O2 Dobré dáta: Rozdali sme vyše 362 000 GB dát, pokračujeme až do konca mája Foto: O2

O2 Dobré dáta: Rozdali sme vyše 362 000 GB dát, pokračujeme až do konca mája

20.05.2020 09:09 | Internet | PR

Operátor O2 od polovice apríla v kampani O2 Dobré dáta daruje 10 GB tým svojim zákazníkom, ktorí sa v mimoriadnej situácii správajú zodpovedne a zároveň splnia jednu alebo viac zo štyroch výziev.

 

Mesiac po spustení kampane operátor hodnotí kampaň ako veľmi úspešnú. „Do dnešného dňa sa do kampane O2 Dobré dáta zapojilo viac ako 30 000 unikátnych súťažiacich, pričom spolu splnili viac ako 36 200 výziev. Spoločne sme teda našich zákazníkov za zodpovedný prístup k zvládaniu situácie a za to, že ostávali doma, odmenili viac ako 362 000 GB dát,“ hovorí Lucia Petrášová, šéfka marketingovej komunikácie O2 Slovakia.

„Najpopulárnejšou bola pritom výzva Podporujeme umelcov, v ktorej ľudia počúvali hudbu od slovenských interpretov alebo sledovali online vysielanie divadelných predstavení. Túto výzvu splnilo viac ako 16 000 našich zákazníkov. Takmer 15 000 zákazníkov nám ukázalo, ako sa so svojimi deťmi či žiakmi učia doma a na diaľku, takmer 4500 ľudí potešilo svojich starých rodičov alebo blízkych telefonátom a vyše 1600 ľudí sme rozhýbali aj v pohodlí domova,“ uzatvára štatistiky Petrášová.

Vzhľadom na úspešnosť kampane sa O2 rozhodlo kampaň Dobré dáta predĺžiť do 31.5. 2020. Ich súčasťou bude zároveň aj ďalšia, v poradí piata výzva „Pomôž svojim starým rodičom s digitalizáciou“. 10 GB dát získajú najnovšie aj tí zákazníci O2, ktorí svojim starým rodičom alebo starším ľuďom vo svojom okolí pomôžu s nastavením digitálnych služieb O2. Viac info o podmienkach nájdete tu: dobredata.o2.sk

O2 chce v mimoriadnych časoch rozhýbať deti aj seniorov

V rámci výzvy „Poď sa hýbať“ O2 spoločne s O2 Športovou akadémiou Mateja Tótha inšpiruje deti aj seniorov k pohybu. Spolu doposiaľ 17 lekcií pod vedením tímu a trénerov akadémie zaznamenalo viac ako 210 000 videní. Deti si tak s rodičmi mohli hravo zacvičiť či už s pomôckami, ktoré má každý doma ako varecha, knihy, či hračky, ale aj s pomocou domácich miláčikov, či lego postavičiek. Jednotlivé lekcie nájdete tu: www.akademia.o2.sk/telesna-na-doma a až do konca mája sú trikrát týždenne dopĺňané o nové diely.
Okrem Telesnej na doma pre deti, O2 spolu s O2 ŠAMT inšpirovali k cvičeniu aj seniorov, a to prostredníctvom špeciálnych cvičení pod taktovkou Mateja Tótha a jeho otca – v rámci relácie Encyklopédia prevencie na Trojke, venovanej seniorom. Všetky časti je možné pozrieť si v archíve RTVS.

Podmienky zapojenia sa do O2 Dobrých dát

Fotky alebo videá o splnení jednotlivých výziev stačí nahrať na web www.dobredata.o2.sk. Po schválení obsahu získajú zákazníci kód, ktorý si následne aktivujú, pričom tí, ktorí zatiaľ zákazníkmi nie sú, sa môžu zapojiť po zaobstaraní si karty O2 Voľnosť.
Dáta môžu získať za splnenie každej z 5 výziev, a to aj opakovane, t.j. môžu získať maximálne 50 GB dát za mesiac. Výzvy sa môžu plniť a dáta aktivovať do 31.5. 2020.

O2 zároveň predĺžilo aj ďalšie svoje benefity v dobe koronavírusu až do 31.5.2020. Viac info nájdete na: www.o2.sk/ostandoma

Vizitka kampane:

Názov: Dobré dáta 2020
Creative & Strategy director: Peter Šurín
Copywriter: Slavomír Artim, Lenka Včelová
Art director: Maroš Morvajov
Social media manager: Martin Lomen 
Programator: Lubomír Lajos, Andrej Paulov, Patrik Eliáš
Account manager: Natália Blašková
Produkcia: Lukash
Režisér: Lukáš KodoňCNN Prima News nebude vysielať spravodajskú relaciu Hlavní Zprávy

CNN Prima News nebude vysielať spravodajskú relaciu Hlavní Zprávy

Televizní skupina Prima v příštích týdnech stáhne svou hlavní zpravodajskou relaci Hlavní zprávy ze CNN Prima News, dále ji bude vysílat už jen na stanici Prima.

