Ako naladiť TV Fooor

Ako naladiť TV Fooor

23.02.2013 10:37 | TV | mk

Pozrite si, ako si môžte u jednotlivých operátorov naladiť novú zábavnú televíziu zo skupiny Markíza-Slovakia.

 

 

 

Nová televízia spustila vysielanie podvečer 25. februára, je možné ju naladiť na satelitných platformách, káblovej i IPTV televízii. Tu je prehľad:

UPC

TV Fooor bude od pondelka zaradený do ponuky balíčka UPC DIGITAL Entry (a tým automaticky aj v balíčku Basic a Exclusive) na kanálovej pozícii č. 11.

Skylink

Stanica FOOOR je dostupná všetkým užívateľom Skylink a CS Link s nasledovnými parametrami: Satelit Astra 3B / 23,5° E / polarizácia lineárna, vertikálna / 11 895 MHz / QPSK / 27,5 Msym/s. Zákazníci sa môžu informovať na zákazníckej linke na tel. č. 02/20 250 241 - v pracovné dni od 7.00 h do 19.00 h.

Satro

Zákazníci služby SATROdigital nájdu túto celoplošnú stanicu aj bez preladenia digitálnych prijímačov a to na pozícii 27. Po znovunaladení digitálnych prijímačov sa aktualizuje aj názov tejto pozície na „FOOOR". Stanica FOOOR bude prístupná všetkým zákazníkom služby SATROdigital v ponuke MINI/MINI HD. Zákazníci služby SATROanalog KDS v Nitre, v Galante, na Myjave, v Brezovej pod Bradlom a v Topoľčanoch nájdu bližšie informácie o naladení stanice FOOOR na stránke poskytovateľa www.satro.sk.

Telekom

Televízia FOOOR bude v platforme Magio TV v základnej ponuke Start a bude dostupná od 22. 2. 2013 v priebehu doobedia. Nie je potrebný žiadny úkon zo strany diváka. V prípade, že by sa stanica FOOOR nezobrazovala, odporúčame reštartovat Magio Box. Zákazníci spoločnosti Telekom nájdu bližšie informácie o naladení FOOOR už onedlho na stránke poskytovateľa www.telekom.sk, prípadne sa môžu informovať na zákazníckej linke na tel. č. 0800 123 456 - v pracovné dni od 8.00 h do 21.00 h.

Magio SAT 

Rokovania medzi zástupcami Markízy a Telekomu prebehli len dnes. „TV Fooor zaradíme do vysielania v priebehu 26. februára. Bude to zaradené v balíčku Start, na pozícii číslo 14 a spustenie je plánované v priebehu dňa," povedal Palovský z Telekomu.

Orange

Doplnenie stanice FOOOR bude automatické a zákazník nemusí urobiť žiadny krok. Viac informácií nájdete na stránke poskytovateľa www.orange.sk, prípadne sa môžu informovať na univerzálnej zákazníckej linke na tel. č. 0905 905 905.

Martico

Zákazníci so službami digitálnej televízie od spoločnosti MARTICO, s.r.o. nájdu novú stanicu FOOOR v základnej ponuke na frekvencii 442 MHz. Bližšie informácie o naladení stanice FOOOR nájdu zákazníci na stránke poskytovateľa www.martico.sk, prípadne sa môžu informovať v zákazníckom stredisku káblovej televízie na tel. č. 043/428 83 13.

Slovanet

IPTV bude nový program zaradený na 6 pozíciu. Doplnenie stanice FOOOR bude automatické a zákazník nemusí urobiť žiadny krok. Viac informácií nájdete už onedlho na stránke poskytovateľa www.slovanet.sk, prípadne sa môžu informovať na zákazníckej linke na tel. č. 02/208 28 208.

SWAN

Zákazníkom služby MAX multimedia pribudla FOOOR v kanálovom rastri 25. 2. 2013. Stanicu nájdu na poslednej programovej pozícii. Zmena sa prejaví automaticky po reštarte set-top-boxu. Viac informácií nájdu zákazníci na stránke poskytovateľa www.max.sk, prípadne sa môžu informovať na zákazníckej infolinke na tel. č. 0650 123 456.

Zákazníci ostatných TV operátorov nájdu návod na naladenie stanice FOOOR na internetových stránkach poskytovateľov alebo na ich zákazníckych miestach.

TV Fooor odštartovala dnes, tu sú podrobnosti o programovej ponuke na najbližšie dni.

Všetko o TV Fooor na Omédiách.com.Microsoft chce nahradiť novinárov systémom umelej inteligencie

Microsoft chce nahradiť novinárov systémom umelej inteligencie

Americká technologická spoločnosť Microsoft chce nahradiť niekoľko desiatok novinárskych pozícií robotickým systémom umelej inteligencie.

Seriál No počkaj, zajac! pokračuje novými epizódami (VIDEO)

Seriál No počkaj, zajac! pokračuje novými epizódami (VIDEO)

Obľúbený, pôvodne sovietsky kreslený seriál pre deti No počkaj, zajac! sa rozšíri o ďalšie desiatky epizód. Premiéra prvej z nich bude v Rusku na prelome leta a jesene.

