Ako naladiť TV Fooor

Ako naladiť TV Fooor

23.02.2013 10:37 | TV | mk

Pozrite si, ako si môžte u jednotlivých operátorov naladiť novú zábavnú televíziu zo skupiny Markíza-Slovakia.

 

 

 

Nová televízia spustila vysielanie podvečer 25. februára, je možné ju naladiť na satelitných platformách, káblovej i IPTV televízii. Tu je prehľad:

UPC

TV Fooor bude od pondelka zaradený do ponuky balíčka UPC DIGITAL Entry (a tým automaticky aj v balíčku Basic a Exclusive) na kanálovej pozícii č. 11.

Skylink

Stanica FOOOR je dostupná všetkým užívateľom Skylink a CS Link s nasledovnými parametrami: Satelit Astra 3B / 23,5° E / polarizácia lineárna, vertikálna / 11 895 MHz / QPSK / 27,5 Msym/s. Zákazníci sa môžu informovať na zákazníckej linke na tel. č. 02/20 250 241 - v pracovné dni od 7.00 h do 19.00 h.

Satro

Zákazníci služby SATROdigital nájdu túto celoplošnú stanicu aj bez preladenia digitálnych prijímačov a to na pozícii 27. Po znovunaladení digitálnych prijímačov sa aktualizuje aj názov tejto pozície na „FOOOR". Stanica FOOOR bude prístupná všetkým zákazníkom služby SATROdigital v ponuke MINI/MINI HD. Zákazníci služby SATROanalog KDS v Nitre, v Galante, na Myjave, v Brezovej pod Bradlom a v Topoľčanoch nájdu bližšie informácie o naladení stanice FOOOR na stránke poskytovateľa www.satro.sk.

Telekom

Televízia FOOOR bude v platforme Magio TV v základnej ponuke Start a bude dostupná od 22. 2. 2013 v priebehu doobedia. Nie je potrebný žiadny úkon zo strany diváka. V prípade, že by sa stanica FOOOR nezobrazovala, odporúčame reštartovat Magio Box. Zákazníci spoločnosti Telekom nájdu bližšie informácie o naladení FOOOR už onedlho na stránke poskytovateľa www.telekom.sk, prípadne sa môžu informovať na zákazníckej linke na tel. č. 0800 123 456 - v pracovné dni od 8.00 h do 21.00 h.

Magio SAT 

Rokovania medzi zástupcami Markízy a Telekomu prebehli len dnes. „TV Fooor zaradíme do vysielania v priebehu 26. februára. Bude to zaradené v balíčku Start, na pozícii číslo 14 a spustenie je plánované v priebehu dňa," povedal Palovský z Telekomu.

Orange

Doplnenie stanice FOOOR bude automatické a zákazník nemusí urobiť žiadny krok. Viac informácií nájdete na stránke poskytovateľa www.orange.sk, prípadne sa môžu informovať na univerzálnej zákazníckej linke na tel. č. 0905 905 905.

Martico

Zákazníci so službami digitálnej televízie od spoločnosti MARTICO, s.r.o. nájdu novú stanicu FOOOR v základnej ponuke na frekvencii 442 MHz. Bližšie informácie o naladení stanice FOOOR nájdu zákazníci na stránke poskytovateľa www.martico.sk, prípadne sa môžu informovať v zákazníckom stredisku káblovej televízie na tel. č. 043/428 83 13.

Slovanet

IPTV bude nový program zaradený na 6 pozíciu. Doplnenie stanice FOOOR bude automatické a zákazník nemusí urobiť žiadny krok. Viac informácií nájdete už onedlho na stránke poskytovateľa www.slovanet.sk, prípadne sa môžu informovať na zákazníckej linke na tel. č. 02/208 28 208.

SWAN

Zákazníkom služby MAX multimedia pribudla FOOOR v kanálovom rastri 25. 2. 2013. Stanicu nájdu na poslednej programovej pozícii. Zmena sa prejaví automaticky po reštarte set-top-boxu. Viac informácií nájdu zákazníci na stránke poskytovateľa www.max.sk, prípadne sa môžu informovať na zákazníckej infolinke na tel. č. 0650 123 456.

