Sagan propaguje Pomádou e-shop, s ním nenápadne aj web Markízy, JOJ a ďalšie médiá Reprofoto youtube P.S.

Sagan propaguje Pomádou e-shop, s ním nenápadne aj web Markízy, JOJ a ďalšie médiá

01.01.2016 21:12 | Blog | Miroslava Kernová

Málo známy e-shop môže byť spokojný, ich reklama sa dostala na najčítanejšie spravodajské weby na Slovensku.

 

 

Trojminutové video, v ktorom tancuje Peter Sagan so svojou manželkou Katarínou na hudbu z muzikálu Pomáda, bolo dnes jednou z hlavných správ mnohých bulvárnych ale aj serióznejších médií.

Katarína v zlej parochni a Peter Sagan nahodený ako Travolta - v čiernom tričku, obtiahnutých nohaviciach a v bielych ponožkách.

Mnohým médiám stačí, že sa niekde objaví Sagan a sú slepé o to viac, keď je 1. január a niet čím zaplniť spravodajský servis. To je aj prípad článkov o tanečnom videu Saganovcov.

Nie veľmi vydarený trojminútový spot cyklistu s manželkou je totiž firemnou novoročenkou spoločnosti Sunroot z Dolného Kubína, ktorá patrí manželke Sagana a jej príbuzným. Názov firmy je v názve videa a novoročné blahoželanie spoločnosti je na konci tanečnej kreácie Saganovcov.

Sagan je už dlhšie tvárou značky Sunroot, ktorá predáva výrobky z rastliny Topinambur.

Foto: sun-root.com

Scénka ako vystrihntá zo stužkovej je tak vtipným úletom cyklistu, ktorá potešila fanúšikov, no zlyhaním Pravdy, spravodajského webu Markízy, televízie JOJ, agentúry SITA a ďalších médií, ktoré nabehli na kampaň e-shopu jeho manželky a dostali novoročenku jej firmy ako skrytú reklamu na titulky svojich webov. "Toto video musíte vidieť! Saganove pohyby vás dostanú," píše web Markízy. Herecké sklony Sagana aj s videom chváli aj web denník Sme v správe agentúry SITA ale aj web TA3. "Skvelé, skvelé, skvelé! Saganovci natočili vlastnú Pomádu. Pozrite si ju," píše Pravda. Podobný článok je aj na webe noviny.sk a aktuálne.sk

To, že Sagan s Pomádou promuje podnikateľské plány svojej manželky, si všimla len Pluska.sk. „Na oplátku Peter podporuje Katkine podnikateľské plány a stal sa tvárou výživových doplnkov z topinamburu," napísala Pluska.sk k videu.

Touto novoročenskou pozdravila svojich zákazníkov na Facebooku okrem Sagana aj firma Sunroot:

pošli na vybrali.sme.sk


Polícia upozorňuje na výhražné správy na facebooku s výzvou platiť

1. Polícia upozorňuje na výhražné správy na facebooku s výzvou platiť

Polícia dnes upozornila, že niektorým užívateľom facebooku prišla správa, ktorej autor sa vyhráža, že sa dostal na ich účtu na facebooku, vie si stiahnuť celý obsah a žiada 100 €, ak ich dostane, ich účet nechá tak.

Zmizol poľský milionár a filmový producent

2. Zmizol poľský milionár a filmový producent

Poľskí policajti, hasiči, pohraničníci a záchranári na severovýchode Poľska druhý deň pátrajú po milionárovi a filmovom producentovi Piotrovi Wozniak-Starakovi, ktorý zmizol na Mazurských jazerách.

Prokurátori vyzvali verejných činiteľov, ktorí s Kočnerom páchali trestnú činnosť, aby sa prihlásili (VIDEO)

3. Prokurátori vyzvali verejných činiteľov, ktorí s Kočnerom páchali trestnú činnosť, aby sa prihlásili (VIDEO)

Pri vyšetrovaní prípadu vraždy Jána Kuciaka boli získané poznatky o trestnej činnosti predstaviteľov štátnych orgánov, oznámili dnes prokurátori špeciálnej prokuratúry na tlačovej besede.

Ako zabezpečiť svoju domácnosť počas dovolenky?

4. Ako zabezpečiť svoju domácnosť počas dovolenky?

Nezáleží na tom, či prázdninové mesiace strávite v Tatrách, pri jadranskom pobreží alebo kdekoľvek inde. Kým budete mimo domu, treba sa postarať o to, aby vaša obývačka zostala bez neželaných návštev.

Čína vedie informačnú vojnu proti hongkonským demonštrantom

5. Čína vedie informačnú vojnu proti hongkonským demonštrantom

Čínske štátne médiá sa stali nástrojom informačnej vojny Pekingu proti demonštrantom, ktorí sa od júna búria proti pomerom v Hongkongu. Obhajujú kroky tamojšej polície a manipulatívnym spravodajstvom zhadzujú účastníkov protestov, z ktorých zosnovania vinia Západ. V čínskom podaní sú aktuálne udalosti dielom malej skupiny násilníkov, ktorá bez podpory ľudu usiluje o nezávislosť Hongkongu a rozvracia Čínu, píše denník The New York Times.

DIGI prináša najlepší svetový program

6. DIGI prináša najlepší svetový program

DIGI SLOVAKIA si so štartom svetových futbalových líg pripravila pre svojich zákazníkov zaujímavú jesennú kampaň. Na štyroch kanáloch DIGI SPORT a novom programe PREMIER SPORT čaká na divákov to najlepšie zo svetového futbalu. Zákazníci si môžu vychutnať až 11 športových HD kanálov a k tomu 54 rodinných programov už v základnom balíku za stále nezmenených 9,60 € mesačne. Jesennú kampaň DIGI spúšťa od 15. augusta 2019.

Facebook nechal prepisovať hlasové správy svojich užívateľov

7. Facebook nechal prepisovať hlasové správy svojich užívateľov

Spoločnosť Facebook platila stovky externých spolupracovníkov, aby pre ňu prepisovali hlasové správy užívateľov jednej z jej aplikácií.

Terčom kybernetického útoku sa stali novinári aj aktivisti, ktorí informujú o Rusku

8. Terčom kybernetického útoku sa stali novinári aj aktivisti, ktorí informujú o Rusku

Tri desiatky expertov na Rusko v Európe a USA, medzi nimi pracovníci mimovládnych organizácií, akademici, novinári a politickí aktivisti, sa stali obeťou dômyselného kybernetického útoku, oznámil v sobotu investigatívny server Bellingcat.

Británia zakázala reklamy so stereotypným pohľadom na mužov a ženy (VIDEO)

9. Británia zakázala reklamy so stereotypným pohľadom na mužov a ženy (VIDEO)

 V Británii prvýkrát zakázali dve reklamy na základe nového pravidla, ktoré nedovoľuje pri propagácii výrobkov prisudzovať mužom a ženám stereotypné role. Podľa regulačného úradu, ktorý v krajine na reklamy dohliada (ASA), sa nenáležité klišé objavilo v reklame amerického výrobcu potravín Mondelez a automobilky Volkswagen.

Bývalý šéfredaktor aj zástupca šéfredaktora Trendu chystajú nový ekonomický projekt

10. Bývalý šéfredaktor aj zástupca šéfredaktora Trendu chystajú nový ekonomický projekt

Odídenci z Trendu pripravujú ďalší nový ekonomický projekt.

Najčítanejšie