O2 Dobré dáta: Rozdali sme vyše 362 000 GB dát, pokračujeme až do konca mája Foto: O2

O2 Dobré dáta: Rozdali sme vyše 362 000 GB dát, pokračujeme až do konca mája

20.05.2020 09:09 | Internet |

Operátor O2 od polovice apríla v kampani O2 Dobré dáta daruje 10 GB tým svojim zákazníkom, ktorí sa v mimoriadnej situácii správajú zodpovedne a zároveň splnia jednu alebo viac zo štyroch výziev.

 

Mesiac po spustení kampane operátor hodnotí kampaň ako veľmi úspešnú. „Do dnešného dňa sa do kampane O2 Dobré dáta zapojilo viac ako 30 000 unikátnych súťažiacich, pričom spolu splnili viac ako 36 200 výziev. Spoločne sme teda našich zákazníkov za zodpovedný prístup k zvládaniu situácie a za to, že ostávali doma, odmenili viac ako 362 000 GB dát,“ hovorí Lucia Petrášová, šéfka marketingovej komunikácie O2 Slovakia.

„Najpopulárnejšou bola pritom výzva Podporujeme umelcov, v ktorej ľudia počúvali hudbu od slovenských interpretov alebo sledovali online vysielanie divadelných predstavení. Túto výzvu splnilo viac ako 16 000 našich zákazníkov. Takmer 15 000 zákazníkov nám ukázalo, ako sa so svojimi deťmi či žiakmi učia doma a na diaľku, takmer 4500 ľudí potešilo svojich starých rodičov alebo blízkych telefonátom a vyše 1600 ľudí sme rozhýbali aj v pohodlí domova,“ uzatvára štatistiky Petrášová.

Vzhľadom na úspešnosť kampane sa O2 rozhodlo kampaň Dobré dáta predĺžiť do 31.5. 2020. Ich súčasťou bude zároveň aj ďalšia, v poradí piata výzva „Pomôž svojim starým rodičom s digitalizáciou“. 10 GB dát získajú najnovšie aj tí zákazníci O2, ktorí svojim starým rodičom alebo starším ľuďom vo svojom okolí pomôžu s nastavením digitálnych služieb O2. Viac info o podmienkach nájdete tu: dobredata.o2.sk

O2 chce v mimoriadnych časoch rozhýbať deti aj seniorov

V rámci výzvy „Poď sa hýbať“ O2 spoločne s O2 Športovou akadémiou Mateja Tótha inšpiruje deti aj seniorov k pohybu. Spolu doposiaľ 17 lekcií pod vedením tímu a trénerov akadémie zaznamenalo viac ako 210 000 videní. Deti si tak s rodičmi mohli hravo zacvičiť či už s pomôckami, ktoré má každý doma ako varecha, knihy, či hračky, ale aj s pomocou domácich miláčikov, či lego postavičiek. Jednotlivé lekcie nájdete tu: www.akademia.o2.sk/telesna-na-doma a až do konca mája sú trikrát týždenne dopĺňané o nové diely.
Okrem Telesnej na doma pre deti, O2 spolu s O2 ŠAMT inšpirovali k cvičeniu aj seniorov, a to prostredníctvom špeciálnych cvičení pod taktovkou Mateja Tótha a jeho otca – v rámci relácie Encyklopédia prevencie na Trojke, venovanej seniorom. Všetky časti je možné pozrieť si v archíve RTVS.

Podmienky zapojenia sa do O2 Dobrých dát

Fotky alebo videá o splnení jednotlivých výziev stačí nahrať na web www.dobredata.o2.sk. Po schválení obsahu získajú zákazníci kód, ktorý si následne aktivujú, pričom tí, ktorí zatiaľ zákazníkmi nie sú, sa môžu zapojiť po zaobstaraní si karty O2 Voľnosť.
Dáta môžu získať za splnenie každej z 5 výziev, a to aj opakovane, t.j. môžu získať maximálne 50 GB dát za mesiac. Výzvy sa môžu plniť a dáta aktivovať do 31.5. 2020.

