Fedor Flašík sa stal spolumajiteľom bulvárneho webu a chystá nové médium Reprofoto youtube Denník N

Fedor Flašík sa stal spolumajiteľom bulvárneho webu a chystá nové médium

24.08.2020 15:51 | Internet | mk

Bulvárny web hlavne.sk má nového spolumajiteľa. V spoločnosti STORYmedia, konateľa a spolumajiteľa Andreja Walnera nahradil človek známy z politických reklamných kampaní - Fedor Flašík.

„Vedel som, že pán Flašík má o to záujem, tak som ho oslovil,“ povedal pre Omediach.com Wallner, ktorý aktuálne pracuje na tlačovom oddelení ministerstva pôdohospodárstva.

Flašík to pre Omediach.com potvrdil, obaja odmietli konkretizovať podrobnosti transakcie.

Hlavne.sk je v porovnaní s inými bulvárnymi či spravodajskými projektami web s okrajovým zásahom. Podľa posledných dostupných dát z auditu návštevnosti AIMmonitoru z konca minulého roka, mal len necelý 37 tisíc reálnych užívateľov (RÚ) mesačne. Pre porovnanie - v tom čase mali cas.sk a pluska.sk každý viac ako 2 milióny RÚ.

Web hlavne.sk pôsobí nedôveryhodne. Nenašli sme na ňom informáciu, kto je jeho majiteľ, kto je autorom článkov, kde sídli redakcia. Jediný kontakt je všeobecný mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Web Hlavne.sk

Podľa Finstatu má vydavateľstvo 2 zamestnancov. Flašík vo vydavateľstve vlastní 30 percent, 70 percent česká spoločnosť Showpix.

Web hlavne.sk prevádzkuje spoločnosť STORYmedia, predtým to bola STARmedia, ktorá istý čas vydávala bulvárny časopis Story. V roku 2015 Flašík stál pri pokuse o reštart časopisu. V tom čase majiteľom vydavateľstva bola aj spoločnosť Branislava Záhradníka.

Podrobnosti: Šedou eminenciou vynoveného bulváru je Fedor Flašík

Flašík v roku 2015 napísal niekoľko úvodníkov, pomáhal s kampaňou a potom sa jeho meno z časopisu vytratilo.

Flašík má s vydavateľstvom veľké plány

Prečo bývalý majiteľ reklamnej agentúry vstúpil do vydavateľstva? „14. septembra idem do dôchodku. Mám v pláne vytvoriť veľkú platformu. Kto sa zaujíma o politiku, nájde tam politiku, kto o bulvár, nájde tam bulvár. Bude tam všetko - od politiky cez šport až po horoskopy. Žiaden smer však nebude dominantnejší ako tie ostatné,“ povedal Flašík pre Omediach.com. Zatiaľ nový projekt nemá meno a Flašík ešte nevie povedať, koľko bude mať ľudí a kto budú preňho pracovať. Prvé roky to bude financovať z vlastných zdrojov spolu s druhým majiteľom a verí, že projekt si časom na seba zarobí. Ráta s tým, že na web budú prispievať okrem členov internej redakcie, aj externisti. Súčasťou projektu budú aj komentáre či blogy. „Chcem vytvoriť platformu, kde si každý čitateľ vytvorí vlastný názor. Ak tam bude písať, Chmelár, nech tam je aj Banáš... Chcem urobiť obsahovo aj dizajnovo príjemný web pre čitateľov,“ dodal Flašík.

Fedor Flašík vo videu Denníka N z minulého roka o financovaní strany a o nejasnom výroku zo spisu Gorila:

Flašík v 90. rokoch riadil reklamnú agentúru Donar, pomáhal v kampani HZDS, agentúra mala lukratívne zákazky od štátnych bánk. Bol pri zrode Smeru, ktorému pomáhal s marketingom a reklamou. Stál za jeho kampaňou v roku 2002 s videom o majstrovi Poriadok. Viackrát sa uchádzal o post šéfa RTVS (STV).Do kín prichádza film krajina ve stínu (VIDEO)

Do kín prichádza film krajina ve stínu (VIDEO)

Čiernobiela snímka, nakrútená na klasický pás, zaznamenáva skutočný príbeh z obdobia 30. až 50. rokov minulého storočia. Je kronikou toho, ako sa pokojné medziľudské vzťahy v malej obci v pohraničí premenia, keď okolo prejde veľká história.

