Telekom inovuje ponuku pevného internetu pre biznis zákazníkov Ilustr. foto Telekom

Telekom inovuje ponuku pevného internetu pre biznis zákazníkov

28.07.2020 23:25 | Internet | PR

Po úspešnom štarte nových Biznis paušálov pre VSE a SME segmenty prichádza Telekom s ďalšou výraznou zmenou portfólia. Od 3. augusta 2020 uvádza nové programy pevného internetu Biznis NET pre firemných zákazníkov, ktoré ponúknu komfort prémiovej služby už v základnej cene.

 

Nové internetové programy fixnej siete Telekom sú šité na mieru potrebám firemných zákazníkov, ktorí hľadajú pre svoju firmu spoľahlivé a stabilné pripojenie na internet a budú odstupňované podľa možností technológií.

Komfort prémiovej služby

Každý biznis zákazník s novým programom Biznis NET získa od Telekomu osobného agenta T-Mastra, ktorý sa postará o všetky jeho produkty
a poskytne odborné poradenstvo i konzultácie telekomunikačných riešení. Tento koncept bol úspešne nasadený už pri Biznis paušáloch a Telekom ho rozšíri aj o produkty pevnej siete.

Súčasne v prípade technického problému zákazníci môžu využiť non-stop technickú podporu na čísle 0800 123 369.

Prémiový Wi-Fi router

K novým programom Biznis NET získajú biznis zákazníci prémiový Wi-Fi router. Jedným z nich bude model ADB SV4251, výkonnejší, rýchlejší a má lepšie pokrytie Wi-Fi signálom. Tento hi-end multifunkčný Wi-Fi router určený pre firemné použitie umožňuje aj prístup k pokročilým nastaveniam siete. Podporuje pripojenie cez Ethernet až do rýchlosti 1000 Mbps, duplexným VDSL až do rýchlosti 100/50 Mbps a v móde ADSL2+ do rýchlosti 24/1 Mbps. Zákazník má možnosť pripojiť 20 a viac zariadení bezdrôtovou technológiou Wi-Fi s rýchlosťou až 300 Mbps a 4 zariadenia pomocou Ethernet kábla s rýchlosťou až 1 Gbps. Podporuje tiež pripojenie až 4 telefónov.

Bezpečnosť biznisu na prvom mieste

Súčasťou služby Biznis NET je aj integrované bezpečnostné riešenie On-Net Security, ktoré chráni firemné dáta pred potenciálnymi hrozbami ešte skôr ako zasiahnu sieť. Riešenie poskytuje zvýšený stupeň ochrany pred internetovými hrozbami ako sú phishingové útoky, malvér či nebezpečné webové adresy.

Okrem toho môže zákazník získať náhradné pripojenie na internet v podobe neobmedzeného denného balíka mobilných dát, ktoré môže využiť v prípade výpadku fixného internetu. Firemní zákazníci sa tak môžu spoľahnúť, že neostanú bez internetového pripojenia.

Biznis OptikNET

Firemní zákazníci majú na výber Biznis NET podľa dostupnej technológie. Podľa dostupnosti je preferovaným programom internetového pripojenia pre firemných zákazníkov Biznis OptikNET, ktorý ponúka päť programov až do rýchlosti 1000 Mbps. Okrem toho Telekom pri programoch optického biznis internetu zvyšuje rýchlosti uploadu na dvojnásobok a po novom uplatňuje hodnoty download/upload v pomere 5:1.

Pri VDSL technológii Telekom ponúka programy Biznis KlasikNET a firemní zákazníci si môžu vybrať z piatich variantov až do 90 Mbps. Zároveň Telekom pristúpil k navýšeniu rýchlosti uploadu tam, kde to bolo technicky možné. Zákazníci majú v ponuke viac rýchlostných profilov vďaka prísnejšej a presnejšej metodike prideľovania prístupov. Takto môžu platiť za reálnejšie dosahované rýchlosti vo svojej lokalite.

