Digi Slovakia ponúka súťaž o ročné predplatné zadarmo Foto: Digi Slovakia

Digi Slovakia ponúka súťaž o ročné predplatné zadarmo

08.10.2013 15:07 | TV | mk

Nový majiteľ Slovak Telekom rozbieha marketingové aktivity na prilákanie zákazníkov.

 

 

„Možnosť získať službu na jeden rok zadarmo, majú tí, ktorí využívajú službu Digi Slovakia. Stačí ak nám v termíne od 27. septembra do 31. októbra doručíte návratku so súhlasným stanoviskom na zasielanie faktúr prostredníctvom e-KONTA a súčasne si aktivujete túto službu na našom webe," oznamuje spoločnosť a sľubuje, že z doručených návratiek vyžrebuje desať výhercov.

Cieľom súťaže je oboznámenie verejnosti s ponukou služby: e-konto, prostredníctvom ktorej si zákazník vie skontrolovať stav platieb. Podľa obchodných podmienok platí súťaž pre súčasných zákazníkov aj tých, ktorí do ukončenia súťaže sa stanu zákazníkmi. Žrebovanie sa uskutoční 15. novembra.

Odporúčam aj: Digi Slovakia sa stala súčasťou Slovak Telekomu

Začiatkom septembra Slovak Telekom kúpil spoločnosť Digi Slovakia. Nové vedenie po nástupe oznámilo, že služby Digi Slovakia ponechajú na súčasnej cene a sľubujú ich skvalitnenie. Základný balík Digi TV by mal ostať na sume 9,60 €.

Magio TV, Magio aj Digi budú naďalej ponúkané samostatne. Dlhodobým problémom Digi TV je nízky dátový tok, ktorý zabraňuje zaradeniu ďalších televíznych staníc. To sa má postupne zlepšiť a vymeniť sa majú aj doterajšie set-top-boxy za nové, umožňujúce HD príjem.

pošli na vybrali.sme.sk


Kultový seriál Priatelia ovplyvnil životy miliónov divákov (VIDEO)

1. Kultový seriál Priatelia ovplyvnil životy miliónov divákov (VIDEO)

Americký seriál Priatelia patril k najúspešnejším televíznym projektom vysielaným na prelome storočia.

Odborník: Podľa štúdií je na internete závislá polovica mladých

2. Odborník: Podľa štúdií je na internete závislá polovica mladých

Niektoré štúdie uvádzajú, že na internete je závislá až polovica tínedžerov. Na sociálnych sieťach sú závislí aj dospelí.

Medzi najväčšími favoritmi o televízne ceny Emmy patria seriály HBO a Netflix

3. Medzi najväčšími favoritmi o televízne ceny Emmy patria seriály HBO a Netflix

Medzi najväčších favoritov tohtoročných amerických televíznych cien Emmy patria kandidáti z produkcie televízneho velikána HBO - fantasy seriál Hra o tróny alebo miniséria Černobyľ o havárii jadrovej elektrárne v roku 1986.

O2 má nových maskotov - Ludda a Moyu (VIDEO)

4. O2 má nových maskotov - Ludda a Moyu (VIDEO)

Operátor O2 má novú kampaň, v ktorej predstavuje nových maskotov – robotov Ludda a Moyu.

Mark Zuckerberg sa v Bielom dome stretol s Donaldom Trumpom

5. Mark Zuckerberg sa v Bielom dome stretol s Donaldom Trumpom

Americký prezident Donald Trump sa vo štvrtok v Bielom dome stretol so šéfom spoločnosti Facebook Markom Zuckerbergom. Sám Trump to dnes oznámil na twitteri s tým, že stretnutie bolo "pekné". Firma Facebook schôdzku potvrdila, stretnutie vraj bolo "dobré a konštruktívne".

K piesni, ktorou pozývajú na Pochod za život, má výhrady Veronika Šikulová: Zneužili meno môjho otca aj jeho záhradu (VIDEO)

6. K piesni, ktorou pozývajú na Pochod za život, má výhrady Veronika Šikulová: Zneužili meno môjho otca aj jeho záhradu (VIDEO)

Spisovateľka Veronika Šikulová ostala zarazená, keď si pustila pieseň, ktorou organizátori Národného pochodu za život ( NPZŽ) pozývajú ľudí na sociálnych sieťach na nedeľný pochod.

Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

7. Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

Francouzský bankéř Matthieu Pigasse, který spolu s českým podnikatelem Danielem Křetínským drží podíl ve společnosti Le Monde Libre, dnes podepsal upravenou verzi dohody zaručující vliv zaměstnanců, novinářů a čtenářů listu Le Monde na budoucí vlastnickou strukturu.

Krimi o zákulisí polície a mafie

8. Krimi o zákulisí polície a mafie

Novinka Mafiánska poprava vás zavedie do fiktívnej pohraničnej dediny Híd, kde sa odohráva príbeh, ktorý vychádza z reálnych udalostí. Oveľa významnejšie veci s dosahom aj na vyšetrovanie vraždy sa však odohrávajú v hlavnom meste, kde biele goliere rozhodujú o tom, či do správnych kresiel zasadnú správni šéfovia, ktorí pôjdu vrahom po krku. Zatiaľ čo iní sa stretávajú s mafiánmi na pumpách a berú od nich hotovosť.

Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

9. Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

 Vydavatelství Economia zřídilo Radu pro redakční nezávislost. Tento orgán má hájit svobodnou žurnalistiku a čtenářům a veřejnosti zaručovat, že redaktoři Economie svoji práci vykonávají bez jakéhokoliv nevhodného vlivu i zásahů vlastníka společnosti.

Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

10. Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

 Exminister zdravotníctva a vnútra dnes oficiálne predstavil tím svojej novej strany Dobrá voľba.

Najčítanejšie