O2 Dobré dáta: Rozdali sme vyše 362 000 GB dát, pokračujeme až do konca mája Foto: O2

O2 Dobré dáta: Rozdali sme vyše 362 000 GB dát, pokračujeme až do konca mája

20.05.2020 09:09 | Internet | PR

Operátor O2 od polovice apríla v kampani O2 Dobré dáta daruje 10 GB tým svojim zákazníkom, ktorí sa v mimoriadnej situácii správajú zodpovedne a zároveň splnia jednu alebo viac zo štyroch výziev.

 

Mesiac po spustení kampane operátor hodnotí kampaň ako veľmi úspešnú. „Do dnešného dňa sa do kampane O2 Dobré dáta zapojilo viac ako 30 000 unikátnych súťažiacich, pričom spolu splnili viac ako 36 200 výziev. Spoločne sme teda našich zákazníkov za zodpovedný prístup k zvládaniu situácie a za to, že ostávali doma, odmenili viac ako 362 000 GB dát,“ hovorí Lucia Petrášová, šéfka marketingovej komunikácie O2 Slovakia.

„Najpopulárnejšou bola pritom výzva Podporujeme umelcov, v ktorej ľudia počúvali hudbu od slovenských interpretov alebo sledovali online vysielanie divadelných predstavení. Túto výzvu splnilo viac ako 16 000 našich zákazníkov. Takmer 15 000 zákazníkov nám ukázalo, ako sa so svojimi deťmi či žiakmi učia doma a na diaľku, takmer 4500 ľudí potešilo svojich starých rodičov alebo blízkych telefonátom a vyše 1600 ľudí sme rozhýbali aj v pohodlí domova,“ uzatvára štatistiky Petrášová.

Vzhľadom na úspešnosť kampane sa O2 rozhodlo kampaň Dobré dáta predĺžiť do 31.5. 2020. Ich súčasťou bude zároveň aj ďalšia, v poradí piata výzva „Pomôž svojim starým rodičom s digitalizáciou“. 10 GB dát získajú najnovšie aj tí zákazníci O2, ktorí svojim starým rodičom alebo starším ľuďom vo svojom okolí pomôžu s nastavením digitálnych služieb O2. Viac info o podmienkach nájdete tu: dobredata.o2.sk

O2 chce v mimoriadnych časoch rozhýbať deti aj seniorov

V rámci výzvy „Poď sa hýbať“ O2 spoločne s O2 Športovou akadémiou Mateja Tótha inšpiruje deti aj seniorov k pohybu. Spolu doposiaľ 17 lekcií pod vedením tímu a trénerov akadémie zaznamenalo viac ako 210 000 videní. Deti si tak s rodičmi mohli hravo zacvičiť či už s pomôckami, ktoré má každý doma ako varecha, knihy, či hračky, ale aj s pomocou domácich miláčikov, či lego postavičiek. Jednotlivé lekcie nájdete tu: www.akademia.o2.sk/telesna-na-doma a až do konca mája sú trikrát týždenne dopĺňané o nové diely.
Okrem Telesnej na doma pre deti, O2 spolu s O2 ŠAMT inšpirovali k cvičeniu aj seniorov, a to prostredníctvom špeciálnych cvičení pod taktovkou Mateja Tótha a jeho otca – v rámci relácie Encyklopédia prevencie na Trojke, venovanej seniorom. Všetky časti je možné pozrieť si v archíve RTVS.

Podmienky zapojenia sa do O2 Dobrých dát

Fotky alebo videá o splnení jednotlivých výziev stačí nahrať na web www.dobredata.o2.sk. Po schválení obsahu získajú zákazníci kód, ktorý si následne aktivujú, pričom tí, ktorí zatiaľ zákazníkmi nie sú, sa môžu zapojiť po zaobstaraní si karty O2 Voľnosť.
Dáta môžu získať za splnenie každej z 5 výziev, a to aj opakovane, t.j. môžu získať maximálne 50 GB dát za mesiac. Výzvy sa môžu plniť a dáta aktivovať do 31.5. 2020.

