Telekom prichádza s novými T paušálmi - s T Nekonečno a ďalšími Reprofoto Telekom

Telekom prichádza s novými T paušálmi - s T Nekonečno a ďalšími

28.04.2020 20:34 | Internet | mk

Oveľa viac dát, flexibilita pre zmeny počas viazanosti, digitálna správa cez Telekom aplikáciu a iné benefity, sľubuje spoločnosť Slovak Telekom s novou ponukou, ktorú predstavila spoločnosť novinárom dnes na online tlačovej besede. Slovak Telekom štartuje v pondelok 4. mája 2020 predaj nových T paušálov. Budú rozdelené do štyroch rodín: T Nekonečno, T Dáta, T Ideál a T Základ.  Po novom si môže zákazník paušál meniť počas viazanosti, ak bude potrebovať viac dát či objem volaní.

Nová ponuka Telekomu má podľa riaditeľa Telekomu pre Slovensko Dušana Švaleka tieto hlavné parametre. „Radikálne navyšujeme dáta, prichádzame s novým portfóliom T-biznis pre biznisových zákazníkov, prinášame viacero tarifov, aby si každý našiel čo potrebuje,“ povedal Švalek. Kľúčová je podľa jeho slov flexibilita, že zákazníci môžu využívať služby viac alebo menej.

Flexibilita aj počas viazanosti
T paušály sú odstupňované podľa mesačných poplatkov a zákazník môže prejsť na vyšší paušál kedykoľvek počas viazanosti. Ak bude zákazník potrebovať neskôr paušál znížiť, môže sa vrátiť aj na svoju pôvodnú úroveň.

Manažovanie paušálov v aplikácii
Nové T paušály si bude môcť zákazník manažovať v aplikácii Telekom. Tu uvidí prehľad paušálu a jeho spotrebu. Priamo v aplikácii si bude môcť aj meniť paušál, vidieť sumár objednávky či potvrdzovať ju. Zároveň Telekom ruší pre T paušály aktivačné a prolongačné poplatky.

Štruktúra nových T paušálov
Každá rodina T paušálov je určená pre inú cieľovú skupinu zákazníkov.
Najvyšší je paušál T Nekonečno je pre tých, ktorí chcú mať nielen nekonečné volania a správy, ale aj nekonečné dáta. T Nekonečno SD a HD obsahujú objem dát (20 či 50 GB) na prenos plnou rýchlosťou v sieti. Potom sa zákazníkovi spomalí rýchlosť na 3, resp. 10 Mbps do konca mesiaca.

SD rýchlosť 3 Mbps stačí na pohodlné sledovanie videa online v SD kvalite, prezerenie web stránok či surfovanie po sociálnych sieťach. HD rýchlosť 10 Mbps je vhodná pre sledovanie HD videí a aj rýchlejší download či upload dát.
T Nekonečno MAX nemá stanovený podobný limit na objem plnou rýchlosťou. Zákazník získa voľné minúty, SMS a MB do Zóny 2 v roamingu.

Telekom uvádza štyri varianty datových paušálov T Dáta - od 17 € mesačne. Každý paušál obsahuje 100 minút mesačne a vyšší objem dát. Najvyšší variant T Dáta 42 obsahuje nekonečné dáta – 25 GB pre prenos plnou rýchlosťou, potom využíva prenos s rýchlosťou 10 Mbps, ktorý postačí na sledovanie HD filmov.

Tradičná ponuka paušálov (ÁNO) budú mať pokračovateľa v podobe T Ideál. Obsahujú nekonečné volania a SMS a dátový balík. Dvojica najvyšších modelov má objemy 12 a 17 GB mesačne.

Pre najmenej náročných zákazníkov sú určené paušály T Základ. Táto trojica obsahuje 500 MB dát plus 100 až 200 minút mesačne.

T paušály v Magenta 1
Nové programy je možné vložiť do skupiny Magenta 1. Ak má zákazník aspoň 1 paušál a pevnú službu aspoň vo variante M), získa viac minút a viac dát za nezmenenú cenu, avizuje spoločnosť. Aj pri T paušáloch možno darovať Magenta 1 dáta ďalším členom Skupiny.

Pri T-Nekonečno paušáloch získajú zákazníci 10 až 20 GB Magenta 1 dát. Pri T Nekonečno SD a HD ich môžu využiť na darovanie alebo sami na prenos plnou rýchlosťou. Pri T-Nekonečno MAX je možné 20 GB darovať v skupine.

 

Pri T Dáta paušáloch získa zákazník 2x toľko minút a vyšší objem dát. Môže ich využiť pre seba alebo časť z nich (Magenta 1 dáta) darovať v skupine. Pri T Dáta 42 má zákazník ďalších 15 GB plnou rýchlosťou pre seba či darovanie blízkym v Skupine.

Pri T Ideál paušáloch získa zákazník ďalšie dáta. Pri vyšších variantoch sa dostáva celkovo na 8, 18 resp. 25 GB podľa programu.

Aj programy z rodiny T Základ majú benefity v Magenta 1: 2x toľko dát, 2x toľko minút i 2x toľko SMS (platí pre T Základ 14 a 17)

K dispozícii aj pre existujúcich zákazníkov

Na T paušály môžu prejsť aj súčasní zákazníci. Priamo v Telekom aplikácii si budú môcť vybrať z doterajšej ponuky alebo si zvoliť iný paušál v rovnakej alebo vyššej mesačnej výške poplatku.

