Víťazom Operátora roka sa stal Orange

Víťazom Operátora roka sa stal Orange

Orange sa stal novým víťazom ankety NAY TECHBOX roka 2023 v kategórii Operátor. V tejto ankete čitatelia hlasujú za svojich obľúbencov v mnohých kategóriách, medzi nimi aj v kategórii operátorov. Víťazstvo vníma Orange ako ocenenie svojej celoročnej práce na zjednodušení portfólia a zlepšení zákazníckej skúsenosti.

V tohtoročnej ankete NAY TECHBOX Roka 2023 hlasovalo viac ako 51 000 čitateľov. 34,06 % Slovákov zapojených do ankety hlasovalo za operátora Orange. Najtesnejším rozdielom, len 1 131 hlasov medzi prvou a druhou priečkou v kategórii, sa tak minuloročný víťaz Telekom, ocitol na 2. priečke, získal totiž 31,34 % hlasov. TOP 3 operátorov na Slovensku uzatvára operátor O2, ktorý v aktuálnom ročníku získal 19,94 % hlasov v kategórii.

Anketa NAY TECHBOX roka 2023 je 13. ročníkom čitateľskej ankety, ktorej cieľom je oceniť najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie daného roka z pohľadu spotrebiteľov a čitateľov obľúbeného technologického portálu TECHBOX.sk a najväčšieho predajcu spotrebnej elektroniky na Slovensku NAY.

„V prvom rade patrí veľká vďaka za toto ocenenie všetkým našim zákazníkom, ktorí svojim hlasom prispeli k tomu, aby sme sa stali NAY TECHBOX Operátorom roka. Celoročne sme tvrdo pracovali na tom, aby sme pre nich priniesli lepšie, prehľadnejšie, atraktívnejšie a jednoduchšie portfólio produktov a služieb, odmenili ich za vernosť a poskytli im ešte lepšiu zákaznícku skúsenosť. Jej hodnotenie si samozrejme interne priebežne analyzujeme a vyhodnocujeme a nesmierne nás teší, že tento index nám v posledných mesiacoch rastie. Poďakovať tiež chcem svojim kolegom, bez ktorých by toto zlepšovanie nebolo možné. Verím, že zavážilo aj to, že verejnosť pozitívne vníma náš nový komunikačný koncept čLOVEk vyzdvihujúci to ľudské v nás, čo nás spája,“ hovorí Pawel Galej, Chief Commercial B2C Officer Orange Slovensko.