O2 zároveň predĺžilo aj ďalšie svoje benefity v dobe koronavírusu až do 31.5.2020. Viac info nájdete na: www.o2.sk/ostandoma

Vizitka kampane:

Názov: Dobré dáta 2020
Creative & Strategy director: Peter Šurín
Copywriter: Slavomír Artim, Lenka Včelová
Art director: Maroš Morvajov
Social media manager: Martin Lomen 
Programator: Lubomír Lajos, Andrej Paulov, Patrik Eliáš
Account manager: Natália Blašková
Produkcia: Lukash
Režisér: Lukáš KodoňŠéfredaktorom Investigatívneho centra Jána Kuciaka sa stal Lukáš Diko

Šéfredaktorom Investigatívneho centra Jána Kuciaka sa stal Lukáš Diko

 Šéfredaktorom Investigatívneho centra Jána Kuciaka (ICJK) sa od 13. júla stal Lukáš Diko, ktorý prevzal vedenie redakcie občianskeho združenia.

Skúma mysle psychopatov. A má nový prípad

Skúma mysle psychopatov. A má nový prípad

Neurologička, staršia zvláštna agentka Sayer Altairová, skúma mysle psychopatov. Po strelnom zranení je konečne zase v teréne. Do služby ju povolali, keď agent FBI vo voľnom čase pri prechádzke so psom špeciálne vycvičeným na hľadanie mŕtvol spadol do jaskyne plnej ľudských kostí...

Trump potvrdil, že USA vykonali kybernetický útok proti ruskej dezinformačnej agentúre

Trump potvrdil, že USA vykonali kybernetický útok proti ruskej dezinformačnej agentúre

Americky prezident Donald Trump prvýkrát potvrdil, že Spojené štáty v roku 2018 vykonali kybernetický útok proti ruskej Agentúre pre výskum internetu (AII).

Za hackerstvo a za klamstvá o teroristoch hrozia mužovi štyri roky väzenia

Za hackerstvo a za klamstvá o teroristoch hrozia mužovi štyri roky väzenia

Muž čelí obžalobe zo šírenia poplašnej správy spočívajúcej v tom, že v Česku zaútočia teroristi.

Chcete si požičať kolobežku, bicykel alebo zavolať si taxík cez mobilnú aplikáciu? Tieto tipy pomôžu mať peniaze v bezpečí

Chcete si požičať kolobežku, bicykel alebo zavolať si taxík cez mobilnú aplikáciu? Tieto tipy pomôžu mať peniaze v bezpečí

Objednať si odvoz, prípadne požičať si bicykel alebo kolobežku je bežné v zahraničí, ako aj na Slovensku. Tieto nové formy prepravy využívame počas dňa, ale napríklad aj na dovolenke v cudzine.

Rektor navrhol, aby vysoké školy kúpili denník Lidové noviny

Rektor navrhol, aby vysoké školy kúpili denník Lidové noviny

Rektor Českého vysokého učení technického (ČVUT) v Praze Vojtěch Petráček navrhl, aby se vysoké školy složily a koupily Lidové noviny ze skupiny Mafra, která patří Agrofertu.

Kaczyński obvinil zahraničné médiá, že sa miešajú do volieb

Kaczyński obvinil zahraničné médiá, že sa miešajú do volieb

Šéf poľskej vládnej strany Právo a spravodlivosť (PiS) Jaroslaw Kaczyński obvinil zahraničné médiá z toho, že sa pred nadchádzajúcim druhým kolom hlasovania o budúcom poľskom prezidentovi miešajú do volieb.

Škoda Auto Slovensko má nového šéfa marketingu

Škoda Auto Slovensko má nového šéfa marketingu

Od júla 2020 nastáva zmena v top manažmente spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Domček deduška Večerníčka zrekonštruujú a premiestnia (VIDEO)

Domček deduška Večerníčka zrekonštruujú a premiestnia (VIDEO)

Očakávaná obnova a rekonštrukcia národnej kultúrnej pamiatky známeho domčeka deduška Večerníčka sa začala 6. júla 2020.

O2 poľudštilo svoju zákaznícku linku. Od prvého momentu sa s vami bude rozprávať zamestnanec linky a nie automat (VIDEO)

O2 poľudštilo svoju zákaznícku linku. Od prvého momentu sa s vami bude rozprávať zamestnanec linky a nie automat (VIDEO)

O2 sa rozhodlo radikálne zmeniť zážitok, s akým sa zákazník najčastejšie stretáva pri volaní na zákaznícke linky. Preto v týchto dňoch pristúpilo k vypnutiu prednahratých hlášok, ktoré slúžili na navigovanie zákazníka a prináša priame spojenie so zamestnancom zákazníckej linky  už od začiatku hovoru. Zákazník tak po novom nebude musieť počúvať vopred nahraté dlhé zoznamy možností ani zadávať žiadne čísla v menu, ale hneď po vytočení čísla 949 je privítaný a spojený s najbližším voľným asistentom.

Najčítanejšie