Ako naladiť TV Fooor

Ako naladiť TV Fooor

Pozrite si, ako si môžte u jednotlivých operátorov naladiť novú zábavnú televíziu zo skupiny Markíza-Slovakia.

 

 

 

Nová televízia spustila vysielanie podvečer 25. februára, je možné ju naladiť na satelitných platformách, káblovej i IPTV televízii. Tu je prehľad:

UPC

TV Fooor bude od pondelka zaradený do ponuky balíčka UPC DIGITAL Entry (a tým automaticky aj v balíčku Basic a Exclusive) na kanálovej pozícii č. 11.

Skylink

Stanica FOOOR je dostupná všetkým užívateľom Skylink a CS Link s nasledovnými parametrami: Satelit Astra 3B / 23,5° E / polarizácia lineárna, vertikálna / 11 895 MHz / QPSK / 27,5 Msym/s. Zákazníci sa môžu informovať na zákazníckej linke na tel. č. 02/20 250 241 - v pracovné dni od 7.00 h do 19.00 h.

Satro

Zákazníci služby SATROdigital nájdu túto celoplošnú stanicu aj bez preladenia digitálnych prijímačov a to na pozícii 27. Po znovunaladení digitálnych prijímačov sa aktualizuje aj názov tejto pozície na „FOOOR". Stanica FOOOR bude prístupná všetkým zákazníkom služby SATROdigital v ponuke MINI/MINI HD. Zákazníci služby SATROanalog KDS v Nitre, v Galante, na Myjave, v Brezovej pod Bradlom a v Topoľčanoch nájdu bližšie informácie o naladení stanice FOOOR na stránke poskytovateľa www.satro.sk.

Telekom

Televízia FOOOR bude v platforme Magio TV v základnej ponuke Start a bude dostupná od 22. 2. 2013 v priebehu doobedia. Nie je potrebný žiadny úkon zo strany diváka. V prípade, že by sa stanica FOOOR nezobrazovala, odporúčame reštartovat Magio Box. Zákazníci spoločnosti Telekom nájdu bližšie informácie o naladení FOOOR už onedlho na stránke poskytovateľa www.telekom.sk, prípadne sa môžu informovať na zákazníckej linke na tel. č. 0800 123 456 - v pracovné dni od 8.00 h do 21.00 h.

Magio SAT 

Rokovania medzi zástupcami Markízy a Telekomu prebehli len dnes. „TV Fooor zaradíme do vysielania v priebehu 26. februára. Bude to zaradené v balíčku Start, na pozícii číslo 14 a spustenie je plánované v priebehu dňa," povedal Palovský z Telekomu.

Orange

Doplnenie stanice FOOOR bude automatické a zákazník nemusí urobiť žiadny krok. Viac informácií nájdete na stránke poskytovateľa www.orange.sk, prípadne sa môžu informovať na univerzálnej zákazníckej linke na tel. č. 0905 905 905.

Martico

Zákazníci so službami digitálnej televízie od spoločnosti MARTICO, s.r.o. nájdu novú stanicu FOOOR v základnej ponuke na frekvencii 442 MHz. Bližšie informácie o naladení stanice FOOOR nájdu zákazníci na stránke poskytovateľa www.martico.sk, prípadne sa môžu informovať v zákazníckom stredisku káblovej televízie na tel. č. 043/428 83 13.

Slovanet

IPTV bude nový program zaradený na 6 pozíciu. Doplnenie stanice FOOOR bude automatické a zákazník nemusí urobiť žiadny krok. Viac informácií nájdete už onedlho na stránke poskytovateľa www.slovanet.sk, prípadne sa môžu informovať na zákazníckej linke na tel. č. 02/208 28 208.

SWAN

Zákazníkom služby MAX multimedia pribudla FOOOR v kanálovom rastri 25. 2. 2013. Stanicu nájdu na poslednej programovej pozícii. Zmena sa prejaví automaticky po reštarte set-top-boxu. Viac informácií nájdu zákazníci na stránke poskytovateľa www.max.sk, prípadne sa môžu informovať na zákazníckej infolinke na tel. č. 0650 123 456.

Zákazníci ostatných TV operátorov nájdu návod na naladenie stanice FOOOR na internetových stránkach poskytovateľov alebo na ich zákazníckych miestach.

TV Fooor odštartovala dnes, tu sú podrobnosti o programovej ponuke na najbližšie dni.

Všetko o TV Fooor na Omédiách.com.