľskú súťaž pre konzumentov piva Urpiner a športových fanúšikov s mottom „Najlepší šport s pivom Urpiner si vychutnáš na TV Orange Sport,” hovorí Branislav Cvik, predseda predstavenstva Banskobystrického pivovaru. Bližšie informácie o súťaži sú dostupné na súťažnej plechovke piva Urpiner Premium 12 a na stránke www.urpiner.eu/orange.

V podnikoch Urpiner sa budú vysielať kombinácie Orange TV Biznis a Orange Sport Biznis určené na verejné šírenie. Každý bar tak získa presne to, čo potrebuje. Hlavným ťahákom je Orange Sport prinášajúci špičkové športové podujatia. Všetky prevádzky vysielajúce Orange TV, resp. Orange Sport budú viditeľne označené a postupne bude ich zoznam dostupný aj na www.orangesport.sk.

pošli na vybrali.sme.sk


Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

2. Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

Veľa ľudí má nápady za milión dolárov. Sú sebavedomí a veria, že ich nový produkt alebo služba ich spravia bohatými a ich sny sa naplnia. Problém je, že väčšina ľudí nevie, ako zmeniť svoj nápad za milión na skutočný milión dolárov.

Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

3. Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

Polícia podozrieva dvoch mužov z českého Karvinska z krádeží prenosov licencovaných a bežne nedostupných športových súťaží ako futbalová anglická Premier League.

.týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

4. .týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

Po prvom kole prezidentských volieb sa prostredníctvom sociálnych sietí začal šíriť status študenta bratislavského gymnázia, ktorý na facebooku vystupuje pod menom Emil Hodál, v ktorom pejoratívne písal o tom, ako Zuzana Čaputová po víťazstve „zatočí“ so svojimi oponentmi.

MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

5. MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

Ministerstvo zahraničných vecí zverejnilo vyhlásenie, v ktorom sa „striktne ohradzuje voči vyjadreniam poslanca SNS Jaroslava Pašku."

Osvienčimské múzeum: Nepózujte na koľajniciach do tábora smrti!

6. Osvienčimské múzeum: Nepózujte na koľajniciach do tábora smrti!

Múzeum v bývalom nacistickom koncentračnom tábore v Osvienčime požiadalo návštevníkov, aby prestali pózovať na koľajniciach vedúcich do niekdajšieho vyhladzovacieho tábora Osvienčim-Brezinka.

Orange vyzbieral už viac ako 304 000 nepotrebných telefónov. Motivuje zákazníkov rozmýšľať zodpovedne

7. Orange vyzbieral už viac ako 304 000 nepotrebných telefónov. Motivuje zákazníkov rozmýšľať zodpovedne

Staré mobilné telefóny nepatria do smetného koša. Vďaka pretrvávajúcemu technologickému boomu sa mobily stali našou nevyhnutnou súčasťou a fungovanie bez nich si už nevieme predstaviť.

Fico novinárom: Nemám pred vami žiaden rešpekt, budem s vami bojovať! (VIDEO)

8. Fico novinárom: Nemám pred vami žiaden rešpekt, budem s vami bojovať! (VIDEO)

Robert Fico dnes zvolal tlačovú besedu, na to, aby vynadal novinárom a oznámil im, že sa k ním bude chovať ešte horšie, ako sa chová.

Slováci vytvorili chatbota, ktorý pomáha odhaliť falošné správy

9. Slováci vytvorili chatbota, ktorý pomáha odhaliť falošné správy

Neoverené informácie, konšpirácie, falošné fotky, strašenie či chýbajúci autor. To sú časté manipulácie dezinformačných webov. Pomôcť odhaliť ich má prvý facebookový chatbot menom Checkbot.

Markíza dostala vysokú pokutu za reportáže o pôrode rodičky, ktorá zomrela

10. Markíza dostala vysokú pokutu za reportáže o pôrode rodičky, ktorá zomrela

Prípad rodičky, ktorá po pôrode upadla do kómy a následne zomrela, minulý rok otriasol Slovenskom a venovali sa mu viaceré médiá. Markíza na prípad upozornila vo viacerých reportážach – v Televíznych novinách aj v relácii Reflex.

Najčítanejšie