Vianoce vo 4ke: Zľava na pevné aj mobilné služby a kopec zariadení

Vianoce vo 4ke: Zľava na pevné aj mobilné služby a kopec zariadení

Telekomunikačný operátor pripravil pre svojich zákazníkov viacero zaujímavých zliav na zariadenia k mobilným paušálom a na služby pevného optického internetu a 4KA TV na celom Slovensku. Vo vianočnej ponuke operátora je rekordný počet viac ako 50 zariadení, na ktoré je možné využiť cenové zvýhodnenie k paušálom SLOBODA od 3 až do 7 EUR mesačne, až do celkovej výšky 210 EUR z ceny zariadenia, ktorá sa odrátava z mesačnej platby za službu. Okrem širokej ponuky viac ako 50 mobilných telefónov, tabletov, smart hodiniek a notebookov, nájdete v ponuke po prvýkrát aj smart televízor SAMSUNG a pribudli aj najnovšie iPhony.

Vianočná zábava do obývačky

Pod značkou 4ka už zákazník dlhší čas nájde nielen mobilné služby, ale domáci internet a TV, pričom 4ka cez partnerské siete pokrýva optickým internetom viac ako milión domácností po celom Slovensku. Na predvianočný trh sa preto zamerala aj na domácu zábavu do obývačky. Domáci internet aj 4KA TV si vie zákazník zakúpiť u našich obchodných partnerov, vrátane všetkých pobočiek Slovenskej pošty.

Najlepšia kombinácia do obývačky – digitálna 4KA TV a Smart TV SAMSUNG

Absolútnou novinkou v ponuke je veľký 55 palcový 4K smart televízor SAMSUNG UE55CU7172UXXH technológiou obrazu Crystal UHD, ktorý si môže zákazník zakúpiť v e-shope k dátovým paušálom SLOBODA s Bonusom 7 EUR na telefón už za 282 EUR, rozdelených v 24 mesačných poplatkoch po 11,75 EUR. Televízor má plnú podporu aj pre televíznu aplikáciu 4KA TV.

Okrem toho ponúka 4ka aj zaujímavú zľavu na služby 4KA TV a domáceho optického internetu pre domácnosti vo výške 60 EUR, ktorá sa odrátava po 4 EUR z mesačnej platby za službu po dobu 15 mesiacov. Zároveň ako darček k televíznej službe 4KA TV získa zákazník prémiový balík HBO s televíznymi stanicami HBO, HBO2, HBO3 na mesiac zadarmo. Zákazník na 4KA TV môže sledovať až 120 staníc na 4 zariadeniach súčasne. Zvýhodnenú ponuku môžu zákazníci využiť do konca januára 2024.
Vo 4ke zákazníci tak môžu na Vianoce ušetriť pri kúpe zariadenia v kombinácii so službou pevnej siete – optického internetu či 4KA TV, spolu až do 270 EUR.

Herné kozly pre maximálnu zábavu

Pre dokonalú zábavu do obývačky ponúka 4ka hneď dve koncepčne odlišné herné konzoly. Prvou je klasická herná konzola Microsoft Xbox Series S a 512 Gb a ako druhú má 4ka v ponuke prenosnú hernú konzolu do ruky Nintendo Switch, ktorú si môžete vziať kamkoľvek. Obe konzoly sú dostupné k dátovým paušálom SLOBODA na e-shope 4ky s maximálnou zľavou už za 5,75 EUR mesačne na 24 mesiacov, teda za 138 EUR.

