Viacerí operátori ponúknu HBO v pondelok zadarmo. Pozrite sa ktorí Reprofoto HBO

Viacerí operátori ponúknu HBO v pondelok zadarmo. Pozrite sa ktorí

17.06.2015 12:01 | TV | mk

 Prvý diel Tajomného prípadu 2 pôjde na HBO u niektorých operátorov zadarmo.

 

V súvislosti s uvedením prvého dielu seriálu Temný prípad 2,  HBO a HBO HD ponúkne v v pondelok 22. júna od 20:00 hod. do 22:00 hodín bezplatne vysielanie prémiových televíznych programov HBO a HBO HD.Okrem prvého dielu Tajomného prípadu 2 ponúkne HBO aj prvý diel seriálu Hráči a Kríza. V minulosti so štartom novej série ponúkala televízna spoločnosť vysielanie na celý deň, teraz sa obmedzila na niekoľko hodín večer.

Bezplatne sprístupnia program títo užívatelia:  Skylink, Digi TV aj UPC, Antik, Martico.

"Všetci diváci UPC DIGITAL, bez ohľadu na to, aký balíček tejto služby využívajú, tak budú môcť sledovať premiéru novej série úspešného seriálu Temný prípad 2 (True Detectives 2)," píše UPC v tlačovej správe.Vysielanie programov HBO a HBO HD bude všetkým užívateľom služby UPC DIGITAL sprístupnené automaticky. Diváci nájdu stanicu HBO na kanálovej pozícii č. 98 a stanicu HBO HD na pozícii č. 101.

Satelitná televízia Skylink a HBO vám umožnia sledovať prvý diel seriálu zadarmo v rámci voľného vysielania. Voľné vysielanie HBO 22.6.2015 budú môcť sledovať všetci zákazníci Satelitnej televízie Skylink, ktorí majú zaplatený Servisný poplatok alebo si predplatia niektorý z programových balíčkov, píše Skylink.

Podľa Žive.sk do akcie sa neplánujú zapojiť spoločnosti Slovak Telekom, Orange, Slovanet a Swan. Spoločnosť freeSAT sa do uzávierky článku nevyjadrila. Operátori zákazníckeho centra ale uviedli, že o takejto akcii nemajú žiadne informácie.

Druhá séria drámy Tajomný prípad z produkcie HBO sa točí okolo bizarnej vraždy, ku ktorej dôjde v zdevastovanom kalifornskom meste presiaknutom zločinom a korupciou.
V hlavných úlohách: Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdamsová a Taylor Kitsch.

pošli na vybrali.sme.sk


K piesni, ktorou pozývajú na Pochod za život, má výhrady Veronika Šikulová: Zneužili meno môjho otca aj jeho záhradu (VIDEO)

1. K piesni, ktorou pozývajú na Pochod za život, má výhrady Veronika Šikulová: Zneužili meno môjho otca aj jeho záhradu (VIDEO)

Spisovateľka Veronika Šikulová ostala zarazená, keď si pustila pieseň, ktorou organizátori Národného pochodu za život pozývajú ľudí na sociálnych sieťach na nedeľný pochod.

Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

2. Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

Francouzský bankéř Matthieu Pigasse, který spolu s českým podnikatelem Danielem Křetínským drží podíl ve společnosti Le Monde Libre, dnes podepsal upravenou verzi dohody zaručující vliv zaměstnanců, novinářů a čtenářů listu Le Monde na budoucí vlastnickou strukturu.

Krimi o zákulisí polície a mafie

3. Krimi o zákulisí polície a mafie

Novinka Mafiánska poprava vás zavedie do fiktívnej pohraničnej dediny Híd, kde sa odohráva príbeh, ktorý vychádza z reálnych udalostí. Oveľa významnejšie veci s dosahom aj na vyšetrovanie vraždy sa však odohrávajú v hlavnom meste, kde biele goliere rozhodujú o tom, či do správnych kresiel zasadnú správni šéfovia, ktorí pôjdu vrahom po krku. Zatiaľ čo iní sa stretávajú s mafiánmi na pumpách a berú od nich hotovosť.

Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

4. Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

 Vydavatelství Economia zřídilo Radu pro redakční nezávislost. Tento orgán má hájit svobodnou žurnalistiku a čtenářům a veřejnosti zaručovat, že redaktoři Economie svoji práci vykonávají bez jakéhokoliv nevhodného vlivu i zásahů vlastníka společnosti.

Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

5. Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

 Exminister zdravotníctva a vnútra dnes oficiálne predstavil tím svojej novej strany Dobrá voľba.

Zuzana Piussi: Ako dôverníčka som v súdnej sieni počúvala obvinenia a svedectvá Petra Tótha (VIDEO)

6. Zuzana Piussi: Ako dôverníčka som v súdnej sieni počúvala obvinenia a svedectvá Petra Tótha (VIDEO)

"Názov nového filmu Ukradnutý štát nie je prehnaný,“ hovorí Zuzana Piussi o svojom filme, ktorý sa pripravuje do kín.

Markíza: Haščák vypovedá na NAKA

7. Markíza: Haščák vypovedá na NAKA

Podnikateľ Jaroslav Haščák z Penty prišiel na výsluch do expozitúry Národnej kriminálnej agentúry v Nitre.

Polícia rozbila gang organizujúci podvody pri sledovaní TV

8. Polícia rozbila gang organizujúci podvody pri sledovaní TV

Polícia v niekoľkých európskych krajinách rozbila skupinu, ktorá organizovala podvody pri sledovaní obsahu platených televíznych kanálov.

Internet zaplavila nová výzva, pridávajú sa k nej policajti, hasiči, záchranári z celého sveta (FOTO)

9. Internet zaplavila nová výzva, pridávajú sa k nej policajti, hasiči, záchranári z celého sveta (FOTO)

Na sociálnych sieťach sa šíri nové šialenstvo, výzva #Tetrischallenge, ku ktorej sa pridávajú policajti, záchranári a ďalšie bezpečnostné zložky, ktoré zverejňujú fotky svojich áut a ich obsahu.

Pripravuje sa televízny seriál Pán prsteňov, na Novom Zélande sa už tešia (VIDEO)

10. Pripravuje sa televízny seriál Pán prsteňov, na Novom Zélande sa už tešia (VIDEO)

Televízny seriál na motívy románu Pán prsteňov britského spisovateľa J.R.R. Tolkiena sa bude natáčať na Novom Zélande, kde vznikla aj rovnomenná úspešná filmová trilógia režiséra Petra Jacksona.

Najčítanejšie