Novou šéfkou tlačového oddelenia ministerstva kultúry je dlhoročná novinárka

Novou šéfkou tlačového oddelenia ministerstva kultúry je dlhoročná novinárka

Aj tlačové oddelenie ministerstva kultúry, na čele ktorého je nominantka OĽaNO Natália Milanová, prešlo po voľbách zmenou.

Znížená mobilita Slovákov vyplývajúca z opatrení v koronakríze sa naplno prejavila v polročných výsledkoch skupiny O2

Znížená mobilita Slovákov vyplývajúca z opatrení v koronakríze sa naplno prejavila v polročných výsledkoch skupiny O2

Počet zákazníkov operátora O2 dosiahol koncom júna už takmer 2,16 mil., čo je o 4% viac ako pred rokom. Výnosy skupiny O2 na Slovensku, ktorá zahŕňa aj výsledky spoločnosti O2 Business Services, dosiahli koncom júna 138 mil. eur, čo je medziročne menej o 6%. Do polročných výnosov sa tak naplno premietla už aj situácia spojená so šírením koronavírusu na Slovensku a štátnych opatrení k jeho zamedzeniu, ako aj tretinový pokles ceny prepojovacích poplatkov. Zisk skupiny O2 pred úrokmi a zdanením (EBITDA) medziročne stúpol o necelé 2% na 58 mil. eur.

Nova chystá nové díly Špecialistov aj svadobný sociálny experiment (VIDEO)

Nova chystá nové díly Špecialistov aj svadobný sociálny experiment (VIDEO)

Televize Nova chystá na podzim nové díly krimi seriálu Specialisté, na obrazovky se po několikaměsíční pauze způsobené koronavirem vrátí seriál Ulice.

Domáce spravodajstvo v RTVS bude riadiť bývalá hovorkyňa a redaktorka

Domáce spravodajstvo v RTVS bude riadiť bývalá hovorkyňa a redaktorka

Do vedenia televízneho spravodajstva prichádza Slávka Gáborová.

New York Times klesol zisk o 6%, tržby z digitálu prevýšili tlač

New York Times klesol zisk o 6%, tržby z digitálu prevýšili tlač

Americkému vydavateľovi novín The New York Times (NYT) klesol v druhom štvrťroku čistý zisk o šesť percent na 23,7 milióna dolárov. Tržby digitálnej divízie prvýkrát prevýšili tržby z tlačenej verzie novín. Celkové tržby sa síce znížili, ale prekonali odhady analytikov.

Zbierka na pomoc obyvateľstvu Libanonu po tragickom výbuchu v Bejrúte

Zbierka na pomoc obyvateľstvu Libanonu po tragickom výbuchu v Bejrúte

Platforma Ambrela, združujúca 27 humanitárnych a rozvojových organizácií na Slovensku, prináša zoznam verejných zbierok svojich členov na podporu obyvateľstva Libanonu po utorkovej masívnej explózii v Bejrúte. Do zdieľania výzvy či priamej finančnej pomoci sa môže zapojiť každý z nás.

EÚ podporí projekty v oblasti kybernetickej bezpečnosti

EÚ podporí projekty v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Na poslednom samite európskych lídrov sa riešila aj oblasť kybernetickej bezpečnosti, ktorej Európska únia prikladá obrovszvýšený záujem.

Na NBÚ vzniklo pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie

Na NBÚ vzniklo pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie

Národný bezpečnostný úrad zriadil začiatkom júla tzv. Pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie (PHHD). Po ministerstve zahraničných vecí ide o druhú štátnu inštitúciu, ktorá sa chystá systematicky sledovať, vyhodnocovať, analyzovať a reagovať na informačné operácie zamerané na šírenie potenciálne škodlivých informácií.

Facebook spúšťa Reels, zdieľanie videí podobné TikToku

Facebook spúšťa Reels, zdieľanie videí podobné TikToku

Spoločnosť Facebook spúšťa v Spojených štátoch a desiatkach ďalších krajín službu na zdieľanie krátkych videí. Nová služba s označením Reels je obdobou čínskej aplikácie TikTok, ktorej teraz napríklad v USA hrozí zákaz.

Najčítanejšie