Skylink pridáva šesť nových programov

Skylink pridáva šesť nových programov

18.07.2013 09:55 | TV | mk

O niekoľko dní pribudne na Skylinku viacero nových hudobných staníc, ale aj program o investigatíve a vyšetrovaní.

 

 

 

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group oznámil, že v najbližších dňoch príde v programovej ponuke Skylinku
Rozšíri ponuku o šesť nových televíznych programov: Crime & Investigation, Nickelodeon, MTV Rock, MTV Dance, VH1 a VH1 Classic. Programovú ponuku Skylinku opustí program MTV Live HD.

Program History Channel (verzia SD) bude nahradený programom History Channel HD. Táto zmena sa týka všetkých užívateľov balíčka Multi, Kombi a Flexi 7.
Prevádzkovateľ zároveň oznámil, že sa zmenia technické parametre pre naladenie programu iConcerts, ktorý je súčasťou balíčka HD Plus, Multi HD, Komplet a Flexi 7. „K väčšine zmien príde v tomto týždni, programy MTV Rock, MTV Dance, VH1 a VH1 Classic budú pripojené v budúcom týždni," píše spoločnosť v tlačovej správe.

Nové programy:

Crime & Investigation – program, vysielaný v českom jazyku, sa zameriava hlavne na relácie o zločinoch, ktoré sa skutočne stali. Prináša pohľady do kriminálnych laboratórií, policajných archívov a súdnych siení. V ponuke Skylink sa tento program stane súčasťou balíčka Multi, Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.
Nickelodeon - televízny kanál pre deti od 5 do 14 rokov. Stanica vysiela 24 hodín denne v plnej českej verzii. Program rozširuje ponuku balíčka Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet. Program vysiela v norme MPEG-4/SD, k jeho príjmu je potrebný HD prijímač.
MTV Rock - hudobná stanica s rockovou hudbou. Stanicu môžete získať v rámci balíčka Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.
MTV Dance – program s nonstop tanečnou hudbou súčasnosti. Vysielanie zahŕňa exkluzívne priame prenosy so svetovými DJ-mi z klubov a festivalov po celom svete. Program bude novou súčasťou balíčka Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.
VH1 - Hudobná stanica je určená pre publikum každého veku. Prináša to najlepšie zo súčasnej svetovej populárnej hudby, ale tiež hity z 60., 70., 80. a 90. Rokov, prispôsobené vkusu európskeho diváka. Ponúka živé štúdiové vystúpenia, hudobné dokumenty a archívne nahrávky, rovnako ako na každoročné hviezdne udeľovanie cien. Stanica bola zaradená do programových balíčkov Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.
VH1 Classic - hudobný kanál, ktorý prináša hudbu sedemdesiatych, osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych rokov minulého storočia. Stanica sa stane súčasťou balíčkov Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Deti na svoj správny vývin potrebujú rozmanitú a zdravú stravu, ktorá by mala byť rozdelená do viacerých porcií počas dňa. Hoci raňajky, obed či večera sú pre väčšinu rodín samozrejmosťou, to isté sa už nedá povedať o olovrante. Ide pritom o dôležitú súčasť jedálnička detí vo vývoji. Potvrdzuje to aj odborník na výživu MUDr. Boris Bajer, ktorý pre BILLA navrhol päť jednoduchých tipov na zdravý detský olovrant.

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Americká spoločnosť Walt Disney končí so značkou 20th Century Fox, ktorá je jedným z najznámejších mien v zábavnom priemysle.

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Odchody v redakcii Trendu pokračujú. Redakčný tím je od nástupu nového vedenia v júni minulého roka už takmer celý obmenený.

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Nejdůvěryhodnějším typem média je podle Čechů rádio, kterému věří 73 procent lidí. Následuje televize s 64 procenty a tisk s důvěrou 60 procent lidí.

Vyhlásenie: Proti volebnej fraške a policajnej brutalite! Za slobodu Bieloruska!

My, príslušníci občianskej spoločnosti Slovenska, ako ľudia ktorí si ctia slobodné demokratické voľby, vyjadrujeme našu plnú podporu občiankam a občanom Bieloruska v ich protestoch proti masívnemu falšovaniu výsledkov prezidentských volieb, v ich boji za slobodu, ktorú im pred 26 rokmi ukradol človek, ktorý je dnes považovaný za jedného z posledných diktátorov v Európe.

Krajniakove ministerstvo riadi bývalý redaktor Markízy a šéfredaktor jeho webu

Krajniakove ministerstvo riadi bývalý redaktor Markízy a šéfredaktor jeho webu

Generálnym tajomníkom služobného úradu Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny je bývalý novinár Karol Zimmer. Ten na ministerstvo, na čele ktorého je Milan Krajniak zo Sme rodina, nastúpil 1. júla 2020.

V Bielorusku pokračujú protesty, viacerí novinári sú nezvestní, vypínajú internet

V Bielorusku pokračujú protesty, viacerí novinári sú nezvestní, vypínajú internet

V bieloruskom Minsku tretiu noc pokračujú protesty proti režimu staronového prezidenta Alexandra Lukašenka. "Policajti zasahujú s novou silou. Zatýkanie začalo. Počuť aj výbuchy, podobné ohlušujúcim granátom, ale k potýčkam doteraz nedošlo," hlási opozičný server Belorusskij partizan s odvolaním sa na informácie zo sociálnych sietí.

Na ministerstve vnútra musel skončiť aj bývalý televízny redaktor

Na ministerstve vnútra musel skončiť aj bývalý televízny redaktor

Bývalý televízny redaktor posledné roky nemal čas chodiť do roboty na ministerstve. Venoval sa vlastnej firme a krízovej komunikácii.

Pätina Slovákov nemá rezervu ani na mesiac. Pripraviť sa na budúcnosť pomôže nová služba Finančný plán

Pätina Slovákov nemá rezervu ani na mesiac. Pripraviť sa na budúcnosť pomôže nová služba Finančný plán

 Koronakríza poriadne prevetrala peňaženky Slovákov. Každá piata rodina dnes nemá rezervu už ani na jeden mesiac. Dobrou správou však je, že viac ako tri štvrtiny domácností si uvedomujú dôležitosť úspor a chcú si sporiť aspoň toľko čo doteraz. So zabezpečením sa do budúcnosti im teraz pomôže nová unikátna služba Finančný plán.

Slovenského rodu som, šunka moja – peripetie Trendu okolo promočlánku o firme Penty

Slovenského rodu som, šunka moja – peripetie Trendu okolo promočlánku o firme Penty

Spoločnosť na výrobu mäsiarskych výrobkov Mecom, ktorú prostredníctvom spoločnosti Carnibona kontroluje Penta, má aktuálne rozsiahlu kampaň, že jej výrobky sú zo slovenského mäsa. Propagovať novú stratégiu sa snaží aj ekonomický týždenník Penty – Trend. Na konci júla zverejnil PR rozhovor so šéfom Mecomu, v pondelok redakčný text, okolo ktorého sa za posledných 24 hodín diali zvláštne veci.

Najčítanejšie