SledovaniTV spustilo populárnu videotéku FilmBox OD

SledovaniTV spustilo populárnu videotéku FilmBox OD

Poskytovateľ internetovej televízie SledovaniTV pridal medzi svoje služby populárnu videotéku od FILMBOX - FilmBox OD. Videotéka aktuálne obsahuje 100 filmov, v decembri a v januári bude pridaných ďalších 50 titulov do celkového množstva 200 filmov. Tie sa potom budú pravidelne obmieňať - každý mesiac 15% filmov.

Koncová cena balíčka je štandardne v SR za 3,20 eur/mesiac (v ČR 89 Kč), teraz je však dostupný za zvýhodnenú cenu1,80 eur/mesiac (v ČR 49 Kč). Videotéka bude zdarma súčasťou najvyšších televíznych balíčkov v ktorých cene je filmový kanál FilmBox (teda balíčkov Prémium, Maxi, Maxi a HBO GO a Maximální). V slovenskej ponuke sú to balíčky: Max, Maxi, Maxi a HBO GO, Prémiový. Prístup k 10 filmom zadarmo navyše získa každý užívateľ služby SledovaniTV s akýmkoľvek predplateným balíčkom.

Videotéka FilmBox OD ponúka pestrú paletu filmov, napríklad drámu Torta s Jennifer Aniston, thriller Arbitráž s Richardom Gereom, akčnú komédiu Vtedy v Kalifornii s Bruceom Willisom alebo dnes už kultové Bez nohavíc s Channingom Tatumom.

FilmBox OD rozširuje portfólio VOD služieb operátora SledovaniTV. Ten doteraz ponúkal videotéku Edisonline od Film Europe a v partnerských sieťach tiež videotéku od Banaxi. Celkovo je v službe SledovaniTV dostupných viac ako 1000 filmov.

SledovaniTV je IPTV, čiže internetová televízia, ktorá ponúka viac ako 160 televíznych kanálov a viac ako 50 rádiových staníc. Televízne vysielanie je možné pozastaviť, pretáčať, služba umožňuje spätné prehrávanie v dĺžke až 7 dní či prepínať medzi jazykovými stopami, titulky i rôznu kvalitu vysielania od SD po 4K. SledovaniTV funguje aj ako virtuálny videorekordér, k dispozícii je až 120hodinový priestor pre záznam televízneho programu.

Aplikácia SledovaniTV je použiteľná v mnohých zariadeniach. Stiahnete ju pre vybrané modely chytrých televízií od Samsungu, LG, Panasonicu, Hisensu a novo aj od výrobcu Vestel (napr. Toshiba, JVC, Sencor), ďalej v televíziách a set-top-boxoch so systémom AndroidTV (napr. Sony, Philips, Sharp, Thompson) od akéhokoľvek výrobcu a novinkou je aplikácia pre Amazon Fire TV Stick, samozrejmosťou je tiež podpora Chromecastu a Apple TV.

Na televíziu sa dá pozerať na počítači v prehliadači a tiež na mobiloch a tabletoch so systémom iOS a Android.

Absolútnou vychytávkou je aplikácia pre chytré hodinky Apple Watch, v ktorej je možné listovať v TV programe alebo počúvať rádiá. SledovaniTV funguje v sieti ktoréhokoľvek internetového poskytovateľa nielen v ČR a SR, ale v celej Európskej únii.
SledovaniTV poskytuje IPTV ako konečným užívateľom, tak spolupracuje s viac ako 600 lokálnymi internetovými poskytovateľmi v ČR a na Slovensku a sústredí sa na expanziu do zahraničia.