Zákazníci ostatných TV operátorov nájdu návod na naladenie stanice FOOOR na internetových stránkach poskytovateľov alebo na ich zákazníckych miestach.

TV Fooor odštartovala dnes, tu sú podrobnosti o programovej ponuke na najbližšie dni.

Všetko o TV Fooor na Omédiách.com.

pošli na vybrali.sme.sk


Neonacistický web musí zaplatiť moslimskému komikovi 4,1 milióna dolárov za falošné správy

1. Neonacistický web musí zaplatiť moslimskému komikovi 4,1 milióna dolárov za falošné správy

Federálny sudca v USA minulý týždeň rozhodol, že neonacistická stránka The Daily Stormer a jej kontroverzný zakladateľ a editor Andrew Anglin musia zaplatiť 4,1 milióna dolárov moslimskému komikovi Deanovi Obeidallahovi za falošné správy.

Otvorená optická sieť, riešenie pre všetkých?

2. Otvorená optická sieť, riešenie pre všetkých?

V rozhovore Ing. Peter Bezák, riaditeľ prevádzky spoločnosti Towercom vysvetľuje, ako je možné nájsť riešenie pre optické pripojenie domácností aj v lokalitách, kde teraz o vysokorýchlostnom internete užívatelia iba snívajú.

Britská televízia si už neobjedná zábavnú reláciu, na ktorej by sa podieľali len mužskí autori

3. Britská televízia si už neobjedná zábavnú reláciu, na ktorej by sa podieľali len mužskí autori

 Britská televízia ITV už si u svojich scenáristov neobjedná žiadnu zábavnú reláciu, na ktorej by sa podieľali výhradne mužskí autori.

Film Amnestie pripomenie najväčšiu väzenskú vzburu v Československu (VIDEO)

4. Film Amnestie pripomenie najväčšiu väzenskú vzburu v Československu (VIDEO)

Najväčšiu vzburu vo väzenskej histórii bývalého Československa stvárni pripravovaný film Amnestie režiséra Jonáša Karáska.

V aplikácii O2 Extra výhody najazdili vodiči takmer milión kilometrov a dostali za odmenu 2000 GB dát

5. V aplikácii O2 Extra výhody najazdili vodiči takmer milión kilometrov a dostali za odmenu 2000 GB dát

Operátor O2 začiatkom apríla odštartoval v rámci svojej iniciatívy Dátuj zodpovedne kampaň Nebuď pirát, ktorej cieľom bolo upozorniť širokú verejnosť na nebezpečenstvo používania telefónov za volantom.

Cenu MTV za najlepší film získal film Avengers: Endgame (VIDEO)

6. Cenu MTV za najlepší film získal film Avengers: Endgame (VIDEO)

Hlavným víťazom tohtoročných filmových a televíznych cien stanice MTV sa stal superhrdinský epos Avengers: Endgame.

Redaktor Trendu je novým analytikom VÚB banky

7. Redaktor Trendu je novým analytikom VÚB banky

Redaktor Trendu nastúpil do VÚB banky, je novým členom analytického tímu banky.

NAKA robila domové prehliadky, ide o prípad sledovania novinárov (FOTO)

8. NAKA robila domové prehliadky, ide o prípad sledovania novinárov (FOTO)

Policajti NAKA dnes zasahovali v troch mestách. Zo zásahu zverejnili fotografie.

Slovensko má jedinečnú luxusnú knihu Harmónia veľkého sveta (VIDEO)

9. Slovensko má jedinečnú luxusnú knihu Harmónia veľkého sveta (VIDEO)

Pozrite si VIDEÁ, ako vyzerá jedna z najkrajších kníh 17.storočia, ktorá práve vyšla v exkluzívnom prevedení v slovenčine. Navyše vyšla ako moderné faksimile, čiže verná kópia originálu z roku 1661, doplnená o slovenský preklad latinského výkladu.

Vzniká nový film o Václavovi Havlovi, Olgu stvárni Anna Geislerová

10. Vzniká nový film o Václavovi Havlovi, Olgu stvárni Anna Geislerová

Na výročie okupácie Československa vojskami Varšavskej zmluvy sa začne natáčať film Havel.

 

Najčítanejšie