RTVS naživo odvysiela druhý pokus letu kozmickej lode do vesmíru (VIDEO)

RTVS naživo odvysiela druhý pokus letu kozmickej lode do vesmíru (VIDEO)

Let historicky prvej vesmírnej lode súkromnej výroby v stredu 27. mája pre nepriaznivé počasie nevyšiel. Druhý pokus je naplánovaný na dnes, sobotu 30. mája.

Nora Gubková bude vo vedení rozhlasového spravodajstva

Nora Gubková bude vo vedení rozhlasového spravodajstva

Bývalá dlhoročná hovorkyňa Nora Gubková len pred pár dňami nastúpila do RTVS ako editorka a už mieri medzi šéfov spravodajstva.

Rezník zosadil vedenie televízneho spravodajstva RTVS

Rezník zosadil vedenie televízneho spravodajstva RTVS

V RTVS v televíznej časti spravodajstva a publicistiky to posledné dni vrie. Medzi členmi vedenia spravodajstva sú nezhody. Až také, že ich riešila Rada RTVS.

Abstinujúci gambler prehovoril o svojej závislosti

Abstinujúci gambler prehovoril o svojej závislosti

„Nevenujem majiteľom ani prevádzkovateľom stávkových kancelárií.“ Píše v úvode knihy Gambler samotný autor. Aj on

Markíza bude mať špeciálny večer - Spolu pre Slovensko (VIDEO)

Markíza bude mať špeciálny večer - Spolu pre Slovensko (VIDEO)

Televízia Markíza odvysiela v nedeľu, 7. júna 2020, so začiatkom o 20:30 charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko. V spolupráci so Slovenskou sporiteľňou prinesie na obrazovky program, v rámci ktorého sa známe osobnosti predstavia spoločne s hrdinami z prvej línie v boji s COVID-19.

Moderátorka BBC skončila potom, čo premiéra kritizovala za poradcu

Moderátorka BBC skončila potom, čo premiéra kritizovala za poradcu

Moderátorka britskej vysielacej spoločnosti BBC dočasne skončila s účinkovaním vo svojej relácii potom, čo sa kriticky vyjadrila k súčasnej afére premiérovho poradcu Dominika Cummingsa.

Riaditeľ ČT: Časti poslancov vyhovuje stupňujúci sa tlak na ČT

Riaditeľ ČT: Časti poslancov vyhovuje stupňujúci sa tlak na ČT

 

Generálního ředitele České televize (ČT) Petra Dvořáka výsledek dnešní volby do Rady ČT nepřekvapil. Část poslanců se podle něj dlouhodobě netají tím, že jim vyhovuje, když se tlak na ČT a její nezávislost stupňuje. Dvořák to uvedl ve stanovisku zveřejněném na twitteru České televize. Sněmovna zvolila do Rady ČT ekonomku Hanu Lipovskou, novináře Pavla Matochu a moderátora Lubomíra Veselého známého pod jménem Luboš Xaver Veselý.

"Výsledek volby pro mě není překvapivý. Část poslanců se dlouhodobě netají tím, že jí vyhovuje stav, kdy se tlak na Českou televizi a její nezávislost stupňuje, k čemuž má možná směřovat i personální obměna Rady ČT," uvedl Dvořák.

O této skutečnosti podle něj svědčil nedávný dopis předsedy sněmovního volebního výboru Stanislava Berkovce (ANO) o kandidátech do rady. Berkovec v e-mailu u kandidátů například analyzoval, zda případné zvolení vzbudí protesty médií a zda by mohli v radě zastupovat zájmy generálního ředitele.

"Nemohu tak nyní jako ředitel televize, kterou Rada ČT kontroluje, vyslovit nic jiného než víru v to, že přístup všech jejích členů k České televizi bude konstruktivní, objektivní a bude respektovat zákon a Kodex ČT," dodal Dvořák.

Většina opozice výsledek volby kritizuje. ODS jej považuje za ohrožení svobody a nezávislosti fungování veřejnoprávního média. Podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše je volba výsledkem nedůstojného politického handlu. Místopředseda hnutí STAN Petr Gazdík považuje volbu za alarmující a za ohrožení nezávislosti jednoho ze stěžejních pilířů demokracie. TOP 09 hovořila o černém dni pro svobodu českého mediálního prostředí a ČT jako takovou. Rozčarování dal najevo i poslanec koaliční ČSSD Roman Sklenák.

Rada ČT je orgán, jehož prostřednictvím veřejnost uplatňuje své právo kontroly tohoto veřejnoprávního média. Do působnosti rady náleží například jmenování a odvolání generálního ředitele a schvalování rozpočtu.

Online účet zadarmo cez Georgea propaguje známy herec (VIDEO)

Online účet zadarmo cez Georgea propaguje známy herec (VIDEO)

Slovenská sporiteľňa prichádza s novou kampaň, ktorou tvárou je herec Marián Mitáš.

Najčítanejšie