Telekom inovuje ponuku pevného internetu pre biznis zákazníkov Ilustr. foto Telekom

Telekom inovuje ponuku pevného internetu pre biznis zákazníkov

28.07.2020 23:25 | Internet | PR

Po úspešnom štarte nových Biznis paušálov pre VSE a SME segmenty prichádza Telekom s ďalšou výraznou zmenou portfólia. Od 3. augusta 2020 uvádza nové programy pevného internetu Biznis NET pre firemných zákazníkov, ktoré ponúknu komfort prémiovej služby už v základnej cene.

 

Nové internetové programy fixnej siete Telekom sú šité na mieru potrebám firemných zákazníkov, ktorí hľadajú pre svoju firmu spoľahlivé a stabilné pripojenie na internet a budú odstupňované podľa možností technológií.

Komfort prémiovej služby

Každý biznis zákazník s novým programom Biznis NET získa od Telekomu osobného agenta T-Mastra, ktorý sa postará o všetky jeho produkty
a poskytne odborné poradenstvo i konzultácie telekomunikačných riešení. Tento koncept bol úspešne nasadený už pri Biznis paušáloch a Telekom ho rozšíri aj o produkty pevnej siete.

Súčasne v prípade technického problému zákazníci môžu využiť non-stop technickú podporu na čísle 0800 123 369.

Prémiový Wi-Fi router

K novým programom Biznis NET získajú biznis zákazníci prémiový Wi-Fi router. Jedným z nich bude model ADB SV4251, výkonnejší, rýchlejší a má lepšie pokrytie Wi-Fi signálom. Tento hi-end multifunkčný Wi-Fi router určený pre firemné použitie umožňuje aj prístup k pokročilým nastaveniam siete. Podporuje pripojenie cez Ethernet až do rýchlosti 1000 Mbps, duplexným VDSL až do rýchlosti 100/50 Mbps a v móde ADSL2+ do rýchlosti 24/1 Mbps. Zákazník má možnosť pripojiť 20 a viac zariadení bezdrôtovou technológiou Wi-Fi s rýchlosťou až 300 Mbps a 4 zariadenia pomocou Ethernet kábla s rýchlosťou až 1 Gbps. Podporuje tiež pripojenie až 4 telefónov.

Bezpečnosť biznisu na prvom mieste

Súčasťou služby Biznis NET je aj integrované bezpečnostné riešenie On-Net Security, ktoré chráni firemné dáta pred potenciálnymi hrozbami ešte skôr ako zasiahnu sieť. Riešenie poskytuje zvýšený stupeň ochrany pred internetovými hrozbami ako sú phishingové útoky, malvér či nebezpečné webové adresy.

Okrem toho môže zákazník získať náhradné pripojenie na internet v podobe neobmedzeného denného balíka mobilných dát, ktoré môže využiť v prípade výpadku fixného internetu. Firemní zákazníci sa tak môžu spoľahnúť, že neostanú bez internetového pripojenia.

Biznis OptikNET

Firemní zákazníci majú na výber Biznis NET podľa dostupnej technológie. Podľa dostupnosti je preferovaným programom internetového pripojenia pre firemných zákazníkov Biznis OptikNET, ktorý ponúka päť programov až do rýchlosti 1000 Mbps. Okrem toho Telekom pri programoch optického biznis internetu zvyšuje rýchlosti uploadu na dvojnásobok a po novom uplatňuje hodnoty download/upload v pomere 5:1.

Pri VDSL technológii Telekom ponúka programy Biznis KlasikNET a firemní zákazníci si môžu vybrať z piatich variantov až do 90 Mbps. Zároveň Telekom pristúpil k navýšeniu rýchlosti uploadu tam, kde to bolo technicky možné. Zákazníci majú v ponuke viac rýchlostných profilov vďaka prísnejšej a presnejšej metodike prideľovania prístupov. Takto môžu platiť za reálnejšie dosahované rýchlosti vo svojej lokalite.

Pri ADSL technológii ostávajú na výber tri programy s dostupnými rýchlosťami, ale aj pri nich Telekom ponúka prémiový router, osobnú starostlivosť, On-Net Security či non-stop technickú podporu.O aktivity TikToku sa zaujíma už aj Twitter

O aktivity TikToku sa zaujíma už aj Twitter

Americká internetová spoločnosť Twitter prejavila záujem o prevzatie aktivít čínskej aplikácie pre zdieľanie krátkych videí TikTok v Spojených štátoch.