AFP: Piatkový útok v Paríži asi súvisel s karikatúrami Mohameda

AFP: Piatkový útok v Paríži asi súvisel s karikatúrami Mohameda

Piatkový útok v Paríži, pri ktorom útočník posekal dvoch ľudí neďaleko niekdajšieho sídla redakcie satirického časopisu Charlie Hebdo, mohol súvisieť s karikatúrami proroka Mohameda, ktoré predtým zverejnil Charlie Hebdo.

V Paríži došlo k útoku pri časopise Charlies Hebdo, prípad rieši protiteroristický úrad (VIDEO)

V Paríži došlo k útoku pri časopise Charlies Hebdo, prípad rieši protiteroristický úrad (VIDEO)

Muž a žena dnes boli zranení v Paríži pri útoku, ktorého vyšetrovanie prevzal protiteroristický úrad prokuratúry. Útočník vyzbrojený pravdepodobne sečnou alebo bodnou zbraňou oboch ľudí vážne zranil na ulici pred ich pracoviskom.

Signál 4ky sa opäť rozšíril do ďalších kútov Slovenska

Signál 4ky sa opäť rozšíril do ďalších kútov Slovenska

Signál najmladšieho operátora 4ka sa šíri aj z nových vysielačov, ktoré v ostatnom kvartáli pribudli v  mnohých mestách. Plný komfort modernej 4G siete je tak dostupný pre tisícky nových zákazníkov ako zo západného, tak aj stredného či východného Slovenska.

Našli nezvestného blogera, ktorý v januári zverejňoval kritické videá o novej nákaze vo Wu-chan (VIDEO)

Našli nezvestného blogera, ktorý v januári zverejňoval kritické videá o novej nákaze vo Wu-chan (VIDEO)

Po siedmich mesiacoch sa zrejme našiel čínsky právnik, aktivista a bloger Čchen Čchiou-š'. Nezvestný bol od chvíle, keď na prelome januára a februára kriticky informoval o situácii vo Wu-chan, ťažko zasiahnutom epidémiou choroby covid-19.

Začína nový seriál Pumpa s Heribanom a Kubovčíkom, bude aj o Smere či Matovičovi (VIDEO)

Začína nový seriál Pumpa s Heribanom a Kubovčíkom, bude aj o Smere či Matovičovi (VIDEO)

""Je úplne jedno, čo Matovič nosí, či nenosí… Keď dôjde sem, tak bude mať rúško! A keď nebude mať, tak mu na papulu natiahnem tie jeho tramky!“ hovorí herec Michal Kubovčík Danovi Heribanovi v novom komediálnom skeč seriáli Pumpa, ktorý prichádza na obrazovky Jednotky.

Česká miniseria o kyberšikane, ktorá sa vysiela aj na Slovensku, má nomináciu na Emmy (VIDEO)

Česká miniseria o kyberšikane, ktorá sa vysiela aj na Slovensku, má nomináciu na Emmy (VIDEO)

Český seriálový thriller #martyisdead, ktorý môžu vidieť aj slovenskí diváci na Mall.tv, dnes získal nomináciu na medzinárodnú televíznu cenu Emmy.

Fun rádio má novú moderátorku (FOTO)

Fun rádio má novú moderátorku (FOTO)

Do vysielania Fun rádia pribudol tento týždeň nový moderátorský hlas. Informuje rádio v tlačovej správe.

Séria Životy slávnych: aká bola Mona Lisa?

Séria Životy slávnych: aká bola Mona Lisa?

Séria Životy slávnych z vydavateľstva Slovenský spisovateľ pokračuje. Úžasná edícia, ktorá približuje osudy slávnych umelcov, ako boli Picasso (Žila som s Picassom), Dalí (Tajný život Salvadora Dalího), van Gogh (Smäd po živote), či životopis Grécky poklad od Irvinga Stona – príbeh priekopníka modernej archeológie Heinricha Schliemanna.

O2 spustila kampaň aj web pre nového digitálneho operátora Radosť (VIDEO)

O2 spustila kampaň aj web pre nového digitálneho operátora Radosť (VIDEO)

Spoločnosť O2 dnes sprístupnila web radost.digital aj s možnosťou objednávok novej služby Radosť, o ktorom informovala začiatkom septembra.

Najčítanejšie