O2 zároveň predĺžilo aj ďalšie svoje benefity v dobe koronavírusu až do 31.5.2020. Viac info nájdete na: www.o2.sk/ostandoma

Vizitka kampane:

Názov: Dobré dáta 2020
Creative & Strategy director: Peter Šurín
Copywriter: Slavomír Artim, Lenka Včelová
Art director: Maroš Morvajov
Social media manager: Martin Lomen 
Programator: Lubomír Lajos, Andrej Paulov, Patrik Eliáš
Account manager: Natália Blašková
Produkcia: Lukash
Režisér: Lukáš KodoňOnline účet zadarmo cez Georgea propaguje známy herec (VIDEO)

Online účet zadarmo cez Georgea propaguje známy herec (VIDEO)

Slovenská sporiteľňa prichádza s novou kampaň, ktorou tvárou je herec Marián Mitáš.

4ka naďalej rozširuje svoje pokrytie, jej signál pribudol vo vyše troch desiatkach miest a obcí

4ka naďalej rozširuje svoje pokrytie, jej signál pribudol vo vyše troch desiatkach miest a obcí

Mobilný operátor 4ka má opäť dobré správy pre svojich klientov. V týchto týždňoch zvýšil svoje pokrytie na 80% populácie, pre ktorých je odteraz k dispozícii najmodernejšia LTE sieť.

RTVS odvysiela priamy prenos letu kozmickej lode do vesmíru (VIDEO)

RTVS odvysiela priamy prenos letu kozmickej lode do vesmíru (VIDEO)

Na stredu 27. mája je naplánovaný štart misie Demo-2 do vesmíru. Od roku 2011, čo bol ukončený program letu raketoplánov do vesmíru, je to prvýkrát čo poletí americká posádka do vesmíru z americkej pôdy na americkom zariadení, ale aj prvýkrát, čo ľudí do vesmíru dopraví súkromná spoločnosť.

Zuzana Čaputová bude večer na Markíze  (VIDEO)

Zuzana Čaputová bude večer na Markíze (VIDEO)

Televízia Markíza odvysiela dnes večer so začiatkom o 20:30 ďalšie vydanie spravodajského špeciálu Koronavírus: Mimoriadna relácia.

Ale bolo to na internete! Príručka na ochranu pred internetovými hoaxami a klamstvami

Ale bolo to na internete! Príručka na ochranu pred internetovými hoaxami a klamstvami

Vďaka internetu sú dnes informácie dostupné rýchlejšie, než kedykoľvek predtým. To je určite dobrá vec, no správ môže byť niekedy až priveľa.

Expres odvysiela Radio Rave - exkluzívny live set najúspešnejších svetových dídžejov

Expres odvysiela Radio Rave - exkluzívny live set najúspešnejších svetových dídžejov

Rádio Expres exkluzívne odvysiela najväčšiu európsku house párty Radio Rave s najúspešnejšími svetovými dídžejmi súčasnosti.

Bill Gates nepovedal, že vakcína COVID-19 môže zabiť takmer milión ľudí

Bill Gates nepovedal, že vakcína COVID-19 môže zabiť takmer milión ľudí

Jedným z hlavných terčov koronovírusových hoaxov je americký miliardár Bill Gates, ktorý sa rozhodol investovať milióny do boja s pandémiou.

Na trh prichádza nová služba HBO Max

Na trh prichádza nová služba HBO Max

Na rastúci trh sa streamovacími službami prichádza nový hráč - spoločnosť HBO Max. Od stredy ponúkne mediálny obsah firmy WarnerMedia, rovnako ako vlastné nové programy, ale aj staršie obľúbené seriály, napríklad South Park alebo Priatelia.

Ako stíhali najhľadanejšieho zločinca na svete

Ako stíhali najhľadanejšieho zločinca na svete

Dvaja agenti pridelení ku kolumbijsko-americkému pátraciemu oddielu Bloque de Búsqueda, ktorý mal za úlohu skoncovať s Escobarovou hrôzovládou.Steve Murphy a Javier F. Pena.

Facebook: Do desiatich rokov môže polovica zamestnancov pracovať doma

Facebook: Do desiatich rokov môže polovica zamestnancov pracovať doma

Americká internetová spoločnosť Facebook plánuje vplyvom pandémie viac využívať prácu z domova.

Najčítanejšie