CNN Prima News nebude vysielať spravodajskú relaciu Hlavní Zprávy

CNN Prima News nebude vysielať spravodajskú relaciu Hlavní Zprávy

Televizní skupina Prima v příštích týdnech stáhne svou hlavní zpravodajskou relaci Hlavní zprávy ze CNN Prima News, dále ji bude vysílat už jen na stanici Prima.

Novou šéfkou tlačového oddelenia ministerstva kultúry je dlhoročná novinárka

Novou šéfkou tlačového oddelenia ministerstva kultúry je dlhoročná novinárka

Aj tlačové oddelenie ministerstva kultúry, na čele ktorého je nominantka OĽaNO Natália Milanová, prešlo po voľbách zmenou.

Znížená mobilita Slovákov vyplývajúca z opatrení v koronakríze sa naplno prejavila v polročných výsledkoch skupiny O2

Znížená mobilita Slovákov vyplývajúca z opatrení v koronakríze sa naplno prejavila v polročných výsledkoch skupiny O2

Počet zákazníkov operátora O2 dosiahol koncom júna už takmer 2,16 mil., čo je o 4% viac ako pred rokom. Výnosy skupiny O2 na Slovensku, ktorá zahŕňa aj výsledky spoločnosti O2 Business Services, dosiahli koncom júna 138 mil. eur, čo je medziročne menej o 6%. Do polročných výnosov sa tak naplno premietla už aj situácia spojená so šírením koronavírusu na Slovensku a štátnych opatrení k jeho zamedzeniu, ako aj tretinový pokles ceny prepojovacích poplatkov. Zisk skupiny O2 pred úrokmi a zdanením (EBITDA) medziročne stúpol o necelé 2% na 58 mil. eur.

Nova chystá nové díly Špecialistov aj svadobný sociálny experiment (VIDEO)

Nova chystá nové díly Špecialistov aj svadobný sociálny experiment (VIDEO)

Televize Nova chystá na podzim nové díly krimi seriálu Specialisté, na obrazovky se po několikaměsíční pauze způsobené koronavirem vrátí seriál Ulice.

Domáce spravodajstvo v RTVS bude riadiť bývalá hovorkyňa a redaktorka

Domáce spravodajstvo v RTVS bude riadiť bývalá hovorkyňa a redaktorka

Do vedenia televízneho spravodajstva prichádza Slávka Gáborová.

New York Times klesol zisk o 6%, tržby z digitálu prevýšili tlač

New York Times klesol zisk o 6%, tržby z digitálu prevýšili tlač

Americkému vydavateľovi novín The New York Times (NYT) klesol v druhom štvrťroku čistý zisk o šesť percent na 23,7 milióna dolárov. Tržby digitálnej divízie prvýkrát prevýšili tržby z tlačenej verzie novín. Celkové tržby sa síce znížili, ale prekonali odhady analytikov.

Zbierka na pomoc obyvateľstvu Libanonu po tragickom výbuchu v Bejrúte

Zbierka na pomoc obyvateľstvu Libanonu po tragickom výbuchu v Bejrúte

Platforma Ambrela, združujúca 27 humanitárnych a rozvojových organizácií na Slovensku, prináša zoznam verejných zbierok svojich členov na podporu obyvateľstva Libanonu po utorkovej masívnej explózii v Bejrúte. Do zdieľania výzvy či priamej finančnej pomoci sa môže zapojiť každý z nás.

EÚ podporí projekty v oblasti kybernetickej bezpečnosti

EÚ podporí projekty v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Na poslednom samite európskych lídrov sa riešila aj oblasť kybernetickej bezpečnosti, ktorej Európska únia prikladá obrovszvýšený záujem.

Na NBÚ vzniklo pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie

Na NBÚ vzniklo pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie

Národný bezpečnostný úrad zriadil začiatkom júla tzv. Pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie (PHHD). Po ministerstve zahraničných vecí ide o druhú štátnu inštitúciu, ktorá sa chystá systematicky sledovať, vyhodnocovať, analyzovať a reagovať na informačné operácie zamerané na šírenie potenciálne škodlivých informácií.

Najčítanejšie