Pri ADSL technológii ostávajú na výber tri programy s dostupnými rýchlosťami, ale aj pri nich Telekom ponúka prémiový router, osobnú starostlivosť, On-Net Security či non-stop technickú podporu.Pekné pondelky pre všetkých. Nová kampaň upozorňuje na diskrimináciu v práci (VIDEO)

Pekné pondelky pre všetkých. Nová kampaň upozorňuje na diskrimináciu v práci (VIDEO)

Nie každý sa teší v pondelok do práce. Mnohých totiž práve v práci čaká diskriminácia pre ich rodinnú situáciu, sexuálnu orientáciu, zdravotné znevýhodnenie či etnický pôvod.

365.bank sa bude rozširovať

365.bank sa bude rozširovať

V druhom kvartáli budúceho roka pripravujeme viacero noviniek v digitále a dokonca nás po novom nájdete aj v offline svete, kde doplníme sieť kontaktných miest. Predstavíme svoj pohľad na fyzické bankovníctvo a jeho prienik s digitálom.

Vrah švédskej novinárky sa pokúsil o útek z väzenia, zaznamenali to na video

Vrah švédskej novinárky sa pokúsil o útek z väzenia, zaznamenali to na video

Dánsky konštruktér Peter Madsen, ktorý si odpykáva doživotie za vraždu švédskej novinárky Kim Wallovej, dnes utiekol z väzenia na predmestí Kodane.

Jozef Karika a jeho nový mysteriózny triler SMRŠŤ

Jozef Karika a jeho nový mysteriózny triler SMRŠŤ

„Najstrašidelnejšie sú pre mňa momenty, keď sa to v príbehu láme. Keď sa realita preklápa do niečoho sureálneho... Keď som do tej oblasti jazdil, ešte pred napísaním Smršti, tak sa mi diali divné veci.

Šéfredaktor Denníka N zverejnil ospravedlnenie prezidentke, premiérovi aj čitateľom

Šéfredaktor Denníka N zverejnil ospravedlnenie prezidentke, premiérovi aj čitateľom

Denník N a šéfredaktor Denníka N Matúš Kostolný zverejnili ospravedlnenie.

Čaputová a Matovič si cez facebook posielajú odkazy

Čaputová a Matovič si cez facebook posielajú odkazy

To, že vláda chce plošne testovať na koronavírus celú populáciu pomocou armády, sa prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá je veliteľkou Ozbrojených síl SR, dozvedela až z médií.

RTVS mení program, odvysiela mimoriadnu reláciu (VIDEO)

RTVS mení program, odvysiela mimoriadnu reláciu (VIDEO)

RTVS v súvislosti s aktuálnou pandemickou situáciou na Slovensku odvysiela dnes o 20.30 na Jednotke špeciálnu spravodajskú reláciu Druhá vlna venovanú zdravotníctvu.

Alarmujúci prieskum: Až 31% učiteľov II. stupňa ZŠ si myslí, že očkovanie proti korone je prípravou na čipovanie ľudí

Alarmujúci prieskum: Až 31% učiteľov II. stupňa ZŠ si myslí, že očkovanie proti korone je prípravou na čipovanie ľudí

Hoci odborníkmi overená očkovacia látka ešte nie je na trhu, hoaxoch o očkovaní, pôvode či existencii koronavírusu je neúrekom a to žiaľ, aj medzi ľuľmi, u ktorých sa predpokladá istá úroveň poznania a kritického myslenia.

Matovič reaguje na obvinenie asistenta Žigu: Je to sluha mafiána a nech si užíva tie mafiánske peniaze

Matovič reaguje na obvinenie asistenta Žigu: Je to sluha mafiána a nech si užíva tie mafiánske peniaze

Asistent poslanca Petra Žigu Maroš Stano napísal status, v ktorom kritizoval správanie premiéra v zákulisí diskusie na Markíze a obvinil ho z nevhodného správania. AKTUALIZÁCIA: V utorok na status reagoval premiér. Jeho reakciu prinášame pod článkom.

Dezinfo scéna zneužila fotku z protestov Za slušné Slovensko

Dezinfo scéna zneužila fotku z protestov Za slušné Slovensko

V sobotu bol v Bratislave nepovoleného protest, počas ktorého fanúšikovia Ultras Slovan a prívrženci Kotlebovcov pred Úradom vlády skandovali hanlivé heslá a vzduchom lietali dymovnice, kamene aj dlažobné kocky a zasahovali policajní ťažkoodenci.

Najčítanejšie