Neminuté dáta sa prenášajú a ďalšie balíčky

Súčasťou nového portfólia T paušálov bude možnosť prenášať si neminuté dáta do ďalšieho mesiaca.
V novom portfóliu budú mať zákazníci možnosť dokúpiť si ďalšie dátové balíčky. Či už dva denné (1 GB za 1,5 €, resp. nekonečný za 3 €) a jeden mesačný (1 GB za 3 €, pričom dáta sa presúvajú do ďalšieho mesiaca).

Akciové telefóny k T paušálom

K T paušálom si môžu zákazníci kúpiť aj akciový telefón. Systém predaja bude rovnaký ako pri paušáloch Happy a ÁNO – cena telefónu bude rozložená na viaceré poplatky.   Hlavné Správy RTVS sa v čase krízy menia na teleshoping

Hlavné Správy RTVS sa v čase krízy menia na teleshoping

V čase, keď sa neustále zvyšujú počty nakazených na COVID-19, na Slovensku dochádza k odhaľovaniu korupcie za milióny, v putách končia sudcovia a ľudia veria stále viac konšpiráciám, v RTVS to vyzerá ako keby ich spravodajský tím sedel na inej planéte, niekde uprostred uhorkovej sezóny, všetci sú šťastní, zdraví, zamestnaní, v politike sa nič nedeje – jednoducho nie je čím zaplátať priestor vo večerných hlavných správach a tak sa vyrábajú trvalky - reportáže, ktorými sa pláta priestor.

Navaľného prepustili z nemocnice, zverejnil status o tom, čím prešiel a čo bude robiť (FOTO)

Navaľného prepustili z nemocnice, zverejnil status o tom, čím prešiel a čo bude robiť (FOTO)

Ruského opozičného politika Alexeja Navaľného prepustili v utorok z berlínskej nemocnice.

Aké to je byť nevidiacim a nakupovať, si vyskúšal youtuber Malý Mišo (VIDEO)

Aké to je byť nevidiacim a nakupovať, si vyskúšal youtuber Malý Mišo (VIDEO)

„Nákupný asistent“ je ucelený koncept spoločnosti BILLA, ktorý pomáha nevidiacim a slabozrakým ľuďom nakúpiť si pohodlne a bez stresu. Projekt funguje vo vybraných predajniach po celom Slovensku a v rámci verejnej zbierky „Biela pastelka 2020“ si ho vyskúšal aj youtuber Malý Mišo.

V Turecku vyšetrujú podozrivé úmrtie novinára českého pôvodu

V Turecku vyšetrujú podozrivé úmrtie novinára českého pôvodu

Turecká polícia vyšetruje úmrtie amerického novinára a filmára Andreho Vltcheka (57), ktorý zomrel v utorok ráno v Turecku počas cesty autom do Istanbulu.

Členka vedenia časopisu Charlie Hebdo musela kvôli hrozbám opustiť domov

Členka vedenia časopisu Charlie Hebdo musela kvôli hrozbám opustiť domov

Členka vedenia francúzskeho satirického časopisu Charlie Hebdo musela minulý týždeň opustiť svoj domov kvôli vyhrážkam, ktoré polícia považovala za závažné.

Michal Havran už nie je obvinený za článok: Pošlite Kuffu do cirkusu

Michal Havran už nie je obvinený za článok: Pošlite Kuffu do cirkusu

Publicista Michal Havran už nie je obvinený za článok s názvom Pošlite Kuffu do cirkusu, ktorý vyšiel v júni 2018 v denníku SME. Trestné oznámenie podala advokátska kancelária Jána Čarnogurského mladšieho.

Vydavateľ Respektu sľúbil novému nezávislému maďarskému webu 200.000 eur

Vydavateľ Respektu sľúbil novému nezávislému maďarskému webu 200.000 eur

České vydavateľstvo Economia sľúbilo vznikajúcemu nezávislému maďarskému spravodajskému webu Telex.hu dar vo výške 200.000 eur. Informovala o tom dnes agentúra Reuters.

Boris Kollár: Haščák mi dal veľmi peknú prednášku (VIDEO)

Boris Kollár: Haščák mi dal veľmi peknú prednášku (VIDEO)

Predseda Sme rodina Boris Kollár dnes zvolal tlačovú besedu, kde sa vyjadroval k piatkovému stretnutiu so spolumajiteľom Penty Jaroslavom Haščákom.

Televízne ceny Emmy sú rozdané. Medzi víťazmi je Watchmen či Succession (VIDEO)

Televízne ceny Emmy sú rozdané. Medzi víťazmi je Watchmen či Succession (VIDEO)

Tohtoročný 72. ročník amerických televíznych cien Emmy, ktorý sa kvôli pandémiu COVID-19 uskutočnil bez osobnej účasti divákov aj bez červeného koberca, ovládol americký seriál Watchmen (Strážcovia) s 11 výhrami, vrátane ceny za najlepšiu minisériu.

Zomrel autor knižnej predlohy Forresta Gumpa, bol aj novinárom (FOTO)

Zomrel autor knižnej predlohy Forresta Gumpa, bol aj novinárom (FOTO)

Vo veku 77 rokov zomrel americký spisovateľ Winston Groom, autor knižnej predlohy oceňovaného filmu Forrest Gump.

Najčítanejšie