Notebooky a tablety pre každého

4ka zaradila do ponuky aj 3 modly notebookov Lenovo. Najlacnejším modelom je elegantný, tenký a ľahučký notebook Lenovo IdeaPad 3, už od 174 EUR, teda 7,25 EUR na 24 mesačných poplatkov s maximálnou zľavou 7 EUR mesačne. Vysoký výkon za priaznivú cenu ponúka notebook Lenovo ThinkPad L15 už od 552 EUR, teda platby 23 EUR mesačne na 24 mesiacov s Bonusom. Na kreatívnu prácu je vhodný notebook Lenovo IdeaPad Flex 5, ktorý je možné preklopiť do režimu tabletu, ktorý môžete mať už od 642 EUR, resp. 26,75 EUR mesačne po dobu 24 mesiacov s Bonusom. Okrem toho má 4ka v ponuke päticu tabletov, napr. Honor Pad X8 s Bonusom už od 0,50 EUR mesačne pri 24 mesačnej viazanosti, teda len za 12 EUR.

Najnovšie iPhony 15 aj „ako nový“ iPhone 12 pod stromček

iPhony patria vo 4ke medzi najpredávanejšie zariadenia a preto operátor zaradil do ponuku najnovšie iPhony. V ponuke pribudli iPhone 15 a iPhone 15 Pro v rôznych farebných kombináciách. iPhone 15 je dostupný s Bonusom na telefón 7 eur na 24 mesiacov za 822 EUR s mesačnou platbou 34,25 EUR mesačne. Skvelý iPhone 15 Pro získa zákazník už od 1236 EUR, resp. 51,50 EUR na 24 mesiacov. V ponuke operátora nájdete aj refurbishovaný iPhone 12 z obľúbenej kategórie „Ako nový“ so zárukou 24 mesiacov od 354 EUR pri 24 mesačných poplatkoch po 14,75 EUR s využitím maximálneho Bonusu na telefón. Okrem toho v predvianočnej ponuke pribudol aj model Apple iPhone 14 Pro s 256 GB úložiskom a nechýbajú ani Apple Watch Series 8 v dámskej 41mm aj pánskej 45mm verzii za cenu 14,75 EUR resp. 16,25 EUR na 24 mesiacov.

Novinky k Vianociam v aktuálnej ponuke 4ka:

Ďalšie zľavy a bonusy na služby 4ky
Noví zákazníci predplatených služieb môžu využiť vo 4ke naďalej viacero zliav a bonusov.
Bonus za prenos čísla
Naďalej platí, že každý nový zákazník, ktorý si prenesie svoje telefónne číslo od iného operátora do 4ky a aktivuje si niektorý z nových paušálov SLOBODA+ a SLOBODA DÁTA získa automaticky Bonus za prenos čísla v podobe zľavy - 2 EUR za každých 30 dní, až dovtedy, kým bude služby využívať a platiť.

SLOBODA na skúšku za 4 eurá
Noví zákazníci môžu vyskúšať ktorýkoľvek nový paušál SLOBODA na prvých 30 dní iba za 4 EUR, vrátane najvyššieho paušálu SLOBODA NEKONEČNO + priamo na 4ka eshope.

SLOBODA NEKONEČNO + za zvýhodnenú cenu
Zároveň každý zákazník, ktorý si nastaví cez zákaznícky portál Moja zóna alebo mobilnú aplikáciu Moja 4ka pravidelnú úhradu platobnou kartou pre nový paušál SLOBODA NEKONEČNO +, ten získa za špeciálnu cenu iba 21 EUR na 30 dní až dovtedy, kým bude služby využívať a platiť.

1+1 SIM ZADARMO
Navyše na našom ehope zákazník ako darček dostane ku kúpe jednej SIM karty druhú ako darček zadarmo pre seba či niektorého člena domácnosti.

SLOBODA pre MLADÝCH za 10 EUR
Pre študentov máme tiež dobrú správu, zvýhodnená ponuka pre nový paušál SLOBODA pre MLADÝCH za zvýhodnené ceny predlžujeme do 28.2.2024., t.j. základná SLOBODA pre MLADÝCH s 50 min/SMS a 4 GB dát v rámci SR aj EÚ len za 4 Eur/30 dní alebo SLOBODA pre MLADÝCH+ s 50 min/SMs v SR/EÚ a 20 GB dát v SR (z toho 9,56GB v EÚ) len za 10 Eur/30 dní.